Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

...

Ja właśnie robiłem u Francuza bez pośrednika,znam biegle francuski,to niema problemu o pracę,zarobek miałem 2200euro na łape i darmowe pięknie urządzone mieszkanie,a wy frajerzy robicie na pośrednika co wam nie wypłaca tego co wam się należy,bo najważniejsze są terminowe wypłaty i ZUS w Polsce,co i tak nic z tego nie będziecie mieć,bo za krótko robicie zagranicą,a propos Francuski SMIC teraz wynosi 1445euro a wy macie troszkę więcej od tego.

Brylu
@...

2200euro na łape i darmowe pięknie urządzone mieszkanie ?!!!!!! Taaa... a mama już piżamke wyprała?

JA
@Brylu

co się dziwisz?takie zarobki są we Francji bez pośredników.

Brylu
@JA

Mhmmm... "a do tego "darmowe pięknie urządzone mieszkanie". Nie zapytam o pracę, ale łatwo zgadnąć :)

avaler ou sans? :D

NIK

I nie zapomnij pozniej nam tu napisac jak ci tam dobrze i jak swietnie sam sobie poradziłes,napisz tez jak super płaca ci wypłatę i diety.Skoro tak ci zle w work to pi co tu pracujesz,jedz sam.

katsu

Co takiemu (usunięte przez administratora) tłumaczysz , To co dla ciebie jest podłoga dla niego jest sufitem ,większości pasuje to bo tam się czują wolni spuszczeni z łańcucha , bo w domu siedzi cicho hehe pod nadzorem .

Tyr

Nawet jesli całość to dieta to dla mnie to dobra kasa.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Artur Ragan

Na przykład: Monter – Ślusarz – praca przy prefabrykacji. Miejsce pracy: Francja. To praca przy montażu i szczepianiu elementów z blach grubych od 6mm do 30mm ze stali czarnej, ich cięcie, gięcie i docinanie a także praca na maszynach ślusarskich. Wymagane jest udokumentowane doświadczenie pracy jako monter, ślusarz, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i doświadczenie pracy przy prefabrykacji konstrukcji stalowych. Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego. Wynagrodzenie za 152 godziny pracy miesięcznie oscyluje od 1650 - 1700 euro netto.

JA
@Artur Ragan

wszystko pięknie wygląda w Polsce,a na miejscu zaczynają się już problemy.1650 euro na życie we Francji to niezbyt dużo.

azerty
@Artur Ragan

1650-1700 euro a powiedz ile w tym diety jest cwaniaczku , wodę z mózgu to możesz robić wiesz komu , tym co nie byli z wami , a nie ludziom co parę razy byli już , więc mają jakiś pogląd .

Wojtas
@azerty

czytać umiesz? 1650 euro na reke, w terminie i z zusem a jak ci nie pasuje to szukaj samodzielnie

...
@Wojtas

Koleś (usunięte przez administratora) ,po primo to nie WE ci płaci,tylko Francuzi,a ty dostajesz kasę uszczuploną przez WE,robisz za samą dietę,czy dotarło?

Wojtas
@...

sam znajdź francuską firmę, co ci zapłaci, załatw transport, ubezpieczenie, hawire i jedź z bogiem

Artur Ragan

Ludzie wyjeżdżają z nami do pracy za granicą od 2005, bo zapracowaliśmy na ich zaufanie i dlatego większość z nich wyjeżdża z nami na kolejne kontrakty. Są wśród nich spawacze i przedstawiciele zawodów budowlanych, którzy nie obawiają się bezrobocia w Polsce. Niemal zawsze sprawdzają konkurencyjne oferty a to, że wybierają nas jest najlepszą rekomendacją. Parę anonimowych pomówień tego nie zmieni.

Na każdej ofercie masz podane stawki ile oferują,to przekalkuluj czy warto wyjechać,czy nie?,no i oczywiście zapomnij o dietach,bo ich nie zobaczysz,to taki kruczek ze strony WE.

Wiesz ile ci zabiorą,ale nie masz żadnego rachunku,oni zabierają ci np 200 euro,a zakwaterowanie kosztuje 100euro i 100 euro jest dla nich bo myślą że tak trudno jest się dowiedzieć ile kosztuje zakwaterowanie,najlepiej jest nie przyznawać się do znajomości języka na rozmowie kwalifikacyjnej,potem na miejscu pogadasz z kim trzeba i już wiesz że jesteś oszukiwany.

Artur Ragan

Witam Proszę uważnie przeczytać swój pasek wynagrodzeń. A jeśli twierdzi Pan, że jest "oszukiwany", proszę zebrać dowody i iść z nim do sądu a nie pomawiać ludzi, którzy tysiącom Polaków pomogli znaleźć legalną pracę za granicą. Fakt, że wciąż ich przybywa to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie czy opłaca się wyjeżdżać do pracy z Work Express.

@Artur Ragan

Ludzie wyjeżdzają bo jest duże bezrobocie,jakby była w Polsce praca za godziwe wynagrodzenie,to nikt by nie wyjechał z wami do pracy.

Problem jest w tym że nie dają żadnego potwierdzenia ile naprawdę kosztuje zakwaterowanie,nic niema,tylko pobierają z wypłaty.

pitw

CO POST NIEWYGODNY TO SIĘ USUWA , BĘDĘ WKLEJAŁ GO PO KAŻDYM USUNIĘCIU TEGO . PRAWDA BOLI . Paryżu płaciliśmy po 400E za pokój w którym mieszkało 2 lub 3 osoby , nigdy nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia zapłaty za hotel , i nigdy nie było to uwzględnione na kwitach od wypłaty jakie dawał work. Mało tego pytając w recepcji hotelu recepcjonista odpowiedział jasno że rachunki za hotel bierze polone szef , język francuski znam więc nie było to problemem ,pewnie ugadane było już z góry aby nie wystawiać żadnych rachunków , i zameldowań . Ragan powiedz mi teraz jak zgłoszę się do was do firmy z zameldowaniem w miejscu w którym mieszkałem , oddacie mi moje pieniążki które pobieraliście i rozliczaliście się niby z kosztów które ponieśliście , nie wystawiając na to pracownikom żadnego dokumentu że potrącaliście od wypłaty . Zastanawiam się czy aby tą sprawę nie zgłosić do prokuratury . jak wiemy taki proceder trwał długo . Nie wspominając już o tym że pijaczyny płacili koordynatorom janosikowe . Przypadków było sporo , jak nie z nożem latał po hotelu , to pod auto wpadł po pijaku wypadając z dzwi hotelowych wprost na jezdnię i dalej pracował taki ktoś , wyjaśnij jak to możliwe , przecież wszystko wiesz , a tak naprawdę g....o wiesz .

@pitw

Witam 1. Zgodnie z polskim prawem, oferujemy zakwaterowanie wszystkim pracownikom delegowanym za granicę. 2. Każdorazowo informujemy ich o prawie do rezygnacji z naszej propozycji i możliwości samodzielnego wyszukania lokalu mieszkalnego. 3. Wynajmując lokale, dokładamy starań, aby spełniały podstawowe standardy: mieszkanie musi być czyste w momencie przekazania, posiadać łazienkę i WC, wyposażoną kuchnię a liczba łóżek powinna odpowiadać liczbie zakwaterowanych osób. 4. Jeśli ma Pan roszczenia lub wątpliwości, proszę je zgłosić bezpośrednio do WE a nie wklejać po raz kolejny tych samych wymysłów. 5. Za wybryki kilku osób na parę tysięcy pracujących za granicą od 2005 nie bierzemy odpowiedzialności. Zatrudniamy dorosłych ludzi, którym ufamy. To zaufanie bywa nadużywane, ale decyzja z kim pracujemy nieodmiennie należy do nas.

misio

(usunięte przez administratora) jak bierzecie od ludzi po 250 euro za kwatery a właścicielom płacicie 150,gdzie są faktury za ten wynajem?. Opowiedz o hotelu w Alitzheim,gdzie jest przeludnienie,gdzie kradną żarcie z lodówki,gdzie kuchnia jest na kilkanaście osób,nocne balangi przeszkadzają się wyspać itd,itp. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

@misio

Witam Powtórzę; w sprawach rozliczeń i pokwitowań, proszę się kontaktować bezpośrednio z koordynatorem albo z działem kadr i płac. Co do hotelu w Alitzheim, od początku roku nie ma w nim ani jednego pracownika z Work Express.

pitw

W Paryżu płaciliśmy po 400E za pokój w którym mieszkało 2 lub 3 osoby , nigdy nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia zapłaty za hotel , i nigdy nie było to uwzględnione na kwitach od wypłaty jakie dawał work. Mało tego pytając w recepcji hotelu recepcjonista odpowiedział jasno że rachunki za hotel bierze polone szef , język francuski znam więc nie było to problemem ,pewnie ugadane było już z góry aby nie wystawiać żadnych rachunków , i zameldowań . Ragan powiedz mi teraz jak zgłoszę się do was do firmy z zameldowaniem w miejscu w którym mieszkałem , oddacie mi moje pieniążki które pobieraliście i rozliczaliście się niby z kosztów które ponieśliście , nie wystawiając na to pracownikom żadnego dokumentu że potrącaliście od wypłaty . Zastanawiam się czy aby tą sprawę nie zgłosić do prokuratury . jak wiemy taki proceder trwał długo . Nie wspominając już o tym że pijaczyny płacili koordynatorom janosikowe . Przypadków było sporo , jak nie z nożem latał po hotelu , to pod auto wpadł po pijaku wypadając z dzwi hotelowych wprost na jezdnię i dalej pracował taki ktoś , wyjaśnij jak to możliwe , przecież wszystko wiesz , a tak naprawdę g....o wiesz .

@pitw

Witam w sprawach rozliczeń i pokwitowań, proszę się kontaktować bezpośrednio z koordynatorem albo z działem kadr i płac. Co do ekscesów z udziałem pracowników, zapewniam, że każdy taki przypadek jest odnotowywany a osoby awanturujące się i nadużywające alkoholu nie mają szans na kolejną propozycję pracy. Z poważaniem

qqq

bo lepiej świeżaka wziąć i robić mu wodę z mózgu , stary pracownik już coś wie i jest już nie wygodny

@qqq

Witam Niewygodny jest tylko ten, któremu się nie chce pracować, prowokuje konflikty albo na każdym kroku wysuwa roszczenia. Do takich faktycznie nie dzwonimy. Zapewniam że rekrutacja trwa a we wspomnianym projekcie będą zatrudnieni sprawdzeni pracownicy z poprzednich projektów. Z kolejnymi skontaktujemy się w najbliższym czasie.

ktoś
@Artur Ragan

Jeżeli komuś jesteście dłużni kasę,to ma się on nie upominać,bo nie zadzwonicie do niego z kolejnym projektem?,to u was ma się tylko robić i siedzieć cicho,dawać się rolować?

mnbvc
@Artur Ragan

Najlepiej tak powiedzieć , wiadomo nikt nie posiada samych superlatyw , ale iq koordynatorów jest bliskie iq kury . 90% niepotrzebnych spięć wychodzi od nich , mają wszystko gdzieś uważając się za kogoś lepszego , zmiany trzeba zacząć od siebie , a później wymagać od ludzi.

@Artur Ragan

Stragan opowiedz jak bierzecie od ludzi po 250 euro za kwatery a właścicielom płacicie 150.Opowiedz frajerze o hotelu w Alitzheim,gdzie jest przeludnienie,gdzie kradną żarcie z lodówki,gdzie kuchnia jest na kilkanaście osób,nocne balangi przeszkadzają się wyspać itd,itp.[usunięte przez administratora]

Artur Ragan

Witam Na tym forum nie takie rewelacje można znaleźć. Proponuję raczej spytać u źródła albo spotkać ludzi, którzy uczciwie pracowali i niebawem znów wyjeżdżają. Paru nierobów posługujących się kilkunastoma nickami od dawna stara się nam zepsuć opinię, ale jak widać bezskutecznie. Pozdrawiam

@Artur Ragan

(usunięte przez administratora) jak bierzecie od ludzi po 250 euro za kwatery a właścicielom płacicie 150. (usunięte przez administratora) o hotelu w Alitzheim,gdzie jest przeludnienie,gdzie kradną żarcie z lodówki,gdzie kuchnia jest na kilkanaście osób,nocne balangi przeszkadzają się wyspać itd,itp. (usunięte przez administratora)

@Artur Ragan

Ludzie uczciwie pracują,tylko wy jesteście nie uczciwi,zawyżacie koszty zakwaterowania,itp,a gdzie są jakieś rachunki za to co potrącacie?

miro

Pytanie,dlaczego panie z biura w katowicach nie dzwonią do starych byłych pracowników,z ofertą pracy na magazynie na Bawarii.

ela

Mam pytanie,kto ustala stawki dla pracowników tymczasowych WE i dlaczego są tak niskie?

@ela

Witam Stawki dla pracowników tymczasowych ustala pracodawca użytkownik. Są one adekwatne do realiów rynku pracy i zgodne z przepisami polskiego prawa. Pozdrawiam

Artur Ragan

Witam A którą z ofert ma pan na myśli? Na stronie jest ponad 30 ofert dla pracowników magazynowych. Pozdrawiam

jaaa

No tak,ale nie przez agencje pracy,bo też będziesz robił za minimum krajowe danego kraju do którego cię wyślą.

jop
@jaaa

Tak,ale w gebelsowie najniższą krajową jest 6,60 E netto, a nie 8,5 pln.

....

Te rewelacje są z ofert WE,oferujecie operatorowi wózków widłowych stawkę 10,53 gr brutto na h,z min 6 miesięcznym stażem,co daje 1684,30 gr brutto na miesiąc,żenada,albo robota u Dudy w Zakładach Mięsnych stawka 1680 brutto,facet ty chyba nie wiesz jak wygląda robota w zakładach mięsnych.

jop
@....

Dlatego jedynym lekarstwem na te gówniane pieniądze ,jest wyjazd za granicę.

@....

Witam Dwie z prawie 180 ofert pracy w kraju i za granicą to naprawdę nie jest reprezentatywna próba. Pozdrawiam

@Artur Ragan

Bo niema sensu wypisywać wszystkich,bo różnica jest tylko kilka gr więcej. Pozdrawiam

Witam Zgadza się; najłatwiej oceniać nie czytając. Pozdrawiam

....

Workexpress ma tylko oferty za minimum krajowe,lepiej szukaj roboty bez pośredników pijawek.

@....

Dzień dobry A skąd te rewelacje? Wystarczy umieć czytać i obsługiwać przeglądarkę, żeby przekonać się że to nieprawda. Pozdrawiam

hbfsxcf

Tak kundel stragan , je z miseczki którą podsuwa mu kant expres więc wiadomo jak coś konkretnego ma powiedzieć ogon kuli i cisza .

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express