Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Artur Ragan

Witam Wracając do pytania o różnice w kosztach zakwaterowania - proszę napisać do Rzecznika Pracownika WE, kiedy i gdzie wspomniana sytuacja miała miejsce. Sprawdzimy to i odpiszemy.

jop

Żeby żądać faktur mamy iść do sądu?Ragan ty masz porażenie mózgowe?Chyba ,że znowu chcesz mieć PIP na karku,jak w sprawie kradzieży urlopów wypoczynkowych za rok 2012?Po interwencji PIP-u urlopy zostały zwrócone pracownikom w roku 2013.Ragana trzeba poddać leczeniu psychiatrycznemu co roku obowiązkowo.

@jop

Witam Przystępniejsza wersja: czy te wymysły może pan poprzeć jakimiś dowodami? Jeśli tak, to proszę iść z nimi do sądu. A jeśli wola - do PIP. Pozdrawiam

@Artur Ragan

Panie Ragan nikt niema ochoty latać z tym do sądu,bo takie sprawy trwają miesiącami,a WE i tak wyjdzie na swoje.

Artur Ragan

Witam Konkretna odpowiedź: skąd te insynuacje? Jeśli ktoś ma jakiekolwiek dowody niech idzie z nimi do sądu a nie wypisuje kolejne pomówienia. Szkoda czasu.

konkretne pytanie,dlaczego Workexpress potrąca za zakwaterowanie 250 euro,jak zakwaterowanie kosztuje 150 euro i gdzie są faktury za te potrącenia?

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

blee,blee tylko to masz na obronę WE?

@ja

Witam Work Express nie wymaga obrony. Bardzo chętnie odpowiem na konkretne pytania dotyczące naszej firmy. Obiecuję też, że anonimowe brednie będę zostawiał bez komentarza.

Artur Ragan

Witam Stanisław Lem powiedział kiedyś, że dopóki nie było internetu, nie wiedział że na świecie jest tylu idiotów. Ja myślę, że ich nie jest wcale tak wielu, ale nadrabiają aktywnością. Tylko z wymyślaniem kolejnych nicków jakoś słabo im idzie...

zapomniałem,polecają WAS znajomym bo im za to płacicie.

@ja

Witam Potwierdzam - jeśli ktoś poleci nam do pracy za granicą znajomego, który się sprawdzi, osoba polecająca otrzymuje 200 złotych. Nagradzamy w ten sposób ludzi, którzy chcą pomóc znajomym w znalezieniu zatrudnienia. Ten program rekomendacji, zwany "Bonus Club", uruchomiliśmy, żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi zainteresowanych podjęciem legalnego zatrudnienia za granicą.

taki sobie
@Artur Ragan

Haha dobre,wy nie możecie sobie znalezc ludzi do pracy,a nie żeby dotrzeć do największej liczby zainteresowanych,ludzie szukający zatrudnienia na pierwszym miejscu czytają opinie o przyszłym pracodawcy,a wasza jaka jest każdy widzi,90% negatywna.pzdr

Artur Ragan

Witam Zapewniam, że niejednego komisjonera do Niemiec zrekrutujemy i zatrudnimy. Ludzie po prostu doceniają to, że ktoś od 2005 załatwia za nich formalności, żeby mieli legalną prace za granicą. I ktoś, kto boi się nawet podpisać tego nie zmieni.

@Artur Ragan

Panie (usunięte przez administratora),niech Pan się nie przecenia,ludzie idą do was po robotę,bo w Polsce niema pracy,a jeżeli jest to tylko przez takie agencje,ale zapewniam Pana że jeżeli w Polsce była by praca za godziwe wynagrodzenie,to szybciutko poszli byście z torbami.

@ja

Witam To nie jest moje widzimisię, tylko wyniki badań satysfakcji naszych pracowników. Ci sami ludzie przychodzą do nas od lat i polecają nas znajomym. Po prostu mają do nas zaufanie, na które zapracowaliśmy w ciągu 10 lat. Pozdrawiam

tomek
@Artur Ragan

Panie Regan,Twierdzi pan, że wielu ludzi do państwa wraca, a dobrze przeciez pan wie jako osobą która jest członkiem firmy ,,work express,, że ileż od państwa ucieka... Więc co jest tym powodem> ? Twierdzi pan ze pracownicy kłamią i oczerniają biuro i ze to są opinie ,,wyssane,, z palca? Badźmy szczerz tam gdzie jest dobrze ,ludzie nie uciekają. pozdrawiam pana :)

@Artur Ragan

Wracają do was nieudacznicy co sami nie potrafią znalezc sobie pracy,albo znudzeni emeryci,renciści.

@tomek

Witam Od 2005 roku nieustannie przybywa naszych pracowników w Niemczech, Francji i Belgii. Można się o tym dowiedzieć z gazet, radia i TV. A że paru tchórzy wypisuje anonimowe brednie na tym forum, ich sprawa. Faktem jest, że coraz więcej osób podejmuje dzięki nam legalną pracę za granicą.

Czyżby IDEAL WORK wygryzł WE z Niemiec?,bo teraz oni rekrutują na magazyn,stanowisko komisjoner.

komisjoner

Uwaga work szuka frajerów na święta do roboty,po świętach kop w (usunięte przez administratora) i obiecanki na współpracę po nowym roku.Tak było w 2013,tak,tak będzie praca od stycznia,a niemcy podziękowali workowi na długie miesiące.Uwaga.

@komisjoner

Witam Dziękujemy za promowanie naszych ofert pracy. Co do okresu zatrudnienia - zawsze decyduje o tym pracodawca użytkownik a nie agencja. Nie ma w tym niczyjej złej woli i dlatego na każdej ofercie pracy tymczasowej widnieje dopisek "praca tymczasowa". Generalnie; preferujemy kandydatów umiejących czytać ze zrozumieniem.

Artur Ragan

Witam Jeśli ktoś jest dobrym fachowcem z doświadczeniem, ale nie zna języka obcego i nie lubi urzędowej papierologii - powinien skorzystać z usług pośrednika. Umowa jest podpisywana w biurze Work Express w Polsce, warunki zatrudnienia i zakwaterowania omawiane po polsku i co najważniejsze - praca jest zawsze legalna. Naszym pracownikom każdorazowo proponujemy dodatkowe ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW a na miejscu są w kontakcie z naszym koordynatorem. Oferty pracy wraz ze stawkami są stale dostępne na naszej stronie www workexpress pl . Z poważaniem

ZAINTERESOWANY
@Artur Ragan

no tak,tylko że ten pośrednik niezle skubie na kasie,a na miejscu warunki pracy często są inne niż omawiane w biurze.

brylu
@ZAINTERESOWANY

bierz wszystko na piśmie i nie podpisuj bez czytania - sprawdziłem, działa

@ZAINTERESOWANY

Za mieszkania pobierali 250 E z wypłaty,a z właścicielami kwater umawiali sie na 150 E,gdzie reszta i faktura?

@ZAINTERESOWANY

Witam Proszę złożyć reklamację pod adresem rzecznikpracownika workexpress pl. Rzucanie anonimowych pomówień na pewno nikomu nie pomoże.

@Artur Ragan

Witam To bardzo ciekawe. Gdzie we Francji można znaleźć kwatery za 150 euro? Jestem osobiście zainteresowany a od 6 lat nie widziałem tak niskich stawek.

@Artur Ragan

A gdzie to napisane,że chodziło o Francję,ty tumanie złodzieju?

@komisjoner

Witam Z wyzwiskami trudno polemizować. Proszę spróbować sformułować jakieś konkretne pytanie i przesłać je do Rzecznika Pracownika WE. Adres mailowy rzecznikpracownika @ workexpress pl .

sl

żadnych konkretnych opinii na temat tej agencji nikt tu nie pisze,więc niewiadomo czy warto brać pod uwagę istniejące wpisy,czy ktoś pracował jako tynkarz elewacji w regionie Bretania? proszę o konkretne wpisy.

szwejk

jak tam było tak tam było, zawsze jakoś tam było, jeszcze nigdy tak nie było żeby jakoś nie było

Cisza, bo szkoda słów na tą agencję.

NOWY

a co tu taka cisza

młody
@NOWY

może work zwolnił wszystkich niewygodnych forumowiczów?

zainteresowany

Witam,mam pytanie,dlaczego wynagrodzenie za pracę za granicą jest płacone na 2 razy?czy zagraniczni klienci Wam tak też płacą?

@zainteresowany

Witam Jeśli ma Pan pytania dotyczące wysokości i terminowości wypłaty Pańskiego wynagrodzenia, proszę zwrócić się z nimi bezpośrednio do Działu Kadr i Płac. Pozdrawiam

...

Agencje pracy,to największe zło na rynku pracy,w co drugiej agencji kontrole wykazały nieprawidłowości,może w końcu ktoś zrobi z tym porządek? czytałem pewien artykuł

Panie Ragan ile WE bierze z wypłat ludziom? bo moja znajoma pracuje w age cji pracy i opowiadała że u nich od każdego pracownika biorą po 5,10 zl zależy ile kto zarobił,więc jak pracuje parę tysięcy ludzi,to uzbiera się spora kwota za nic:-),wiadomo nikt z pracowników tymczasowych nie upomni się o brakujące 5,10 zł,a agencje i tak oszukują na godzinach i urlopach.

@ja

Witam Wysokość wynagrodzeń wyznaczają zwykle firmy, które zlecają rekrutację i selekcję pracowników. Agencja zatrudnienia wykonuje te usługi i bierze za to pieniądze od pracodawców. Co do Pańskich domniemań; pobieranie pieniędzy z wynagrodzeń jest niedopuszczalne i polskie prawo wyraźnie to mówi. Jeśli ma Pan informacje o takich praktykach, proszę zawiadomić odpowiednie służby, bo to ewidentne łamanie prawa. Z poważaniem

Został opłacony w ostatnim terminie,bo już wam się Niemcy do du..y dobierali,to wyłożyliście własną kasę aby pokryć zaległości,a potem po hamsku upominacie się od ludzi,a to wasza wina była.

@ja

Ciekawa wersja wydarzeń. Szkoda, że nieprawdziwa, ale proszę o więcej takich rewelacji, bo zdecydowanie ożywiają ten wątek. A gdyby ktoś chciał zasięgnąć rzetelnych informacji, polecamy kontakt z Działem Kadr i Płac.

Aneta

Dziękuję za wyjaśnienie,ale opinia jest taka że ludzie są przekonani że to z ich wynagrodzenia agencja potrąca swoje wynagrodzenie,ponieważ zarabiają mniej od stałych pracowników,tzn pracują za gołą stawkę,bez żadnych dodatków jakie mają stali pracownicy.

@Aneta

Wysokość wynagrodzeń z reguły ustalają firmy, które zlecają zrekrutowanie pracowników. Co ciekawe - coraz częściej przyznają one bonusy finansowe i pozafinansowe, żeby przyciągać lepszych pracowników niż konkurencja, więc ta sytuacja też się zmienia. Z poważaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express