Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Czy Work Service Express zatrudnia studentów?

Krystyna Nowy wpis

Nie można się do biura dodzwonić,sekretarka lub nikt nie odbiera

Italiano Nowy wpis

Pracowałem w Belgii dla GoWorka i mam świetne wrażenia jeśli chodzi o pokoje, dojazdy do pracy czy atmosfera w pracy. Koordynator pan Andrzej zawsze był pomocny. Zarobki dobre tylko ciężko było wyznać się z odcinka z wypłaty ale wypłata zawsze się zgadzała. Darmowe mieszkania i pokoje jednoosobowe ale mieszkania o różnym standardzie. Szkoda że przez pandemie wycofali się z rynku.

Zuza Nowy wpis

@Artur a jak zakwaterowanie?

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klaudia

Czy ktoś pracował na gospodarstwie we Francji? Jak wygląda praca i mieszkanie? Z góry dzięki za informacje

Artur
@Klaudia

Byłem u jendnego pracodawcy w Francji za ich pośrednictwem.Warunki praca kordynator porażka nie ryzykował bym na twoim miejscu.

Klaudia

Czy ktoś pracował we Francji na gospodarstwie? Jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe? Z góry dzięki za odpowiedź

Klaudia

Czy ktoś tutaj pracował na gospodarstwie we Francji? Możecie napisać jak wygląda praca, jakie warunki mieszkalne itp.?

Nowa

Hej, mam okazję wyjechać z tą firmą do Niemiec w okolice Norymbergii jako komisjoner. Coś ktoś więcej? Jak z wyplatami? Mieszkanie?

Ksh

Już dziś 13 a wypłaty jak nie było tak nie ma, telefonów nie odbierają w Katowicach jak i w Gliwicach

@Ksh

Dzień dobry, mamy już potwierdzenie otrzymania przelewu od wielu naszych pracowników. Bardzo prosimy o cierpliwość, kolejne księgowania będą jeszcze realizowane przez Państwa banki. Jeżeli nie udało się Panu z nami skontaktować w dniu dzisiejszym, to przepraszamy. Faktycznie rozmawialiśmy dziś w wieloma pracownikami, również w temacie wypłat, nie unikamy tego tematu, bo dotyczy on nas wszystkich. "Bardzo przepraszamy Państwa za zaistniała sytuację, wynikła ona z przyczyn od nas niezależnych, w piątek przed południem wystąpiła poważna awaria systemu bankowości kilku dużych banków w Polsce, w tym tego, który nas obsługuje. https://biznes.radiozet.pl/News/mBank-Santander-Bank-ING-Bank.-Awarie-w-calej-Polscehttps://bezprawnik.pl/awaria-w-ing-mbank-santander/https://echodnia.eu/swietokrzyskie/awaria-systemu-bankowego-w-polsce-10012019-czy-da-sie-wyplacic-pieniadze/ar/13798021 Państwa wypłaty zostały przez nas naliczone, jednak w wyniku awarii nie mogły dotrzeć terminowo. Mamy zapewnienie z banku, że te wypłaty dotrą do Państwa w dniu dzisiejszym tj. 13.01.2019. Awaria dotknęła nas wszystkich, rozumiemy Państwa frustrację, jeszcze raz przepraszamy."

Thor1991
@Ksh

Też jeszcze nie mam wypłaty na koncie

@Thor1991

Dzień dobry, pieniądze zostały przesłane do wszystkich pracowników, jednak w wyniku awarii systemu bankowego (info w powyższym komentarzu) nie mogły dotrzeć terminowo. Za opóźnienie szczerze przepraszamy. Wypłaty powinny być na Państwa kontach w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymali Państwo należnej kwoty, bardzo prosimy kontakt z przydzielonymi konsultantami, sytuacja będzie szybko wyjaśniana indywidualnie.

kloc
@Work Service Express

Zawsze to samo wytłumaczenie bzdetne firmy, a to system padł, a to problemy bankowe itp: wcześniej róbcie przelewy i po sprawie!!!

Shadow

Już dzisiaj 11 dzień miesiąca a dalej brak wypłaty

@Shadow

Bardzo przepraszamy Państwa za zaistniała sytuację, wynikła ona z przyczyn od nas niezależnych, w piątek przed południem wystąpiła poważna awaria systemu bankowości kilku dużych banków w Polsce, w tym tego, który nas obsługuje. https://biznes.radiozet.pl/News/mBank-Santander-Bank-ING-Bank.-Awarie-w-calej-Polsce https://bezprawnik.pl/awaria-w-ing-mbank-santander/ https://echodnia.eu/swietokrzyskie/awaria-systemu-bankowego-w-polsce-10012019-czy-da-sie-wyplacic-pieniadze/ar/13798021 Państwa wypłaty zostały przez nas naliczone, jednak w wyniku awarii nie mogły dotrzeć terminowo. Mamy zapewnienie z banku, że te wypłaty dotrą do Państwa w dniu dzisiejszym tj. 13.01.2019. Awaria dotknęła nas wszystkich, rozumiemy Państwa frustrację, jeszcze raz przepraszamy.

Xxx
@Shadow

I jak u ciebie z przelewem dotarł?

@Xxx

Dzień dobry, pieniądze zostały przesłane do wszystkich pracowników, niestety nie mogły dotrzeć terminowo. Za opóźnienie szczerze przepraszamy. Wypłaty powinny być na Państwa kontach w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymali Państwo należnej kwoty, bardzo prosimy kontakt z przydzielonymi konsultantami, sytuacja będzie szybko wyjaśniana indywidualnie.

Thor1991

13 stycznia a tu nadal wypłaty nie ma na koncie. Pracownik z Kirchhoff w Gliwicach. Ktoś ma tak jeszcze? osoby siedzące w księgowości w work Ekspress radzę przelewy wysyłać wcześniej nie na ostatni moment żeby potem pracownik chodził nerwowy bo go banki za nieopłacone kredyty ściga. W świetle prawa 10 dzień każdego kolejnego miesiąca po miesiącu przepracowanym jest dniem ostatecznym w którym pracownik musi mieć wypłatę na koncie.

@Thor1991

Dzień dobry, mamy nadzieję, że otrzymał Pan już wypłatę. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymał Pan należnej kwoty, prosimy kontakt z przydzielonymi konsultantami, sytuacja będzie szybko wyjaśniana indywidualnie. Pieniądze zostały przesłane do wszystkich pracowników i wypłaty powinny być na Państwa kontach w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019. Od wielu pracowników otrzymaliśmy potwierdzenie, że pieniądze dotarły. Przepraszamy za całą sytuację, wiemy że mogła przysporzyć zmarwień i stresu. Oczywiście dołożymy starań aby podoba sytuacja się nie powtórzyła.

Czy ktoś już ma wypłatę?

Dzień dobry, mamy już potwierdzenie otrzymania przelewu od wielu naszych pracowników. Bardzo prosimy o cierpliwość, kolejne księgowania będą jeszcze realizowane przez Państwa banki. "Bardzo przepraszamy Państwa za zaistniała sytuację, wynikła ona z przyczyn od nas niezależnych, w piątek przed południem wystąpiła poważna awaria systemu bankowości kilku dużych banków w Polsce, w tym tego, który nas obsługuje. https://biznes.radiozet.pl/News/mBank-Santander-Bank-ING-Bank.-Awarie-w-calej-Polscehttps://bezprawnik.pl/awaria-w-ing-mbank-santander/https://echodnia.eu/swietokrzyskie/awaria-systemu-bankowego-w-polsce-10012019-czy-da-sie-wyplacic-pieniadze/ar/13798021 Państwa wypłaty zostały przez nas naliczone, jednak w wyniku awarii nie mogły dotrzeć terminowo. Mamy zapewnienie z banku, że te wypłaty dotrą do Państwa w dniu dzisiejszym tj. 13.01.2019. Awaria dotknęła nas wszystkich, rozumiemy Państwa frustrację, jeszcze raz przepraszamy."

Nie

Dzień dobry, pieniądze zostały przesłane do wszystkich pracowników, jednak w wyniku wspomnianej powyżej awarii systemu bankowego nie mogły dotrzeć terminowo. Za opóźnienie szczerze przepraszamy. Wypłaty powinny być na Państwa kontach w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019. Od wielu pracowników otrzymaliśmy potwierdzenie, że pieniądze wczoraj dotarły. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymali Państwo należnej kwoty, bardzo prosimy kontakt z przydzielonymi konsultantami, sytuacja będzie szybko wyjaśniana indywidualnie.

Ponoć nie macie pieniędzy na wypłaty, prawda?

Dzień dobry, pieniądze zostały przesłane do wszystkich pracowników, jednak w wyniku awarii systemu bankowego (info w poniższych komentarzach) nie mogły dotrzeć terminowo. Za opóźnienie szczerze przepraszamy. Wypłaty powinny być na Państwa kontach w dniu wczorajszym tj. 13.01.2019. Od wielu pracowników otrzymaliśmy potwierdzenie, że pieniądze dotarły. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymali Państwo należnej kwoty, bardzo prosimy kontakt z przydzielonymi konsultantami, sytuacja będzie szybko wyjaśniana indywidualnie.

***

Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie wynagrodzenia ciężko narusza swój podstawowy obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia. Pracownik ma prawo wystąpić z roszczeniem o wypłatę odsetek za okres opóźnienia.

Xxx

W NGK gliwice osoby z work'a nie dostały wypłat. Co się dzieje?

Shadow

W KIRCHHOFFIE to samo :/

Antonia

Agencja ciągle się rozwija , wchodzi w skład jednej z największych firm z branży HR, polecam pracę!!

Były pracownik P. S.

Pracowałam przez prawie 2 lata na produkcji automotive i jestem zaskoczona negatywnymi komentarzami... Niestety projekt się skończył... Niestety bo w życiu nie miałam takiej pracy... Praca głównie siedząca co było pierwszym szokiem... Jak to mam siedzieć w pracy... Owszem były też stanowiska gdzie trzeba było się nabiegac ale przynajmniej człowiek wiedział za co pracuje... Mieszkania darmowe... Czysta wypłata na wysokim poziomie. Obiecywali nam ok 1400e a wypłaty były dużo wyższe. Z nadzieją czekamy na kolejną super ofertę. Niestety póki co cały czas słyszymy że trzeba czekać

ela
@Były pracownik P. S.

witam czy może podać pani jakiś kontakt do siebie mejl albo telef.jestem zainteresowano to firmo i wyjazdem..pzdrawiam ela

@Były pracownik P. S.

Sami sobie piszecie superlatywy Worexpress.

Bolec

Pracowałem w Belgi jako Dekarz przez Worka jednym słowem dramat Mieszkanie zmieniali nam średnio co miesiąc, raz nawet mieszkaliśmy w 12 tak tak w 12 osób Nie liczyło się nic oprócz uśmiechu klienta reszta to drobnostka Jakiekolwiek problemy były rozwiązywane słowami .... oczywiście oczywiście robimy co w naszej mocy .... heeee tzw podejście dyplomatyczne Co do wypłat oczywiście były na czas ale oczywiście każda jedna za mała dopiero po interwencji były dopłaty dramat Za jazdę swoim samochodem przez cały miesiąc dawali 100€ brutto heeee nieważne ile km Przy podpisywaniu umowy w Katowicach pytam Panią ile będę miał na godzinę ? -odpowiada nie jestem w stanie Panu powiedzieć ?! !!! To kuuurrr... może będę pracował charytatywnie co!!!!! Dwa lata zmarnowane Nie polecam tego biura

W grudniu 2018 r. agencja Work Service Express połączyła się z firmą Clean 24. Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu. Czy odczuliście te zmiany? Jaki miały one wpływ na Waszą codzienność? Dla osób, które szukają zatrudnienia, każda informacja na temat realiów panujących w danej firmie będzie interesująca.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042