Opinie o General Motors Opel Polska w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy General Motors Opel Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w General Motors Opel Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Motors Opel Polska w Sosnowiec

Marek Nowy wpis

Co tu taka cisza na forum? Napiszcie coś !

Nick Nowy wpis

General Motors Opel Polska bardzo fajna firma, która w spoko sposób zajmuje się samochodami, generalnie uważam ją za jedną z najlepszych w branży i fajnie

L. Nowy wpis

Na prace nie można narzekać, wypłata w terminie, zupełnie satysfakcjonująca. Może faktycznie jest że góra nie do końca rozumie na czym polega praca serwisu, ale oni maja zarządzać, a nie naprawiać samochodu ;) Za to kierownictwo średniego szczebla bardzo w porządku i można z nimi wszystko załatwić.

olek Nowy wpis

Widać martyna, żę cięzko będize z pracą, ale cóż taka jest regułą w salonacha samochodowych, żę chyba panie tam nie są tak dobrze widziane, ale moze to tylko takie moje słowa, nie chce generalizować dystyrbucja samochodó do najlatwiejszych zajec nie nalezy, ale o tym wiecie. mam nadzieje, ze cos powiecie mi o pracy tutaj na miejscu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie General Motors Opel Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
martyna ośka

a swoją droga, czy można jakoś dostać u nich pracę w segmencie managementu?pracowałam przez pięć lat w różnych salonach, znam sie super na motoryzacji a nawet byłamm rok mechnikiem samochodowym. chyba sami przyznacie że to mój czas i mój moment, i sługuję na coś więcej. co w takim razie firma może mi zaoferować?

poszkodowany

Proszę o kontakt z osobami, kóre zostały poszkodowane (okradzione) przez ten serwis. Mam na uwadze np. wymianę części w nowym samochodzie podczas naprawy na zużyte !! Proszę o pilny kontakt na e-mail: mitsubishi@vp.pl

zen

bo tak jest. kto ma szanse to ucieka bo tu równia pochyła na dół. Żadnej motywacji ani finansowej ani innej. W dodatku "szef" nie dotrzymuje słowa a to dno. Bo komu w firmie miałbyś wierzyć jeśli nie szefowi???

obserwator

Proszę o informację dotyczącą kondycji rozwojowej firmy .Z zewnątrz firma sprawia wrażenie będącej w stagnacji ,a pracownicy z małymi wyjątkami bez chęci lub bodźców do pracy.Podobne zachowanie wykazują pracownicy salonu KIA.Uważam ,że Firma ma duży potencjał ale coś jest na rzeczy ,ewidentny brak dążenia do sukcesu.

pracow

Dzięki za potwierdzenie swojej "inteligencji"...

pepe3

Widać, że szefostwo próbuje choć tu ratować wizerunek firmy. To dobrze, że choć tu, bo w rzeczywistości jakoś nie wychodzi...he he. Pokaż kto dostaje te 3000 na rękę za nic robienie - jeśli tak jest to właściciel jest chyba idiotą, że na to pozwala i powinien takich sam powywalać jeżeli potrafi to ocenić. Rozumiemy Panie Dyrektorze, że nie pisze Pan o sobie - bo pewnie ma pan 2 albo i 3 razy więcej za swoją "robotę". Nie to co pozostali a w dodatku z miesięcznym opóźnieniem.

szanowny pracowniku
@pepe3

Pepe3, widzę że temat dyrektora udało się przywrócić do życia. Odnośnie tych 3000 to porozmawiaj z "kolegami", którzy co miesiąc narzekają na wypłatę, ale paska nie pokazują, a jak już pokażą to zasłaniając pozycję "zajęcia". Odnośnie właściciela - pewnie przyjdzie na to czas i to w niedalekiej przyszłości. Oj powiedzmy, że "pepe3" - po tobie się tego nie spodziewałem (i..p..)

pracow

"orion" i chwała Ci za to, że nie chcesz tutaj szukać pracy. Tacy "inteligenci" jak ty, szukający opinii na pseudo forach z opiniami o pracodawcy m.in. GOWOR są bardzo nie mile widziani. 99% takich stron służy "rozżalonym" wyrażać swoje nędzne opinie jacy to oni byli dobrzy i jaka dana firma jest do kitu. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", a wada wrodzona polaków to marudzenie o wszystkim i o wszystkich.

prac

Trochę w tej firmie pracuję i powiem tak...może na ten czas nie jest różowo ale może będzie lepiej.Który serwis dzisiaj nie ma problemów?każdy je ma..ale w pracy również ważne są realacje między pracownikami -a tutaj są naprawdę dobre.Ci którym robota nie odpowiada to niech położą papier prezesowi i tyle,jeżeli przyjdzie na to czas to sam tak zrobię a nie będę w kółko płakał na swoim losem w tej firmie.Z prezesem można normalnie pogadać chociaż wydaje się że nie do końca czuje to co się robi na serwisie,ale mam nadzieję że to się zmieni.I zgodzę się z opinią "pepe2" i "stary" za nic nie robienie nikt nie zapłaci..chociaż cyferki nie zawsze są najważniejsze.

pepe

Racja. Czuć to na każdym kroku, że upada. z kom nie gadam, to szuka już zajęcia gdzie indziej, bo paskudna atmosfera beznadziejna kasa no i nie ma z kim na ten temat w ogóle rozmawiać.

pepe2
@pepe

Może zajmij się robotą a nie szukaj towarzysza do rozmowy. Żeby firma nie upadła waszym najlepszym towarzyszem rozmowy powinien być klient, którego obecnie większość z was traktuje jak intruza, który zakłóca spokojne nic nierobienie.

stary

nie obcinają bo nie ma z czego. Minimalna to obowiązek. Porażka i koniec firmy jak nie będzie już chevroleta.

kolo
@stary

Znalazł się specjalista ekonomii. Proponuję zwolnij się i zakończ pierdzenie w stołek za minimalne średnie wynagrodzenie 3000 zł na rękę.

tra

O plany zapytaj Prezesa, a google mogą się przydać do tak poważnego problemu jakim jest znalezienie siedziby firmy.

zxcvbnm

Były kliencie, rozumie, że opisywanie swoich całych dwóch historycznych doświadczeń z firmą z roku 2010 na forum o pracodawcy miało jakiś cel, mając obecnie rok 2013...... Może i szkoda gościa, ale gdyby był taki super z perspektywy firmy i klienta pewnie pracowałby dalej.

hehehe

A te pytania zadał dyrektor, tylko po to bo chłopak szuka porady bo niestety system informatyczny nie podpowiada mu jak zarządzać i co zrobić. A odpowiedź na pytanie co do zmian to ja bym zaczął zmiany od Dyrektora Handlowego i zatrudnił bym Managera z prawdziwego zdarzenia.

dodo

skoro tak polecasz to czemu jest tyle pytań? Nie wiesz gdzie idzie firma? Miałem wysłać cv ale chyba nie warto

Serwis.

[usunięte przez moderatora] Polecam firmę!

tak. wypowiedzenie dostajesz o 15:55 i zawsze masz do wyboru dwa wypowiedzenia. za porozumieniem stron, albo z naganą

Zostaw merytoryczną opinię o General Motors Opel Polska - Sosnowiec

General Motors Opel Polska