Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BURHENS-MEBLE

Pracowałeś w firmie BURHENS-MEBLE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-02 12:38:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie BURHENS-MEBLE na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.
zdjecie uzytkownika
feder - 2015-12-14 15:41:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dobra firma. Nie spotkałem się z jakimiś chamskimi akcjami, które spotykały mnie w większych firmach.Można usłyszeć też sporo dobrych opinii. Polecam
zdjecie uzytkownika
kami; - 2016-05-04 08:25:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zauważyłem, że zaczynają wysyłać coraz więcej towarów na rynki europejskie..może to świadczy o tym, że będą w firmie jakieś przyjęcia? Jeśli ktoś wie coś na te temat to niech się odezwie, szukam pracy od jakiegoś czasu a to miejsce wydaje się w porządku

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie BURHENS-MEBLE!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BURHENS-MEBLE

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: