Opinie o G4S w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G4S. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w G4S o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4S w Warszawa

Dokładnie tak. Jak dostaniesz propozycję nowej umowy z Konsalnetu to z łezką w oku będziesz wspominał warunki w G4S. Niestety jedyne co będziesz mógł zrobić to jej nie przyjąć.

prac g4s

Odkąd Konsalnet przejąl G4S nic lepszego nas nie czeka. Obnizka stawek i zmiana umow o prace na smieciową. To juz nic innego jak Solid , Juventus i inne pseudofirmy. Ale ta fuzja niedługo się źle skończy...zobaczycie....haha

rychu

G4S, Wielka Brytania, 2200 funtow brutto, ok. 250-270 godzin miesiecznie. Za biurkiem, tv, internet, itd. Zero powodow do narzekania

Graba

(usunięte przez administratora) , pracowałem w G4S we Wroclawiu przez 3 lata. Na firme nie ma co narzekać bo przelewy zawsze były nawet z wyprzedzeniem. Idz sobie do taki8ch firm jak SOLID o wtedy zmienisz zdanie (usunięte przez administratora) . Ogolnie G4S szanuje pracowników, i nawet daje umowe o prace. a nie jak pozaostałe firmy z polskim kapitałem da ci tylko umowe zlecenie i 6 złoty brutto. Więc nawet popracuj w innych firmach a potem oceniaj G4S lub drugą światową firmę którą jest SECURITAS. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w G4S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
aga z uk

G4S to jedne wielkie(usunięte przez administratora) .pracue dla nich od lutego tylko ze w anglii, moja poprzednie firma stracila kontrakt i przejał nas g4S, (usunięte przez administratora)

gal anonim

zgadza sie kupuja tylko nowiuskie samochodziki zeby sie pokazac,jacy oni nie sa wspaniali,(usunięte przez administratora) ,zapytajcie sie jak jest w zachodniopomorskim,tak samo albo i gorzej,czy robisz w wojsku czy gdzie indziej ,(usunięte przez administratora)

Gal Anonim:)

Ciekawe jak daleko w (usunięte przez administratora) e musiales wlazic,zeby sie zalapac na stanowisko \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'kierownika\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'regionalny pewnie.Panie wyksztalcony...a ty bys wyszedl za 8.40zł do ziomkow pod skklepem (usunięte przez administratora)

Olaf

(usunięte przez administratora) OTO JEST WŁASNIE NAJWIEKSZY WSTYD DLA FIRM OCHRONY W TYM KRAJU, WAŻNE ZAROBIC NA LUDZIACH!!! ZANIEDŁUGO BEDZIE WSTYD SIE PRZYZNAC ZE SIE ROBI W JAKIEJŚ OCHRONCE BO LUDZIE POMŚYLĄ ZE CZLOWIEK MA GRUPE INWALIDZKĄ NA...GŁOWĘ. w dodatku jak jeszcze dają 4 zł na godzine...HORROR na jawie.

mmmmm

narzekacie a firma sprzedala sie konsalnetowi od 1marca 2012

real68

anonim - 2011-09-30 22:35:33 Widzisz "armia" ty skonczyles swoja edukacje na szkole sredniej "budowlanka" A ja przez ten czas obronilem magistra i tacy jak ty pracuja na moja pensje,sluzbowy samochod,telefon,laptop Ja pracuje 168godz. a ty 300 widzisz ta kolosalna roznice pozdrawiamMagister to tylko tytuł, który teraz nie ma zadnej wartości w dobie płatnych studiów a widać, że zrobiłeś magistra za szmal bo nie znasz nawet zasad ortografii KLIJENCIE.

real68

anonim - 2011-09-20 00:11:19 Znowu narzekacie nieroby,to stawka mala to w dzien samemu trzeba jezdzic a do czego ci w dzien prawy ?juz nie przesadzajcie z tymi interwencjami i bojkami na zalogach kiedy ostatnio miales jeden z drugim taka interwencje gdzie musiales sie bic lub szarpac z kims Polowa z was jak widzi pod sklepem dwoch dresiarzy to wola wsparcie i nawet nie wysiadzie z samochodu spytac co sie dzieje a ja potem musze wysluchiwac od klijentow ze zaloga sie bala Kogo wy zatrudniacie ze do kitu z taka ochrona no i trzeba klijentowi darowac abonament za taka \'\'niebezpieczna interwencje\'\' Zadacie wysokich stawek godzinowych ale co wy soba repezentujecie nikt nie bedzie placil wam za spanie,polowa z was to (usunięte przez administratora) zero sprawnosci Do SOL-u,wojska,policji lub strazy miejskiej tez sie nie nadajecie bo albo sredniego nie macie albo psychiatra odrzucil wiec zanim zaczniesz jeden z drugim krzyczec o podwyzke to sie dobrze zastanow bo jak cie zwolnia to w innej pracy trzeba bedzie pracowac a nie lezecTy też się nigdzie nie nadajesz KLIJENCIE ! Z taką ortografią kariery nie zrobisz. Podejrzewam, że jesteś jednym z tych mądrali co na temat pracy w terenie wypowiadasz się jako biurowy (usunięte przez administratora)

prac g4s

Wwa - 2010-05-21 10:42:16 Pracuje od 3 lat w Warszawskim oddziale G4S w ZNR jesli uwarzacie ze praca w G4S jest do kitu to popracujcie w innych firmach jak SOLID,JUWENTUS,SKORPION tam dopiero pracownika maja za (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

vov

Powiem krótko firma g4s to jedno wielkie bagno tszeba uważać żeby w nie wejść. Odradzam

trebor1970

niestety jak wszystkie firmy ochroniarskie G4S żeruje na ludziach :-( ....a ten kolo co za 240 h ma ponadd dwa klocki i jakieś dodatki plus pisze że firma robi jakieś imprezki dla pracowników to chyba przacownik G4S ale biurowy gdzieś w kierownictwi zatrudniony by pisac takie bzdety

www

G4S To jedna wielka lipa wykorzystują ludzi a w tym biurze to (usunięte przez administratora) pracują - odradzam pracownia w tej firmie .

oko

Marna firma wykorzystują ludzi odradzam pracownia, a co do imprez to mało ich mają .

Belmondo

(usunięte przez administratora) pełnię służby wartownicze na jednostce wojskowej. Umowa o pracę 240h/miesiąc za 8,5zł czyli 2040zł. Praca niewymagająca specjalnego wysiłku, bez stresu i nerwów! Chcesz dodatkowe służby to je dostajesz. Faktycznie wychodzi, że 12godzin pracujesz i 12 odpoczywasz, więc wracam po służbie wypoczęty i mam dwa dni wolnego. W sezonie letnim dodatki na imprezy specjalne i zamknięte (stawki po 20zł/h) Każda firma ma takie zlecenia, ale nie każdy się do tego nadaje! Są imprezy, gdzie nawet cwaniaki z biura się tam nie pakują, więc mają do tego ludzi w firmie. Obecnie G4S nas opuściło i jednostkę przejeła inna firma. Temat rzeka... generalnie unikam biura, bo często ludzie którzy tam pracują mają małe kompetencje i porażająco niskie mniemanie o ludziach.

luk

Ochrona to wielkie dno jak widzi sie takie ogłoszenie-''Praca!! Ochrona Osób i Mienia szuka pracowników ochrony i sprzątaczek. TYLKO Z GRUPĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ZNACZNĄ LUB UMIARKOWANĄ!! '' Ochrona zchodzi na psy szkoda gadać , g4s też niestety zeszło na psy

anoim

armia - 2011-12-27 07:59:38 anonim - 2011-12-26 14:52:22 Firma dno Jakie 2 tyś zł przy 240 zł???!!! Ja mam około 1800zł przy 270 godzinach. Poza tym wszystko zabrane i umowa zlecenie śmieciowa. Ci co tak chwalą tą firmę, to są(usunięte przez administratora) z biura. Tyle mam do powiedzenia, bo szkoda słów.Zgadzam sie z wypowedziedzią kolegi ci którzy chwalą g4s to (usunięte przez administratora) z biura , ta firma może i jest dobra ale prędzej za granicą niż w Polsce u nas wielkie dno -nie polecam

armia

anonim - 2011-12-26 14:52:22 Firma dno Jakie 2 tyś zł przy 240 zł???!!! Ja mam około 1800zł przy 270 godzinach. Poza tym wszystko zabrane i umowa zlecenie śmieciowa. Ci co tak chwalą tą firmę, to są (usunięte przez administratora) z biura. Tyle mam do powiedzenia, bo szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o G4S - Warszawa

• Jak się pracuje w G4S?

Zobacz opinie na temat firmy G4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G4S