VB Leasing

Wrocław

Opinie o VB Leasing

anonim 2010-05-23 12:54:13
VB LEASING - międzynarodowa firma, która w ogólnopolskiej akcji przeznaczyła ... 2 tyś zł na pomoc dzieciom z domu dziecka !!! porażka proszę państwa....firma która pracownikom po wielu latach nienagannej współpracy zmienia formę umowy by potem bezczelnie zwolnić...ftakże pracownikom z 10letnim stażem, któży byli z firmą od początku, budowali jej podstawy...firma której handlowcy za pieniądze spółki płacą w barach i hotelach za "imprezy itegracyjne"...firma której dyrektorzy niczego nie potrafia załatwić, nie dbają o podwłądne sobie działy...nie chcę nikogo odstraszac, broń boże bo kryzys w polsce trwa a ludzie szukaja pracy, lecz proszę mieć bacznie na tego typu sprawy...
anonim 2010-07-15 00:57:03
zgadzam się z komentarzem powyżej.
anonim 2010-08-03 20:16:26
również potwierdzam powyższy wpis, niestety to prawda. Co warto jeszcze dodać w firmie panuje nepotyzm, kumoterstwo oraz wg mnie brak w niej kultury organizacyjnej i poszanowania pracownika.
racja 2010-12-27 20:51:41
kiedyś tu pracowałem, ale już po sprawie. Dziwna atmosfera, [usunięte przez moderatora], dużo obiecują i tyle z tego, nie polecam. Ok może i zachęcają dofinosowaniami, możliwością awansu, szkoleniami - niestety to utopia.
Norbert 2013-12-04 20:03:40
WITAM czy ktoś może wypowiedzieć się o stanowisku Menedżer ds.kluczowych klientów?
lobaso 2014-03-11 19:23:29
siedziba firmy jest we Wrocławiu, wiem tylko ze handlowcy musza dzialalnosc prowadzic
kozak 2016-05-18 18:40:34
rzeczywiście ludzie mówią , że leasingu nieźle płacą. Tylko , że ten doradca to sam dół w ierarchii.
Zostaw swoją opinię o VB Leasing - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VB Leasing