Techdata

Opinie o Techdata

anonim 2008-10-20 11:36:47
Czy ktoś wie jak od środka wygląda ta firma i może podzielić się ze mną swoja wiedza na ten temat?
rozpacz 2010-11-02 09:03:09
Trzeba powiedzieć jasno! Zmuszają ludzi do nadgodzin, rzadko kiedy wyjdziesz z pracy o normalnej godzinie, lecą hasła jak ci się nie podoba to się zwolnij, jeden(usunięte przez administratora) drugiego zwłaszcza kierownicy
zmian w magazynie....przydałaby się kontrola
inspekcji pracy ponieważ nie wypłacają nadgodzin potem możesz sobie wyjść wcześniej.....nie polecam! Nie przychodźcie tu do pracy
---> chodzi o pracę w magazynie(usunięte przez administratora)
juras 2010-11-02 18:51:09
Tragedia tragedia jeszcze raz tragedia. Pieniądze kiepskie planów na jakiekolwiek zmiany brak, nadgodziny za które nie płacą, oraz brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. Co do klimatu w firmie - masakra wieczne ciche rozmowy za plecami zmieniające wszystko na gorsze, sprzedawczyków i konfidentów na pęczki i nie tylko w kadrze zarządzającej.... jednym zdaniem : hodowla niewolników i teksty " Jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora) Ludzie dla nich to bezwartościowe maszyny tylko do roboty. Do tego żadnych nagród "gruszek" goła pensja (jałmużna) i nic więcej.
magazynier 2010-11-06 14:35:58
zgadzam się z opinią powyżej. Pracuje w tej korporacji ponad 2 lata i ogólnie odradzam... 2 zmiana często kończy się po godzinie 1, a na tak zwany "koniec miesiąca" 2-3 w nocy. Do kierownictwa nie dociera fakt, że każdy oprócz pracy ma swoje prywatne życie. Nie pracujesz do zamknięcia magazynu oznacza to -30% z pensji. Nadgodziny oczywiście przepracowane charytatywnie, jak pada pytanie czy zostaną zapłacone to odp. nie zmienia się od 2 lat: "jakie nadgodziny? przecież wszystko się wyzerowało" (w okresie wakacyjnym zdarza się, że prace kończy się przed czasem ale prawda jest taka, że nikt tego nie kontroluje i nadgodzin jest więcej niż wcześniejszych wyjść). Próbujesz "walczyć" o swoje pada tekst: "jak Ci się nie podoba to wy..." Do tego jeszcze układy i układziki ale to już chyba norma w takich firmach, kierownicy po zawodówce, część magazynierów wykształcenie wyższe, czapka i rękawiczki to podstawa w okresie zimowym bo nawet na ogrzewaniu się oszczędza. Pocieszam się faktem, że to Mój ostatni rok tej niewolniczej pracy;)
joe frazier 2010-12-11 18:54:12
Ludzie jak możecie to unikajcie tego jak ognia. Jedna wielka klika, układy i układziki, powiązania rodzinne itd. Ja niestety nie mam wyjścia i pracuję tam do dzisiaj.
Ale... przyszła odwilż. Poleciało parę łbów. Najpierw "prezes" (firma, która zatrudniała magazynierów dla Tech Daty) a później jego "ludzie" ( kierowcy i wielki kierownik). Za co? Chodzą pogłoski, że za handel paletami euro, rozbijanie się samochodami służbowymi i inne eci peci. Zostało jeszcze kilku "popleczników" prezesa, kiedyś nie do ruszenia a teraz boją się o swoje(usunięte przez administratora). Co my magazynierzy z tego mamy? NIC. Nadal obowiązuje stachanowski system pracy. Tępe głowy kierownicze próbują się wykazać jak to oni mogą wykorzystać plebs magazynowy, plebs niekiedy ( w większości) przerastający ich swoim wykształceniem i inteligencją. Ale tak to jest: jak się chama do biura wpuści to atrament wypije.
Szansa na sukces zawodowy - 0
Zadowolenie - 0
Finanse/wykonywana praca - 0
Koleżeństwo - 0
paweł 2016-04-21 20:49:50
poszukują przedstawiciela handlowego @mika, wymagają doświadczenia i umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami, jeżeli posiadasz te cechy to aplikuj i daj znać jak praca
Zostaw swoją opinię o Techdata - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techdata