Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tajfun

Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę co oznacza praca w Korpo :) Pracowałem na dwóch działach, obróbki powierzchniowej i na dziale powłok antyrefleksyjnych przeczytałem wcześniejsze komentarze i powiem że dość mocno mnie to rozbawiło, ludzie się żalą, no tak w sumie mają rację w firmie jest słabo dlaczego tak jest odpowiedz jest bardzo prosta to ludzie ludziom zgotowali ten los :) Miło wspominam kierownika Michała praca z nim to była przyjemność, człowiek czasami mógł merytorycznie porozmawiać o problemach związanych z produkcją i nie tylko :) serdecznie pozdrawiam ogólnie pracy nie polecam ze względu na złe zarządzanie i tak ode mnie tam naprawdę zaczyna brakować specjalistów i ludzi którzy znają się na tej robocie ogólnie jest (usunięte przez administratora) zarobki bardzooo kiepskie to nie jest XX wiek tylko XXI :) Serdecznie pozdrawiam ludzi którzy jeszcze tam pracują szanuję jesteście zajebiści :)

Osa
@Tajfun

A lato jest gorące tego roku pod laszakiem.

Mermaid

Jak tam najwygodniej dojechać? Jedzie jakaś komunikacja względnie blisko zakładu?

:(kiełbasawon:)
@Mermaid

niedaleko jest petla tramwajowa Annopol - 1, 3,25, jezdza tramwaje 4 i 41 na Zeran Wschodni, niektorzy dojezdzaja SKM lub autobusami do Torunskiej

Mermaid
@:(kiełbasawon:)

Dziękuję bardzo

wito
@:(kiełbasawon:)

i jeździ jakoś tak, że nie ma problemu z dotarciem na zmiany?

Toranaga

Fajna stabilna praca w tej firmie dla tych pięciu osób,nie zazdroszczę.

bump

Oj przydałoby sie tam małe trzesienie ziemii

Arii

To ona jeszcze pracuje??? Masakra.Zawsze był z nią problem od tyłu lat....

:(kiełbasawon:)

masz racje, dziwie się, że szef produkcji i prezes jeszcze jej nie pogonili na cztery wiatry, nie raz byly na nia skargi - tak jest realizowana polityka firmy

opti

Na centrum dystrybucji spoko się pracuje? Nie wygląda na trudną pracę

Komar
@opti

Spoko, nie spoko, to zależy od tego jakie masz standardy i czy ci to odpowiada, prawda jest taka, że sam musiałbyś ocenić

Komar
@opti

Trudna nie jest, nic specjalnie skomplikowanego, zwłaszcza jak już się załapie

jakie standardy...no ciężko powiedzieć

@Komar

na pewno pracy się nie boję

@Komar

ale masz rację, w sumie to dopóki nie zobaczę, to ciężko mieć jakąkolwiek opinię

dzięki za odp

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
keton

Spoko firma, warunki okej. Dla mnie w porównaniu wypada dobrze, nie narzekam

Odpowiedź
@keton

Witam, Jak wygląda praca na magazynie przy kompletacji na wysylke. Takie ogłoszenie ostatnio się pojawiło. Wiem że też 3 zmiany. Czy też obowiązują soboty, i nadgodziny? I jak sama robota, czy da się spokojnie ogarnąć, czy to nagonka aby szybciej itp. Jesli ktoś może coś więcej o magazynie i kompletacji napisać to będę wdzięczna.

keton
@Odpowiedź

Nie pracuję na magazynie, więc niestety nie pomogę

Paszeko
@Odpowiedź

Tak bywają czasem nadgodziny są 3 zmiany pierwsze 3 lub 4 miesiące praca ma umowę zlecenie. Jest podstawą jest premia przy umowie o pracę.dodatki socjalne.

denit
@Paszeko

a potem na ile jest umowa o pracę?

mitch
@denit

Pół roku, a następnie już na nieokreślony. Ktoś niżej zresztą już to pisał, ale niech będzie, że się powtórzę

denit
@mitch

a, okej, sorry nie widziałem

Nemo

Czy podczas pracy na produkcji można zrobić przerwę na fajka?

Barti

Ile etapów ma rekrutacja, długo się to ciągnie?

multo
@Barti

nie ciągnie się raczej długo . tak moim zdaniem , bo to dzwonią do ciebie , potem masz rozmowe normalnie i to chyba tyle było

@Barti

Sporo tu opisów rekrutacji było, z tego co kojarzę, poczytaj sobie forum

@Barti

Bo właściwie to nawet nie wiemy jakie stanowisko masz na myśli

Niedługo. Raczej zwięźle

@Barti

p'rzynajmnej w moim przypadku tak było

Przynajmniej*

aloca
@hadrian

wydaje mi się, że ogólnie tak to wygląda

aloca
@hadrian

tak z doświadczenia i tego co zasłyszane

Paszeko
@Barti

Czasem tydzień czasem nigdy nie ma swego końca.

catto

Hej, obowiązuje okres próbny?

@catto

Jeśli tak to ile trwa? 3 msc? Potem umowa na jaki czas?

suwe
@catto

tak próbny trwa 3 miesiące, aktualnie mam taką umowę, więc jak jest dalej to narazie nie wiem

sid
@suwe

ja miałem potem na pół roku i teraz nieokreślony

@sid

Okej. Dzięki

Emilia
@catto

To w sumie szybko. Zastanawiam się czy wszyscy mają tak samo czy może tylko najbardziej zaangażowani pracownicy?

sid
@Emilia

z tego co wiem to tak jest ogólnie

Świeżak

Cześć wszystkim! Ma jakie zarobki może liczyć Inżynier ds. Testów w tej firmie? Dziękuję za odpowiedzi!

bondrewd

Przyjmują tu na jakieś stanowiska bez doświadczenia?

Tak

@ink

A wiesz na jakie? Podpowiesz coś?

@bondrewd

Ja pracuję jako operator i nie miałem wcześniej doświadczenia.

@ink

I dużo się dowiedziałeś na samym początku? Jakieś szkolenia czy bardziej pracownik, który nadzoruje i pokazuje co i jak??

@bondrewd

Były szkolenia wprowadzające - masz doświadczonego opiekuna przy wdrożeniu

@ink

I ile czasu to powinno zająć wszystko?

Łuki
@bondrewd

To zależy od działy, masz działy gdzie nauka zajmuje kilka miesięcy żeby wszystko ogarnąć, a są działy gdzie ogarniesz w miesiąc

@Łuki

Pytałem o operatora konkretnie, bo na tym się skupiał wątek

Maja
@Łuki

A te że po kilka miesięcy, to które to i jak szkolenia wyglądają, głównie praktyka?

@Maja

Z samej teorii to niewiele byś wyciągnęła.

Ciekawa

Dzień Dobry Zastanawiam się nad wysłaniem CV do działu o obsługi klienta. Proszę powiedzieć na jakie REALNE zarobki mogę liczyć,jakie benefity pozapłacowe oferuje pracodawca. W jakich godzinach dział obsługi klienta pracuje. Z góry dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania.

Luiza
@Ciekawa

benefity masz wypisane w ofercie, na resztę odpowiedzi nie znam

toronto

Czy podczas rekrutacji można zobaczyć gdzie będzie się pracowało? Wiecie, jakieś pokazanie zakładu itp

Tak

@toronto

Ja miałem tak, że kiedy przyszedłem na rozmowę, to na wstępie pokazali mi jak wygląda zakład, zrobili takie oprowadzenie z grubsza i potem przeszliśmy do rozmowy właściwej

@deacon

jakieś skomplikowane pytania czy raczej standardowo o poprzednią pracę i tak dalej???

Standardowo, tak moim zdaniem

@toronto

Taka krótka i jasna rozmowa wydaje mi sie

@deacon

trochę ogólnie... ale okej

Leo

Praca na produkcji stojąca czy siedząca? I jakie są godziny?

bolo
@Leo

To zależy o jakie stanowisko ci też chodzi, na części są siedzące

bolo
@Leo

i jest praca na trzy zmiany ale to pewnie gdzieś ktoś już pisał to możesz sobie poszukać też takich informacji w zasadzie

Leo
@bolo

tak myślałem o montażu

@bolo

ale gdzie jest siedząca??

tojo
@karimatis

np. na montażu mam siedzącą pracę jeśli to kogoś jeszcze zainteresowałoby kiedyś

Laxi

Cześć, dają tutaj umowę o pracę, czy jakieś inne formy?

Laxi
@Laxi

Zależy mi na bardziej stałej współpracy, stąd pytanie

@Laxi

Tak, jest umowa o pracę. Na okres próbny, potem na pół roku i kolejno już stała, więc im też zależy na tym, żeby pracownik został

Goliat
@danon

rozumiem że na początku są szkolenia, tak żeby już po tym okresie próbnym być w miarę samodzielnym tak?

@Goliat

Nie rozumiem pytania, jest przyuczenie na początku, chyba jak wszędzie i na każde stanowisko.

@Goliat

A to kiedy będziesz samodzielny to od ciebie zależy nie znamy się to ci nie powiem ile to potrwa

Goliat
@danon

pytanie zasadniczo dość proste, na które z resztą udało ci się odpowiedzieć także spoko

@Goliat

No to się ciesze. Nie ma się co denerwować, przyjdziesz zobaczysz.

loti
@danon

czasami to nie jest łatwe żeby się nie denerwować. jednak każdy chce jakoś sobie ułożyć życie i dobrze trafić. dlatego lepiej wiedzieć jak najwięcej przedtem, żeby trafić.

S
@loti

Jak chcesz sobie ułożyć życie to nie z tą firma . Tak będziesz zje…. ze odechce Ci się życia prywatnego

enka
@S

To, że ty sobie nie ułożyłeś życia z firmą nie oznacza, że ktoś inny nie może.

Heniek

O tej firmie można by powiedzieć nie jedno , ale powiem tak . Tak jak się Essilorluxottica zaangażowała w pomóc dla 1700 pracowników z Ukrainy to mistrzostwo świata. Leonardo Del Vecchio powiedział że zrobi wszystko co w jego mocy żeby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i ich rodzinom..

Sigfried

hej, wiem, że to może wkładanie kija w mrowisko, ale to dla mnie istotna kwestia jak chodzi o pracę - jakie środki przeciwcovidowe są stosowane w firmie? o ile w ogóle jakiekolwiek? pracujecie w maseczkach?

Mila
@Sigfried

Tak, pracujemy w maseczkach, są oczywiście płyny do dezyfekcji. Fakt, że może nie najwygodniej pracuje się w tych maseczkach, ale mieszkam z mamą, która jest bardziej narażona na wszelkie infekcje, więc czuję się bezpieczniej, że nie przyniosę czegoś do domu.

Nanan
@Mila

plus w kantynie są plexi, żeby móc zjeść bezpiecznie. no generalnie jak chodzi o bezpieczeństwo covidove, to jest to dość dobrze zorganizowane

Sigfried
@Mila

Sorry, że tak późno, ale nie wchodziłem tutaj ostatnio, miałem inne rzeczy na głowie

Mila
@Sigfried

Ale, że co późno? Bo zabrakło mi kontekstu

Grybi

Dzieląc się swoimi przemyśleniami z pierwszych miesięcy pracy to co chyba najbardziej mnie zaskoczyło i to pozytywnie to opiekun, do którego w sumie mogę iść jak czegoś nie wiem albo mam jakieś pytanie. NIe sądziłem, że tak tutaj jest. Myślałem, że tak standardowo szkolenie wprowadzające, oprowadzenie po firmie i praca z możliwością dopytania kolegów jak się czegoś nie wie, a tu własny opiekun. Nie jest w stanie przejść za ciebie całego wdrożenia i tak w ogóle początków twojej pracy, więc to nie tak, że jest lekiem na całe zło, ale pomaga.

@Grybi

Przez ile czasu ma się takiego opiekuna? Na samo wdrożenie czy dłużej?

jaix
@Maro

wiesz, w końcu musisz się stać samodzielny. właśnie po to jest wdrożenie

@jaix

Ja nie napisałem nigdzie że nie chce stać się samodzielny i co więcej rozumiem też po co jest wdrożenie. pytam po prostu ile to trwa mniej więcej

Dopóki się nie wdrożysz.

@Maro

Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.

@Maro

Żarty żartami, ale właściwie to taka jest prawda

@obvious

Okej, nie ma to jak dokładna odpowiedź ale dzięki. Wiesz, miałem na myśli tak przeciętnie, czy miesiąc czy trzy. Ale spoko, zobaczę po prostu.

Crew
@Maro

To trochę zależy od działu. Może to być tydzień, a mogą to być też 3 tygodnie. W każdym razie, w dowolnym momencie, jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz to idziesz do opiekuna czy kogoś z dłuższym stażem.

@Crew

Dzięki wielkie. Miło, że jeszcze ktoś potrafi zachować poziom i konkretnie odpowiedzieć na pytanie

doit
@Maro

jest sporo osób które umieją zachować poziom ale nie chcą się wykłócać z innymi o swoje racje.

@doit

Po prostu uważam, że jeśli ktoś zadaje pytanie to naprawdę może czegoś nie wiedzieć lub nie być pewien i te ironiczne komentarze są niepotrzebne

@Maro

nic złego nie napisałem przecież. a na pewno z nikim się nie wykłócałem. bez przesady ważne że masz odpowiedź

@obvious

a to znim się ma rozmowe czy z kimś innym i potem przydzielają?

z nim tzn z kim?

@karimatis

rozmowa to jest z kierownikiem i HRem

@obvious

a no to dobrze, wolałem się upewnić czy dobrze myślę

mixx

Pracował ktoś jako Operator w Dziale Produkcji i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

olek
@mixx

podbijam, jestem ciekawy jakie są warunki, atmosfera itd

Bila
@olek

dobre warunki tylko roboty sporo

@Bila

A są jakieś nadgodziny do wyrobienia?

@Bila

Czy raczej do odbioru godziny są? bo to różnie

Robo
@dal

nadgodziny płatne w zależności jaki dzień to procentowo wychodzi

@Robo

Ale w jakim sensie?

Zuzanna
@dal

jemu chyba chodzi o dni świąteczne albo weekendy

xaop
@Zuzanna

jesteś tutaj pracownikiem? dasz znać jak to wygląda w praktyce?

fifi
@xaop

to chyba nie jest pracownik bo nie ma takiego podpisu, swoją drogą jak to jest możliwe dodać komentarz bez statusu? u mnie się automatycznie zaznacza

Zuzanna
@xaop

niestety nie jestem nie pomogę ci :( a co ty, chcesz się zatrudnić? ja myślałam o tym żeby zanieść papiery do biura

@Zuzanna

Co ci szkodzi zatem?

@Robo

to jak w końcu z tymi procentami jest?

Z pozytywów to stabilność zatrudnienia, nie pada na głowę, jest klimatyzacja, socjal tez jest dobry, na tym kończą się pozytywy. Atmosfera w firmie jest tak zła, ze to ludzkie pojęcie przechodzi, szacunku do pracownika za grosz. (usunięte przez administratora)Wasze podwyżki? Śmiech na sali. Firma zarabiająca w euro powinna waloryzować pensje pracownikom, a nie rzucać jak psu 300 zł brutto.

Arii
@Marcin

Czytając opinie nic się nie zmieniło od lat ,standard.Soboty niedzielę i święta naokraglo 12,12,12.Współczuje

Coro

I czy jest szansa na premie?

Coro
@Coro

Jeśli tak, to o jakich wysokościach procentowych mowa?

odepe

tak

odepe

20-25% także całkiem całkiem

Gisok
@odepe

od czego to zależy czy zasłużyłeś na ten wyższy procent?

Gisok
@odepe

sorki mialo być kandydat

Restio
@Gisok

nie jestem jakimś eksperterm, ale tak sie zastanawiam razem z tobą czym mozna w pracy zaslużyć na premie...no chyba swoją pracą

Expert
@Restio

Różnie bywa w firmach więc nie uważam tego za głupie pytanie. Zwyczajnie dobrze wiedzieć takie rzeczy

Restio
@Expert

oświeć mnie proszę, bo chyba nie wiem za co jeszcze mozna dostać wyższą premie

???
@Restio

było pytanie ale bez odpowiedzi, może ktoś tutaj mi powie czy za nocki są jakieś dodatki bo czasami dają dodatkowo???

tak
@???

no tak jak masz w przepisach za nocną zmianę

???
@tak

nie pytałem jak jest w przepisach tylko jak to funkcjonuje w firmie

Adamo
@???

tak jak w przepisach

dzięki
@Adamo

dobra doczytałem dzięki. myślałem że trochę inaczej ale jak tak jest to okej

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 19 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.