Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ogólnie nie polecam. Spóźniłem się 2 minuty na rozmowę przez to, że budynek jed duży i musiałem znaleźć wejście. Pani mnie nie przyjęła, i od tego czasu nie odbierają telefonów z dogadaniem innego terminu

Monia

Na operatora w dziale produkcji w ogłoszeniu dają 5800, ale nie napisali, na ile to godzin w miesiącu jest liczone. Wymagają gotowości do pracy na trzy zmiany, to system zmianowy, ale ile taka zmiana będzie trwać? Dajcie znać, jak to wygląda. Wolałabym ósemki, nie dwunastki, nawet kosztem dorobienia sobie.

@Monia

5800 brutto może i będzie ale to na pewno z nadgodzinami, wyobraź sobie że została ci godzina do końca zmiany i nagle przychodzi kierownik i mówi ci że fajnie by było gdybyś został/została dzisiaj do 2 w nocy bo trzeba dobić ileś tam jeszcze soczewek. Nie każdy jest skłonny tak pracować

Luplu
@Monia

Zmiana 8h, aktualnie mało nadgodzin , ale ogółem jest ich sporo i 1-2 x na tydz trzeba się zapisać. Nadgodziny dodatkowo płatne. 5800 to podstawa +premia i dopłata za nocki. Premia max 25% zazwyczaj ok 20

@Luplu

Nie ma 5800 podstawy na pewno bo jeszcze niedawno było 4100 podstawy a reszta to premia regulaminowo-uznaniowa także co jak co ale nie wiem skąd ta informacja o 5800 brutto podstawy.

Tomtom
@Anonymous

To prawda,5800 to nie jest podstawą,a jest nią 4500 pl+premia 20%i praca za nocki to nawet nie wyjdzie 5800.dodatkowo pracownicy robią średnio 30 nadgodzin w mcu

Jak macie u siebie tak wspaniałą atmosferę, to zadbajcie o jakość wykonywanych okularów. Czy pośród was są optycy? To co jest robione dla vision express to dramat. Na 10 zleceń, osiem dostaliśmy zrobionych fatalnie. Ktoś to sprawdza, czy tłuczecie tam te okulary bez pojęcia. Klienci odwracają się od nas, bo czekamy długo, a jeszcze dostajemy buble. I zwroty, reklamacje bez końca, pretensje klientów z awanturami. Może w nocy robione i spać się chciało?

ONA

Ta odpowiedz tylko potwierdza jakość wykonanych okularów i poziom jaki tam mentalnie utrzymujecie. Widać to po otwarciu od was paczki. Ale nas ve urządził. Przez lata z labem w salonie nie mieliśmy takiego cyrku.

Domek

Cześć, zastanawiam się jak wyglądają tutaj początki w firmie? Ktoś pokazuje jak to wszystko wygląda? Polecacie w ogóle tutaj pracę?

odett
@Domek

Jakie stanowisko cię interesuje? Wszędzie raczej ktoś cię na początku wspiera we wdrozeniu

fanf

ile będzie trwać te szkolenie z początku?

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Wariat1990

Witam mam pytanie jakie badania trzeba zrobić żeby się dostać? Pozdrawiam

Rewia

no własnie w żadnym ogłoszeniu nie ma informacji o badaniach, to znaczy że żadnych nie macie?

a jak ludzie?

@loti

większość lubię ;) (pozostałych mało znam, więc to nie tak, że mam z kimś kosę, po prostu nie mieliśmy okazli)

okazji*

@opinia

dzięki za odpowiedź, czyli nie ma jakichś wielkich konfliktów? jednak trochę się siedzi w robocie i wolałabym w jako takiej atmosferze spędzać ten czas...

opinia

piszę o mojej perspektywie jako pracownika i poczuciu tego jak ja osobiście się czuję w firmie, a nie o jej działaniach na jakiejkolwiek innej płaszczyźnie

Aneta
@opinia

Racja, nie ma co mieszać tych dwóch kwestii. A czy prócz pensji są jeszcze jakieś dodatki? W postaci czy to premii czy to opieki zdrowotnej czy multisporta?

@Aneta

no są takie rzeczy. jest np. dodatek stażowy, fundusz socjalny itd

toronto
@opinia

ten dodatek stażowy to po jakim czasie można dostać??

james
@toronto

po 3 latach pracy

Emilia
@james

I dużo tego dodatku jest?

james
@Emilia

nie wiem, nie pracuję tu tyle jeszcze, więc nie otrzymałem. wiem tylko, że jest.

aloca
@Emilia

jest zadowalający myślę

Maja
@aloca

A to wiesz ile? ;) Powiesz?

aloca
@Maja

nie :)

Ewelina

Czyli można jakoś w miarę szybko liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro piszesz że stabilna praca? :-)

@Ewelina

chyba dość szybko, w każdym razie można

bebe
@Ewelina

między innymi dlatego właśnie jest stabilna

Seba

Napiszcie jacy są ludzie? Atmosfera i zarobki?

@opinia

Jaki jest przedział wiekowy pracowników? Czy dużo jest kobiet?

@aloca

To tajemnica?

xyz
@Seba

w porządku, ludzie spoko, szacuneczek jest, ogólnie okej jak dla mnie

kandydat12
@opinia

czyli ile trzeba przepracować konkretnie, żeby dostać na czas nieokreślony?

er
@kandydat12

wyzej ktos napisal ze po probnym jest 6 miesiecy i potem mozna liczyc na stala umowe

Bulder
@er

tak jak przedłuża ci po tych szesciu miesiacach to zazwyczaj juz na stale cie przyjmuja

wiesz może czy przyjmują ludzi 40 + tez czy tylko stawiają na mlodszych

Dyzma
@loti

przyjmują nie ma tutaj z tym problemu

Dyzma
@loti

ogólnie teraz całkiem sopore zapotrzebowanie na produkcje więc myślę ze bez problemu się dostaniesz

flay
@Dyzma

gdzie mozna znalezc ogloszenia skoro teraz potrzebuja do pracy?

SSd
@flay

ale jak kolega mówi że teraz duże zapotrzebowanie na produkcje to myślę, ze możesz się z nimi bezpośrednio mailowo albo telefonicznie skontaktowac i zgłosić

tytam
@SSd

możesz powiedzieć coś o wdrożeniu nowych pracowników?

tytam
@SSd

pytam bo w ostatniej firmie było takie tragiczne że na tym etapie postanowiłem zrezygnować więc...

Owsian
@tytam

Jak dla mnie to nie ma większego problemu z wdrożeniem, ja dobrze wspominam swoje i miał mi kto pokazać co i jak

Giovane
@Owsian

co się robi na takim wdrożeniu? pomagasz komuś?

porsche
@Giovane

raczej ktos pomaga tobie, zebys ogarnial co do ciebie nalezy ;p

onyks
@Giovane

typowe przyuczenie, jak w każdej innej firmie

@onyks

Siemka, piszecie o typowym, czyli ani nie ma na co narzekać ani co chwalić? Jest teraz po prostu oferta dla młodszego inż. ds. danych produktowych i to właśnie w tym przypadku interesuje mnie zakres bieżącego szkolenia, czy jest tu ktoś kto był i bardziej szczegółowo opowie?

A czegoś ponad zakres to już się nie dowiesz? Chodzi mi bardziej o to czy samemu można jakieś szkolenie zaproponować lub cokolwiek? ogólnie to sugestie pracowników są brane jakoś pod uwagę? Już nawet w trakcie samej pracy? związki jakieś tu są ale przedstawiciele działów?

W internecie podają w ogłoszeniu, że wielu osób szukają jako operatorów działu produkcji. Ja może i bym był chętny, ale muszę wiedzieć, jak to z tymi zmianami jest. Dali informacje w ofercie, że zakład pracuje na trzy zmiany, no a tak przeważnie to po ile godzin? To mnie interesuje.

Nokwa

Trzy zmiany to pewnie nocki też tutaj są?

Trabv

Też mam pytanie odnośnie tego ogłoszenia, ten okres wdrożenia zawsze wynosi 6 miesięcy czy jeśli się ktoś sprawdzi to można go skrócić?

biggi

czyli tak łącznie ile w tygodniu się dni pracuje?

biggi
@biggi

czy podczas nocek coś jest jakoś inaczej godzinowo liczone?

Jean
@Trabv

Na jakie stanowisko jest ten 6miesięczny okres wdrożenia?

Jean
@Trabv

Czy na wszystkie to tak wygląda? Może jakiś pracownik się wypowiedzieć?

breek
@Jean

nie wiem, ja miałem okres próbny 3 miechy potem 6 miesiecy na określonym

breek
@Jean

a jakie stanowisko ciebie by interesowało?

wisła
@breek

na start dobre wdrożenie ci zapewnili?

wisła
@breek

przedłużają zazwyczaj po okresie próbym te umowy wszystkim?

Pimpuś

Najpierw trzeba zacząć od tego, że nie każdy odnajdzie się w tym miejscu, jeśli ktoś wcześniej nie pracował na 3 zmiany, w ciągłym hałasie, przy masie różnych szkodliwych czynników i przy solidnym tempie pracy w większości po 8 godzin na nogach. Radzę się 10 razy zastanowić. Nie mówię tutaj o pracy na magazynie czy wysyłce Essilora, bo tam praca wygląda zupełnie inaczej i dlatego ludzie z innych działów chcą tam uciekać. Oczywiście kierownictwo będzie mówiło, że absolutnie nie ma takiej możliwości, bo gdyby była, to każdy by po jakimś czasie poszedł w inne miejsce niż DOP, HC czy Tinting. Wiadomo, że nikt nie może fizycznie zmusić Cię do nadgodzin, ale w tej firmie byłoby jednak BARDZO DOBRZE(nie wiem, dla kogo) gdybyś się na te nadgodziny zjawił albo i soboty(wtedy 12 godzin na nogach). Na jednym z działów był czas, gdzie w sezonie wiosenno-letnim większość sobót była pracująca. Oczywiście nie dla wszystkich, bo jest ograniczona ilość stanowisk. Super jest, jeśli trafisz na fajnego kierownika, bo jeśli nie, to będziesz miał nad sobą osobę, która będzie chodzić i bez przerwy na coś narzekać, że mało, że wolno, że dlaczego tak, a nie inaczej. Ze względu na specyfikę tej pracy, dużo osób po prostu rezygnuje i jest spora rotacja. Więc niech was nie zmylą teksty "mamy tu pracowników, którzy pracują już kilkanaście lat". Przede wszystkim to jest praca dla osób, które odnajdą się w szybkim tempie, są bardzo sprawne manualnie, spostrzegawcze i sprawne fizycznie, bo nie każdy jest w stanie stać tyle godzin(nie mówiąc już o nadgodzinach). Z mojej perspektywy i innych ludzi, z którymi pracowałem - sporo osób chodziło tam na siłę, bo nerwowo nie każdy dawał radę z presją. Mnóstwo ludzi tam pracuje z myślą, żeby po prostu odejść, a jeśli się dowiedzą, że ktoś odchodzi, to wprost gratulują tej osobie ???? Nie spotkałem się tam z jakimś rażącym zachowaniem ze strony kierownictwa. Raczej ludzie się tam dobrze traktują(chociaż wiadomo, że w każdej firmie zdarzy się jakiś kwas). Pieniądze są zawsze na czas, premie są co miesiąc, opieka medyczna, deputat na soczewki, integracje, paczki, dodatki pieniężne, benefity, wybór różnych posiłków w kantynie(raczej niedrogie), automaty z kawą, herbatą, przekąskami. Po prostu każdy powinien mieć świadomość, że Essilor to nie przedszkole dla raczkujących. Praca szybka, precyzyjna, pod presją, w większości stanowisk jest to praca stojąca. Trzeba się liczyć z nadgodzinami o różnych porach lub pracą w soboty, z tym, że 3 zmiany trochę utrudniają posiadanie bujnego życia osobistego i do tego ciągły hałas i otaczanie się parującą chemią mimo wyciągów (Tinting). Naprawdę polecam się zastanowić 10 razy, czy jest sens tracić swoje życie osobiste na rzecz pracy w Essilorze. Rotacja jest tam bardzo duża i to o czymś świadczy.

@Pimpuś

Mega szczególowa opinia, dziękuje jako potencjalny kandydat. Chciałem dopytać o kwestie finansowe. Czy dla osoby która szuka pracy na jakiś czas i nie planuje wiązać sie z firmą na dlugie lata to będzie dobry wybor? Bo jeśli przy takich warunkach które opisałeś dodatkowo jeszcze zarobki są średnie to słabo. Może jakoś jest to sensownie wynagradzane. Z góry dzieki.

Nataliawogólenieprzezywająca

Większość jest w porządku. Są jednak osoby które, przezywają. Kto jest nie w porządku o tym wie... Pewnie będą to cały czas robiły. Widocznie w dzieciństwie nikt nie nauczył ich kultury + po prostu takie geny. Tych w porządku (większość) pozdrawiam.

gina
@Nataliawogólenieprzezywająca

ale ogólnie atmosfera w miarę?

gina
@Nataliawogólenieprzezywająca

no nic nie poradzisz, niektórzy są wysoko wrażliwi i mają taką tendencje po prostu :)

gość
@Nataliawogólenieprzezywająca

Smutny obraz XXI wieku, że czasem takie zachowania znajdują poklask

ZSP
@Nataliawogólenieprzezywająca

Już 16.10.2023 ruszamy z pierwszym dyżurem Związku Syndykalistów Polski. Na czym to polega? Jeśli masz problemy w pracy, czy są to nadużycia mobberów w postaci działu kierowniczego lub teamu, okradanie z pensji premii, umowy tak sporządzone abyś czuł się nieznany w Kodeksie Pracy. możesz spotkać się ze związkowcem i porozmawiać o problemach. My omówimy je na naszym spotkaniu i zastanowimy się, jak możemy wspólnie podziałać. Serdecznie zapraszamy. Administrator usuwa ważne zagadnienia ale spokojnie odświeżymy dla potencjalnych nowych pracowników. Pamiętajcie każde niewłaściwe zachowanie korporacji wobec pracownika musi ujrzeć światło dzienne.

Andreo

Pisał ktoś tutaj kiedyś o podwyżkach inflacyjnych czy coś takiego w ramach wsparcia dla pracowników. Faktycznie coś ruszyło w temacie?

@Andreo

No bo wiecie jak jest. Niewiadomo jak będzie to się chce zorientować czy tu się warto zatrudniać i czy jakoś o to dbają żeby się dało żyć normalnie

odp
@Andreo

podwyzki od marca ale juz wpadlo troche kasy wiec nie jest zle, robia cos przynajmniej

odp
@Andreo

w czerwcu trzynastka jak wpadnie to tez przynajmniej na wakcje bedzie mozna co pomyslec, ale no ogolnie nie wiem co znaczy u ciebie normalnie zyc, ale wydaje mi sie ze da sie, jak dla mnie przyzwoicie nawet

bingor
@Andreo

co jak co ale przyznać trzeba że jednak eolp zareagował na te ostatnie podwyżki wszystkiego. nie mówię że teraz ogólnie bajka i kokosy spływają ale nie udają przynajmniej, że nie ma problemu i coś jednak tam robią

@bingor

okej dobrze wiedzieć. dzięki za odpowiedzi. jeszcze o te trzynastki chciałem zapytać czy to każdy otrzymuje?

djuk
@Andreo

właśnie. nowi pracownicy też czy jakiś staż wymagają przepracowany w zakładzie mieć, żeby dostać 13?

Wini
@Andreo

Ale te wszystkie poprzednie dodatki finansowe, jak np. stażowy, o których tu wcześniej na forum pisano, to nadal obowiązują, tak? Nie zastąpili poprzednich nowymi?

mia Khalifa
@Andreo

Podwyżki są co roku, jeśli nie przesadzisz z L4:) Ogólnie kasa jest ok. Często gorzej jest z presją i zmuszaniem na siłę do nadgodzin. Na magazynie jeszcze do tamtego roku, był kierownik zmiany który traktował swoich podwładnych jak (usunięte przez administratora) jak nie chciałeś nadgodzin, to motywował Cię "poleceniem służbowym pracy w godz.nadliczbowych".. Ale skargi pracowników zakończyły karierę tego (usunięte przez administratora) w firmie:)

domino
@mia Khalifa

ja to na nadgodziny to byłbym chętny hehe bo powiedz mi to macie płatnie, nie? czy raczej potem dzień do odebrania jest? bo no lepiej jak ta pierwsza opcja by była :)

Zordon
@domino

Płatne, zgodnie z przepisami

Rex
@mia Khalifa

czyli mowisz ze jak coś się dzieje to firma reaguje?

@Zordon

Często zdarzają się nadgodziny na dziale produkcji? Bo chcę aplikować na operatora, którego teraz szukają. Piszą, że wielu kandydatów im potrzeba i dają 5300 zł brutto, a na dodatek podczas rekrutacji możliwa jest wizyta na obszarach produkcji. Jak w praktyce jest z tym 6 miesięcznym wdrożeniem, faktycznie ma się przydzielonego opiekuna, którego można pytać w razie wątpliwości?

tyy
@Marcin

no skoro tak jest napisane to chyba nie bez przyczyny, zresztą nawet i dobrze bo zawsze coś się dopyta i wgl

Iza
@tyy

A jeśli ktoś jest w miarę ogarnięty i doświadczony to może liczyć na skrócenie tego okresu wdrożenia i np jakaś podwyżkę? Wiesz może jak to jest?

@Marcin

Pracuję tu już 20 lat i nie mam 5300 więc nie wiem skąd te liczby

Otto
@Andreo

Urywają podwyżki za L4, mało zmontowanych prac, jakość prac, brak chęci do pracy w nadgodzinach itp. Dbają tylko o nowych pracowników, dwa trzy lata i jesteś starym. Ludzie uprawiają wyścig szczurów. Nie polecam tej firmy, widzę jak poniżają starszych pracowników i tylko wyniki się liczą, a normy wygórowane i co roku zwiększają ilość pracy do wykonania.

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Jeżeli jesteś trochę ambitny znajdziesz robotę sobie a nie będziesz tyrał w systemie 3-zmianowym jak RoboCop. (usunięte przez administratora)to się dzieje na zmianie A. Pozdro

Kazio500
@Otto

Poniżanie odchodzi cały czas. Nie ma nawet komu się poskarżyć bo zaraz Cię wywalają. I robią to w białych rękawiczkach.

Janczewski

Tu chodzi o kwotę brutto, skoro pracujesz 20 lat w trybie 3-zmianowym z wymuszonymi nadgodzinami przez przełożonych, to możesz mieć zaburzone funkcje poznawcze. XD

ZSP
@Kazio500

Już 16.10.2023 ruszamy z pierwszym dyżurem Związku Syndykalistów Polski. Na czym to polega? Jeśli masz problemy w pracy, czy to jest (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) pensji, możesz spotkać się ze związkowcem i porozmawiać o problemach. My omówimy je na naszym spotkaniu i zastanowimy się, jak możemy wspólnie podziałać. Serdecznie zapraszamy.

Wwo

Firma w ogłoszeniu oferuje inne warunki pracy niż w rzeczywistości. Na umowie o pracę brak informacji jak rozliczane są nadgodziny, jedynie jaką kwota wynosi stała podstawa i premia. Po miesiącu pracy razem z nadgodzinami nie przekroczyłam nawet 3300 zł. Atmosfera w pracy fatalna. Ludzie są przemęczeni i sfrustrowani, rzadko kto odpowiada na twoje "cześć". Pracownicy HR patrzą na szarych pracowników z góry. Wchodzisz do działu kadr, mówisz dzień dobry - odpowiada ci cisza, wychodzisz, mówisz do widzenia - cisza. Więcej kultury mają pracownicy serwisu sprzątającego. Żeby otrzymać informację zwrotną w postaci smsa graniczy z cudem, nie mówiąc o odbieraniu telefonów. Zadajesz pytanie, czekasz na odpowiedź - musisz sam się pofatygować do jaśnie państwa. Oficjalnie nadgodziny nie są obowiązkowe, jednak odmawiając ich należy liczyć się z tym, że jest się pod czujnym okiem kierowników i zostaje się przydzielanym do najgorszej pracy. Nie mając transportu po nadgodzinach po drugiej zmianie usłyszysz, że skoro wyrabiasz nadgodziny to przecież stać cię na bolta czy inne taxi. Po x miesiącach pracy na zleceniu, pytając o normalną umowę usłyszysz, że musisz się bardziej zaangażować. Praca po 12h i w weekendy to za mało dla firmy. Masz żyć i oddychać Essilorem. Dni wolne grafikowo, w tym i soboty, są odwoływane przez kierowników, a ci, którym się to nie podoba są zapraszani na indywidualne rozmowy z kierownikiem. Osoby z najniższą frekwencją na nadgodzinach są w pierwszej kolejności typowane do pracy w sobotę. Ogólnie do pracy w weekendy jest mało chętnych, z tego powodu osoby są wybierane na podstawie numerów parzystych lub nieparzystych, jak chcemy wolny weekend mamy sami szukać sobie zastępstwa wśród współpracowników. Podejście do pracowników nie lepsze niż w Biedronce

krak
@Wwo

Widać to wszystko po rotacji pracowników. Etat pracownik produkcji od 10 lat nie schodzi z tapety.

Ollie

Cześć, sprawdzałem ogłoszenia tutaj i zastanawiam się jak wygląda ten proces rekrutacyjny bo przeczytałem, że jest tam wizyta na obszarach produkcji. Jak to wygląda wszystko?

Ollie
@Ollie

Jak wygląda całe wdrożenie w pracę na początku?

Tai

Przychodząc tu do pracy gdy czytałam komy tutaj myślałam że to komentarze zawistnej konkurencji albo tych co ich wylali/uciekli. Ale....po 3 mcach zrozumialam ze to prawda. Ba, jest jeszcze gorzej. W żadnej firmie, ktorej pracowalam nie bylo czegos takiego ze pracownik pyta o cos a brygadzista beszta ze nie bedzie czegos tam tlumaczyl....w zadnej firmie brygadzista nie schodzi z pola widzenia ekipy z linii zeby trzeba bylo wydzwaniac(sic!) Bo system przywołania brygadzisty dwukrotnie jest dziwnym trafem nieslyszalny... (usunięte przez administratora)z kierownikami na czele chodza po liniach i sprawdzają porządków, zrobią wyklad o tym co mozna a co nie po czym wszystko wraca do normy. W zadnej innej firmie nie ma czegos takiego ze maz jest kierownikiem a zona starszym operatorem etc mimo ze nie ma do tego kompetencji. Nie wiem po co ta cala otoczka -skoro nie ma umow, szans na rozwoj, cokolwiek( to powie prosto w twarz dowolny kierownik badz brygadzista) Utworzono sekcje w hr ktora ma sie zajmowac rozwojem kariery . Pytanie po co, skoro konkurencja na start oferuje lepsze warunki i z otwartymi rekami informuje jakie szanse dana osoba ma..? Popracuje czlowiek 2-3lata i na tym sie konczy ambicja i motywacja, bo kasa nie powala a czlowiek to nie zwierze co aby napchac sie i przeżyć. Do szkoly czy na kurs czlowiek nie pojdzie bo przecież co 2gi dzien weekendowy w pracy, a czesto jest tak ze z dnia na dzien moze sie okazac ze sie ma weekend w pracy. Firma toleruje obiboków i slodko pierdzace paniusie i ksiezniczki ktore pracowac nie musza. Za to agencyjne mrówki mysla ze dostana umowe i robią co moga bo wczesniej dostawali 2700 netto i z wdzięczności tyraja. Ku uciesze brygadzistow ktorzy raportuja caly dzien z kawka ze nie maja czasu podmienic ludzi ktorzy pol zmiany trzymaja pelny pecherz. Kopa tez nie napiszesz bo kierownik/brygadzista bedzie mial na kogo polowac. Agencyjni dostali podwyżkę. Ale czy to poprawi warunki pracy, stosunek przelozonych , komfort pracy (upały ),mozliwosci kariery? Czy to przyciagnie ludzi? I tak wiadomo ze 18mcy i do widzenia. Co raz mniej osob z nowych zostaje. Kto bedzie pracowac? Generalnie nie polecam. Po 3 latach siadzie kregoslup. Pojdziesz na l4 to bedzie zaproszenie do kierownika ze tak byc nie moze i ze nie bedzie kolejnej umowy. Nie ma roboty i jest przestój to agencyjni sa wysylani na urlop.ciekawe co na to inspekcja pracy jesli czlowiek ma umowę o pracę. Sa ludzcy brygadzisci, ktorzy nie sa zepsuci systemem ale ich jest po 1 na zmianę. Nie polecam osobom ktore lubia sie uczyc nowych rzeczy i sa ciekawe świata. To praca dla osob ktore nie wymagaja od siebie ani innych zbyt wiele, chca aby tylko bezrefleksyjnie odbebnic swoje i wyjsc do domu. W tej firmie zapomnijcie o ustabilizowanym zyciu, wolnych weekendach, studiach, zdrowiu, szacunku i ludzkich odruchach ze strony rzadzacej. Za to przygotujcie sie na duza ilosc wazeliny

@Tai

To z tego co widzę nic się tam nie zmieniło, a miałem "szczęście" poznać ten etat od strony pracownika. Ciekawe czy firma postarała się o wymianę wyeksploatowanych krzesełek przy stanowiskach blokujących, bo kręgosłup na nich można zajechać.

@Tai

Jest tak jak mówisz popracowałem tam 3 miesiące i nawet nie dostałem stawki którą obiecywali przy rekrutacji tylko 500 brutto mniej niż powinno, praca tak bardzo monotonna że tylko człowiek który chcę odbębnić swoje i iść do domu się tam nadaje. Jeśli ktoś lubi pracę na produkcji która nie jest monotonna i jest ciekawa to na pewno tutaj będzie się męczył.

Jagoda

Znalazłam mężowi ofertę pracy dla Operatora w Dziale Produkcji. Widziałam, że na start zarobki ok 5800 zł brutto, jest mowa o corocznych podwyżkach więc super. Jest również info o kantynie w pracy i dofinansowywanie posiłków przez firmę, w jakich kwotach takie dofinansowania? Ile wynosi okres próbny zatrudnienia i na jaką umowę?

Kate

Czy to prawda ze Essilor buduje duże centrum dystrybucyjne pod Warszawą ?? Jeśli tak to w jakich okolicach ma powstać to centrum ??

Harbak

Cześć, znalazłem ogłoszenie na Starszego Specjalistę ds. Obsługi klienta, myślicie, że doświadczenie wymagane (to jest 5 lat) jest obligatoryjne do złożenia CV?

Harbak
@Harbak

Wogóle tam zostało 8 dni do zamknięcia ofery, więc stąd moje kolejne pytanie czy myślicie, że ta oferta nadal jest aktualna?

kamerdyner

Którego dnia w miesiącu dostaje się wypłate

NeoNeo

Fatalna rozmowa rekrutacyjna. Rekruterom się wydaje, że skoro kandydatowi zależy, no to mogą poszaleć z negatywnymi osądami i podrążyć z pytaniami, które naprawdę są osobiste. W innej sytuacji nikt by sobie na to nie pozwolił. A to tylko świadczy o tym, jakim kto jest człowiekiem. Sadzi się, ale można było się zorientować, że sama to niewiele potrafi. Ohyda, po prostu ohyda brrr.....

Jero

Słyszałem że macie lux med i fundusz socjalny. Coś jeszcze z dodatków poza tym?

Hroby
@Jero

Jest 13, dodatek stażowy i deputat jeśli o to pytasz.

Acclo
@Hroby

Czym jest deputat?

Małgorzata
@Hroby

Dodatek stażowy to jaka jest kwota netto? A jak tu wygląda z premią na święta lub płaceniem "karpika"?

kris

czy przyjmują ludzi około 50 czy raczej młodszych lub młodych tylko ?

pisak
@kris

a ty nad jakim stanowiskiem myslisz?

pisak
@pisak

chce podjąć prace w tej firmie ale czy zatrudniają 45 + ogólnie czy ma młodych stawiają ?

@kris

to już drugi post o wieku, nie wiedziałem, że teraz ludzi tak to rusza. jak pisałem wyżej osoby po 40 robią. moim zdaniem jak w ofercie nie macie napisanych ograniczen wiekowych to znaczy ze firmy az tak to nie obchodzi ale jak mowie nie wiem co im tam w gorze w glowach piszczy

korek
@Brycz

widze ze pracownik to mam pytanie akurat.. jaka umowe zaoferowali ci na star?

@korek

mi zaproponowali umowę o pracę normalnie ale to było jakiś dłuższy czas temu

@korek

najpierw była umowa próbna na 3 miesiące

nowator
@Brycz

i w jakich godzinach pracujesz? no chociaz nie wiem jako kto robisz to mozesz tez dopisac xD ale mnie to najbardziej ciekawi produkcja, napewno nie zadne biuro

Stok
@Brycz

i po próbnej dostałeś na dłuższy czas ?

Ina
@Brycz

OK. A co z systemem pracy? Jest tu opcja pracy zdalnej lub hybrydowej? Czy firma wymaga pracy stacjonarnej? Wiecie coś o tym?

Lionel
@Ina

O jakie stanowisko ty pytasz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 19 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.