Opinie o Venture Industries Sp. zo.o. w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Venture Industries Sp. zo.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Venture Industries Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venture Industries Sp. zo.o. w Łomianki

Hej. Widziałam, że jest teraz dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds. badan i rozwoju. W opisie nawiązywano o systemu premiowania ale ten ostatni komentarz o wiszeniu kasy sprzed lat nieco mnie zmartwił. Czy w biurze występowały kiedykolwiek jakieś obsuwy?

Hera Nowy wpis

Odpuść duża rotacja podobno rezygnuja sami z powodu $...

Hera Nowy wpis

Odpuść mała kasa i pracownicy podobno sami rezygnuja duża rotacja

Werka

Halo, pracownicy działu eksportu — jesteście tu?:D Chciałam zapytać, czy oferta pracy do działu jako asystentka jest aktualna? Czytam wymagania, oprócz biegłego angielskiego mile widziana jest znajomość j. niemieckiego. Jeśli go znam, mam szanse wynegocjować większą stawkę?:) Są w ogóle przychylni do negocjowania warunków? Jak wygląda to dofinansowanie w zakresie edukacji? Studia zaoczne/podyplomówki też wchodzą w grę? Podobno kryteria awansu i premiowania sa jasno określone z góry. W dziale eksportu, jaka jest ścieżka kariery? Premie są uznaniowe czy za wyniki? Co miesiąc je przyznają, czy raczej są kwartalne/roczne?

PRACOWNIK Nowy wpis
@Werka

Premię to szefunio wisi robotnikom,za 2022 rok,więc nie spodziewaj się kokosów

Czy Venture Industries Sp. zo.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zuzanna

Dlaczego od kilku miesięcy na tym wątku panuje taka cisza? Przecież Venture Industries od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzają w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych. I właśnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukują do zakładu produkcyjnego kandydata na stanowisko tokarza: https://www.venture.pl/praca-w-venture-industries Może ktoś z Was posiada odpowiednie kwalifikacje, które są potrzebne do objęcia tego stanowiska? Czekam na Wasze wpisy!

@nicknick
@Zuzanna

bo to(usunięte przez administratora) firma zarządzana przez (usunięte przez administratora). Właściciel kosi kasę a (usunięte przez administratora)na niższych stanowiskach wydaje się, że złapali (usunięte przez administratora)za rogi.

@nicknick
@@nicknick

usuwa się niewygodne informacje. żenada. jaka firma taka reakcja.

Brałeś udział w rekrutacji do Venture Industries Sp. zo.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Anonimous

Panie(usunięte przez administratora), a czy Pan wie czym tam się zajmują w Grudziądzu? Czym się zajmuje (usunięte przez administratora) Czy go nikt nie pokrywa? Wszyscy tu wiedzą ))) (usunięte przez administratora) jest ponieważ nikt nie kontroluje. Produkują prywaty za rachunek firmy, nie bojąc nikogo ponieważ nikt nie kara. Słabo .... Po co są kamery?

Haha
@Anonimous

A czy ktoś sprawdzał dlaczego on jest w toalecie damską jak tam jest Ukrainka Olena? ))) Dlaczego chodzą te płotki ?

pupapupa
@Anonimous

Pan Wojtek żyje w kokonie otoczony bandą niedouczonych (usunięte przez administratora) którzy mu tylko potakują. Taki venturowy Jarek żoliborski. Nie znosi sprzeciwu, zmian a kocha pochlebców z zakupów, sprzedaży itd oraz zasiedziałych od ponad 20 lat starych pracowników, którzy nie za bardzo wiedzą co się dzieje poza ich firmą. zaskorupiała struktura.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Venture Industries Sp. zo.o.?

pupka

Tak. na cmentarz.

@pupka

dokładnie

Wyluzowany

Tak. Chociaż podczas Covidu, wiadomo nie było. Dodatkowo są też inicjatywy prywatne pracowników ;-)

Paulina
@Wyluzowany

Czyli ekipa jest zgrana? Zależy mi na dobrej atmosferze w pracy, można na taka liczyć u Was? :)

anna_anna
@Paulina

chyba żartujesz. tam jest na porządku dziennym kablowanie co i kto powiedział bo mu sie nie podoba.

Edward
@anna_anna

Aż tak ludzie plotkują? Do szefa też donoszą czy tylko kotłują się tak między sobą?

Stach
@Edward

W opiniach brakuje jednego wskazania o jakim dziale mowa. Mam wrażenie, że w opiniach przewija się jedne, dwa działy/zespoły, przez które firma jest odbierana negatywnie. Jak już kogoś stać na wypociny w necie to niech doprecyzuje swoje bóle ;)

@lastlast
@Stach

zakupy, handlowy. dwa kluczowe działy blokujące rozwój w tej firmie.

Krystyna
@@lastlast

Jest szansa na jakieś skonkretyzowane powodów? Czemu uważasz, że akurat one?

@lastlast
@Krystyna

Te działy są zarządzane przez osoby, które w normalnej firmie nie zostałyby nawet zaakceptowane do 1 etapu rekrutacji.

Krystyna
@@lastlast

chodzi Ci o brak jakiś konkretnych predyspozycji w tym momencie? pytam, bo dalej nie za bardzo wiem czemu takie stwierdzenie tu pada. czego niby tu brakuje, że do 1 etapu nie dałoby rady nawet przystąpić?

Wyluzowany

60-70 w siedzibie głownej w Łomiankach i około 150-200 w fabryce w Grudziądzu

Gal

Kasa 2-3tys na start. Obiecana wyżej? Dostaniesz jak się sprawdzisz. Na rozmowie pytania o rodzinę i czy należysz do sekty. Dyr działu Handlowego - bez wizji pracy działu, kierownik kluczowych klientów bez wiedzy technicznej, kierownik przedstawicieli tylko z nazwy. Warto zaczepic się w dziale technicznym bo można się podszkolić i jest spoko atmosfera. Firma rozwija się o trzy prędkości wolniej niż rynek. Są lepsze firmy w branży. Warto iść na przeczekanie.

Marian
@Gal

Żałosny, zakomplekśony nieudacznik. Tak można skomentować Twój wpis. Temat sekt na rozmowie jest już wyświchtanym tematem na tym forum. Jeżeli komuś to przeszkadza nie powinien przychodzić na nią, a tym bardziej podejmować pracę, a rozumię że tam pracowałeś więc jak to świadczy o Tobie. Co do kompetencji zawodowych pracowników- byłeś jednym z nich, więc też chyba miernotą byłeś. Więcej wiary w siebie Galu.

Anon
@Gal

Hihi:)) sfrustrowany były pracownik, skończył knuć wewnątrz to zaczyna z zewnatrz A najsmisznie że wszyscy wiedzą kto to:))) @Gal wszystkiego najlepszego

Gal
@Gal

Nadchodzi nowe..... polecam poczytac opinie co do nowego dyrketora w jego poprzedniej..firmie wspolczuje dziewczynom na ktore ma szczegolnego bzikaa.....zachowania o cechach mobbingu i molrdtowania to nie rzadkosc... kilka osob skonczylo u psychologow....wspolczuje koszmaru

Pujol
@Gal

Możesz napisać coś więcej w temacie ?? Nam propozycję pracy jako handlowiec ale po twoim wpisie nam znaki zapytania... Dzięki

klaudiusz
@Gal

Ta baba, która o to się pytała była zeszła z tego świata i niech jej ziemia będzie lekką a jej truchło zasili azotem glebę.. Ale jej duch i zasady obowiązują dalej. Czyli pytań niby nie ma ale sekta trzyma się mocno.

LION_GIRL

Najlepsze co mogłam zrobić, to złożyć wypowiedzenie i uciec z tego skansenu zarządzanego przez troglodytów z lat 90.

Justyna
@LION_GIRL

To co się tam takiego działo?

LION_GIRL
@Justyna

Poziom zarządzania z lat 90. Zero inicjatywy. Zero pomysłów na rozwój. Ma być cicho. Nie krytykujemy. A już szefostwa i zaufanych tegoż tym bardziej. Święte krowy pracujące po 20-25 lat nie mające pojęcie o tym co się dzieje na rynku. Dywaniki na podłogach. żenada. dress code pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Rozumiem, kontakt z klientem ale reszta? Management operacyjny poniżej dna. szkoda prądu.

Obróbka skrawaniem

Wyzysk totalny, pracować na 2-3 tokarkach za 2200zl. Fuchy kierownika robione przez pracowników na zmianie i trzeba wyrobic norme za kolege na innej tokarce czyli 200% z czego dla ciebie jest tylko twoja norma 100% bo reszte oddajesz koledze który robi fuszke i non stop za mało.

p.

fatalny HR! Chłopak, który do mnie dzwonił z Poznania - zero wiedzy. Typowy świeżak w rekrutacji w IT. Beznadziejna dykcja, zbyt nachalny, zero konkretów. Za chwilę wciśnie rekrutacje agencjom zewnętrznym, bo z nim nikt nie będzie chciał gadać ;) skąd wy bierzecie tych ludzi do HR?!

dev
@p.

Miałem podobne odczucia co do sposobu rekrutacji przeprowadzanego przez tego Pana. Nie chce pracować w firmie, gdzie HR-y reprezentują taki poziom. Moja rezygnacja była już po 10 min rozmowy i wcale nie dotyczyło to specyfiki tego stanowiska, a sposobu komunikowania się przez rekrutera. Jeśli dobrze pamiętam do mnie też dzwoniono z Poznania (najpierw dostałem ofertę na Linkedin). Polecam lepiej dobierać ludzi do kontaktu z kandydatami, bo to świadczy o poziomie firmy.

@dev

Drodzy Państwo, Piszą Państwo opinie na profilu firmy zajmującej się produkcją WENTYLATORÓW, a nie IT

Bolodevi

Polecam zdecydowanie lepiej dobierać ludzi do kontaktu z kandydatami, bo to świadczy o poziomie organizacji. Bezpośredniość jest fajna, ale trzeba znać też granice.

@Bolodevi

B.

Jedyne z czym mi się kojarzy ostatnio ta firma to fatalna jakość rekrutacji przeprowadzana przez Pana B.H. z oddziału w Poznaniu. Chłopak nie ma wiedzy, na maksa podkoloryzowuje to co robi. Ogólnie przerost formy nad treścią. Developerzy mają z niego dobrą bekę, ale przy ściąganiu nowych ludzi do firmy to mocno szkodzi. HR-y bez jakiegokolwiek doświadczenia.

lllllllllllllllllllllll
@B.

prawda

@B.

Drodzy Państwo, Państwo też nie wykazują się zbytnią błyskotliwością. Piszą Państwo opinie na profilu firmy zajmującej się produkcją WENTYLATORÓW, a nie IT

Franek

Jak wygląda obecnie praca PH pod rządami nowego dyrektora?

Porky
@Franek

W końcu venture pozbyło się Mariusza vel Mariana, który nawet na forum wyróżniał się niebywałą agresją i nieumiejętnością panowania nad emocjami. Prawdopodobnie będzie tylko lepiej, a PH odetchną z ulgą :)

Aleks

Jeżeli praca u was wygląda tak samo nieprofesjonalnie jak rekrutacja to współczuję. Chyba nigdy nie byłem tak zażenowany poziomem rozmowy jak z waszym "hr-em".

@p. A to była tylko rozmowa telefoniczna?

Firma z ogromnymi możliwościami ale dołowana przez bardzo słaby dział handlowy z niekompetentnym dyrektorem oraz kierownikami. Słaba kasa, duże wymagania, inwigilacja i czepialstwo. Nowi Pracownicy odchodzą z działu handlowego średnio po roku bo nie wytrzymują użerania się wewnątrz i na zewnątrz firmy. Atmosfera średnia.

Ajwop

Ta firma to relikt, niby lider w Polsce a chętnych do pracy coraz mniej. Płacą słabo, bardzo słabo a wymagania spore. Szefostwu wydaje się, że praca tutaj to największy zaszczyt jaki może dosięgnąć zwykłego śmiertelnika. Pomijając rozmowę kwalifikacyjną polecam spróbować pracy na chwilę i uciekać do konkurencji.

ewa
@Ajwop

mi na start zapropnowali 2650zł netto. skomentować to można jedynie głośnym ,,hahahahahhahahaaaaaa''. żenada, ale co kto lubi

micwis
@ewa

Jako spawacz tak ?

Zuzanna
@micwis

Szkoda, że do tej pory nie dostałeś odpowiedzi. Interesuje mnie jednak, skąd wynika Twoja ciekawość tą kwestią. Piszesz z perspektywy pracownika czy osoby dopiero chcącej rozpocząć pracę w Venture Industries? Jeśli posiadasz konkretne (a przy tym sprawdzone) informacje na temat wspomnianego pracodawcy to śmiało, podziel się nimi z innymi osobami na forum. Zachęcam Cię serdecznie do dalszej dyskusji!

Iwa

Czy możecie podzielić się opinią na temat pracy w administracji, ewentualnie księgowości w tej firmie. Jakie mniej więcej zarobki?

Ruda

Jakie sa teraz zarobki w venture np handlowy zakupy; widze ogloszenia nie wiem ile mozna wyciagnac. Mam 5 lat dosw.w podobnym charakterze... Slyszalam ze tam jest wymagajaca praca chce sprobowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Venture Industries Sp. zo.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Venture Industries Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Venture Industries Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venture Industries Sp. zo.o.?

Venture Industries Sp. zo.o.