RELPOL SA

Żary

Opinie o RELPOL SA

nexus 2014-03-08 17:01:49
Praca na wydziale montażowym DP1M1 hmm? wspominam dobrze ale trzeba mieć głowę na karku bo często jest praca pod presją czasu i wyników, także trzeba "czuć" wymagania? hmmm niby są (pracowałem jako ustawiacz na tym wydziale) ale zatrudnianie politologa do tego stanowiska gdzie trzeba mieć umiejętności oraz wiedzę techniczną elektronika, pneumatyka i coś tam się jeszcze znajdzie to chyba już o czymś mówi. Nie pracuję już tam, kwestia finansowa i nie ma co się oszukiwać płacą mało! w sumie ciekaw jestem ile teraz dają. Atmosfera pracy? dobrze wspominam praca z babkami była udana :) co do kumpli z wydziału z każdym złapiesz kontakt lecz kwestia jest trochę inna ale ustawiacz ustawiaczowi nie równy i nie chodzi o wiedzę ale na niektóre osoby zwyczajnie trzeba uważać bo nie każdy lubi lizać d*pę!. Czy bym polecił tam pracę? jeżeli masz nóż na gardle lub szukasz doświadczenia to tak w innym wypadku odradzam. Ale kto tam idzie idzie w konkretnym celu jeden osiągnie wiele inny nic, ale to tak wszędzie już jest.
maja 2016-07-19 13:00:52
Na pewno była tutaj potrzebna osoba niedawno jako Specjalista ds. zarządzania jakością, ale obecnie nie ma już chyba innej rerkutacji z tego co sam tutaj widze na pewno.
Zostaw swoją opinię o RELPOL SA - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RELPOL SA