Opinie o Simple Creative Products w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Simple Creative Products. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Simple Creative Products o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simple Creative Products w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Wiecie, czy Simple Creative Products udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

andzia Nowy wpis

też byłam pracownikiem Simple Creative Products świadectwo pracy uzyskałam w 2019 roku ale złożyłam sama wypowiedzenie za porozumieniem stron tak poleciła mi pani z Gino Rossi że to jedyny sposób aby dostać świadectwo pracy póki jeszcze mają dostęp do dokumentów pracowników. umowę miałam do marca 2021r. a wypowiedzenie złożyłam z dniem 31.lipca 2019r. Mój sklep został zamknięty w kwietniu 2019 r. Po otrzymaniu świadectwa pracy złożyłam sprawę do sądu pracy i po otrzymaniu pozytywnego wyroku sądu i przesłaniu wyroku do urzędu pracy w Warszawie otrzymałam pieniądzę za zaległy urlop wypoczynkowy Z funduszu gwarancyjnego świadczeń pracowniczych.

Klaudia

Czy istnieje jakas grupa dziewczyn ktore zalozyly grupe na fb? Te ktore nie dostaly swiadectwa pracy? Bardzo prosze o kontakt! Klaudiakansy12@gmail.com Umowa do stycznia 2021, a firma jak upadla 2 lata temu tak do tej pory cisza. Zus od 2 lat wysyla mi odmowy bo nie ma kontaktu zadnego.

@Klaudia

Nie mamy grupy ale mamy kontakt, w sumie są 3 osoby które będą się starały bądź się już starają o świadectwo pracy przez Sad,

Olala
@Klaudia

Jest grupa tajna której nie znajdziesz w wyszukiwarce.

Sim
@Klaudia

Jeśli chcesz dołączyć do grupy na fb to tylko z polecenia. Jesli nie masz takiej osoby zostaw na siebie namiar to Cie znajde i zaprosze

Karolka2284
@Sim

Ja poproszę. Karolina Buczynska mam na fcb

@Klaudia

Czy ktoś jeszcze nie dostał SP!?

Si Nowy wpis
@Karolka2284

Jakie misto? Jest wiele osob o tych danych?

Karolina Buczynska Nowy wpis
@Si

Warszawa, mam na myśle firmę w trakcie upadlosci

Magda

Odesłałam zamówienie 100327506 z dnia 26.03.2019. Odebrane zostało w Bolesławicach 29.03.2019r. - nr listu przewozowego (00)259007733967357584. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu pieniędzy - 169,90 zł. Pomimo pism wysyłanych listami poleconymi, które zostały odebrane i wysłanych korespondencji mailowej w marcu 2022r ciągle nie mam ani zwrotu ani żadnej informacji.

asystent sprzedaży

Omówienie historii firmy

Zainteresowania, pytanie o zarobki, dlaczego akurat ta firma, przedstawienie dwóch sytuacji i tego jakbym się w czasie ich zachował,

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
anneangel

A ja się bardzo cieszę że Simple upadło i oby nigdy nie powstało!! Karma do nich wróciła i z tego bardzo się cieszę ☺

Ula
@anneangel

Niestety firma powróciła i to z takim nadęctwem i pracownikami, że nie wróżę im dobrze. International na Insta, tylko język angielski, a jak im napisałam, że z szacunków dla Polek wypadałoby po polsku i później w angielskim, to.... ho ho... zawładnęli rynkami z 12 krajów, a ja "se" mogę kliknąć "tłumacz". Buta i chamstwo. Zablokowałam i na pewno nic tam nie kupię. Aryton - to jest klasa!

Olala

Czy są tu pracownicy ktorzy mimo wyroków sądowych nie mogą odzyskac pieniedzy ponieważ komornik nie ma z czego ściągnac? Czy wiadomo co dalej ze sprawą upadłościowa?

@Olala

Ja jestem przed sprawa sądowa, możemy się zdzownic ?

Łukasz
@Karolina Buczynska

Kiedy masz tę sprawę? Może dasz znać tutaj jak to wszystko się skończyło?

@Łukasz

Czekam na termin

Łukasz
@Karolina Buczynska

Okej, w takim razie czekam na jakieś szczegóły jak się czegoś dowiesz. ;)

malgo

ja tez nie mam swiadectwa pracy i uwazam ze to wszystko wina tej wyjadaczki z kadr Cetery, wiedzac co sie kroi po ludzku powinna z automatu ludzi ogarnac albo chociaz mejlami uprzedzic zawinela sie sama pewnie zbijajc niezle premie bo przeciez wszyscy wiedza ze to sasiadka prezesa..ludzi zostawila na lodzie

Karolina B
@malgo

Czy w ogóle ktoś dostał info z sądu ? No bardzo słaba sytuacja

Ghost
@malgo

(usunięte przez administratora) Może jest nadzieja na odzyskanie pieniędzy ?

@Ghost

Pieniądze wypłaca fundusz gwarancyjny tylko trzeba mieć świadectwo

Iwa 72

Ja również nie nam świadectwa pracy.czekam do 31.01 aż wygaśnie mi umów I idę do sądu. Portal nie dcyaka już dawno.

Klaudia
@Iwa 72

u mnie umowa widnieje do 2021! firma upadla, brak swiadectwa pracy, brak jakiegokolwiek kontaktu.. Sad to jedyne rozwiazanie, chociaz zobaczymy czy skonczy sie to szybko...

I
@Iwa 72

Sąd wyda decyzję na twoją korzyść, a pieniędzy na koncie nie zobaczysz,

IWA 72
@Iwa 72

Nadal nie mam świadectwa. Sąd też się nie spieszy z decyzją.od lutego.2020 I nic cisza.

Karolina B
@IWA 72

Hej czy ktoś może dostał już świadectwo pracy?

Zuzanna

Jakiś czas temu na jednym z portali informacyjnych przeczytałam, że marka Simple Creative Products chyliła się ku upadkowi, a jej właściciel złożył wniosek o upadłość. Ostatecznie jednak nie do końca wiadomo, co się stało z tą marką. Czy nadal można kupować ich produkty?

Eliza

Czy szef daje wam bony na święta ?

@Eliza

Ta firma dawno upadła

Jak ze studentami w Simple Creative Products? Chętnie zatrudniają?

Edyta

Firma już nie istnieje, nie rekrutują nikogo, studentów też

S....

Czy ktoś otrzymał rozliczenie PIT od tej firmy.

K
@S....

Nie i nie wiem czy jest na co czekać.

@K

ja tez nie mam nic i nie wiem jak sie rozliczyc

Justyna
@S....

Weszłam dziś na podatki.gov.pl i tam po zalogowaniu wyskakuje mi pit z Simpla, także nie mamy co liczyć, że wyślą, ale chociaż jest online juz w US.

I

Nie

Radek

W sumie to bardzo szkoda, że firma nie poradziła sobie z trudnościami.

Jakość i fasony bardzo popsuły się na przestrzeni lat. Sukienki- dla nikogo. Bo jeśli nawet materiał o dobrej jakości i wzór ok, to całość grubo mini, więc niekoniecznie dla klientek w starszym wieku. Będąc na rozmowie rekrutacyjnej kilka lat temu (do działu finansów) podzieliłam się opinią - że letnie sukienki szyją z tkanin grubych, topornych, że właściwie na jaką okazję - chyba tylko party wieczorem w ogrodzie, bo inne warunki nie są odpowiednie na te stroje. Nic ciekawego od dawna nie pojawiało się, pojedyncze egzemplarze, a ceny jedynie za wszyty znaczek z logo.

za
@Gość

Projektantka z Orsaya nie umiała projektować.

Moko
@za

Prohektantki z orsaja już tam dawno nie ma...

opo
@Moko

ale co zniszczyła, to zniszczyła.

Z działu handlowego
@opo

Za jej czasów były najlepsze wyniki i sukienki...ostatnie dwa lata to był dopiero koszmar..

opo
@Z działu handlowego

Najlepsze sukienki?! hahahaha to chyba nie pamiętasz sukienek za czasów Lidii Kality- sprzedawały się jak woda, a tych ciężkich i nudnych potem nikt nie chciał. Najlepsze wyniki? bo były promocje non stop, bo się nie sprzedawało i podwyższyli ceny.

renata
@Gość

Absolutnie sie zgadzam,od około 5 lat coraz gorzej.Strasznie mnie denerwowały te kuse sukieneczki dla nastolatek, stać na Simple było raczej kobiety dojrzałe, czyli po 30-tce (nie każda z nas chce paradować w mini)

Mona

Windykacja karna? Cóż to za neologiczne pojęcie z zakresu prawa?

Czy ktoś z byłych pracowników wysłał wezwanie do zapłaty i zostało odebrane przez Simple? Nie wiem czy jest sens wysyłać do nich wezwanie, nie wiem co robić w tej sytuacji...

Była pracownixa

Niestety Simple nie odbiera żadnych pism. Wszystkie pisma wysłane przez sąd wracały z powrotem.

zozo

bądźcie precyzyjni że za to bierzecie pieniądze, min 500 PLN

DDD

Na koniec firma zaprezentowała się z najgorszej strony. Za odesłany towar nie zwrócono mi do dnia dzisijszego pieniędzy, Pomimo apeli i wezwań brak jakiejkolwiek reakcji z ich strony. Oczywiście zostało złożone stosowne zawiadomienie. Podejrzewam, że jest więcej takich osób.

M.
@DDD

Zastanawiam się, czy jest sens składać zawiadomienie na policji. Czy tak Pani właśnie zrobiła?

DDD
@M.

Oczywiście, że złożyłam. Wezwania do zapłaty są w siedzibach Słupsk i Warszawa odbierane za potwierdzeniem więc nie ma co odpuszczać.

M.
@DDD

Ja złożyłam pismo do rzecznika praw konsumenta, a on wezwał w moim imieniu firmę do zapłaty. Dostałam odpowiedź, że Simple nie odpowiada i nic więcej rzecznik zrobić nie może.

Milena

Szkoda, że tak potoczyło się bo ludzie stracą pracę.

anneangel
@Milena

Pracę?!!! Chyba wyzysk za podstawę. Zero szacunku do ludzi. Dobrze że padli.

Patrycja

Błagam niech ktoś napisze- czy jeśli złoże zamówienie w sklepie online i je opłacę to dostanę zamówienie??? Czy nie ryzykować?

Bogna
@Patrycja

Zamówienie dostaniesz , ale ja towar zwrócisz to nie licz na zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni a może w ogole. Ja czekam już 3 tygodnie i narazie mi się próbuje wciskać kit, ze firma zmienia rachunek, że infolinia uszkodzona, zbieram maile i ide zgłosić oszustwo na Policje. Odradzam zakupy w sklepie internetowym.

B.S
@Patrycja

Najlepiej zamowic za pobraniem????

Patrycja
@B.S

Nie da się zamówić za pobraniem! Właśnie dlatego obawiam się czy ryzykować. Na infolinii nikt nie odbiera, w moim mieście wszystkie sklepy stacjonarne już zamknięte...

B.S

Ja bym nie ryzykowała.

@Bogna

Kupiłam sukienkę, dotarła natychmiast. Żwrot bez problemu aczkolwiek na pieniądze czekałam trzy dni od kontaktu mailowego. Zwrot był na konto paypal, przelewem bankowym nie zwracają środków że względu na zajęcie konta przez komornika.

Abc48
@Patrycja

Dostaniesz zamowienie, esklep działa sprawnie. Nawet szybko wymieniają towar

s.
@Abc48

Masz jakieś błędne informacje. Albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd.

Bogna
@Abc48

To nieprawda od 1 kwietnia sklep internetowy nie przyjmuje nowych zamówień

@Asia
@Bogna

Witam, Zakupiłam towar w firmie Simple i oddałam go. Zwrot był tydzień temu i cały czas czekam na zwrot pieniędzy. Proszę Cie o informację czy Otrzymałaś Zwrot pieniędzy czy nadal czekasz na zwrot? Ewentualnie proszę Cię o kontakt ze mną pod numerem telefonu 664 314 798.

@Asia
@@Asia

Witam, Ja też zwróciłam Towar do fimy Simple i cały czas czekam na zwrot pieniędzy. Czekam już tydzień. Proszę Cię o informację czy otrzymałaś już zwrot pieniędzy czy nadal czekasz. Jak jesteś poszkodowana tak samo jak ja przez tą firmę to proszę Cię o kontakt pod numerem telefonu 664 314 798. Pozdrawiam

Pati
@Bogna

Teraz, to już nie Policja a raczej radziłabym poczekać na ogłoszenie (usunięte przez administratora)i zgłoszenie wierzytelności do syndyka. Marne szanse na odzyskanie pieniędzy, z góry uprzedzam. Lepiej nie zwracać towaru,ani sukienki,ani pieniążków. Przykro mi. Do tego zwroty idą na adres Gino Rossi- to spółki powiązane,ale raczej Gino nie zwróci pieniędzy. Do tego jeszcze nie ma formalnej informacji,kto właściwie jest właścicielem towaru z e-sklepu.

Zatrudniona
@@Asia

Nie liczcie na zwrot pieniędzy z zamówień online . Firma nawet nie ma na wypłaty dla pracowników a co dopiero dla klientów. Sklepy są pozajmowane przez komorników cała ,zarobiona kasę przejmuje bank na długi ..

Joanna
@Bogna

Witam, ja także bardzo długo czekałam na zwrot środków. Dzisiaj zadzwoniłam do magazynu firmy Gino rosi gdyż tam przesłana została moja paczka. Po kontakcie z kilkoma kolejnymi osobami zadzwoniła do mnie Pani, która realizuje zwroty z firmy simple. Zajęła się od razu moją sprawą. W wyniku jej interwencji otrzymałam maila z simple, że zwrot środków jest możliwy jedynie po założeniu konta PayPal. Zarejestrowała się i w ciągu 30minut otrzymałam moje pieniądze. Zaznaczam że czekałam wcześniej około miesiąca. Pozdrawiam

Kinga
@Bogna

U mnie dokładnie taka sama sytuacja.

Misia
@Joanna

Witam, na jaki numer trzeba dzwonić?

Ula
@Joanna

Możesz podać mi nr kontaktowy do Pani, która realizuje zwroty z Simple?

Zuza

To nie jest prawda co pisze ta dziewczyna. Zadzwoniłam do Gino i absolutnie nie zajmują się Simple

AJ
@Zuza

Dzięki za odpowiedź! Moja głowa nie ogarnia powodów, dla których ktoś miałby wprowadzać (usunięte przez administratora)ludzi w błąd ... jaki w tym cel ? :) Dopiero wczoraj zorientowałam się co jest grane, wcześniej łudziłam się(usunięte przez administratora) Czy jest cokolwiek co możemy zrobić ? Maila i telefonu raczej nikt nie odbiera, ale zwroty ponoć nie są dokonywane już od 2 miesięcy - ktoś wie co wtedy odpowiadali konsultanci na skargi ? Czemu nikt tego nie nagłaśniał, choćby na stronie fb gdzie można pisać komentarze ? Próbuję zrobić cokolwiek, zanim pożegnam się na dobre ze swoimi pieniędzmi.

Asia
@AJ

Witam, ja też zwróciłam towar i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, proszę dziewczyny zróbmy coś nie możemy ta po prostu pożegnać się ze SWOIMI PIENIĘDZMI, DLACZEGO MAMY TO ROBIĆ. Trzeba nagłośnić sprawę.

jolik1
@Ania

Dzisiaj minął termin14 dni i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, na e-maile również nie otrzymuję odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera, proszę o pomoc, czy ktoś wie jak odzyskać pieniądze?

bona
@@Asia

Podobnie , dokonałam zwrotu 05 kwietnia i do dziś nie mam pieniędzy. Musimy w razie potrzeby połączyć siły .

Asiap
@Ania

W jaki sposób uzyskałaś informacje że nie zwracaja na konto bankowe tylko na paypal? I jak się z nimi w ogóle skontaktować żeby ten zwrot na konto PayPal uzyskać? Na infolinię nie ma opcji się dodzwonić, na maile nie odpowiadają...

Dorota
@@Asia

Ja zwróciłam sukienkę trzy tygodnie temu i nie mam zwrotu pieniędzy.

Dan
@Patrycja

Ja czekam na zwrot juz 3 tygodnie. Wcześniej byli ok.(usunięte przez administratora)

Kinga
@@Asia

Ja zwróciłam towar 14 marca. (usunięte przez administratora)

Czy dostalas zwrot ? (usunięte przez administratora)ani kontaktu z nimi

@Kinga

Czy moge dostac numer do tej Pani? Mam ten sam problem

zuza
@Ania

Te które dostały zwrot jak widać nie są chętne pomocy innym. cóz taka polska mentalność

ania
@zuza

Moze pozew zbiorowy ?

Marzena
@Bogna

Drogie Panie. Ja wczoraj byłam na Policji i złożyłam doniesienie przywłaszczenia mojego mienia przez firmę Simple. Odesłałam towar na wskazany adres. Przesyłka została odebrana przez brygadzistę magazynu głównego i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. 02 maja br minie miesiąc jak nie mam pieniedzy za towar. Radzę zrobić to samo iść na Policję. Im więcej zgłoszeń w tej sprawie tym lepiej w walce o odzyskanie naszych pieniędzy. Skoro wiedzieli ze są już nie wypłacalni to nie powinni naszych paczek ze zwrotem towaru odbierać, chociaż by do nas wróciły. A tak ani pieniędzy ani towaru.

Misia
@Marzena

Każdy poszkodowany powinien dodatkowo złożyć wniosek o interwencję u Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

DOMINUKA88
@Bogna

Nie m Szans na zwrot gotówki. Ja czekam już 4 miesiące i tyle wymówek co już usłyszałem to szkoda gadać. Telefonów nie odbieraja i na maile już nie odpowiadają. Firma dno i nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora) i tyle.

Sylwia
@bona

To tak jak ja. Też zwróciłam towar 05.04 i do dnia dzisiejszego cisza. ani towaru ani pieniędzy.

Gosia
@@Asia

ja czekam już 2 miesiąc na zwrot.

@@Asia

Odeslala towar pod koniec marca i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu środków.

Małgorzata
@Bogna

Czy złożyła Pani zawiadomienie na policji?

Zostaw merytoryczną opinię o Simple Creative Products - Warszawa

• Jak się pracuje w Simple Creative Products?

Zobacz opinie na temat firmy Simple Creative Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simple Creative Products?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Simple Creative Products?

Kandydaci do pracy w Simple Creative Products napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Simple Creative Products