Główny Instytut Górnictwa

Katowice

Opinie o Główny Instytut Górnictwa

ja 2013-10-10 23:10:51
Wiekszego g..a nie widzialem, a wiele lat już pracuje.
2013-10-10 23:13:09
To fakt odszedłem juz jakiś czas temu.
Lusia 2015-03-17 17:21:25
Każdy Zakład jest inny, mogę mówić tylko o tym, który znam..
Wysysk, praca, którą trzeba brać do domu, poświęcanie wieczorów, weekendów i świąt na robienie rzeczy nieopłacalnych finansowo (chyba że ktoś uwielbia nie mieć życia i tylko pracować) Atmosfera kapusiostwa, rywalizacji, podkładania nóg, zawiści, zazdrości, uzależnienia od pracy a wszystko pod przykrywką wspaniałych możliwości, rozwoju osobistego i naukowego. Cwaniactwo, kolesiostwo i ogólnie teatrzyk i pralnia mózgów. Jeśli uwielbiasz kapować, masz kompleks niższości i wiele innych kompleksów, dajesz się wykorzystywać, nie masz swojego zdania, ale zarazem jesteś cwaniakiem, chamem i myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy- oto praca dla ciebie.
szał 2016-04-22 16:47:32
powiem wam tak, pracować tam jest naprawdę spoko, bo nie ma jednak jak instytuty tego typu, a całkiem niedawno szukali nawet chemika w zakłądzie monitoringu środowiska
Zostaw swoją opinię o Główny Instytut Górnictwa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Główny Instytut Górnictwa