Opinie o Albert Heijn w Zaandam

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albert Heijn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Heijn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Zaandam

Otto gehenna

Jak widze co drugi komentarz polecający otto to mam w głowie: co wy je*ani idioci sobie myślicie? zarobki 250-300 na tydzien to dla was dobre zarobki? polecajcie dalej tą pseudo agencje a niech polaczki zapie*dalają xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kmg
@Otto gehenna

w 2020 pracowalem w AH DC Zaandam przez Otto ok 8msc i mialem świetne warunki mieszkalne, rower i zarobki średnio po 400, z 3x po 500 więc nie wiem o czym chłopie piszesz. Teraz inne agencje są na Zaandam, mogło się sporo pozmieniać.

Wiktoria

Część, czy pracuje może ktoś przez agencję Tempo team w AH-Zaandam i wie jak wygląda zakwaterowanie ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Paulina
@Iwona

Grzyb i myszy - takie zakwaterowanie, dodatkowo 2h drogi do pracy w jedna stronę :) a za zakwaterowanie liczą po 130€ na tydzień jakby to willa jakaś była, mieszkałam na Pv pokoju z basenem, placilam 400€ na miesiąc, to tutaj za pokój z grzybem i myszami wychodzi więcej ale wiadomo stworzenia są w pakiecie to pewnie liczą na karmę

Pracowałam wraz z narzeczonym przez agencję Otto w alberheijn Amsterdam mam negatywne podejście lokacja dobra , jednakże wszystko było tylko na piękne oko , potem zaczęła się (usunięte przez administratora)5miesiecza (usunięte przez administratora), Głównie hotel w zaandam był wporzadku cisza spokój iż Hausmaister pan Eryk też robił swojego (usunięte przez administratora) , Przyjechaliśmy w maju 22 2023 roku na lokacje zapowiadało się super lokacja była okej 14,5 km elektrycznymi rowerami był dojazd do pracy przez Prom zajmowało nam to około 40min przy dobrej pogodzie z deszczem z 55 . Buddy który nas szkolił co nas wprowadzał do pracy mówił że za (usunięte przez administratora)ma się punkty a niestety nie jestem ani (usunięte przez administratora)ani mój partner ale osoba 3 która z nami stała właśnie taka się stała by mogła iść dalej wchodzić do biura(usunięte przez administratora)i mieć lepsze frekwencje oraz lepsze zadania by móc być dobrym pracownikiem tygodnia , gdy my tacy nie byliśmy to nam za każdym razemm podcinali skrzydła broniliśmy się z partnerem w różny sposób także napisaliśmy do główniej dyrektor Otto o dyskryminację że mamy po 500 normy gdzie norma wogole nie jest legalna a najwyższa ma uzyskiwać 350 tak robiliśmy jak za dwóch nie chcieli nas szkolić wywalczyliśmy swoje ale na 2tygodnie do czego wrócę później podczas walki każdego dnia z biurem do podwyżki potrafili nam robić na złość przebijać opony w rowerach gdzie nawet mam tego zdjęcia i wysyłane były kilkukrotnie do koordynatora który dobrze wiedział o co chodzi a robił (usunięte przez administratora)bo sam fakt iż Hausmaister do którego przyszłam o udostępnienie mi kamer aby móc zobaczyć kto je przebił twierdził że nikogo nie widział a nie chciał udostępnić iż pewnie usunął dowody , A ten sam człowiek co z nami zaczynał , na drugi dzień zaplusowal i w innej lokacji został nowym rowerowym czy to nie przypadek ? Nie sądzę . Kolejny 5 tydzień czekam na zwrot za rower gdzie pisze podaż kolejny ciągle pisze że mam czekać iż dostaliśmy z partnerem jakieś kary wpłaty Nie wiadomo za co sobie wymyślili aby być im dłużnym tylko za co ? Nie ma żadnych potwierdzeń jest tylko wpłać teraz (usunięte przez administratora) I naciągacze , co się okazało Przysłali mi końcowe rozliczenie w wysokości 30euro odbili sobie dług A jak dzwoniłam do biura że oni nie oddają kaucji za rower bo to robi bike coś tam to kiedy ściągnęłam solarisa Jest niby napisane oddane za rower ale zabrali za jakąś wymyśloną ich karę także (usunięte przez administratora)mnie nawet na roliczenie końcowe Otóż nie polecam z narzeczonym tego biura tyle ile nerwów się nażarliśmy stresów i wszystkiego (usunięte przez administratora)

Otto gehenna

Magdalena
@Otto gehenna

Te twoje 250-300 to brutto czy netto? I czy to jest tylko pensja, bez diet dodatków i innych premii?

kmg Nowy wpis
@Otto gehenna

Czy w Albert Heijn możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zanka

Ponawiam pytanko :)

@Zanka

Wiesz co, jak tak czytam opinie to nie jesteś pierwsza, która się tym interesuje. Ciekawe czemu opinii o tym brak. Może można wnioskować, że nie ma na co narzekać, bo inaczej to by jechali po nich tutaj równo? ;p

Jacek
@Iwona

Część.pracujesz tam ?bo ja się wybieram

Paulina Nowy wpis
@Iwona

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Albert Heijn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pau

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu, w szczególności przez flexcraft - chyba nazwa zobowiązuje bo wszystkie agencje mające w nazwie „flex” kierują się tym samym, czyli czystym wyzyskiem pracowników. Mieszkanie w Rotterdamie - grzyb, myszy, (usunięte przez administratora) zaplanowali nam przeprowadzkę, każdy się spakował i czekał i zrezygnowali bo jednak te nowe zakwaterowanie w warunkach było jeszcze gorsze niż obecne, 2h drogi do pracy w jedna stronę, finalnie nas przenieśli do leiden - warunki lepsze ale długość drogi do pracy niewiele się zmieniła. Jeśli chodzi o prace i agencje - śmiech na sali. Umawialiśmy się na PRACE, a pracy brak. Człowiek przyjeżdża zarobić, a oni dają mu po 3 dni wolnego w tygodniu i jakieś śmieszne wypłaty po 320€ na tydzień, bez względu na to, czy robi nocki, czy robi nadgodziny, z tego nie wychodzi nawet najniższa krajowa. Pytałam ostatni ona grupach o ta agencje i o te konkretne miejsce pracy i nie było śni jednej pozytywnej opinii, chyba, ze od osób, które nie znają swoich praw i uważają, ze 300€ na tydzień to dobre zarobki, to jest wyzysk i nic ponadto.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Albert Heijn? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pau

Sami rezygnują i wcale im się nie dziwie. Człowiek przyjeżdża do pracy, a pracy nie ma. Dają 3 dni w tygodniu wolnego ale biorą na weekendy żebyś myślał, ze uczciwie zarobisz. Robisz nadgodziny, chodzisz na nocki, 2h drogi do pracy w jedna stronę i zarabiasz 320€, śmiech na sali. Nawet najniższa krajowa nie wychodzi.

Kamil

Jakie są agencje w tym ah ?

Annuszka
@Kamil

Ja z Otto wyjeżdżam

mirko
@Kamil

też otto polecam, od lat z nimi pracuję i jest ok

Franciszek
@mirko

Jak polecasz to napisz coś więcej bo też chce wyjechać do pracy. Jakie są warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem? Pomagają trochę na miejscu jak jest problem? Bo język znam przeciętnie i warto byłoby mieć jakieś wsparcie.

slawek
@Franciszek

nawet bez języka da się przez pół roku przepracować na spokojnie, koordynatorzy zawsze są w kontakcie z Tobą i udzielą odpowiedzi na każde pytanie w razie czego

B.
@Franciszek

Jak przeciętnie to sobie poradzisz, nie ma dużych wymagań

@B.

Nie ma dużych wymagań, ale jednak jakieś są... Możesz napisać jakie?

Halina

A czemu masz takie zdanie? Co jest nie tak z firma? :)

Git
@Halina

Bo otto (usunięte przez administratora) ludzi w dupala, a 3/4 opinii tutaj to masówka od koordynatorów otto xD

@Git

Czyli które np?xd Serio tak sądzisz? Oni nie mają przypadkiem innych obowiązków w pracy niż pisanie po forach?

Queensday

powiem tak ta praca to wyścig szczurów to nie jest normalna robota do tego jak trafisz na lumpów ćpunów i nie myjusów z Polski to makabra polacy sami sobie tempo wyrobili a Polaków w Holandii mają za psy polacy to najgorsze ŁAJNO za granicą

monika
@Queensday

może w 2016 tak było, ale teraz się poprawiło na lepsze, bo kiedy tam przez otto pracowałam (w 2019) wszystko mi grało

Wasyl
@monika

Teraz jest to samo gdzie sa te dobre zarobki??? Jedna wielka sciema podaja zarobki ponad 12 14 e a jest 9 norma zawyzona a i norme maja tylko polacy zeby sie zabijali dziewczyny mega musza dzwigac szarpia a pozniej placza ze rozjebaly kregoslup za prace w chlodni powinny byc dodatki ...

Naczelny dywizji
@Queensday

Chyba bardzo Cie zabolalo ze nie sprostales/las ciezszej pracy i tak jedziesz po Polakach z kilkoma kwestiami sie zgodze ale ładnem bym nas nie nazwal ogladalem wywiady i wiekszosc obcokrajow ma Polakow za pracowitych i rzetelnych a ze trafi sie jakis cpunek to wszedzie sie trafi moze nawet byc kurde z Puertoryko

byly pracownik
@Queensday

Oj chyba kogoś tylna część ciała szczypie. W 2020 robiłem i bez większego doświadczenia pierwszy raz normę zrobiłem po trzech tygodniach pracy (oficjalnie powinienem mieć tydzień dłużej, no ale i tak dałem radę). Żeby nie zrobić chociażby 90-95% normy, żeby się nie czepiali to trzeba mieć dwie lewe ręce, a żeby robić wynik ponad normę to wystarczy po prostu pracować płynnie i bez bawienia się telefonem miałem 116%, choć oczywiście przyznam, że lepiej mieć 90-100%, niż więcej, bo nikt o zdrowym umyśle nie będzie nadrabiał za nieróbstwo innych jak nawet nie ma wyższe normy nie ma godnej nadpłaty.

Kuba
@Queensday

Nie wiem z otto nie miałem takich bzdur

No mamę
@byly pracownik

2021 Mój Partner po 3dniach wyrobił normę gdzie liderzy go chwalili co z tego że wyrobi normę jak za chwilę otrzymaliśmy z biura informację że nas nie chcą ponieważ nie wykonujemy poleceń trenerek i ich nie słuchamy bzdura jakąś. Widocznie komuś (usunięte przez administratora) się zaczęła palić jak mój partner zaczol rozmawiać z Holendrami po holenderski fakt kasa fajna mieszkanie w wysokim standardzie ale Polak Polakowi podkłada nogi taka prawda. Ci którzy pracują dłużej boją się o swoją pracę. Niby w praktyce nie można skakać po wózkach by włożyć zamówienie ani po szafkach to po czym lub na co wchodzić by niska osoba mogła dosięgnąć z półki zamówienie

Były z e&a później Otto

Zgadzam się w 100 procentach

Rev

Hej, czy ktoś jest aktualnie zatrudniony przez otto w albercie online Almere? Jakie są warunki pracy i lokacji?

Karola

Hej czy ktoś pracuje w Albercie w Zaandam? Potrzebuje szczerej opini na temat tego magazynu. Czy są godziny i czy magazyn jest duży?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Albert Heijn?

Omg

Nie, nic się nie zmieniło stara bida.

@Omg

Stara bida, ale jest okej? :-)

Radek

Hej z tego co słyszałem to najwięcej godzin w AH dają z OTTO?

greg
@Radek

to prawda, przez otto daje sie wyrobic sporo godzin polecam

ameli
@Radek

no, też słyszałam coś takiego, latem planuję wyjechać

michal
@ameli

już wybrałeś do jakiej miejscowości?

ameli
@michal

jeszcze nie, może polecisz coś?

michal
@ameli

według mnie najlepiej w Amsterdamie i w Zaandam też całkiem spoko

Kami
@Radek

Przez ostatnie trzy lata byłem w NL z trzema różnymi agencjami no i potwierdzam że z Otto da się najlepiej zarobić po prostu mają adekwatne podejście

kamil
@michal

Jak wygląda zakwaterowanie w Amsterdamie? Słyszałem że to właśnie w Amstere dobrze poprawili kwatery

maciej
@Radek

no najwięcej zarabiałem z otto

@Radek

Potwierdzam info, sprawdzone w praktyce :)

Karol
@Radek

Tak jest. Wyjeżdżałem z trzema agencjami i w otto są najwięcej godzin

Roma
@Karol

O właśnie też mnie to pytanie interesowało, dzięki za info!

Kama
@Radek

Właśnie dlatego przez otto wyjeżdżam już kilka lat z rzędu

Alosza

Zgadza się. Dlatego tylko z OTTO wyjeżdżam do NL

Nik
@Radek

Tak jest z otto najlepiej jechać

antonio
@Radek

pracowałem z kilkoma agencjami także ze swojej strony mogę zapewnić że z największych agencji otto załatwia więcej godzin

Franciszek
@antonio

Najwięcej czyli ile tych godzin można wyciągnąć na tydzień? Napiszesz jaka jest mniej więcej teraz stawka? Bo chciałbym wiedzieć czy opłaca się wyjeżdżać do roboty.

B.
@Franciszek

Średnia, zastanów się zanim pojedziesz.

Stachu

Wybieram się do pracy w AH Tilburgu mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat??? Jak to wygląda i jak zakwaterowanie??

Czy w Albert Heijn zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Hanna

jeśli jedziesz przez agencję to najlepiej do nich się odezwać z tym pytaniem. osobiście wyjeżdżam z otto i oni zawsze udzielają odpowiedzi co do dokumentów itd

Ghp

Słyszałam, ze trzeba bardzo dużo dźwigać bardzo ciężkich rzeczy? To prawda? Jestem kobietą dość drobną więc trochę się obawaiam :(

emilia
@Ghp

nie bój się, nic trudnego nie będzie do robienia

Ghp
@emilia

A co z tą normą? słyszałam że ciężko ją wyrobić? Czy jest może jakiś okres w którym będziemy się uczyć tego wszystkiego?

camille
@Ghp

ja jako babka powiem Ci szczerze że też na początku się tego obawiałam i że nie podołam, szczególnie że też jestem drobna - mam 160 cm. ale okazało się że niepotrzebnie

AH
@Ghp

Tak jest ciężko , pracowałam tam 4 lata , żałuje bardzo . Każda kobieta ma problemy z kręgosłupem po dłużej pracy , dużo dziewczyn miało problem z zajściem w ciąże po takim wysiłku fizycznym , a uwierz zostaje na długo , a wychodzi po paru latach nawet . Nie warto . Wyścig szczurów . Nie ćpasz , odpadasz

aneta
@AH

aż trochę w szoku jestem... szkoda mi bardzo, że Pani tak kiepsko trafiła, lecz kiedy ja pracowałam nie miałyśmy z dziewczynami żadnych kłopotów, z własnego doświadczenie nie mogę powiedzieć, że praca była TAK ciężka

Kasi
@aneta

Niestety tez znam dziewczyny które tam pracowały i jednej to się kość wbiła w jajnik bo za duży ciężar zarzucała nad siebie i jej miednica opadła . Smutne ale takie są realia w tym AH . Sama mam duże problemy z kręgosłupem i również żałuje ze w ogóle tam poszłam , bo zdrowia nikt nie zwróci

Julia
@Kasi

Przykra sprawa, ale trzeba też słuchać swojego ciała i znać swoje granice i tak to jest z każdą pracą fizyczną nie tylko AH...

Mila

Osobiście nic nie dźwigałam

Lbc213
@Ghp

Tak, trzeba dużo dźwigać, ciężkie, duże skrzynie np. Z ogórkami, bananami, cebulą, jabłkami, pomarańczami, dla drobnych kobiet odradzam zdecydowanie,

wqw

jak warunki w diemen ?\

gość
@wqw

ogólnie ok, atmosfera w pracy luźnia, wiele polaków, warunki w porządku

tymo
@wqw

popieram przedmówcę - warunki spoko jeśli chodzi o zakwaterowanie to też jest git

Greben
@wqw

Nie wiem jakie warunki oferują inne agencje, ale przez otto było spoko

Fukcja
@Greben

chodzi ci o warunki pracy czy mieszkaniowe?

Greben
@Fukcja

Mieszkaniowe.. no i warunki pracy z otto tez sa ok

RoCco1987

Siema mam pytanie ile płacą w ah w almere za 40 godzin przepracowanych na czysto po odciągnięciu mieszkania, ubezpieczenia?

Magda
@RoCco1987

słyszałam że przez otto najwięcej się zarabia

Stan

Podpowiedzcie jak się pracuje, jakie zarobki i jakie warunki mieszkaniowe?

agna
@Stan

pracuje się spoko, atmosfera w pracy luźna, co do mieszkania to też w porządku, jeśli pilnować porządku

hugo
@Stan

no praca nie ciężka wszytsko ok kierownicy ogarnięci ludzie

wiks
@Stan

w Albercie przez otto najlepiej się pracuje

marcin
@wiks

to prawda, otto ogólnie bardzo ogarnięta firma

Jan
@Stan

Generalnie nie mam na co narzekać, praca, godziny, mieszkania wszystko ok, atmosfera też w porządku, ale to zależy rzecz jasna od samych ludzi

anek
@Jan

super dzieki wielkie za info

ktoś
@Jan

co wy (usunięte przez administratora)za farmazony? w AH polaków wykorzystują jak chcą! musisz wyrabiać niemożliwą normę, zakwaterowanie to porażka, polak polakowi nóż wbija w plecy za granicą.

Darek
@ktoś

Taktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany - proste. Osobiście nie miałem żadnych kłopotów z rodakami :) Przez otto są spoko zakwaterowania

Jaga
@ktoś

szkoda ze tak trafiles.. ja dwa razy wyjezdzalam do. alberta przez otto i bylo calkiem spoko

Rio
@Stan

Nie miałem czego się czepić w sumie

gość max
@Stan

wyjechałem przez otto i pracuję tu już trochę więcej niz 4 miesiecy... na razie bez zastrzeżeń

Do Alberta tylko przez Otto - najlepsza opcja. Polecam

zorek
@Wiktoria

Widzę, że większość tak myśli. To znaczy, że warto

agnieszka
@Wiktoria

potwierdzam w 100% Jeszcze żadnego razu nie pożałowałam że wybrałam otto :)

pawel
@Wiktoria

a możesz coś więcej powiedzieć? dlaczego otto?

santa
@pawel

ponieważ firma zapewnia zakwaterowanie, pracę i zawsze miło jak ktoś pomaga w trakcie wyjazdu, zwłaszcza gdy wyjeżdżasz pierwszy raz :)

Wiki
@pawel

Pracowałam przez kilka agencji i szczerze mówiąc otto wypada najlepiej, mają spoko zasady i warunki

mateo
@Wiki

ok dzięki za info pogadałem też z kilkoma znajomymi i też otto polecają

Bobik
@mateo

A znajomi nie kazali gdzie najlepiej jechać?

mateo
@Bobik

no właśnie Albert Zaandam i Almere też spoko opcja

@mateo

też dużo słyszałem o tych lokacjach chyba do Zaandam pojadę

Pianista

Ile można wyciągnąć za tydzień po opłaceniu mieszkania, płacom tygodniówki

LEO
@Pianista

Zależy od przeprwacowanych godzin, a bywa róźnie, ale powiem tak - udało się zarobić na nowy remont w mieszkainu

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Zaandam

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albert Heijn