Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

Fajna ankieta była do wypełnienie może niech kierownictwo zrobi ankietę odnośnie liderów od razu się trochę na zmianach uspokoi i co niektóre osoby przestaną drzeć pyski na pracowników. Myślę ze kilku liderów spokojnie by wróciło na produkcję bo dlaczego ci którzy zapier..... na produkcji nie zdecydują kogo chcą za lidera.

nick

Zmiana C jest naj,,,,naj,,,,dziewczyny z volvo,hmmmm,jesc lyżkami.....

on

I znowu Pani lider miała miny.:[.

were

firma dno, góra dno, zarobki dno, śmieszne szkolenia + wypisywanie tablic, Jedynie co to przyjąć się, dostać umowę i ciągnąć l4 ile się da.. Prawda Pani (usunięte przez administratora)?

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
jo

powtarzam ludzie to firma chyba ze baranie widziales firme bez ludzi.TZN ludzie sami stwarzaja firme i atmosfere , a jesli sie jest baranem i daje sie ganiac jamnikowi gdzie on chce to sie jest k........ BARANEMMM i tego sie nie zmienii!!!!!!!!!!!!!!!!

...

Popieram,to jest forum o autoneum i warunkach pracy,a nie na obrabianie komuś(usunięte przez administratora)

Sam jesteś baran .Ale nie powinno się pisać o życiu prywatny ludzi.Niech każdy pilnuje swojiego gówna,a nie wpierdziela się w czyjieś sprawy.

jo

firma to pracownicy baranie!!!!!!!! A ta ala firma to (usunięte przez administratora)

Witam.Proszę nie pisać takich głupot na temat dziewczyn z półek ,bo są fajne.A ten co te głupoty pisze,niech ma odwagę i się podpisze.To jest strona o firmie a nie pracownikach.I proszę się nie wtrącać w czyjieś życie prywatne.Pozdrawiam.zm C.

;)
@ja

dziewczyny z polek ,,,,, jedna jest super resztaaaaaaa to dno !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam z c :)

Aleksandra Cichoń

Witam, Bardzo proszę o merytoryczne wypowiedzi na temat pracy w firmie, a nie obrażanie naszych pracowników.

Robert

Banda (usunięte przez administratora) wylewająca swoje żale na forum, rzucacie nazwiskami a sami nie potraficie się podpisać. Masz coś do kogoś to przyjdź i powiedz to w ryj a nie wypisuj swoich pretensji, nikt was tam na siłę nie trzyma. Premii nie macie? Może nie potraficie ogarnąć prostych czynności i wyrobić normy dlatego jej nie widzicie. Pozdr zm.C

qwe

Tatiana zakompleksiona brzydula z krzywym nosem co daje wszystkim sie obmacywac i nie tylko , podobno potrafi wiecej prawda chlopcy ??? A tak cala reszta o.k.

tatiana, sratiana - tania bulgarka z szaber placu yo

ast

Makarone nie daj się obrażać ani swojej rodziny bo to chamskie.jesteś super facet więc umiesz postawić sprawę jasno jak już, zresztą było to kiedyś wiadomo jak cie okradali.prosiłeś się aby to załatwić normalnie to cię olewali z dnia na dzień aż w końcu poszedłeś do kierownika żeby to sprawdzili na kamerach i od razu było wiadomo kto to był.jak można okradać swoich robiąc na jednej linii.to tylko debil i zero szacunku dla ciebie może to zrobić.a i nie przejmuj się tym co gadają nawet na twój temat że jesteś taki i owaki itd.sam wiesz o co kaman☺ bo tylko sensacji szukają i później ploty raz dwa się rozchodzą a wcale tak nie jest☺.jak cię dalej będą obrażać idź z tym do kierownika żeby się skontaktował z adminem i usunął czy zablokował forum firmy.bo to ma być opinia na temat zakładu pracy a nie osoby tam pracującej w szczególności dobrze szanowanej.bo gdzie byś nie robił zawsze potrafisz ogarniać dane detale i to nie jak inni nowi że potrzebują tygodni by w końcu coś opanować.zawsze się fajnie robiło jak byłeś gdziekolwiek to było czy półki czy skoda.a niektórzy są daremni i myślą że są wielce zajebisci☺.tam gdzie robiłeś zawsze było śmiesznie a jak można było słuchać radia i tych setów co grałeś to zaraz inaczej się robiło czas leciał jak ....pamiętaj nie daj się sprowokować tym debilą co tak o tobie wypisują itd.bo później ty na tym cierpisz i musisz prostować sprawy które cię nawet nie dotyczą.pamiętasz sprawę jak cię podejrzewali o fałszerstwo?no to dobrze wiesz.jak można o takie rzeczy podejrzewać dobrego pracownika co i robi juz 5 lat chyba i na produkcji wali normy i zapieprza na wózku jak mu każą.tylko nie kumam dlaczego ci wrąbali naganę za tego Tunezyjczyka co robił jak nic mu nie zrobiłeś a później się zwolnił.poprostu szukali żeby cię uwalić i im się udało ale nie dałeś się i brawo.tyś powinien składać papiery na lidera hehehe i wtedy zacząć od je.... tych co cię nie szanują i obgadują bez podstawnie.ale nawet liderzy mają przesrane z góry o wszystko się ciepią zresztą sam wiesz.jak żyjesz dobrze z ludźmi co cię szanują to zawsze ci pomogą i staną w twojej obronie☺.ale się rozpisaliśmy.a co niech ci co piszą pierdoły przeczytają uważnie i się zastanowią najpierw co napisać.ale jeszcze raz to jest FORUM O FIRMIE A NIE O LUDZIACH ZAPAMIĘTAĆ TO DEBILE.koniec.trzymaj się Adaś.

tabu

Dokładnie tak jest doremi ludzie rozsiewaja ploty zamiast robotą sie zając Udaja dobrych kolegow a za plecami d.... ci obrobią

doremi

Pracowalem w tej firmie 2 lata wiec wiem cos na temat pracy w tej firmie nie polecam nikomu A ludzie zamiast robic to plotami sie zajmuja niech kazdy popatrzy na siebie

zorro

Zawsze mozesz sie zwolnic pajacu

zorro

Zajmijcie sie robotą a nie plotami a ty aniu nie przejmuj sie tymi komentarzami

Kretyny

Debile z was niedorozwiniete

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice