Osmoza Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Osmoza Sp. z o. o.

anonim 2011-05-04 12:53:21
Tam jest dobra kasa - piszesz tam czyli gdzie kolego?

Jaki kilkustopniowy system rekturacji - o czym ty w ogóle piszesz. Gdzie teraz dają 8000 brutto - z tego co mi wiadomo to tylko Novartis w farmacji tyle płąci. Przestań wypisywać bajki. Mam nadzieję , ze odpiszesz i się z tego jakoś wytłumaczysz
farm 2011-05-09 19:11:49
a ja zarabiam 15 koła i kogo to obchodzi !
anonim 2011-05-13 09:40:24
najgorsza firma w branży, wykorzystują ludzi, na rękę po kresie próbnym 1700zł z premiami różnie bywa. Kierowniczki bez wykształcenia- żenada!!! Produkty tylko w nielicznych miejscach się rotują, ogromne ilości terminują się. odradzam tego pracodawce.
prawda 2011-05-16 12:35:52
a prawda taka że narzekają tylko nieudacznicy i ci co nigdy nic nie zrobili i nie zrobią bo to tacy ludzie . handlowcy bez doświadczenia co to nie potrafią nic sprzedać , firma idzie im na reke , zatrudnia bezstresowo , bez doświadczenia żeby dać szanse , każdy sie cacka z nimi a ci tylko chcieliby zarabiac kupe szmalu i nic nie robić ! gwiazdy sprzedaży co to zmieniają firme co chwile bo nie potrafią zagrzac miejsca na dłużej . Co wy myslicie że w innych firmach nie ma cisnienia ? jest i to takie że codziennie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trują aż sie (usunięte przez administratora) chce , ci co tu obrabiają innych to dopiero w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaną jeszcze tak ze im sie odechce bo WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA
do prawda 2011-05-16 21:07:14
Zatrudniają bezokresowo i bez doświadczenia - dobrze wiesz, ze nie ma chętnych do pracy w tej firmie
poszukujacy 2011-05-17 07:51:03

moja laska pracowla w tej firmie , mowila że atmosfera ok ale kasa srednia , teraz to wszedzie kokosow nie ma takie czasy , u mnie tez srednio przedze
slyszalem 2011-05-17 08:06:59
ze sa tam tez ludzie co pracuja dlugo ,ciekawe czemu
były pracownik 2011-05-25 16:23:58
Pracowałem , odszedłem bo chciałem zmian. Przełożona optymistyczna ,kompetentna z dużą wiedzą i pomocą dla innych. Trochę dziwie się tym komentarzom tak zle opiniującym firme, kasa przyzwoita , trochę słabiej z narzędziami ,ale wszędzie teraz są cięcia . Ogólnie pracę w tej firmie wspominam dobrze :) Pzdr !
Maja 2011-07-22 14:04:29
Moi Drodzy
A ja mam pytanie do pracowników Osmozy czy Wy promoujecie też Nilnera - wlasciciele Osmozy otworzyli nowa firme Logika i jestem ciekawa czy te firmy sa powiazane
lexmark 2011-08-08 15:19:23
witam
a ja mam takie pytanie mam tam miec rozmowe o prace i facet pytał mnie czy mam swój samochód ? w jakim celu to pytanie
Wierzyciel 2012-01-04 11:59:18
Bardzo proszę o podanie aktualnego adresu spółki, bo od kilku miesięcy próbuję odzyskać od nich kasę, a zmienili siedzibę i telefony
koniec 2012-01-04 21:04:03
Zamkneli firmę na Amen bo kupę kasy leciały im apteki i stracili wszystko .
gość 2012-01-06 12:20:38

z tego co wiem ostatnio posiadali "siedzibę" na płk. dąbka 8, ale nie wiem czy dalej tam są, można sprawdzić
anonim 2012-01-16 13:22:30
Witam,
tez próbuję skontaktować się z firmą Osmoza. Od kilku miesięcy nie mogę odzyskać należnych płatności. Brak kontaktu z firmą!! Nie działają strony inernetowe, telefony osmozy i logiki - sa to powiązane firmy. Nikt nie odpowiada na maila. Mam ogromna prośbę czy kto mógły podać kontakt do firmy , adres no i czy nadal figurują pod nazwa Osmoza?
anonim 2012-01-23 19:17:14
firma zgłosiła upadłość, więc teraz chyba ciężko będzie odzyskać od nich kasę
sprawdzacz 2012-02-08 16:38:47
sprawdzałem w sądzie w krakowie i nie mają nic o upadłości osmozy. moze chodzi o inną spółkę?
gosc 2012-02-09 12:37:21
a moze sprawa w toku
X 2012-06-16 10:15:50
dla zainteresowanych : mają biuro w warszawie w siedzibie lilou polska ul filtrowa i biuro w rynku krakowskim ale dokładnie nie wiem gdzie . wiem że pracownikom płacą firmy które oni sprzedają , chyba niczego nieświadome . Prezes ta sama , jeśli dalej bedzie rządzić to nowa firma upadnie tak jak osmoza , ta kobieta żyje w innym świecie i kompletnie nie potrafi budować długotrwałych kontaków.
ktoś 2012-06-16 10:22:02
w siedzibie lilou ? tych od biżuterii ?
X 2012-06-16 10:31:37
tak , podobno wykupili od nich osmoze care , dziwie sie no ale to ich sprawa tylko że z nazwą osmoza bo jej nie zmienili, są już spaleni w aptekach czego chyba nie wiedzą bo niby skąd .
ex-szkoleniowiec 2012-12-06 14:01:35
Pracowałam w tej firmie na samym początku kiedy powstała - byłam pierwszym szkoleniowcem. Wtedy jeszcze były szkolenia dla pracowników, a wszystko się dopiero rozwijało, więc było w miarę ok. [usunięte przez moderatora]. Co mnie zraziło i czemu odeszłam?? Ludzie. Szczególnie jedna osoba, która miała najwięcej w firmie do powiedzenia, miała również zwyczaj obgadywania wszystkich a przede wszystkim - dyskutowania za plecami o osobistej sytuacji współpracowników [usunięte przez moderatora] Uważam, że kiedyś była to firma z potencjałem - jeśli padła, to za sprawą ludzi, którzy mieli w niej najwięcej do powiedzenia. I nie, nie dziwię się, że firma upadła...
SOFCIK 2012-12-10 14:51:04
Zgadzam się z powyższą opinią [usunięte przez moderatora]. Firma była ciekawa z dużym potencjałem. Niestety wszystko było robione za szybko. Nierówne traktowanie pracowników. Plany z kosmosu. Bardzo żałuję, że firma nie wytrzymała na rynku. Według mnie powodem jej upadku, był nadmiar "elit" zarządzających [usunięte przez moderatora] i po części niewiedza [usunięte przez moderatora], która na prawdę miała pasję i chciała wypromować kilka świetnych marek na naszym rodzimym rynku. Cóż, pozdrawiam byłych pracowników, wesołych świąt i trzymajcie się. Może kiedyś do zobaczenia.
T 2013-02-24 10:31:34
Może nie są doskonali, może popełniają błędy, ale zazwyczaj się do nich przyznają. Trudno też zapomnieć, że za decyzyjność (utopia przy p. Prezes) dostawali Ci ludzie grubą kasę, a i tak niskiego poziomu pracownicy utrzymywali ten bajzel. Brak konsekwencji za nawet najgorsze pomyłki .... maile do pracowników, zamiast do kadr, że będą zwolnieni itp. i 10 koła na rękę....super.
ex osmoza 2013-06-27 10:07:43
nie było tak najgorzej w tej osmozie , teraz jestem w firmie gdzie jak nie zrobisz planu to lecisz z hukiem , kierowniś robi jazdy o wszystko , wysysanie sokow do ostatniej kropli , zero pomocy a jak się nie podoba to można spadac .wszyscy szukają roboty ale nikt nie chce odejść chyba ze go wywala , szkoda ze już nie ma osmozy bo tam jak był wynik to był totalny luz a tu nawet wynik nie ratjue nikogo przed [usunięte przez moderatora]
anonim 2013-07-05 18:58:45
po ostatnie wypowiedzi wynika że w Osmozie może się zdarzyć że ktoś nie zrobi planu i nie będzie od razu zwolniony?
sylwia murawska 2013-07-10 00:52:19
Ludzie, opanujcie się!!Jak można wypowiadać się za kogoś lub sugerując kogoś??!!Brak kultury i obycia na najwyższym poziomie. Jak ktoś nie ma odwagi się podpisać to niech wcale się nie wypowiada. To jest tragiczne, że wypisujecie tutaj takie historie wobec osób, które kiedyś nazywaliście koleżankami i kolegami z pracy. Ja też pracowałam wiele lat w tej firmie i mam dużo negatywnych odczuć odnośnie końcowych rozwiązań wobec pracowników wystosowanych przez[usunięte przez moderatora], ale proszę Was o szacunek dla ludzi, z którymi pracowaliśmy. To świadczy o Waszym poziomie kultury. Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że każdemu się jakoś w dalszym życiu zawodowym powiodło.
Kiloś 2014-04-16 09:39:53
Jeżeli tak ciężko i upokarzająco jest w Osmozie to droga wolna - widać to nie praca dla ludzi o słabych nerwach.
robben 2014-04-27 13:08:04
o słabych nerwach :) momentami można odnieść wrażenie, że to w ogóle nie jest prac dla zwykłych ludzi
szumi 2014-05-01 21:46:00
to już dość mocne słowa. Fajnie jakby ktoś kto ostatnio pracował lub nadal pracuje w osmozie, wypowiedział się jak rzeczywiście tu jest
tymek 2014-12-31 15:33:33
no niestety jak widać chętnych do pomocy i wypowiedzi raczej nie ma, bo ludzie to w dzisiejszych czasach nie chca spobie pomagać, zupełnie inaczej niż było kiedyś gdy wszysscy byli dla siebie przychylni a treraz jak widać każdy każdemu wilkiem i najlepiej tylko dla siebie, a dla innych co najgorzsze.
włos 2015-03-03 10:39:08
Czy ktoś wie kto teraz sprzedaje hurtowo Oenobiol w Polsce? Z góry dziękuję za odpowiedź
3w 2016-05-18 12:02:34
a dlaczego niby firma miałaby nie istnieć? idzie jej dobrze, a poza tym w krsie nadal są aktywną firmą
Zostaw swoją opinię o Osmoza Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osmoza Sp. z o. o.