Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fagormastercook

Pracowałeś w firmie fagormastercook i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Nokia 5130 XpressMusic - 2010-11-21 23:07:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Za duża różnica między pracownikami umysłowymi a fizycznymi.Pracownicy powinni co jakiś czas schodzić z biura i przyłączać się do pracy fizycznej i odwrotnie.Jak w filmie Asterix i Obelix -MISJA KLEOPATRA
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-08 22:11:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zarobki na produkcji to 1500zl, z nockami 1540, nowy pracownik 1695 brutto, ogólnie ciężka praca za marne pieniądze, atmosfera nie jest zła, nie patrząc na to,że od stycznia zwolniono z 15 osób z wydziału
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-13 10:55:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak teraz się pracuje w fagormastercook? Czy potrzebne jest jakieś doświadczenie, czy mnie od razu przeszkolą? Jak wyglądała rekrutacja do firmy? Idzie odłożyć coś z pensji na wakacje, czy życie od pierwszego do pierwszego? Byłbym wdzięczny za napisanie jakiejś orientacyjnej kwoty, oczywiście z nazwą stanowiska.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-23 06:56:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam praca na Fagor Mastercook nie jest zła pracowałem tam ponad pół roku na dziale Lodówki miło wspominam tę prace, właśnie powracam na stare śmieci.
zdjecie uzytkownika
pytająca - 2013-05-27 20:09:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak wyglada praca na lodowkach? Ile zmian itp.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-04 19:25:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Właśnie, co dokładnie robi się na dziale Lodówki w Fagor Mastercook? No i skoro powracasz, to dlaczego poprzednio odeszłaś? Co było powodem, chyba nie było tak idealnie? ;) Może ktoś pracuje obecnie, a nie powraca i napisze parę słów.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fagormastercook

Twoj email:
Wiadomość: