WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU

Gdańsk

Opinie o WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU

scaffolder 2013-07-21 14:24
Co do firmy RJS rusztowania mam mieszkanie uczucia...ludzie ok tylko zarząd du d...y. Szef klnie na ludzi, trzeba walczyć o swoje pieniądze, w ogłoszeniach piszą o pensji 2500,00zł gdzie jest to niemożliwe do osiągnięcia. 200h w miesiącu nie zrobisz a dadzą Ci na początek 10 - 11zł na godzinę. Ogłoszenie w sprawie pracy wystawiają jak mają więcej roboty na remontówce i tylko wtedy jesteś im potrzebny...
heniek 2015-04-17 21:14
Oszuści uważajcie. Nie płacom urlopów ani za zwolnienia lekarskie. Ogulnie żenada.
tedzio 2016-04-19 09:51
No właśnie zatanawia mnie to, dlaczego piszecie, że nie płacą za urlopy. Bo jeżeli, już piszesz o urlopie to znakiem tego masz umowę o pracę, wiec musisz miec płacony urlop to tak jakbys był w pracy a faktycznie Cie nie ma.
MONTER 2017-04-07 21:28
ludzie co do tej firmy to prawda jest taka ,że z ludzi sobie nic nie robia i prawde pisze kazdy z poprzednich kolegow moge dorzucic tylko tyle, ze wyzyskuja ludzi na maxa tzn. duzo obicuja malo robia , nawet od kilku lat jak maja kontrakty za granica to zaluja kazdej zlotowki na sprzet lub podwyzki nie wspominajac o premiach , a obciazaja o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRZEDEWSZYSTKIM JESTESMY TAK TRAKTOWANI NA ILE POZWALAMY ZEBY NAS TAK TRAKTOWANO !!!!
Max 2017-06-09 20:49
Wrzucacie wszystkie firmy do jednego wora. Zgubić się idzie.
okocha 2017-06-12 09:23
ja tam nie wiem ale jak pracuje tu kilka lat dla RJS to wiem jedno. Pieniadze sa na czas, lokalowo też spoko. godzinki też luzik.
Rybak 2017-06-29 20:24
W RJS trzeba się trochę wykazac pracą i umiejętnościami a nie mam wyj..ane na firmę i jej majątek, ale kaskę tak bo jestem monterem który potrafi tylko podawać materiał ,nie bardzo rozróżniając rozmiarów
np diaksów. Ale papier jest za jajka i masło ze wsi.Pozdrowienia dla monterów którzy ogarniają robotę w RJS.
Zostaw swoją opinię o WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIDESPREAD;RAMIRENT;RUBO;RJS;BUD-BAU