Urząd Pracy Filia w Skawinie

Skawina

Opinie o Urząd Pracy Filia w Skawinie

anonim 2009-02-12 22:37
Szkoda gadać... nikt nie ma żadnych konkretnych informacji... @ miesiące czekałam na to zeby mi ktos odpowiedział na małe pytanie które wymagało wyciągniecia jednego segregatora i sprawdzenia.
anonimka 2009-07-07 12:01
zgadzam sie..szkoda gadać,praca tam jest niezorganizowana,raz kiedy byłam sie podpisac stazystki zapomniały mi wyznaczyć kolejna date..wstyd..a o inych rzeczach juz nie wspomne...Przydały by sie jakies zmiany w personelu..:)pozdrawiam
gama 2016-04-19 11:08
szkoda wielka, bo taki staż w urzędzie pracy może być dobrym krokiem naprzód. Zwłaszcza w takim małym mieście.
anonim 2017-01-11 14:07
Tragedia!!!
Poziom obsługi i przyjmowania petentów na poziomie "dno i metr mułu".
Będąc tam ponad 2 godziny, naliczyłem 6 Pań, gdzie mimo sporej kolejki tylko jedna z nich przyjmowała. Od osoby przyjmującej czuć było niechęć do podejmowanego tematu. Urzędnik nie jest po to, odbębnić 8 godzin na stołku, afiszując się ze swoją niechęcią, tylko po to aby załatwiać powierzone mu sprawy. Załatwiać coś w tym urzędzie to tylko za karę lub mając przysłowiowy "nóż na gardle".

Komentować ubioru Pań nie będę, ale śmiało mogłyby bez wstydu, po pracy jechać na dyskotekę.
Bywałem w wielu urzędach, biurach i prywatnych firmach, ale tak przesadnie wystrojonych Pań dawno nie widziałem. Nie wiem, czy im bardziej prowincjonalny i zapyziały urząd, tym bardziej Panie pracujące tam, kładą nacisk na przesadny i przesadzony wygląd, ale w tym wypadku na pewno tak jest.
Zostaw swoją opinię o Urząd Pracy Filia w Skawinie - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Pracy Filia w Skawinie