Opinie o BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA w Gliwice

Gosia Nowy wpis

Po prostu żenada!!! Ludzie decyzyjni zapraszający mnie na rozmowę w sprawie pracy nawet nie mieli pojęcia jakie mam wykształcenie i kwalifikacje tak więc zakończyło się wielkim zdziwieniem że wykształcenie jest w innym kierunku. Serio???!!! Ludzie szanujmy się nawzajem! Za ten sam czas ktoś inny mi płaci! Nie szanując ludzi z zewnątrz nie spodziewajcie się szacunku w stosunku do waszej osoby! Odradzam na wstępie widać cóż to za ludzie!

Była pracownica

Wyzysk, brak szacunku do pracowników, wulgaryzmy i wyzwiska ze strony Pani wielkiej szefowej, która kompletnie nie zna się na pracy księgowo podatkowej. Nikt z obecnych pracowników nie napisze prawdy bo strach im nie pozwoli. Jednym słowem mobbing ze strony pracodawców a pensja za prące którą się tam wykonuje marna, troszkę powyżej średniej krajowej

patrycja Nowy wpis
@Była pracownica

jak zarobki powyżej średniej krajowej to kurde składam tam cv ,była pracownico...…. chyba nie masz pojęcia ile wynosi średnia krajowa:):):):):):)) chyba się nie popisałaś ……:):):):):):):):) lepiej sprawdź informacje

Paulina Nowy wpis
@Była pracownica

"Była pracownico" jak się szumnie nazywasz, PRACOWAŁAŚ tam chociaż czy tylko pusty skowyt?

Aya RS Nowy wpis
@Była pracownica

Sztucznie nabijane negatywne fałszywe komentarze przez życiowego nieudacznika. Dziewczyno zrób coś ze soba

Łukasz

Jeśli ktoś z Was pracuje w BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA, proszę aby dał znać czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w porównaniu do poprzednich komentarzy. Dawno nie mieliśmy w wątku nowych informacji. @poszukuje pracy jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Być może znajdzie się tu osoba zatrudniona w tym charakterze w i udzieli Ci bardziej sprecyzowanych wskazówek.

Xxx
@Łukasz

Cóż, wiele się zmieniło. Na gorsze! Kasa która proponują i wypłaca ją jest wprost śmieszna. Nikt tu prawdy nie napisze bo wszyscy się boją.

Yyyyy
@Łukasz

Stanowczo odradzam Szefostwo nikogo oprócz siebie nie szanuje, brak współpracy, zarobki poniżej krytyki a robotą zawalaja do wytrzymałości granic. Najgorsza praca w jakiej pracowałam

@Yyyyy

Chyba cos ci się pomyliło "pani" xxxx , typowe msciwe komentarze kogoś (rozwydrzonego dzieciaka) kto nie potrafi się zachowac, jako pracownik prezentuje zerowy poziom i teraz żale wylewa. Moja żona pracuje już nascie lat w tym biurze i bardzo sobie chwali. Zamiast wymyślać sztuczne dyskusje, dorosnij to nie boli.

Łukasz

@Była pracownica wspominasz o mobbingu. Jest to poważny zarzut, w związku z tym chciałbym Cię prosić o doprecyzowanie. Art. 94 §2 Kodeksu Pracy mówi, że: "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy w BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK byłaś świadkiem zachowań opisywanych w tej definicji? @Yyyyy @Xxx jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie? Można liczyć na umowę o pracę i stałe zatrudnienie? Ta informacja będzie interesowała osoby, które poszukują pracy.

Xxx
@Łukasz

Czy nazywanie pracowników słowami ogólnie przyjętymi za wulgarne to normalne zachowanie pracodawcy? Tak, umowy są dawane ale na przykład po okresie próbnym już do końca zatrudnienia można nie doczekać się kolejnej umowy na piśmie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Poszukuje pracy

Proszę napisać szczerze i uczciwie o pracy w tym biurze?

adam

też takie słuchy mnie doszły @jan, dlatego w tym coś na pewno musi być ;) z resztą fajnie, że jest co raz więcej firm, które zdają sobie sprawę z tego, że warto inwestować w coś takiego, czym są szkolenia, nawet dla młodych i nowych pracowników :) pozdro

xxxxxx

kolejny stek bzdur wszyscy pracownicy pracują na umowach , za nadgodziny nie płacą bo ich po prostu nie ma żaden z pracowników nie zostaje po godzinach chyba że chce wyjść wcześniej a później to odrobić to już indywidualna kwestia każdego ,szefostwo mega tolerancyjne i z ludzkim podejściem. Jeżeli ktoś nie dostał przedłużenia umowy bo jego praca nie była zadowalająca to niech nie wymyśla takich bzdur jak powyżej , na szefostwo zawsze można liczyć są zawsze pomocni a relacje z pracownikami to już każdego indywidualna sprawa jak sobie je ułoży jak w każdej innej firmie....polecam bo takich procodawców jak w tym biurze to ze świecą szukać ...

toja

Szefostwo może i miłe,ale zupełnie nie pomocne. Obiecują pomagać pracownikom,po czym widząc ile jest roboty wycofują się z obietnic. Ludzie pracują bez umów,nadgodziny nie są wypłacane. Atmosfera w biurze dość napięta między pracownikami,co nie jest pomocne. Ogólne za te pieniądze które płacą,za pracę jakiej oczekują, nie dając umowy,nie płacąc nadgodzin, odradzam pracę w tym miejscu!

biuro super szefostwo bardzo wyrozumiałe z bardzo ludzkim podejściem polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia na wysokim poziomie, a ci którzy pisali o [usunięte przez moderatora]i braku szacunku to chyba nie wiedzą co te słowa znaczą bo co jak co ale powyższe negatywne opinie to stek bzdur !!!!!!!!!!

Bzdura ,ci którzy to pisali chyba nie do końca wiedzą co to jest [usunięte przez moderatora]. Mam zupełnie inne zdanie na temat tej firmy. Atmosfera w niej panująca jest można powiedzieć bardzo luźna i przyjemna. Szefostwo bardzo tolerancyjne , dobrze traktuje pracowników, Zarobki też całkiem przyzwoite. Serdecznie polecam.

były 3

śmiało podpisuję się pod tą opinią - [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka i brak szacunku do pracowników

Były pracownik 2

Zgadzam się z przedmówcą. Wszystko to szczera prawda. Nigdy więcej takiej pracy...

były

Firma eksploatuje swoich pracowników do granic możliwości. Brak szacunku do personelu jest główną cechą współwłaścicieli firmy. Współwłaściciele pomimo faktu iż są Doradcami Podatkowymi nie posiadają elementarnej wiedzy dotyczącej swojego fachu. W firmie wsród personelu panuje atmosfera grozy.

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA - Gliwice

BIURO RACHUNKOWE I KANCELARIA PODATKOWA KSK s.c. J.STRZÓDKA-K.KROPORNICKA
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Czajki 1/3
    44-114 Gliwice