Musgrave

Kilcock

Opinie o Musgrave

admin 2015-06-01 20:56:33
Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Musgrave to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.
Gggg 2016-09-16 18:19:15
nikomu nie polecam tej pracy płaca na dzień dzisiejszy to 380e na rękę przeważnie się pickuje (17 min 100zgrzewek wody i tak całe 8h) jakaś masakra to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam największemu wrogowi...nie jest to bezpieczna praca co chwile jest jakiś wypadek ale wszystko tuszują.na wózku widłowym masz po 2min na odłożenie palety masakra
gogi4 2016-09-18 21:43:26
potwierdzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rednio co 20 dni pęknie te plecy ale i tak ludzie nic się naucza
Fifi 2016-09-21 22:30:30
Hej,mam tam jechać do pracy i mocno sie zastanawiam bo widzę ze tam jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz potrzebują 30 ludzi bo była rekrutacja tylko nie wiem czemu aż tyle,a ty tam długo pracowales
m 2016-09-22 08:50:41
jeżeli ktos leci w październiku do pracy w musgrave do kilcock to prosze o kontakt na mail: made7@interia.pl
Zostaw swoją opinię o Musgrave - Kilcock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Musgrave