Opinie o Musgrave w Kilcock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Musgrave. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Musgrave o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Musgrave w Kilcock

Krzysiek Nowy wpis

Katastrofa. BSI nie do wyrobienia na początku, a później już nie zważasz na to co robisz byle się wyrobić. Po roku plecy odmówiły posluszeństa. Line management w większości (ale nie wszyscy) gorzej niż (usunięte przez administratora)

Szloszka szloszka Nowy wpis

Ktoś sie orientuje jak wygląda wyplata? I jak są obliczane procenty za bonus .?

Gggg

nikomu nie polecam tej pracy płaca na dzień dzisiejszy to 380e na rękę przeważnie się pickuje (17 min 100zgrzewek wody i tak całe 8h) jakaś masakra to jest (usunięte przez administratora) nie polecam największemu wrogowi...nie jest to bezpieczna praca co chwile jest jakiś wypadek ale wszystko tuszują.na wózku widłowym masz po 2min na odłożenie palety masakra

Fifi
@Gggg

Hej,mam tam jechać do pracy i mocno sie zastanawiam bo widzę ze tam jaki (usunięte przez administratora) teraz potrzebują 30 ludzi bo była rekrutacja tylko nie wiem czemu aż tyle,a ty tam długo pracowales

m
@Fifi

jeżeli ktos leci w październiku do pracy w musgrave do kilcock to prosze o kontakt na mail: made7@interia.pl

@Gggg

Juz nie zatuszuja :-). Dostali na co zasluzyli

@Zyczliwa

I mysle ze to jeszcze nie koniec :-) karma zawsze wraca

MM
@Fifi

Nie polecam tego miejsca.jezeli chcesz miec zdrowe plecy i zdrowa psychike to poszukaj pracy gdzie indziej nie w musgrave. To jest najwieksza firma plotkarska jaka za swego zycia poznalem.ludzie tam nic innego nie robia jak tylko obgaduja innych .wyzysk totalny i zaklamanie .a potrzebuja tyle osob bo Ci madrzejsi co mogli to odeszli i nie ma kto pracowac .a poza tym ma wejsc 12 godz albo juz tak jest . Wiec wspolczuje tym ktorzy sie zdecyduja tam na prace .nie polecam Najgorszemu wrogowi. Oni wogole sie z ludzmi nie licza . Niech menagerowie i panstwo z bior sie wezma za prace na picku zobacza co to znaczy praca .

Berni
@MM

Ludzie wy mnie w ogole nie interesującej. Piszcie sobieco chcecie.kto by tam chciał być pracować i znać was. Nie polecam pracy w musgravie robota wiecie jaką...

@Berni

Sami przestańcie pić i palić i porządnie pracować haha bo ....ie!! Napiszcie coś o pracy czy było tak czy nie. A nie wymyslacie kłamstwa. Tu na temat pracy się pisze

Bernadeta Nowy wpis

30 buhaha tam 50 to co miesiac mamy nowych. Reszte przeanalizuj sam

Magdalena Nowy wpis

@Kilcock, proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników forum GoWork.pl Zachęcam Ciebie do trzymania się głównego wątku dyskusji. Forum nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Czy posiadasz w firmie Musgrave umowę o pracę na czas nieokreślony? Co z premiami za dobre wyniki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Musgrave, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Berni

Drogi kolego koleżanko uważaj co piszesz bo my zadnych ziol nie p alimy zatem to publiczne pomowienia.można was odnalezc

@Berni

Oj bernadeta zal mi cie. Zapamietaj kolezanko ze Tylko winni sie tlumacza

bernadeta

kiedy buntuje sie i informuje pracownikow i pracodawcow o nie sprawiedliwosci w firmie nic musgravie panie w officie nawet nie chcialy mnie wysluchac jak wysluchaly inna pania ktora mnie prowokowala do konfliktow blokowala mi prace w firmie oni mnie oskarzaja o mobing.raporyowalam do line manager a on ze to nie jego sprawa hehe. ludzie w nic pewna rodzina mysla ze beda lezec w domu na platnym a my i inni z partnerem za nich robic. manager daje wolne platne im. potem robota nie jest zrobiona wiec bierze nowych do pracy na ktorych nie ma godzin wiec wypisuje holiday na payslipie bez form jak jurkowi itd ktory zaczal prace od holidaow awakacji nie mial zalega mu juz 1000 e a nowi boja sie odezwac bo im nie da godzin i tak czekaja. i o to ludzie w nic maja powypisywane na pay slipach juz po 3 miesiace holidayow. sa i ludzie ktorzy zastepuja kogos ponoc na fonthill wpis w rosterze a naprawde to spotyka sie ich w tesco i na miescie. udowodnie tej firmie dyskryminacje przed sadem. dziekuje

Kolega
@bernadeta

Bernadeta. Kazdy cie zna wie co robisz. Bede szczery . Powiem to co mysle po tym co mysla o tobie inni. Jestes i zachowujesz sie jak PROSTAK . Chcesz siedziec tylko w toalecie z telefonem w reku. Kolezanko ty masz pracowac a nie siedziec w toalecie. Widzialem osobiscie czasy sprawdzane twego przesiadywania. To ponad godz minimum dziennie. Dla tego nie pracujesz w tej firmie. W dodatku fikasz do kazdego jak jakas szefowa. Bo ty pracowac nie bedziesz. Naucz cie jednego. Idziesz do pracy to pracuj. Otaczaja cie ludzie z roznych swer i wychowac musisz ich akceptowac. Nie kazdy wali przeklenstwami 8 na 10 wyrazow jak ty. Nie kazdy chleje piwa dzien w dzien jak ty. Nie kazdy jara trawke dzien w dzien jak ty. MASZ PROBLEM IDZ PROSZE DO LEKAZA. Bo u ciebie tkwi problem nie u innych. I prosze nie klam ludzi. ( napisalem ci to bo mi cie szkoda)

uciekłem z musgrave.
@bernadeta

@bernadeta , a ty dalej swoje płacze udzielasz, kobieto, przestać z muchą jarać trawę i chlać to i życie ci sie zmieni.. ty nie jesteś normalna, twoje zachowanie wypowiedzi itd.. obudź sie halooo

@uciekłem z musgrave.

Tylko winny sie tlumaczy .wiec wszystko jasne.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Musgrave. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Koniu

Przestan usowac wypowidzi jakie ludzie tu zostawiaja. Boli was prawda ? Niestety tak jest ciezko w firmie i niebezpiecznie. Palety spadaja z pulek . Ludzie powinni otym wiedziec. Chyba ze wolisz zarobic pare euro aby tylko ktos przyszedl do tej pracy. Gozej jak przez same pozytywne opinie sie zatrudni i zginie lub uszkodzi sobie plecy na dobre jak wielu z nas..

@Koniu

Sluszna uwaga . Prosze nie usowac prawdziwej opinii na temat musgrave .sama tam pracowalam i wiem jak jest. a jest niebezpiecznie . Przestroga dla tych ktorzy mysla o pracy w tym miejcu .

koneki

hehe , te pytanie zadaj za 10 lat, może coś się zmieni, zrozumcie jedno, to MUSGRAVE , oni nie dają i nigdy nie dawali więcej nawet pracownikom pracującym 10 lat lub więcej, więc co sie ma zmienić ?? że nowy dostanie więcej buhahahahaha

Witam. Ja rowniez nie polecam pracy w musgrave .

Magdalena

Zapewniam wszystkich użytkowników że z forum usuwane tylko takie wpisy, który naruszają regulamin bądź polskie prawo. Nie jest przy tym brane pod uwagę czy wyrażają opinie negatywne czy pozytywne - celem forum jest zbieranie informacji o pracodawcach, również tych negatywnych. Przed wstawieniem komentarza zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z regulaminem. Podaję link https://www.gowork.pl/regulami - pamiętajmy że wyrażam się na forum publicznym i obowiązują tutaj pewne zasady konstruowania swojej wypowiedzi. Czekamy na merytoryczne opinie o Musgrave.

Edek

Pracowałem w tej firmie w okresie 2006-2009. Wówczas z nadgodzinami zarabiałem bardzo dobrze. Teraz nie wiem ile płacą i jakie są warunki pracy. Byłem sprawny wiec ciezka praca mi nie przeszkadzala. Trzeba uważać na siebie bo pracuje się w otoczeniu ciężkich wuzków forklift. Po kilku miesiącach robią szkolenia na innych stanowiskach które nie wymagaja tak duzego wysilku jak picking. Dobra firma na początek.

Kolega
@Edek

Niestety zarabia sie gorzej. I ciezej. To praca dla konia .. lub miesiac dwa i wypad. Albo na dluzej lecz po roku do szpitala na plecy to norma

Mam wywalone na robote

Ta praca jest dla tepakow. Dla ludzi co sa zdesperowani. Dla samobujcow. Dla ludzi co nie lubia walczyc o swoje a byc wykozystywanym. Jestem obecnym 10 letnim pracownikiem. W firmie robia niby wszystko aby byle lepiej. Ale to tylko ..NIBY.. bo fizycznie jest gozej ale nikt nie moze powiedziec ze nic nie robia bo robia. Ale ze nic to nie daje i ze udaja ze pierwszy raz slysza otym co mowisz a wiedza dokladnie ze od wielu wielu lat ludzie skarza na bule plecow bo czasy sa nie ludzkie na przenoszenie czy dzwiganie towarow. Czy tez na wypadki ktore dzieja sie nie mal codziennie bo wiadomo kazdy chce zarobic aby to zrobic przy strasznie niskich czasach na wykonanie pracy musza zrezygnowac z pewnych rzeczy innej opcji nie ma aby wyrobic norme. Do tego dochodzi nazekanie przelozonych ze masz 99.8 % a nie 100 bo norma magazynowa to sto. A inzynier tak obliczyl ze da sie to zrobic i udaja ze tak jest acz kolwiek wiedza ze tak sie nie da. Ale wola zaplacic takiemu oczkodowanie jak pujdzie do prawnika. Bo takich jest 1 lub2 osoby a na 100 zarabiaja tysiace wiecej. Wiec nie kalkuluje im sie cokolwiek robic lepiej jest udawac ze cos robia ze tak my wiemy w przyszlym roku to bedzie naprawione. Co spotkanie od 10 lat slucham o tych samych problemach a ze strony firmy widze te same osoby ale jak to mowia to tak jak by pierwszy raz mieli z tym do czynienia. Jak widac nie wygracie . Macie zapierniczac. Macie wracac z bulem do domu. A treningi sa niby na wszystko bhp itd.. ale nigdy nie sa one wykonywane na czas. Czyli BSI a przeciesz na czas pracujemy. Masz na podniesienie kejsa (sztuki) 3 do 6 sekund. A na szkoleniu masz kilka minut. I nikt ci nie przeszkadza. A fizycznie w pracy jeden przeciska sie przez drugiego. Pracownicy z biura to osoby wieloletnie a rozmowa z nimi to tak jak by to oni byli pierwszy dzien w pracy. MASZ (usunięte przez administratora) MASZ WRACAC DO DOMU Z BULEM A oni maja zarabiac. Rotacja w firmie jest tak potezna ze juz nawet Irlandczycy nie chca tu pracowac. Polacy tez nie ostatnio firma szukala ludzi w Polsce to 5 osob przyszlo. Ludzie w nowo zatrudnieni sa oszukiwani. Dowodem jest to ze sa tacy ze po pierwszym dniu konczy prace. Musgrave to firma wiezienna . Wszedzie na forach opisuja ja OPEN PRISON( otwarte wiezienie) jak myslicie dla czego ??? :-) NIE POLECAM ZA ZADNE SKARBY

Max
@Mam wywalone na robote

I to sie nazywa konkretna wypowiedz na temat musgrave . :-).ja rowniez nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

bernadeta

Pracowalam dla firmy NIC ktora pracuje dla musgrave w kilcock. kiedy pisze o dyskryminacji nikt na maile nie reaguje. manager daje ludziom dni wolne i za nie placi skraca godziny pracy i mowi go home i will be pay you. wypisuje na pay slipie holidaya a osoba pracuje nie ma wakacji. panie na officie milcza kiedy ten pan stwarza konflikty i chca mnie uciszyc

@bernadeta

Sama sobie na to zapracowalas . Poniewaz jestes konfliktowa osoba .proponowala bym sie zmienic bo nigdzie w pracy sie nie utrzymasz skoro nie umiesz zyc z ludzmi .a ta osobe z NIC zostaw w spokoju bo ona nic ci nie zrobila .sa swiadkowie twojego zachowania jak traktujesz innych .wiec teraz sie nie zal .owszem nie popieram tego co robi menager i pracownicy musgrave bo jest to firma ktorej najgorszemu wrogowi sie nie poleca .

gogi4

potwierdzam (usunięte przez administratora) rednio co 20 dni pęknie te plecy ale i tak ludzie nic się naucza

admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Musgrave to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Musgrave - Kilcock

• Jak się pracuje w Musgrave?

Zobacz opinie na temat firmy Musgrave tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Musgrave