Musgrave

Kilcock

Opinie o Musgrave

admin 2015-06-01 20:56
Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Musgrave to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.
Gggg 2016-09-16 18:19
nikomu nie polecam tej pracy płaca na dzień dzisiejszy to 380e na rękę przeważnie się pickuje (17 min 100zgrzewek wody i tak całe 8h) jakaś masakra to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam największemu wrogowi...nie jest to bezpieczna praca co chwile jest jakiś wypadek ale wszystko tuszują.na wózku widłowym masz po 2min na odłożenie palety masakra
gogi4 2016-09-18 21:43
potwierdzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rednio co 20 dni pęknie te plecy ale i tak ludzie nic się naucza
Fifi 2016-09-21 22:30
Hej,mam tam jechać do pracy i mocno sie zastanawiam bo widzę ze tam jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz potrzebują 30 ludzi bo była rekrutacja tylko nie wiem czemu aż tyle,a ty tam długo pracowales
m 2016-09-22 08:50
jeżeli ktos leci w październiku do pracy w musgrave do kilcock to prosze o kontakt na mail: made7@interia.pl
bernadeta 2017-08-01 11:50
Pracowalam dla firmy NIC ktora pracuje dla musgrave w kilcock. kiedy pisze o dyskryminacji nikt na maile nie reaguje. manager daje ludziom dni wolne i za nie placi skraca godziny pracy i mowi go home i will be pay you. wypisuje na pay slipie holidaya a osoba pracuje nie ma wakacji. panie na officie milcza kiedy ten pan stwarza konflikty i chca mnie uciszyc
bernadeta 2017-08-01 12:28
kiedy buntuje sie i informuje pracownikow i pracodawcow o nie sprawiedliwosci w firmie nic musgravie panie w officie nawet nie chcialy mnie wysluchac jak wysluchaly inna pania ktora mnie prowokowala do konfliktow blokowala mi prace w firmie oni mnie oskarzaja o mobing.raporyowalam do line manager a on ze to nie jego sprawa hehe. ludzie w nic pewna rodzina mysla ze beda lezec w domu na platnym a my i inni z partnerem za nich robic. manager daje wolne platne im. potem robota nie jest zrobiona wiec bierze nowych do pracy na ktorych nie ma godzin wiec wypisuje holiday na payslipie bez form jak jurkowi itd ktory zaczal prace od holidaow awakacji nie mial zalega mu juz 1000 e a nowi boja sie odezwac bo im nie da godzin i tak czekaja. i o to ludzie w nic maja powypisywane na pay slipach juz po 3 miesiace holidayow. sa i ludzie ktorzy zastepuja kogos ponoc na fonthill wpis w rosterze a naprawde to spotyka sie ich w tesco i na miescie. udowodnie tej firmie dyskryminacje przed sadem. dziekuje
Zostaw swoją opinię o Musgrave - Kilcock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Musgrave