Opinie o Centrum Operatorskie SMS Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Operatorskie SMS Center. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Operatorskie SMS Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Operatorskie SMS Center w Warszawa

Zainteresowana

W jaki sposób można aplikować do firmy? I jak wygląda szkolenie na operatora?

Xxx
@Zainteresowana

Nie wiem jak u nich ale ja pracuje na panelu gdzie odpisujesz na wiadomości na stronie czatu jak chcesz mogę dac Ci namiar. Wypłaty są co tydzień. Odpisuje się na wiadomości klientów z profili różnych kobiet

Gosc
@Xxx

Czy mogę prosić o namiar na firmę w której pracujesz? Pozdrawiam

Dorota
@Xxx

Hej, mogłabym prosic o namiar do firmy, w której pracujesz? Jak można się tam zarejestrować?

Dorota

ona951222 Nowy wpis

poproszę o namiar na maila kolorowyswiatmody19@gmail.com

Zainteresowana Nowy wpis
@Xxx

Mogę prosić o namiar do firmy?

Claudia Nowy wpis
@Xxx

Witaj czy możesz mi podać nazwę tej strony gdzie można aplikować??

zytka Nowy wpis

@Xxx a w jakich granicach są te wypłaty?

Wiktoria

Zatrudniają teraz chętnie studentów ?

zaciekawiona

Czy firma nadal funkcjonuje, jakie zarobki i czy jest umowa zlecenie? :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Wiktor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego przestaliście pisać?

Ul

Ogólnie jestem ciekawy co robi Centrum Operatorskie SMS Center?

Nie wiem o co wam chodzi

Ja nie widzę problemu żeby wystawić zboka do wiatru czy naciągać na kolejnego sms. Wszyscy nagle tacy uczciwi się zrobili, serduszko niby pęka że jakiś pieprzony erotoman traci kasę? To już moja drugie takie miejsce w którym pracuje i według mnie jest (usunięte przez administratora) wystarczy należycie wykonywać swoją pracę, lepiej jest chyba pisać na klawiaturze niż za te same pieniądze (a może mniejsze?) smażyć frytki w Mc Donalds w pocie czoła, prawda?

Szczera

Fabiana daj sobie spokój ,bo się naprawdę rozczarujesz! Wiem co piszę,bo jestem żywym dowodem niezadowolenia i własnej głupoty !!!Poniosłam porażkę na własne życzenie,gdybym tu od razu weszła i poczytała opinię o tej "rewelacyjnej firmie" na pewno nie podjęłabym współpracy a tak wpakowałam się w "bagno" Szukałam pracy "szybko na gwałt" powiedzmy ,na Gumtree znalazłam ogłoszenie i poszłam na rozmowę,tylko z tą różnicą że jestem Wróżką ,forma sms mnie nie interesowała.Podczas rozmowy i próbnego egzaminu wypadłam dobrze,więc przyjęto mnie do pracy z zapewnieniem że zarobię tam "kokosy" na początek 2000 zł,ba nawet więcej dojdę do 3000,a nawet 4000 (to tak na zachętę ,by białego murzyna zatrzymać i wykorzystać) Uwierzyłam____ i po ponad miesiącu pracy załamałam się'-(((( harowałam jak oślica a moja pensja 760 zł załamka na maxa! Poszłam do kadr ,wyjaśnić sprawę (co z moją pensją ) dowiedziałam się że na początek tak płacą ,nie potrafili mi wyjaśnić czemu za ponad miesiąc takie wynagrodzenie.Zakończyłam współpracę z tymi OSZUSTAMI tuż po mojej pensji !Umowa ,zlecenie ,nic stałego. Zastanów się,a unikniesz bólu. Pozdrawiam

Szczera

Totalna bzdura !!!! 2000 zł ? śmieszne hahahaha .Można tam zarobić 2000 zł jak się jest non stop w pracy i nie korzysta z żadnej przerwy,a podczas wolnej chwili zasypiasz przy stanowisku.Jednym słowem tyrasz i tyrasz ! Wiem o czym piszę,sama tam pracowałam.To są oszuści którzy podczas przyjęcia obiecują nieziemskie zarobki! po miesiącu pracy ogromne rozczarowanie ! Statystki rozmowy na monitorze wyrabiasz (tu się mordka cieszy, zarobisz nieźle)a przy wypłacie stoisz pod "ścianą płaczu" i oczy masz jak SOWA, nie wiesz co się z kasą stało !!! jednym słowem wyparowała!Dla mnie to naciągacze ,omijać! Nie polecam ! Zakłamana firma ,aaa tam zarabiają Ci którzy donoszą ,to tak na marginesie.

go off

Jedni wierzą że aktor z serialu naprawdę jest lekarzem a inni że w Polsce jest pelno bogatych, samotnych kobiet chętnych do seksu z byle nieznajomym...

Masturbation 'cross the Nation

Dziwi mnie jedno - skoro ludzie mają tyle kasy żeby słać smsy za kilka tys. to czemu nie zainwestują tych pieniedzy w sprawnego prawnika, który zrobi z takimi firmami porządek ? A tak na logikę - czy widząc jak firma traktuje swoich klientów - którzy de facto ją przecież utrzymują - jak stado naiwnych baranów, dlaczego sądzicie,że inaczej miałaby taktować swoich pracowników ? Ech...

edek

jak pytanie o zakres obowiązków to Wam powiem, ze raczej zawsze podają oni takie rzeczy już przy konkretnych ofertach ogłoszeń jak sądzę. Mam nadzieje, że teraz będzie tak, ze spokojnie będzie można to sobie porównać np z konkurencją jakąś konkretną, a nie tak tylko na oko wszystko. A jak oni płacą?

iu

Wiele słyszałem właśnie o SMS Centrach. Zastanawiam się jaki jest zakres obowiązków danego pracownika i czy rzeczywiście warto z nimi wchodzić we współpracę. Podpowiedzcie proszę co oni oferują na start, kto prowadzi całą rekrutację i jak ona przebiega - czegoś konkretnego się spodziewać czy standardowo iść na luzie?

nulla1021

hm... trochę sobie tu poczytałam ale mogę powiedziec, że kolezanki zawsze byłu super (jesli były jakieś niesuper to jakoś nie widziałam - nie mój problem) supervisorzy byli naprawdę ok. a reszta to niestety sprawa "góry". Co do kasy to faktycznie czasem śrdnia drastycznie spadała i nam spadała motywacja i dlatego po dwóch (ponad) latach pracy uiciekłam stamtąd ale jako miejsce pracy, gdzie wypłacaja regularnie i naprawdę można sobie stworzyć fajną atmosfere - polecam Antonina

hallo

Tak się składa, ze nie mam średniej poniżej 3.0 wiec nie wiesz kim jestem :) Dodatkowo potwierdza to fakt, ze początek miałam optymistyczny, rozki mam caly czas i czasem je pokazuje w pracy ;) Caly czas pracuje nad sobą :)) Paryżana to nick godny większości tu pracujących, które(usunięte przez administratora) pędzikiem znaleźć się w boksie. (usunięte przez administratora) Ja nie zabiegam o to by być fajna, jak większość(usunięte przez administratora) w pracy, nie wchodzę (usunięte przez administratora) liderom i może dlatego 5 tysięcy nie wyciągam ale zarabiam wystarczająco :) Zenada to pracować z takimi osobami jak TY droga paryżano ;) (usunięte przez administratora)

paryżana

Tyraj, tyraj, maleńka, widać, ze usiłujesz być fajna, ale....skucha, zwłaszcza ten tekst o jogurcie - żenada! Jeśli jedziesz z klientami w tym stylu, to nie dziwne, ze masz średnią poniżej 3,0. Początek pesymistyczny, potem urosly ci różki, karta Diabła przemówila:) Pracuj zatem nad sobą, albowiem karty wskazują, że 29.06. wypłata kiepską będzie, zobaczysz ty! Tarot powiada, że po tym poście tutaj już jesteś na cenzurowanym, więc szykuj (usunięte przez administratora) - rewelacja - Gratulujemy:D

hallo

Hello to forum ma sluzyc informowaniu sie...sytuacja nie jest najlepsza przy dobrych czasach mozna bylo zarobic co prawda jest to okupione ciezka praca. Jako osoba dosc pracowita tyram tyram ale kiedy wyplaty leca na leb na szyje brakuje motywacji w koncu nawet do jeczenia czy do wrozenia. Kazdy wie na co decyduje sie idac do tego typu pracy. (usunięte przez administratora) jest jak najbardziej przydatne w biurze. Panie ktore tu pracuja sa dosc (usunięte przez administratora)bardziej zajete robotkami recznymi...i tylko nasluchuja kto rozmawia, w jaki sposob a za chwile cytuja dokladnie te slowa myslac ze sa kreatywne. Przyjelam taktyke wymyslania bzdur o sobie oczywiscie mieszczace sie w ramach przyzwoitosci, kazdej operatorce mowie co innego w niezobowiazujacej rozmowie odnosnie zarobkow, srednich itp:)) W rzeczywistosci moja sytuacja jest o wiele lepsza i lata mi kolo (usunięte przez administratora) ich rady, plotki itd. Operatorki sa wscibskie, jedna jezdzi po drugiej jeszcze mieszajac w to korek i nie przebierajac w slowach, ot elita ktora nie wiadomo gdzie liznela kulture chyba zywe kultury bakterii w jogurcie;-) Co do liderow nie mam zastrzezen. Prawda jest taka ze ten kto chce pracowac wypracuje sobie dodatkowy grosz!!!!:) Wiadomo nic nie ma za darmo. Na dzien dzisiejszy robie godzinki i zawsze jakis grosz wleci a ten kto nie chce pracowac tu nie musi, nikt nikogo nie trzyma. To moj subiektywny obraz sytuacji i do zobaczenia na zmianie ;-)

nicki

witam, jestem zainteresowana pracą. możesz podać jakieś szczegóły, namairy, jak znaleźć taką pracę??

Oszukana

Pracowałam na Miedzianej 11 przez dwa tygodnie i to co tam zobaczyłam było przerażające .Nie siedziałam na tzw"trzepakach" bo się nie zgodziłam ! Przyszłam tam jako Wróżka ( mam ogromną wiedzę na temat kart) więc bez problemu "po małym próbnym egzaminie "zostałam przyjęta.Pierwsze moje dni były fascynacją ,cieszyłam się że robię to co sprawia mi przyjemność ,ale po tygodniu "czar prysł" zaczęłam dostrzegać na czym ta praca polega;-( Osoby które totalnie nie znają się na technice wróżenia) Nie posiadają w ogóle kart"wróżą" z wyobraźni" ,lub bazują na improwizacji ,robią szaliki,czapeczki na drutach i w między czasie wróża "wyciągają jak najwięcej informacji od osoby dzwoniącej i później na tej podstawie "niby kładą karty" zaznaczam tam co druga Wróżka nie ma kart,ale za to posiada bagatelnie dużą informację .Wróżki straszą że ktoś jest chory, że spotka ją wypadek,że niebawem umrze ! To jest zagranie,by taką osobę jak najdłużej zatrzymać na linii .W taki sposób Miedziana 11 zarabia ,(usunięte przez administratora) Ludzie dzwonią z dramatami,naprawdę potrzebują pomocy, delikatnej wskazówki ,podpowiedzi,a co w zamian otrzymują ? Stek bzdur wyssanych z palca "niby Wróżki" Możecie mi nie wierzyć,ale taka jest prawda ! Rozmowy 'Nasze' przez Operatorów są na podsłuchu ,dwukrotnie byłam na dywaniku u Operatorów tylko dlatego że nie "straszę ludzi dramatem"(usunięte przez administratora)t.Dziś wiem jedno że Miedziana 11 to niezły przekręt z Wróżkami,tam nie ma Wróżek z prawdziwego zdarzenia,tam są tylko (usunięte przez administratora) .Odeszłam po kilku spięciach z Operatorami ile można się kłócić i walczyć o prawd(usunięte przez administratora).Powiedziałam co myślę o tej pracy i zostałam ukarana,wzięłam swoje rzeczy i wyszłam ,wróciłam po dwóch tygodniach po moje wynagrodzenie,proszę sobie wyobrazić dwa tygodnie pracy i otrzymałam 99 zł! To najgorsze miejsce w jakim się w życiu spotkałam ! Tam nie potrzebują prawdziwych Wróżek które faktycznie czytają karty i mają wiedzę na ten temat,tam są potrzebne osoby z wyobraźnią .Załuję że tam pracowałam ,ale dziś jestem bogatsza o doświadczenie i jedno wiem że nigdy nie zadzwoniłabym do "wróżek" na Miedzianą .Moja rada .... nie chcesz być (usunięte przez administratora) omijaj Miedzianą jak najdalej! Tam się nie dorobisz,a zostając tam Twoje sumienie wcześniej czy później nie da Ci spokoju. Nie czyń zła drugiemu człowiekowi,bo zło do Ciebie wróci ze zdwojoną mocą! To dla tych którzy są nie świadomi z czym wiąże się ta praca .Dziś jestem szczęsliwa że odeszłam z tej firmy,wolę sprzątać ulice(nie robiąc nikomu krzywdy)Zostając tam zapomniałabym czym jest SUMIENIE!.....Mam nadzieję że zrozumiecie coś z tego , zanim zdecydujecie się na tą firmę,przemyślcie czy warto zainfekować swoje serce złem które tam panuję.

Nationalmannschaft

Cześć, Też pracowałem na Miedzianej 11 w centrum sms i niestety jak zdecydowana większość osób, które się tu wypowiadają mam prawie same negatywne wrażenia. Przede wszystkim nie jest to praca dla ludzi normalnych. Jeżeli jesteś uczciwą osobą (usunięte przez administratora) - omijaj to miejsce bardzo szerokim łukiem. Praca na prawdę spacza psychikę. Po pierwsze i najważniejsze czujesz się jak (usunięte przez administratora). Taka jest prawda. A co najlepsze na rozmowie nie powiedzą ci wprost co będziesz robił, tylko delikatnie napomkną, że \"możesz się natknąć na treści erotyczne, ale tak ogólnie jest to serwis rozrywkowy\". (usunięte przez administratora) prawda, jedyne co się robi to pisze zboczone smsy do facetów (usunięte przez administratora). Nie jest to praca dla porządnych ludzi. Pojawia się dużo treści obscenicznych, jest to po prostu niemoralne co ludzie którzy tam pracują robią. Na prawdę można później poczuć wstręt do siebie. Praca wygląda tak, że siadasz, logujesz się na swoje konto (na komputerach nie ma internetu więc nawet sobie nie poczytasz wiadomości jak nie ma ru (usunięte przez administratora) , chociaż jak nie ma ru (usunięte przez administratora) to i tak zazwyczaj dziękują ci za pracę na dziś i dostajesz kasę np. za 4 godziny) i natychmiast sypią ci się smsy. I od razu masz full roboty. Oczywiscie robi sie jakies tam standardy ale nigdy nie bedziesz mial tak ze gotowce mozesz do kazdego smsa dopasowac. Wszystko jest tam na komende i za pozwoleniem. Za pozwoleniem idziesz na przerwe, za pozwoleniem odbierasz telefon, za pozwoleniem idziesz do lazienki, na komende logujesz sie i na komende wylogowywujesz sie. Siedzi sie na stanowiskach przypominających boksy w jakiejś chińskiej korporacji tak, żeby nie było widać co robią sąsiedzi. Większość komputerów nie działa i trzeba znaleźć kogoś kto schodzi ze zmiany, żeby usiąść na jego miejscu. W ogóle z tego co widzę kiedyś było lepiej bo teraz płaca za godzinę na stażu jest 6 zł brutto!!! Co moim zdaniem jest śmieszne i to jest po prostu (usunięte przez administratora) praca, siedzimy, piszemy zboczone smsy i dostajemy za to grosze. Ciekawy jestem ile pieniążków dostają supervisorzy za swoją pracę. Pracowałem tam tylko dlatego że pilnie potrzebowałem jakiejś pracy a w środku miesiąca trudno było coś znaleźć, no i dodatkowo nie wiedziałem dokładnie jak ta praca wygląda i uwierzcie mi - na prawdę po pewnym czasie człowiek ma tego serdecznie dosyć i najchętniej napisałoby się takiemu napaleńcowi (usunięte przez administratora). Ogólnie raczej co do supervisorów to wiele nie mam może dlatego że nie miałem z nimi jakiegoś zatarcia, ale faktycznie - bardzo wyraźnie widać, że jak ktoś ma lepsze z nimi stosunki to ma lepiej. Widać to po tym, że na przykład takie osoby wychodzą sobie kiedy chcą, w grupkach i na ile chcą. I tak jakby łatwiej przychodzi im ustalanie sobie dogodnych zmian. I nie wierzcie w bajki że pracujecie tam jak chcecie i ile chcecie. Tak na prawdę przy ustalaniu grafiku trzeba podawać jaknajszersze dyspozycje i nie wiadomo które z nich Ci się trafią, więc to nie jest tak że konkretnie mówisz od kiedy do kiedy chcę przyjść. Na prawdę może się człowiekowi głupio zrobić jak pisze do Ciebie jakaś babka która zakochała się w domniemanym facecie i po prostu śle ci takie teksty że wyrzuty sumienia mogą zjeść od środka bo ona na prawde sie zakochala i jak pisze ci ze w zyciu sie nie wyplaci z tych smsow a ty dalej musisz ja nagabywac do smsow to serio psycha moze sie lekko skrzywic. (usunięte przez administratora), jezeli masz wybor - na prawde nie idz do tej pracy, poza tym za takie pieniadze?? Kazda praca jest lepsza od tej, jedyny plus to taki ze to praca biurowa a nie fizyczna ale i tak oczy na prawde bola wieczorem bo oswietlenie jest beznadziejne. Omijajcie IV pietro szerokim lukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Operatorskie SMS Center - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Operatorskie SMS Center?

Kandydaci do pracy w Centrum Operatorskie SMS Center napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Operatorskie SMS Center