Centrum Operatorskie SMS Center

Opinie o Centrum Operatorskie SMS Center

Kazik 2010-02-24 23:33:27
Ludzie istny [usunięte przez moderatora].Pomieszczenie zle oswietlone.Mozna oslepnac.Na 8 h pracy przy kompie wogole mnie na przerwe nie puscili,bo za duzo osob do mnie pisalo.[usunięte przez moderatora]..... placa.Odradzam wszystkim!!!!!!!!!!!
Maciej 2010-03-05 00:35:26
Witam, zaczne od tego na czym polegala moja praca w centrum operatorskim sms. Jest to haniebny rys w moim CV do ktorego w zyciu sie nie przyznam bo jest mi wstyd za to co robilem, zeby tylko zarobic na czesne.

I Podszywanie sie pod inne osoby, naciaganie na pieniadze
Praca polega na tym, ze podszywasz sie pod dziewczyny z znanych kolorowych gazet, mianowicie na wiekszosci gazet sa ladne panie, przystojni faceci, z ktorymi mozna porozmawiac za pomoca sms, koszt sms okolo 2-4 zl. Na szkoleniu powiedziano mi, ze jest to chat towarzyski i mamy za zadanie pisac z roznymi osobami na rozne tematy. Od samego poczatku cos podejrzewalem ale termin zaplaty czesnego zblizal sie wielkimi krokami a to byla praca od zaraz. Kazali mi podszywac sie pod kobiety i naciagac facetow na smsy. Granie na uczuciach. Niektorzy potrafili zaciagac kredyty zeby porozmawiac z "kobieta" swoich marzen. Kazali "umawiac" sie na spotkania i klamac, ze juz prawie jestesmy na miejscu, byl wypadek itd, tylko zeby otrzymac smsa za ponad 4 zl. Ludzie bez pracy mysleli, ze w ten sposob znajda swoja druga polowke i skoncza sie ich problemy a tak naprawda zarabialo sie na ich niewiedzy. Zatem czy jest to legalne? Jawne podszywanie sie pod inna osobe i naciaganie na pieniadze?

II "Ciecie" po pensji za nieobecnosci jesli rozwiazalo sie umowe.
Sprawa wyglada tak. "Szefow" jest chyba z 10, pytalem sie trzech czy jesli wypowiem im umowe to niebede musial nic placic i czy to jest wszystko z mojej strony, zeby wystawic im tzw rachunek. Na umowe czekalem ponad 2 tygodnie, zwlekali itd. Przyjechalem, patrze co oni napisali przed podpisaniem tej umowy i szok. "144 zl brutto" za 2 tygodnie pracy. Slysze "mial pan nieobecnosci, kazda platna po 100 zl". Z wscieklosci zapytalem czy jakbym mial ich wiecej to czy jeszcze bym musial im zaplacic za to, w odpowiedzi uslyszalem, ze oni z laskawosci nie robia takich sytuacji zeby im doplacac za prace. Myslalem, ze ich tam powybijam na miejscu. Pracowalem na umowie-zlecenie jako student. Czy takie praktyki sa dozwolone?

ps. Googlalem, szukalem na forum.
ps2. Zadzwonie dzisiaj do Inspektorat Pracy w Warszawie, i dowiem sie wiecej
Armando 2010-03-13 22:35:03
Wytrzymalem w tym syfie 4 miesiace.Z wyrobieniem sredniej roznie bywalo,najgorsze jest to ze nawet jak sie starasz i nie naciagniesz frajerow(wyrobienie sredniej)to tracisz sporo kasy.Ja w ostatnim miesiacu za 180h wzialem 1208 zl wyplaty.Chodzilem na noce,poswiecalem sie za takie grosze.Duzo ludzi tam pracuje za grosze,jest to niby praca dla studentow,ale i tak ludzie po 27-28 lat robia tam na umowe o dzielo lub osoby nie uczace sie.Czasami robi sie po 7h albo [usunięte przez moderatora] cie po nikt nie pisze.Sa 4 zmiany.Czepiaja sie jak ktos w weekendy nie przychodzi.Wielki syf!!!!!!!Omijajcie to szerokim lukiem....
Lidka 2010-04-03 12:36:49
Ja akurat rozmawiałam z tymi biednymi facetami przez telefon, oczywiście praca polega na emocjach. trzeba naciągać klientów na jaj najdłuższą rozmowę.
Ale najgorsze jest to że pracownik jest tam nikim, umowa o dzieło, cały dyrektor ma w tyłku ludzi tam pracujących.
Zadnych premii bo jak ktoś jest dobry raz i drugi to już można się w kolejnych miesiącach pożegnać. Komputery z lat 90- tych 3 na krzysz .
podajesz swoje dyspozycje ale nie możesz sobie wybierać zmian jakie chcesz ponieważ supervaizorzy i tak dają najlepsze zmiany osobom za [usunięte przez moderatora] najdłużej tam pracującym [usunięte przez moderatora].żeby zarobić to musisz poświęcić całkowicie życie prywatne.
Jest to najbardziej beznadziejna praca mojego życia.
Oczywiście jak nie ma ruchu to wypadasz do domu np po 4 godzinach pracy. Zapłacone masz tylko za przerozmawiane minuty jak nie gadasz nie zarabiasz. osoby kontrolujące tzw supervaizorzy są to wypalone zawodowo stare operatorki które mają cię też w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i czasami jak masz wysoką srednią to tez potrafią to zmienić czyli robią tzw spady.
Naszczęście już nie pracuje w tym dziadostwie.
[usunięte przez moderatora] operatorka to tam chyba zamieszka zazdrosna baba.
Syf, dziadostwo, brak rozwoju, psychika siada w czymś takim, nie polecam.
kika 2010-04-03 12:47:33
ja tezpracowałam tam jako operatorka na słuchawkach i jako wróżka i jako dziewczyna do umawiania.
Pracowałam na noce i drugie zmiany pierwsze bardzo rzadko ponieważ są tam panie które mają dobre układy z osobami które ukaładją grafik i to one mają najlepsze zmiany. za noce nie ma żadnych , żadnych premii, średnią ciężko wyrobić ponieważ dużo klientów ma telefon na kartę a próg jest wysoki udaje się to kilku dosłownie dziewczynom.
okropna atmosfera, prazesina, dyrektor, zero szacunku.
dziewczyny długo pracujące zazdrosne,
nigdy nie dostałam zadnej premii.
okropna praca nie polecam, zarobki małe.
anonim 2010-04-06 11:03:10
Lidka - 2010-04-03 12:36:49

Jest to najbardziej beznadziejna praca mojego życia.
Naszczęście już nie pracuje w tym dziadostwie.
[usunięte przez moderatora] operatorka to tam chyba zamieszka zazdrosna baba.
Syf, dziadostwo, brak rozwoju, psychika siada w czymś takim, nie polecam.

Droga [usunięte przez moderatora], jakie to przykre, że tak mądra, lotna, bystra i inteligentna osoba jak ty w życiu premii nie dostała.. a powiedz..nie zastanawiałaś się nigdy DLACZEGO ? Wiesz, w ogóle to wydaje mi sie, że mijasz sie z powołaniem, sugerowałabym żebyś zatrudniła się w charakterze tłumaczki albo nie.. nauczycielki języka polskiego! W szkole będziesz miała więcej komputerów niż trzy ma "krzysz" ale co do "lapuwek", to blaty niestety będziesz musiała dawać, po to żeby cię nie [usunięte przez moderatora]
Lily 2010-04-07 01:50:39
i znowu [usunięte przez moderatora] sie odezwala chocby rozbierali firme to i tak stana murem.Dobra robota dla emerytek i na rencie.Kodeks pracy nie istnieje...Ludzie tam pracuja o dzieło a pozniej musimy wszyscy robic by takie niemoty mialy co zryc,beda sie domagali emerytur socjalnych.Ludzie po 30 lat robia na umowe o dzieło.To jest chore...Maja tam [usunięte przez moderatora] i dostaja wszystko co najlepsze,a gadali idioci kiedy chcesz to przychodzisz,a jak chcesz weekend wolny to od razu zarzucanie a weekend kto popracuje??Najgorsze jest ze ludziom ,ktorym jest notorycznie ucinana pensja i zarabiaja po 700-800 zl stoja murem i oddaliby zycie za ta firme....Zal normalnie.Za kazda nieobecnosc 100 zl kary chyba ze od lekarza zwolnienie ale to przeciez umowa o dzielo.Caly czas gadasz tylko z idiotami.Normalni ludzie nie wydaja na takie [usunięte przez moderatora]...hajsu.Fakt czasami naprawde po 2-3 h wywalaja do domu ale sie wtedy nie opłaca przychodzić.[usunięte przez moderatora]..... bez przyszłości.....
kot 2010-04-08 15:14:16
Skoro tak stoją murem to coś w tym musi być BYDLUNIE. Nie opowiadaj głupot, że zabierają po 800 zł bo ludzi wprowadzasz w błąd. Nie kumam o co chodzi, skoro Ci tak źle to zabieraj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ciśnij do McDonalda na kuchnie, tam się odnajdziesz i swoją przyszłość też [usunięte przez moderatora].
ania 2010-04-21 04:30:47
Czy mogę liczyć na to, że wypowie się ktoś zorientowany w temacie poza tymi [usunięte przez moderatora]? Zapisałam się na spotkanie w sprawie pracy, wpisałam w google centrum operatorskie i wysypało się to forum. Czy można na nim zasiegnąć jakichś prawdziwych informacji? Na czym polega praca, bo moderacja czatów nie mówi mi zbyt wiele..wnioskuje, że rozmawia się z [usunięte przez moderatora] panami ale jak to wygląda od kuchni?
Dzieki za odpowiedź
ja 2010-04-21 18:41:08
Normalnie siadasz logujesz sie i musisz gadac z [usunięte przez moderatora] caly czas,wysylac im zdjecia i ich [usunięte przez moderatora] aby jak najwiecej pisali.Umawiac sie na fikcyjne spotkania.
Zuza 2010-05-10 06:48:44
Ta praca to kompletna porażka :/ Śmiało można to porównać do [usunięte przez moderatora]. Nie chodzi mi nawet o to że naciąga się biednych ludzi na SMS ale o to jak tam traktują pracowników. Jesteś tylko podrzędnym "ogarniaczem" SMS-ów. Większość to odpowiedzi na niskiej jakości treści spamowe puszczane przez supervisorów. Zapierdziel jest niesamowity a pieniążki z tego żadne. Za pierwszy miesiąc zarobiłam 1100 zł za 178 godzin pracy. W drugim miesiącu za 163 godz miałam 1150 zł. W trzecim miesiącu przepracowałam 72 godz i zrezygnowałam w połowie miesiąca to dostałam 210 zł bo obcieli mi niby za nieobecności które miałam... potem jak zrezygnowałam :/. Do tego nigdy nie wiesz ile będziesz pracować. Możesz mieć wyznaczony dyżur 8 godz ale że na te ich śmieszna spamy nikt nie będzie pisał do wyrzucą Cie do domu po 3-4 godz i do tego tylko za tyle godzin zapłacą. Team leaderzy też są straszni. Najgorszy jest Vincent. Tylko szukają okazji aby Cie usunąć z dyżuru. Moja koleżanka tak miała i wtedy jak Cię usunął to nie płacą Ci za przepracowane godziny czyli tyrało się za frajer. Tak w ogóle to ta cała "kadra kierownicza" chyba z małpami się na rozumy pozamieniała szczególnie Pani [usunięte przez moderatora].
Cyan 2010-05-14 14:06:09
Ty jesteś / byłeś studentem? I co, nawet nie nauzyli Cię pisać w swoim rodowitym języku????
Żenada...
anonim 2010-05-15 22:35:57
Ludzie nie polecam tej pracy :( Wszystko co napisali wczesniej to prawda. Praca ciezka i niewdzieczna a placa marna. Wiekszosc osob i tak odrzucaja po stazu. Tylko wykorzystuja ludzi aby miesiac [usunięte przez moderatora] po obnizonej stawce a potem kop w 4 litery. Zwykli [usunięte przez moderatora] nawet umowy o prace nie podpisuja.
Hokus Pokus 2010-05-24 22:28:33
Ogolnie to nie moge patrzec na te wasze glupie wypociny. Zarabialiscie po 1200 zl (przy 180h), bo tak naprawde nie przepracowaliscie nawet polowy z tego, kilka nieobecnosci w miesiacu i zgrywanie [usunięte przez moderatora] :)
Pani [usunięte przez moderatora] (aczkolwiek taka tam nie pracuje) :) jest wporzo.
Faktycznie jak sie komus nie chce pracowac to lepiej isc do Mc'Donald's i buly robic, a nie [usunięte przez moderatora] :]
Tylko niektore osoby pisaly prawde, takie ktorym na pracy zalezalo, reszta to osoby lekko przyglupie, nie potrafiace myslec kreatywnie, oraz z fantazja. Powodzenia takim :)
anonim 2010-05-28 18:08:41
Hokus Pokus - 2010-05-24 22:28:33

Pani [usunięte przez moderatora](aczkolwiek taka tam nie pracuje) :) jest wporzo.

Jak nie możesz patrzeć to dziw...o nie patrz:)Jeśli myslisz ze nas pokona taki bełkot to jak nazwać [usunięte przez moderatora] relaksacyjna terapeutką..Pupą grasz,pupą wygrasz pawiu nastroszony.... kolejny frajerzyna stoi murem, który zarabia 1 tyś.zł.Może w swoim życiu wprowadź zmianę, weź rozbieg i [usunięte przez moderatora] w ścianę.Chcesz to się wyżal,przybij do krzyża tylko śmie..iu nie oszukuj bo i tak prędzej czy później dostaniesz kopa w [usunięte przez moderatora].Weź sobie ten zbiór knowań i sobie wsadź w [usunięte przez moderatora].. razem z długopsem.Nie stój pod Żabką i nie pisz głupot tylko weź się do roboty.Reedukacja najpierw naucz się liter,nie pisz tak jak zwykły fajtłapa...Supervisor mówi nie , a ty myk do pysiora,wkońcu biorę do dzioba aby mnie nie wylali.Twój tekst nie czyni cię wiarygodnym.I [usunięte przez moderatora] mnie obchodzi co o tym powiesz ty pierdoło....
kanieczka 2010-06-24 09:31:09
hmm... co prawda moze bylo kiedys 8/h ale teraz jest juz 9. pracuje tam juz prawie miesiac wyplaty jeszcze nie dostalam wiec co do tego jeszcze nie powiem. co do nieobecnosci... to jest jak wol napisane w umowie ze za kazda nieobecnosc wyciagaja konsekwencje finansowe a na spotkaniu informacujnym o tym mowia. to prawda ze trzeba sie pytac czy mozna wyjsc na przerwe ale po prostu tam sa takie zasady inaczej by kazdy lazil gdzie by chcial. nie rozumiem dlaczego ktos pisze po nazwisku czy imieniu skoro pewnie nawet nie zna ludzi. nie spotkalam sie jeszcze ze zlym potraktowniem mojej skromnej osoby przez supervisora, raczej kazdy jest przyjemny i proboje dostosowac mi zmiany jak mi pasuje. a tak ogolnie to robota raczej jest na krotka mete. mozna tam isc do pracy jesli sie w miare pisze to sie zostanie wtedy proponuje szukac sobie czegos w miedzy czasie i wypowiedziec tylko ze wtedy proponuje tez chodzic do pracy... to chyba tyle... jak macie pytania to moj nr gg zostawiam 2875546. POZDROWIONKA
anonim 2010-07-05 09:14:22
Czytam te bzdury i oczom nie wierzę. A najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie znają regulaminu i ledwo staż przepracowały. Aby zabierać głos w tej dyskusji należałoby się najpierw z nim zapoznać,a nie wprowadzać ludzi w błąd!!!

Pracuję tu ponad 2 lata (a są osoby, które pracują tu o wiele dłużej i chyba to o czymś świadczy??) i nie spotkałam się tu z jakąś przykrą sytuacją. Jeżeli ktoś wykonuje swoje obowiązki tak jak trzeba to nikt się nikogo nie czepia bez powodu i wyrzuca za friko z dyżuru (jak to niektórzy twierdzą!).Atmosfera w pracy miła i przyjemna. Każdy mówi do siebie po imieniu. Super i Team przyjaźnie nastawieni do operatorów w tym Pani "[usunięte przez moderatora]" również!!

Jeżeli chodzi o stawki to jest to 9-10zł za godzinę (przy czym trzeba wyrobić określoną średnią, można też dostać premię),w każdym bądź razie nie ma tragedii.
Na spotkaniu informacyjnym zawsze dokładnie jest omówione na czym praca polega, a już dobitnie wszystko wiadomo po 3 godzinach próbnych, więc jeśli komuś praca nie odpowiada na samym początku to niech zrezygnuje bo nikt go na siłe nie trzyma, a nie potem wypisuje głupoty na forum! Nie pasuje to NARA!!

Jeżeli chodzi o nieobecności to faktycznie jest odejmowane z wypłaty 100zł ALE to TYLKO (!!) w przypadku NIEINFORMOWANEJ (!!!)i nieuzasadnionej nieobecnoci (bo co by to było gdyby każdy sobie przychodził i nie przychodził jak mu się podoba?) Muszą być tego jakieś konsekwencje, ta kwestia również jest poruszana na spotkaniu informacyjnym. Co do nieobecności to dodam, że jeżeli wcześniej sie o tym poinformuje, że danego dnia się w pracy ktoś nie pojawi, to jest możliwość usprawiedliwienia tego w ciągu 5 dni i wcale nie trzeba mieć zwolnienia lekarskiego, wystarczy sensowne uzasadnienie,a nie "bo mi się nie chciało".
Jeżeli ktoś rezygnuje z pracy to ma obowiązek wstawienia się na wyznaczone już dyżury (gdyż grafik podaje się z tygodniowym wyprzedzeniem) i jest to czarne na białym napisane w regulaminie jak i również jest o tym mowa na spotkaniu informacyjnym!

Jeżeli chodzi o przerwy, to można sobie co 1,5-2 godzinki wyjść na papierosa,zjeść do kuchni itp., należy przy tym najpierw zapytać o wyjście Super albo Team, bo co to by było gdyby sobie każdy sobie łaził jak chciał? Więc bez przesady.

"Oszukiwanie naiwniakow ale nawet takich szkoda-ogolnie opertorzy traktuja klientow jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a supervisorzy tak samo traktuja operatorow."- Teraz to Ci ich szkoda, ale odpisując na smsy miałaś(-eś) bekę jak nie wiem i jeszcze znajomym opowiadałaś(-eś) jakie to głąby dziś do Ciebie pisały. Supervisorzy też byli kiedyś operatorami, więc już nie wmawiaj nikomu głupot, że ktoś kogoś traktuje jak debila skoro nie tak dawno robili to samo!

"Na umowe czekalem ponad 2 tygodnie, zwlekali itd."- umowy zawsze są między 9 a 12 dniem każdego miesiaca. Jeżeli zrezygnowałeś na początku miesiąca to nie dziwne, że na umowe czekałeś dwa tygodnie, wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Nie jest to żaden [usunięte przez moderatora]!!To stwierdzenie wręcz mnie rozśmieszyło ;D(osoba,która to napisała powinna trafić do takiego [usunięte przez moderatora] to od razu zrozumie, że było to jakże bardzo nietrafne porównanie:) Ogólnie rzecz ujmując praca jest lajtowa i nie idzie się tu przepracować:)PZDR.
Dr. Alban 2010-07-09 10:54:00
Prawda jest taka, że na ta prace mogą narzekać ludzie, którzy są tak samo ogarnięci jak klienci piszący do nas. Jeżeli masz trochę oleju w głowie i dystansu do siebie, świata oraz ludzi to ta praca będzie dla Ciebie miłą i przyjemną. Zasady są zasadami i trzeba ich przestrzegać, w McDonaldzie też wyrzucą Cię z pracy jeśli będziesz robił czisburgery bez sera. Z wypłatą nigdy nie miałem problemu, jeżeli przepracowałem więcej godzin wypłata była wyższa, tak samo gdy zrobiłem ich mniej stosunkowo była niższa, zawsze w terminie i bez problemów. Atmosfera jest jak najbardziej [usunięte przez moderatora], miło i przyjemnie, z TeamLeaderami i Supervisorami można rozmawiać normalnie i bez stresu, są jak najbardziej pomocni, nie spotkałem sie jeszcze z tym by ktoś mógł być dla mnie chamski. Nie zauważyłem również żadnych "Małpich rozumów"

Tak więc podsumowując, jeżeli Twój poziom rozgarnięcia jest na poziomie osoby piszącej do nas SMS, ta praca nie jest dla Ciebie.

PS. Pracuje tutaj już rok.
Marta 2010-08-14 09:55:52
Ja pracowałam w Centrum SMS na Miedzianej w Warszawie. Tam jest bardzo fajna atmosfera, z wypłatą nie ma żadnych problemów, jak również z ustalaniem grafiku. Są 4 zmiany i podajesz swoją dyspozycyjność tygodniową jak tylko Ci się podoba. Jest to praca 7 dni w tygodniu, 24h więc wypada czasem przyjść w weekend. Ja nigdy nie miałam nocnych zmian i nikt się nie czepiał. Nie ma możliwości,żeby nie wypuszczali na przerwę. Niestety, musiałam z tej pracy zrezygnować z przyczyn osobistych. A to, że się ludzi naciąga? Przykre jest to, że mamy tak zacofane społeczeństwo i tyle...ludzie zarabiają na innych w o wiele gorsze sposoby...
forest 2010-08-27 07:10:14
Mam pytanie odnośnie tej firmy.Ile wychodzi na miesiąc tylko prawda jak zaczynasz pracę?Bo wiem ze odejmują za nie wyrobienie normy, a ztego co tu piszą to nieliczni mają normę.
pozdrawiam
... 2010-08-28 05:32:40
przez pierwszy miesiac na stazu masz stawke 9zł brutto i nie obowiazują cie zadne minusy jezeli nie wyrobisz średniej. wyplata zalezna od liczby godzin.
nick 2010-09-06 02:15:31
Tak to prawda, 9 zł brutto przez pierwszy miesiąc i nic cię nie interesuje, dopiero później zaczynają się schody, nie wiem czy później cię interesuje praca po odjęciu za 7 zł brutto i na noce 8 zł brutto.To jest czynne 7 dni w tygodniu, 24/h. nocki też się czasem wpadają i wolny weekend daja na szkołe, al jak chcesz wolne weekendy wszystkie to trzeba się wykłócać i raczej nie ma szans.Robota nieźle odmóżdżająca, rotacja niesamowita, codziennie nowe osoby na próbne 3 h, po których nie wiadomo czy cię przyjmą.
Ins 2010-09-08 19:05:47
A możecie mi powiedzieć, na jakim dziale jest łatwiej wyrobić normę? Ezoteryce czy erotyce?
ag 2011-01-18 23:15:58
Da sie utrzymac spokojnie przy takiej pracy :) uwierzcie mi pracowalam w sms centrum ktorego wlascicielem jest pewne wydawnictwo... praca online z domu zmiana ok 10godzin ale dobierasz grafik jak ci sie podoba i przy dobrych wynikach dostajesz 2900zl. przy przecietnych nie schodzisz nizej 1800zl.... takze najwidoczniej trafiliscie na (usunięte przez administratora)
ag 2011-01-18 23:19:08
ag - 2011-01-18 23:15:58

oczywiscie mowie o stawkach na reke !
N 2011-02-04 02:22:55
Ja pracuje w call center gdzie mam za godzine 9,73 na reke i do tego sa prowizje od sprzedazy. We wrzesniu jeszcze zanim mi sie szkola zaczela i pracowalam 5 dni w tygodniu dostalam 1970 zl wyplaty wiec to prawie rowne 2000 :)
anonim 2011-02-18 11:18:32
Pracowałam w tym miejscu kilka miesięcy jako operatorka rozmów telefonicznych erotycznych i ezoterycznych, czyli zarówno na sex-telefonie, jak i jako "wróżka". Była to moja praca dorywcza, a zarobki wychodziły ok 50zł za dyżur ok 7h, z czego połowa tylko przegadana i raczej niewysokie średnie, bo tam stawka godzinowa uzależniona jest od średniej rozmów zliczanej na koniec miesiąca od 8-22zł za przegadane godziny.
Miejsce i atmosfera jest raczej w porządku, tylko trzeba się przyzwyczaić. Jest to jednak praca dla osób zdystansowanych do siebie i tzw.klientów, dla ludzi z dużą wyobraźnią i takich wyzbytych jakby emocji.... bo tam po prostu oszukujesz jak tylko możesz aby przeciągnąć jak najdłużej rozmowę.
Jest to wyłącznie praca dorywcza, lub tymczasowa, na dłuższą metę można się tam wykończyć psychicznie podejrzewam.
Jeśli chodzi o tzw. sex-telefon to dzwonią panowie:
a) trzepaki(usunięte przez administratora)
b) zainteresowany spotkaniem (umawiasz się wszędzie gdzie i kiedy tylko chce, oczywiście nie przychodzisz)
c) dominacja, milczek, luźna rozmowa itd.
Jeśli chodzi o ezoterykę to dzwonią głównie kobiety z pytaniami:
kocha mnie czy nie kocha? zdradza czy nie? itd.

Czasami rozmowy są bardzo zabawne, czasami ciekawe, a czasami wulgarne i chamskie. Czasami ktoś Ci powie, że Cię kocha, a czasami zostaniesz tak poniżony że wstyd opowiadać....
Często są to także nudne, rutynowe rozmowy.

Przykro mi że mamy tak naiwne i bezmyślne społeczeństwo, a zarazem samotne, ponieważ Ci ludzie którzy dzwonią po prostu nie mają zazwyczaj z kim porozmawiać. "umawiają" się po kilka razy i zostają wystawieni, a jednak dalej dzwonią żeby żyć po prostu złudną nadzieją.
anonim 2011-03-07 08:04:15
Wchodze tu na forum zeby dowiedziec sie czegos wiecej na temat tej pracy(usunięte przez administratora)
agnieszek 2011-03-31 21:00:05
Jestem zainteresowana taką pracą(najlepiej w domu)jeżeli mogłabyś podać namiary na firmę w,której pracujesz będę wdzięczna.(usunięte przez administratora)
agnieszek 2011-03-31 21:20:52
ag - 2011-01-18 23:19:08

ag - 2011-01-18 23:15:58

oczywiscie mowie o stawkach na reke !

ag podaj namiary na tą firmę PROSZĘ.(usunięte przez administratora)
Globi 2011-05-27 18:09:18
(usunięte przez administratora) jak na poczatku i tak duzo klientow nie namowisz, a inni tak, wiec to chyba oni traca na tobie
Gonzales 2011-06-21 18:49:05
Firma i tak najwięcej zarabia na pierwszych esach,żeby firma była stratna chyba musiałbyś mieć wyłaczonego kompa i spać.
anonim 2011-07-23 20:45:05
Przy obsłudze serwisów ezo i linii towarzyskiej są bardzo stare komputery i tylko przy ok 50% stanowisk a firma oczekuje profilowania ( śmieszne).
Wolą inwestować w to co nie potrzebne. Zarobki od lat te same stawki. Przeszłam do konkurencji.
Panie tam pracujące (usunięte przez administratora)
Supervisory robią celowe rozłączenia jak jest rozmowa autopromocyjna i jak utrzymać ta średnią, ktoś dzwoni do konkretnej osoby i też spada średnia. Strasznie nieuczciwe podejście, słabe zarobi, zero ubezpieczenia, zero płatnego urlopu, badziew dobry dla emerytek i rencistek. Dziewczyny te młode aż was żal(usunięte przez administratora). podwyzki nie będzie.
Kain 2012-03-29 23:31:29
Pracowałem tam jakieś 4 lata temu, (usunięte przez administratora)posiedziałem parę tyg. i dałem sobie spokój bo robota robi Ci keks z mózgu na dłuższa metę. Nie ma sensu siedzieć w tym (usunięte przez administratora)) w takim mieście jak wawa,gdzie bez problemu można znaleźć sobie robotę dorywcza za tą samą stawkę w której 80% czasu to opalanie na świeżym powietrzu(usunięte przez administratora)rozejrzyjcie się.
mafia666 2012-05-31 14:47:18
nie piszcie do mnie juz tam nie pracuje
Nationalmannschaft 2012-07-19 13:16:49
Cześć,

Też pracowałem na Miedzianej 11 w centrum sms i niestety jak zdecydowana większość osób, które się tu wypowiadają mam prawie same negatywne wrażenia.
Przede wszystkim nie jest to praca dla ludzi normalnych. Jeżeli jesteś uczciwą osobą (usunięte przez administratora) - omijaj to miejsce bardzo szerokim łukiem. Praca na prawdę spacza psychikę. Po pierwsze i najważniejsze czujesz się jak (usunięte przez administratora). Taka jest prawda. A co najlepsze na rozmowie nie powiedzą ci wprost co będziesz robił, tylko delikatnie napomkną, że \"możesz się natknąć na treści erotyczne, ale tak ogólnie jest to serwis rozrywkowy\". (usunięte przez administratora) prawda, jedyne co się robi to pisze zboczone smsy do facetów (usunięte przez administratora). Nie jest to praca dla porządnych ludzi. Pojawia się dużo treści obscenicznych, jest to po prostu niemoralne co ludzie którzy tam pracują robią. Na prawdę można później poczuć wstręt do siebie.
Praca wygląda tak, że siadasz, logujesz się na swoje konto (na komputerach nie ma internetu więc nawet sobie nie poczytasz wiadomości jak nie ma ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , chociaż jak nie ma ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to i tak zazwyczaj dziękują ci za pracę na dziś i dostajesz kasę np. za 4 godziny) i natychmiast sypią ci się smsy. I od razu masz full roboty. Oczywiscie robi sie jakies tam standardy ale nigdy nie bedziesz mial tak ze gotowce mozesz do kazdego smsa dopasowac.
Wszystko jest tam na komende i za pozwoleniem. Za pozwoleniem idziesz na przerwe, za pozwoleniem odbierasz telefon, za pozwoleniem idziesz do lazienki, na komende logujesz sie i na komende wylogowywujesz sie. Siedzi sie na stanowiskach przypominających boksy w jakiejś chińskiej korporacji tak, żeby nie było widać co robią sąsiedzi. Większość komputerów nie działa i trzeba znaleźć kogoś kto schodzi ze zmiany, żeby usiąść na jego miejscu.
W ogóle z tego co widzę kiedyś było lepiej bo teraz płaca za godzinę na stażu jest 6 zł brutto!!! Co moim zdaniem jest śmieszne i to jest po prostu (usunięte przez administratora) praca, siedzimy, piszemy zboczone smsy i dostajemy za to grosze. Ciekawy jestem ile pieniążków dostają supervisorzy za swoją pracę.
Pracowałem tam tylko dlatego że pilnie potrzebowałem jakiejś pracy a w środku miesiąca trudno było coś znaleźć, no i dodatkowo nie wiedziałem dokładnie jak ta praca wygląda i uwierzcie mi - na prawdę po pewnym czasie człowiek ma tego serdecznie dosyć i najchętniej napisałoby się takiemu napaleńcowi (usunięte przez administratora).
Ogólnie raczej co do supervisorów to wiele nie mam może dlatego że nie miałem z nimi jakiegoś zatarcia, ale faktycznie - bardzo wyraźnie widać, że jak ktoś ma lepsze z nimi stosunki to ma lepiej. Widać to po tym, że na przykład takie osoby wychodzą sobie kiedy chcą, w grupkach i na ile chcą. I tak jakby łatwiej przychodzi im ustalanie sobie dogodnych zmian.
I nie wierzcie w bajki że pracujecie tam jak chcecie i ile chcecie. Tak na prawdę przy ustalaniu grafiku trzeba podawać jaknajszersze dyspozycje i nie wiadomo które z nich Ci się trafią, więc to nie jest tak że konkretnie mówisz od kiedy do kiedy chcę przyjść.
Na prawdę może się człowiekowi głupio zrobić jak pisze do Ciebie jakaś babka która zakochała się w domniemanym facecie i po prostu śle ci takie teksty że wyrzuty sumienia mogą zjeść od środka bo ona na prawde sie zakochala i jak pisze ci ze w zyciu sie nie wyplaci z tych smsow a ty dalej musisz ja nagabywac do smsow to serio psycha moze sie lekko skrzywic.
(usunięte przez administratora), jezeli masz wybor - na prawde nie idz do tej pracy, poza tym za takie pieniadze?? Kazda praca jest lepsza od tej, jedyny plus to taki ze to praca biurowa a nie fizyczna ale i tak oczy na prawde bola wieczorem bo oswietlenie jest beznadziejne.

Omijajcie IV pietro szerokim lukiem.
Oszukana 2012-12-14 22:18:55
Pracowałam na Miedzianej 11 przez dwa tygodnie i to co tam zobaczyłam było przerażające .Nie siedziałam na tzw"trzepakach" bo się nie zgodziłam ! Przyszłam tam jako Wróżka ( mam ogromną wiedzę na temat kart) więc bez problemu "po małym próbnym egzaminie "zostałam przyjęta.Pierwsze moje dni były fascynacją ,cieszyłam się że robię to co sprawia mi przyjemność ,ale po tygodniu "czar prysł" zaczęłam dostrzegać na czym ta praca polega;-( Osoby które totalnie nie znają się na technice wróżenia) Nie posiadają w ogóle kart"wróżą" z wyobraźni" ,lub bazują na improwizacji ,robią szaliki,czapeczki na drutach i w między czasie wróża "wyciągają jak najwięcej informacji od osoby dzwoniącej i później na tej podstawie "niby kładą karty" zaznaczam tam co druga Wróżka nie ma kart,ale za to posiada bagatelnie dużą informację .Wróżki straszą że ktoś jest chory, że spotka ją wypadek,że niebawem umrze ! To jest zagranie,by taką osobę jak najdłużej zatrzymać na linii .W taki sposób Miedziana 11 zarabia ,(usunięte przez administratora) Ludzie dzwonią z dramatami,naprawdę potrzebują pomocy, delikatnej wskazówki ,podpowiedzi,a co w zamian otrzymują ? Stek bzdur wyssanych z palca "niby Wróżki" Możecie mi nie wierzyć,ale taka jest prawda ! Rozmowy 'Nasze' przez Operatorów są na podsłuchu ,dwukrotnie byłam na dywaniku u Operatorów tylko dlatego że nie "straszę ludzi dramatem"(usunięte przez administratora)t.Dziś wiem jedno że Miedziana 11 to niezły przekręt z Wróżkami,tam nie ma Wróżek z prawdziwego zdarzenia,tam są tylko (usunięte przez administratora) .Odeszłam po kilku spięciach z Operatorami ile można się kłócić i walczyć o prawd(usunięte przez administratora).Powiedziałam co myślę o tej pracy i zostałam ukarana,wzięłam swoje rzeczy i wyszłam ,wróciłam po dwóch tygodniach po moje wynagrodzenie,proszę sobie wyobrazić dwa tygodnie pracy i otrzymałam 99 zł! To najgorsze miejsce w jakim się w życiu spotkałam ! Tam nie potrzebują prawdziwych Wróżek które faktycznie czytają karty i mają wiedzę na ten temat,tam są potrzebne osoby z wyobraźnią .Załuję że tam pracowałam ,ale dziś jestem bogatsza o doświadczenie i jedno wiem że nigdy nie zadzwoniłabym do "wróżek" na Miedzianą .Moja rada .... nie chcesz być (usunięte przez administratora) omijaj Miedzianą jak najdalej! Tam się nie dorobisz,a zostając tam Twoje sumienie wcześniej czy później nie da Ci spokoju. Nie czyń zła drugiemu człowiekowi,bo zło do Ciebie wróci ze zdwojoną mocą! To dla tych którzy są nie świadomi z czym wiąże się ta praca .Dziś jestem szczęsliwa że odeszłam z tej firmy,wolę sprzątać ulice(nie robiąc nikomu krzywdy)Zostając tam zapomniałabym czym jest SUMIENIE!.....Mam nadzieję że zrozumiecie coś z tego , zanim zdecydujecie się na tą firmę,przemyślcie czy warto zainfekować swoje serce złem które tam panuję.
nicki 2012-12-18 22:47:17
witam, jestem zainteresowana pracą. możesz podać jakieś szczegóły, namairy, jak znaleźć taką pracę??
hallo 2013-05-13 22:25:44
Hello
to forum ma sluzyc informowaniu sie...sytuacja nie jest najlepsza przy dobrych czasach mozna bylo zarobic co prawda jest to okupione ciezka praca. Jako osoba dosc pracowita tyram tyram ale kiedy wyplaty leca na leb na szyje brakuje motywacji w koncu nawet do jeczenia czy do wrozenia. Kazdy wie na co decyduje sie idac do tego typu pracy. (usunięte przez administratora) jest jak najbardziej przydatne w biurze. Panie ktore tu pracuja sa dosc (usunięte przez administratora)bardziej zajete robotkami recznymi...i tylko nasluchuja kto rozmawia, w jaki sposob a za chwile cytuja dokladnie te slowa myslac ze sa kreatywne. Przyjelam taktyke wymyslania bzdur o sobie oczywiscie mieszczace sie w ramach przyzwoitosci, kazdej operatorce mowie co innego w niezobowiazujacej rozmowie odnosnie zarobkow, srednich itp:)) W rzeczywistosci moja sytuacja jest o wiele lepsza i lata mi kolo (usunięte przez administratora) ich rady, plotki itd.
Operatorki sa wscibskie, jedna jezdzi po drugiej jeszcze mieszajac w to korek i nie przebierajac w slowach, ot elita ktora nie wiadomo gdzie liznela kulture chyba zywe kultury bakterii w jogurcie;-)
Co do liderow nie mam zastrzezen. Prawda jest taka ze ten kto chce pracowac wypracuje sobie dodatkowy grosz!!!!:) Wiadomo nic nie ma za darmo. Na dzien dzisiejszy robie godzinki i zawsze jakis grosz wleci a ten kto nie chce pracowac tu nie musi, nikt nikogo nie trzyma.
To moj subiektywny obraz sytuacji i do zobaczenia na zmianie ;-)
paryżana 2013-06-06 14:30:05
Tyraj, tyraj, maleńka, widać, ze usiłujesz być fajna, ale....skucha, zwłaszcza ten tekst o jogurcie - żenada! Jeśli jedziesz z klientami w tym stylu, to nie dziwne, ze masz średnią poniżej 3,0.
Początek pesymistyczny, potem urosly ci różki, karta Diabła przemówila:) Pracuj zatem nad sobą, albowiem karty wskazują, że 29.06. wypłata kiepską będzie, zobaczysz ty!
Tarot powiada, że po tym poście tutaj już jesteś na cenzurowanym, więc szykuj (usunięte przez administratora) - rewelacja -
Gratulujemy:D
hallo 2013-06-09 21:19:28
Tak się składa, ze nie mam średniej poniżej 3.0 wiec nie wiesz kim jestem :) Dodatkowo potwierdza to fakt, ze początek miałam optymistyczny, rozki mam caly czas i czasem je pokazuje w pracy ;) Caly czas pracuje nad sobą :))

Paryżana to nick godny większości tu pracujących, które(usunięte przez administratora) pędzikiem znaleźć się w boksie. (usunięte przez administratora) Ja nie zabiegam o to by być fajna, jak większość(usunięte przez administratora) w pracy, nie wchodzę (usunięte przez administratora) liderom i może dlatego 5 tysięcy nie wyciągam ale zarabiam wystarczająco :) Zenada to pracować z takimi osobami jak TY droga paryżano ;)
nulla1021 2014-05-24 15:55:28
hm... trochę sobie tu poczytałam ale mogę powiedziec, że kolezanki zawsze byłu super (jesli były jakieś niesuper to jakoś nie widziałam - nie mój problem) supervisorzy byli naprawdę ok. a reszta to niestety sprawa "góry". Co do kasy to faktycznie czasem śrdnia drastycznie spadała i nam spadała motywacja i dlatego po dwóch (ponad) latach pracy uiciekłam stamtąd ale jako miejsce pracy, gdzie wypłacaja regularnie i naprawdę można sobie stworzyć fajną atmosfere - polecam
Antonina
iu 2015-01-16 00:30:55
Wiele słyszałem właśnie o SMS Centrach. Zastanawiam się jaki jest zakres obowiązków danego pracownika i czy rzeczywiście warto z nimi wchodzić we współpracę. Podpowiedzcie proszę co oni oferują na start, kto prowadzi całą rekrutację i jak ona przebiega - czegoś konkretnego się spodziewać czy standardowo iść na luzie?
edek 2015-02-02 13:12:12
jak pytanie o zakres obowiązków to Wam powiem, ze raczej zawsze podają oni takie rzeczy już przy konkretnych ofertach ogłoszeń jak sądzę. Mam nadzieje, że teraz będzie tak, ze spokojnie będzie można to sobie porównać np z konkurencją jakąś konkretną, a nie tak tylko na oko wszystko. A jak oni płacą?
Masturbation 'cross the Nation 2015-03-24 12:14:41
Dziwi mnie jedno - skoro ludzie mają tyle kasy żeby słać smsy za kilka tys. to czemu nie zainwestują tych pieniedzy w sprawnego prawnika, który zrobi z takimi firmami porządek ? A tak na logikę - czy widząc jak firma traktuje swoich klientów - którzy de facto ją przecież utrzymują - jak stado naiwnych baranów, dlaczego sądzicie,że inaczej miałaby taktować swoich pracowników ? Ech...
go off 2015-03-24 12:39:00
Jedni wierzą że aktor z serialu naprawdę jest lekarzem a inni że w Polsce jest pelno bogatych, samotnych kobiet chętnych do seksu z byle nieznajomym...
Szczera 2015-10-25 18:58:00
Totalna bzdura !!!! 2000 zł ? śmieszne hahahaha .Można tam zarobić 2000 zł jak się jest non stop w pracy i nie korzysta z żadnej przerwy,a podczas wolnej chwili zasypiasz przy stanowisku.Jednym słowem tyrasz i tyrasz ! Wiem o czym piszę,sama tam pracowałam.To są oszuści którzy podczas przyjęcia obiecują nieziemskie zarobki! po miesiącu pracy ogromne rozczarowanie ! Statystki rozmowy na monitorze wyrabiasz (tu się mordka cieszy, zarobisz nieźle)a przy wypłacie stoisz pod "ścianą płaczu" i oczy masz jak SOWA, nie wiesz co się z kasą stało !!! jednym słowem wyparowała!Dla mnie to naciągacze ,omijać! Nie polecam ! Zakłamana firma ,aaa tam zarabiają Ci którzy donoszą ,to tak na marginesie.
Szczera 2015-10-28 08:15:27
Fabiana daj sobie spokój ,bo się naprawdę rozczarujesz! Wiem co piszę,bo jestem żywym dowodem niezadowolenia i własnej głupoty !!!Poniosłam porażkę na własne życzenie,gdybym tu od razu weszła i poczytała opinię o tej "rewelacyjnej firmie" na pewno nie podjęłabym współpracy a tak wpakowałam się w "bagno" Szukałam pracy "szybko na gwałt" powiedzmy ,na Gumtree znalazłam ogłoszenie i poszłam na rozmowę,tylko z tą różnicą że jestem Wróżką ,forma sms mnie nie interesowała.Podczas rozmowy i próbnego egzaminu wypadłam dobrze,więc przyjęto mnie do pracy z zapewnieniem że zarobię tam "kokosy" na początek 2000 zł,ba nawet więcej dojdę do 3000,a nawet 4000 (to tak na zachętę ,by białego murzyna zatrzymać i wykorzystać) Uwierzyłam____ i po ponad miesiącu pracy załamałam się'-(((( harowałam jak oślica a moja pensja 760 zł załamka na maxa! Poszłam do kadr ,wyjaśnić sprawę (co z moją pensją ) dowiedziałam się że na początek tak płacą ,nie potrafili mi wyjaśnić czemu za ponad miesiąc takie wynagrodzenie.Zakończyłam współpracę z tymi OSZUSTAMI tuż po mojej pensji !Umowa ,zlecenie ,nic stałego. Zastanów się,a unikniesz bólu.
Pozdrawiam
Nie wiem o co wam chodzi 2016-06-25 01:10:35
Ja nie widzę problemu żeby wystawić zboka do wiatru czy naciągać na kolejnego sms. Wszyscy nagle tacy uczciwi się zrobili, serduszko niby pęka że jakiś pieprzony erotoman traci kasę? To już moja drugie takie miejsce w którym pracuje i według mnie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wystarczy należycie wykonywać swoją pracę, lepiej jest chyba pisać na klawiaturze niż za te same pieniądze (a może mniejsze?) smażyć frytki w Mc Donalds w pocie czoła, prawda?
Ul 2016-10-19 22:41:26
Ogólnie jestem ciekawy co robi Centrum Operatorskie SMS Center?
Zostaw swoją opinię o Centrum Operatorskie SMS Center - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Operatorskie SMS Center