Opinie o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy fabryka śrub Bispol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w fabryka śrub Bispol o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Przeglądam stare ogłoszenie, nowego nie ma. Chodzi dokładnie o pracownika produkcji. Piszą ze jest możliwość nadgodzin.praca jest od poniedziałku do piątku. Zdarzają się tez pracujące soboty czy nadgodziny robicie tylko zostając dłużej w pracy?

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

To jak z tą praca dla kobiet? Widziałam ofertę,ale z uprawnieniami na wózek widłowy. Niestety nie posiadam, ale może są jakieś inne stanowiska?

Ewelina Nowy wpis

Hej, ale tu chętnych jest do pracy, oświecicie mnie, z czego to wynika. Płaca konkurencyjnie na tle innych zakładów w okolicy, czy o co chodzi. Z doświadczenia wiem, że ludzie głównie celują w jedną zmianę, a tu są trzy, więc tym bardziej ciekawe:) Ja w sumie trochę z przypadku tu jestem, bo widziałam starszą ofertę dla pracownika produkcyjnego, ale chyba warto w takim razie wysłać cv? Widziałam, że już padły takie pytania, ale może ktoś jednak pomoże i napisze ile wychodzi się na czysto, z tą premią i innymi dodatkami. Dobrze byłoby też wiedzieć jaką atmosferę macie na produkcji, jakie podejście mają liderzy zmiany/kierownictwo do pracownika. Z góry wielkie dzięki :)

@Niska Nowy wpis

Bardzo proszę o odpowiedź Z ogłoszenia,jestem zainteresowana pracą

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie fabryka śrub Bispol, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!
Becia

Cześć! Czyli szansa na zatrudnienie jest, skoro kilka razy padło tu stwierdzenie, ze brakuje rak do pracy? Z czego to wynika? Tylko z uwagi na pracę na trzy zmiany, czy coś innego jest na rzeczy jesli chodzi o warunki? Proszę was o odpowiedź, bo nawet po forum samym widać, że sporo kobiet chciałoby się zatrudnić na produkcję - w tym ja :) Przyjmują więc kobiety? Oferta wygląda obiecująco (stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + dodatek za nadgodziny) To ile można dostać na rękę? Nadgodziny często się zdarzają?

Widzę że jest oferta na Magazynie ..może ktoś przybliżyć ile tak idzie zarobić na tym stanowisku razem z premiami itd .pozdrawiam

hej, z tego co widzę na stronie mają ofertę pracy na Technologa, czy ona jest aktualna? Czy Technolog też pracuje na 3 zmiany jak cała produkcja? Oferują możliwość uczęszczania na szkolenia, jak często pracownik może z nich skorzystać? Dzięki nim mam u nich szanse na awans? No i fajnie gdyby ktoś z Was podał widełki płacowe, bo niestety na forum ani w ogłoszeniu nie bardzo widzę ile mogę się spodziewać...

Witam. Czy w tej firmie pracują na produkcji kobiety? Jakie wynagrodzenia netto może dostać nowoprzyjęty pracownik i czy jest dużo Ukraińców. Czy Ukraińcy są traktowani jak (usunięte przez administratora) czy muszą robić normy tak jak Polacy. Jeszcze jedno jaką linią autobus dojeżdża się do tego zakładu. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Edyta

Słówko o pracy na produkcji? W tamtym roku sporo przy wspominaliście, że firma się rozrasta, i szukają rąk do pracy. Pytanie tylko, czy kobiety też są mile widziane? :D Różnie to czasem bywa. Znalazłam ofertę na stanowisko pracownika na linii. Piszą o stałej podstawie + premii za wyniki + premiiświątecznej + dodatek zmianowy. Ile to wychodzi na rekę? Jakie sa zasady co do dostania tej premii?

Xxxl

Szukam pracy. Wiem jak zrobić śrubkę. Mam tam jakieś ....lat doświadczenia. Jest szansa?? I za ile ???

@Xxxl

Jak najbardziej jest szansa. Roboty nie brakuje rąk trzeba do pracy :)

Kuba
@Anonim

Na trzy zmiany to nie ma zbyt wielu chętnych. Temu brakuje rąk do pracy...

Bispol

Praca na pakowni polega na spakowaniu towaru do wysyłki i odbywa się w systemie 2 zmianowym

@Bispol

Witam jak ta praca wygląda bardziej dokładniej opisz jakbyś mógł dzięki

Joanna

No i nikt nie opisał po takim czasie. Pytanie czemu? :( Nie ma za bardzo o czym się rozpisywać czy nikt kompetentny tutaj nie zagląda? A Ty dowiedziałeś się czegoś może z innego źródła?

Bispol

Dostajesz wykaz, które partie mają zostać spakowane i pakujesz. Wysypujesz towar na stół i pakujesz do kartonu.

Izabela
@Bispol

I tak przez całą zmianę? Czy są jeszcze jakieś inne zajęcia? Wychodzi na to, że nie jest ciężko fizycznie? Zatrudniają do tego kobiety czy raczej sami faceci?

Witam, jak wygląda praca na produkcji, normy są wysokie?? Ile bym zarobił na początek i czy nadgodziny występują??

@Zainteresowany

Co do nadgodzin to sama ciekawa jestem ale skoro ktoś jeszcze pół roku temu wręcz zapraszał tu do pracy pisząc przy tym, że rąk do pracy brakuje to chyba o czymś świadczy? Tylko pytanie czy to wynik rozwoju czy są to braki kadrowe?

@Zainteresowany

Zapraszamy tu na prawdę jest fajnie i szacunek do pracownika ,firma się rozrasta i potrzeba rąk do pracy

Kobiet tez szukacie?

Krystian

Siemaneczko. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Podejrzewam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Bispol? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Krystian

Katarzyna
@Krystian

Hej Krystianie. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to polecam firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Wybieraj pracodawcę mądrze. Katarzyna.

Jak długo trwa proces awansu w fabryka śrub Bispol?

śruba

To zależy od umiejętności :D

Jak wygląda pakowanie w bispolu?

Xyxy
@Nowy

Też bym chciała wiedzieć, i czy system 3 zmianowy jest?

Izabela
@Nowy

Hej, czy dowiedziałeś/aś się już czegoś więcej na ten temat? Na ten moment jeszcze nikt nie udzielił Ci żadnych informacji i zastanawiam się czy może planujesz wybrać się do firmy na jakąś rozmowę kwalifikacyjną by o wszystko dopytać. Myślałeś/aś o tym?

Andzia

Witam, Czy w firmie Bispol zatrudniane są kobiety? Pytam o pracę nie w biurze.Jeżeli tak,to na jakich stanowiskach? Czy np. na magazynie?

Nowy nie smigany

Witam czy są jakieś szczególne wymagania żeby się starać o przyjęcie

Ciekawski

Czy w firmie Bispol były postoje przez pandemie lub są możliwe? Czy pracownicy mogą obawiać się zwolnień?

Czy pracownicy w fabryka śrub Bispol dogadują się między sobą?

Zależy co masz na myśli żeby sobie (usunięte przez administratora) bronić to tak. Odkąd pamiętam zawsze to samo było i jest do dziś picie na zmianach pod wiedzą góry w razie przypału w pracy wszystko zamiatane pod dywan. Jak szukasz pracy żeby zarobic to nie tu chyba ze na chwile coś chcesz złapać

Wkręcona

W firmie jest dużo fun. Pracy za siedmiu, ale nikt jeszcze nie rzucił się na tory.

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w fabryka śrub Bispol?

Zobacz opinie na temat firmy fabryka śrub Bispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w fabryka śrub Bispol?

fabryka śrub Bispol