Opinie o Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk w Bielsko-Biała

Mirex Nowy wpis

Zdecydowanie nie jedyna normalna osoba w tej firmie to szef z którym jesteś się w stanie zawsze dogadać. Natomiast co do kierownika magazynu to krętacz i kłamca oraz osoba kłamiąca w twarz!!! Zdecydowanie nie polecam iścia na magazyn.

Tonik Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w art? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Witam chciałem zapytać Państwa ci którzy tu pracują jak wygląda praca i wynagrodzenie bez nadgodzin . Czy warto podejmować tutaj pracę Bardzo bym był wdzięczny o opinie .Pozdrawiam

@ja

Rozważasz zatrudnienie w firmie Art? Mógłbyś napisać, jakie stanowisko pracy zainteresowało Cię, jeżeli chodzi o to miejsce pracy? Zastanawia mnie, dlaczego akurat ten pracodawca wydaje Ci się interesujący? Odpowiedz proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Mateusz
@Mieczysław

Myślę że bardzo dobry zarobek tu jest .

@Mateusz

Skąd masz takie przypuszczenia? A może to potwierdzone informacje, bo sam tam pracujesz? Jak to wygląda w Twoim przypadku? Masz jakieś informacje o tym miejscu pracy? Jeżeli wiesz coś na temat tej firmy, to zachęcam Cię do tego, abyś podzielił się z nami posiadanymi informacjami. Twój wpis może być pomocny dla wielu użytkowników odwiedzających ten temat.

On

Dlaczego wciąż szukają kierowców proszę odpisze. Ktoś

@On

Chciałbyś dowiedzieć się, czy warto aplikować na stanowisko kierowcy w firmie Art? Masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, czy może byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Możesz napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Jestem ciekawy, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Driver Nowy wpis

Ciekawi mnie opinia co do kierowców jak tam z zarobkami i pracą.

Kuba @1 Nowy wpis
@Mateusz

A ja myślę że nie .Nie polecam pracy tu.

e

Jak tu jest ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Były.

szukają znowu mechanika-ślusarza,zarobki proponują z kosmosu,pozostaje pytanie kto tam wytrzymie z panem Ryśkiem J. i jego wszechwładną własnością i jego choleryzmem.

wizik

kupir, fakt nie zawsze sie człowiek odnajdzie, firma też nie ma od razu pelnego zaufania. Na stanowisku przedstawiciela handlowego przez pierwszy miesiąc trzeba miec własne auto, potem dostaje sie służbowe.

Normalny

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zarobki śmiesznie niskie. Część osób jest zatrudniona bez umów o pracę. Wszyscy pracują za najniższą stawkę krajową w papierach tak żeby nie płacili składek. Szanse na podwyżkę są zerowe. Totalny wyzysk. Szefowie nastawieni tylko i wyłącznie na wyzysk - jak Ci się coś nie podoba to to masz (usunięte przez administratora) O jakimkolwiek awansie możesz zapomnieć. Za chorobowe i urlopy masz odliczane z pensji. Premię zobaczysz tylko na papierze, zawsze znajdą coś żeby Ci ją zabrać. Praca na produkcji bardzo ciężka. W innych działach głupota goni głupotę. Jeżeli nie chcecie stracić nerwów to szukajcie normalnej firmy - ta taka nie jest.

normalny

ludzie nie pchajcie się tam, głupota goni głupotę, najniższy zus itp. aż dziwne że nikt jeszcze się za tą firmę nie wziął. szefowie nabijają sobie kasę na naiwności ludzi obiecają stawkę a jak już pracujesz to odliczają Ci za to czy za tamto. jeżeli idziesz na urlop a masz premię to odliczają za każdy dzień po 5zł. głównie chodzi o dziewczyny bo faceci nigdy premii nie wyrabiają. ekwiwalent za pranie to 3zł na miesiąc. wstydziłbym się zaproponować pracownikowi coś takiego. panowie właściciele trochę honoru.

Witam jeśli ktoś planuje pracę w firmie Art. serdecznie odradzam pracowałem tam 2 lata.(rotacja jest b.duża bo mało kto tam dłużej wytrzymuje) Warunki pracy ciężkie, szefostwo to 3-ka [usunięte przez moderatora] w tym "jeden" najgorszy niczym [usunięte przez moderatora]... tzw [usunięte przez moderatora]. Człowiek nastawiony wyłacznie na zysk ludzi ma za roboli. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z wykonywaną pracą a do tego kombinowane to co dostajesz do ręki nie równa się z tym co na papierze. Mam nadzieje ze ktoś w końcu się weźmie za tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk - Bielsko-Biała

Poly-Art Art & Media Agency Paweł Kolarczyk
  • Barska 70