GG Network

Opinie o GG Network

maniek 2010-01-15 09:31:23
Niezle zarobki i luzna praca ale na tym koniec. Atmosfera nieciekawa, pracownicy to bydło (czyt. sami studenci) i tak sa traktowani. Ogolnie to masz robic i nic cie ma nie obchodzic ani ty nikogo nie obchodzisz. Nie ma szans na zaden awans itp. Korporacja...
anonim 2010-04-22 23:24:33
Bardzo fajni ludzie, dobra atmosfera, elastyczne podejście, sporo możliwości. Kuleją nieco zarobki i organizacja pracy, ale i tak jest ok :)
ruda bestia 2013-07-18 13:43:57
Bardzo miło wspominam pracę w GG, a było to prawie 3 lata. Fajny, twórczy team, niezłe zarobki i sporo okazji do tego, by wychodzic z własną inicjatywą i bawić się przy pracy. Niestety, mam wrażenie, że czasy starego, fajnego GG przeminęły wraz ze starym zarządem, a po zmianach kadrowych "na górze" atmosfera mocno się popsuła. Mimo wszystko warto tam chyba aplikować - to w końcu ciągle jeden z najmocniejszych polskich brandów internetowych.
Resks 2016-04-21 21:03:57
Firma wciąż funkcjonuje @Czarek, ale już nie z takim rozmachem co te pare lat temu, gdy Gadu Gadu używali prawie wszyscy. Podobno zatrudnienie jest u nich dobre, bo zapewniają umowę o pracę, ale jak z resztą to nie wiem.
Zostaw swoją opinię o GG Network - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GG Network