Apriso

fajna firma
tt 2010-02-11 23:18:45
swietna atmosfera :) i ciacha w piatki :D
anonim 2010-05-10 21:28:43
Atmosfera bardzo dobra. Ilość pracy odpowiednia (nie ma nudów, ale też nie ma siedzenia po godzinach). Są szkolenia, są ciastka ;-).

Jedynie na co można ponarzekać to trochę na zarobki.
zatrudniony 2010-10-30 20:58:56
Atmosfera jest bardzo dobra, wiekszosc firm placi duzo lepiej, awans bardzo malo prawdopodobny, chyba, ze w pelni wirtualny (na papierze) zeby udobruchac delikwenta na czas jakis... :)

Niektorym to pasuje (przez czas jakis).
st 2010-11-30 22:14:00
Atmosfera rzeczywiscie swietna, mozna powiedziec rodzinna ;)
Tak po prawdzie to placa jest adekwatna do pracy, a moze nawet powyzej sredniej biorac pod uwage brak stresow, nierealnych deadline'ow, itp. itd. (oczywiscie to zalezy od dzialu). Można sie sporo nauczyc - jesli sie chce. Podwyzki niewielkie, ale raczej regularne. Z awansami rzeczywiscie nie jest najlatwiej (trzeba sie postarac/wykazac), ale np z przejsciem do innego dzialu nie ma raczej problemow.
Ciekawa i raczej przyszlosciowa branza.
Generalnie wiecej plusow niz minusow, ale oczywiscie zawsze moze byc lepiej:)
skozlowski 2011-07-26 10:20:39
Miałem okazję brać udział w procesie rekrutacyjnym i okazało się to jednym wielki nieporozumieniem.( usunięte przez administratora ) Ostatecznie zrezygnowałem skoro firma tak podchodzi do kontaktów z potencjalnym przyszłym pracownikiem. Strach pomyśleć co będzie dalej. Ogólnie jeśli ceną za dobrą domową atmosferę jest brak profesjonalizmu i ( usunięte przez administratora ) zarobki to według mnie trzeba sobie darować.
anonim 2011-09-02 00:06:44
A jak wygladal proces rekrutacji?
qbus 2013-03-29 10:57:29
Czy zatrudniaja na umowe o prace czy preferuja kontrakty?
Miałczyński Adaś 2013-04-26 01:56:43
Z mojej perspektywy proces rekrutacji przebiegł wyśmienicie. Miły, sympatyczny kontakt, szybka odpowiedź i... oto jestem w Apriso :)
emoen 2014-05-26 21:16:35
Jaką formę współpracy oferuję i ile może dostać na początek Senior QA :) ?
Widziałem kilka ogłodzen o pracę - na linkedin mdz. innymi i jestem zaciekawiony ;) ... Jak tam jest ? Niech się wypowie jakaś ogarnięta osoba :)
tester 2014-08-30 22:29:50
Umowa na stale po 3 miesiacach. Co do QA to swietna atmosfera, duze mozliwosci rozwoju, szczególnie w automatyzacji testów. Przyzwoite benefity, jak w innych firmach na rynku. Firma ostatnio zmienila wlasciciela i zaczeli oferowac stawki rynkowe.
gucio 2015-01-20 14:26:34
Apriso, jako część grupy Dassault Systèmes, dostarcza rozwiązania informatyczne dla globalnych firm produkcyjnych, które umożliwia całkowita transformacje ich działalności w celu uzyskania i utrzymania doskonałości operacyjnej. Dla osób zainteresowanych tym tematem praca tutaj to zapewne niebywała szansa
Wiem 2015-03-21 18:51:40
Te oferty co wymienił @Jarek nadaj znajdują się na ich stronie internetowej. Są tam też oferty do pracy na całym świecie: USA, Francja i inne. Wymagań nie mają za bardzo wygórowanych, ale widać gołym okiem, że stawiają dużą rolę na rozwój i doświadczenie. Z racji że te ogłoszenia widnieją już kawał czasu może warto by spróbować sił ? :)
tomek 2016-05-16 20:53:12
wymagan sie tak wszyscy chyba boicie, nie rozumiem, to w takim razie bez nieczego chcielibysie cos osiagnac i pracowac, trzeba cos od ludzi wymagac i samemu sie ksztalcic
Zostaw swoją opinię o Apriso - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apriso