ibi.pl

Leoncin

Opinie o ibi.pl

Kamila 2013-10-30 09:08
Dobra współpraca z firmą ibi. Drukują dla mnie ulotki. Wszystko realizowane w wyznaczonym czasie. Wysoka jakość, wyraźny druk. Mają dobre pomysły na wygląd ulotek. Polecam
Janka 2013-11-14 10:04
Znakomicie się spisali wykonaując kalendarze trójdzielne z logo mojej firmy, znakomici fachowcy, jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, polecam.
Sylwia 2013-11-25 08:35
Znakomici specjaliście profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem wykonali projekty rekalmy mojej restauracji do lokalnej prasy, jestem bardzo zadowolona z rezultatów ich pracy, umieścili wszystkie niezbędne informacje a do tego ujęli to w ciekawej formie
Ania 2013-12-10 11:34
Rewelacyjna drukarnia, szybko i profesjonalnie zaprojektowali i wykonali ulotki dla mojej firmy. Cen bardzo atrakcyjna a wykonanie nie budzi zadnych zastrzezeń .
Sara 2013-12-18 13:39
Firma IBI zajeła się zaprojektowaniem reklamy do gazety, wszystko wygląda bardzo dobrze, jest świetnie widoczna. Moja firma stała się rozpoznawalna.
Marek 2014-02-05 08:13
Zaprojektowali na potrzeby mojej firmy kalendarz trójdzielny z umieszczonym jej logo, spisali się znakomicie, prace wykonali szybko i solidnie. Polecam ich usługi
sylwek 2014-02-11 08:34
Zamówiłem u nich kalendarze relkamowe, bardzo staranny projek i bardzo dobre wykonanie. Wszystkie są bardzo dobrej jakości, nic się nie rozmazało. polecam ich usługi, tanio i profesjonalnie.
Magda 2014-02-25 10:22
Bardzo dobrze spisali się projektując ulotki reklamowe mojej restauracji, są czytelne i jasne. Dzięki nim reklama jest skuteczna, co raz więcej gości się o niej dowiedziało.
Hania 2014-03-24 11:11
Jakiś czas temu zaczęliśmy współprace z IBI.PL.Wykonali dla nas projekt reklam prasowy jestesmy z nich zadowoleni POlecam
jano 2015-01-24 20:58
No własnie, jak jest z ta szansa na prace w ibi pl? Szczerze powiedziawszy to także szukałem od nich ogłoszeń, ale poległem, choć mogłem zrobić coś źle. Możecie napisać, czy w ogóle nowe osoby pojawiają sie tutaj w firmie, czy dawno nikogo nie przyjęli? W ogóle to jak u nich wyglądają rozmowy rekrutacyjne?
Zamar 2015-03-26 01:10
Jeżeli na chwilę obecną nie znaleźliście żadnych ofert pracy to być może po prostu nikogo nie szukają do swojej firmy w Leoncinie. Sam zastanawiałem się nad podjęciem pracy u nich, ale podobnie jak wy nie byłem w stanie nic znaleźć, żadnej informacji o rotacjach etc.także być może jest to na tyle rzetelny pracodawca, że nikt nie chce od niego odchodzić.
IBI 2016-05-15 19:33
Zapraszam do kontaktu - możliwość współpracy zawsze jest - od września staż czy praktyka też wchodzą w grę :)
fgh 2016-07-01 13:42
@IBI super ze jest tak mozliwosc :) a powiedz mi prosze jeszcze czy jest szansa zeby taki staz był płatny?
Zostaw swoją opinię o ibi.pl - Leoncin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ibi.pl