Radfarm

dobrze
karola 2010-09-14 23:47:57
ok i sympatycznie
ja :) 2011-10-21 23:08:20
Są profesjonalni, miło wspominam z nimi współpracę. Z dokumentami idealny wprost porządek, pracownicy zawsze mili i uprzejmi. Spokojnie polecam!
JA 2014-01-18 11:20:41
To jest pośrednictwo pracy, więc wsparcie szefa etc zależy od tego dla kogo pracujesz, czyli firmy zlecającej Radfarmowi opiekę i zatrudnienie Ciebie. Rekomenduje mega pozytywnie radfarm- firma w 101% rzetelna i godna polecenia
anty 2014-02-07 22:53:11
2000 netto to zarabiają ludzie bez doświadczenia i takich pracowników szuka ta firma. Jak już macie cokolwiek w CV to nie wysyłajcie do Radfarmu, bo szkoda Waszego cennego czasu.
franek 2014-03-03 23:42:24
Mi się podobało, miło i sympatycznie. Choć kasa zawsze mogła być by większa.
bogunia 2014-04-07 11:12:45
pracowałam dla GSK poprzez Radfarm ,było cudownie ,dobrze zorganizowana firma,rzetelna ,jeśli chodzi o zarobki ,to wcale nie są małe ,jeśli Ktoś ma doświadczenie to nie dostanie 2000 tys tylko więcee poza tym firmy oryginalne zlecające poszukiwania dobrego pracownika nie dają byle ajkich pieniędzy .Polecam gorąco
polo 2014-07-03 17:30:26
Mi się bardzo podobało. Szukają chyba różnych osób bo ja jestem z doświadczeniem i dostałem więcej niż 2000zł. Co do awansu to mnie wchłonęła firma.
rupert 2015-01-26 13:26:50
jeśli jesteś w tej branży aż tak długo to chyba masz znajomości w różnych miejscach - również i tutaj i najlepiej powinnaś się orientować w temacie. Skoro sama piszesz , że 2 tysiące netto bez doświadczenia to dobra kasa w tym miejscu to chyba masz odpowiedź na swoje pytanie. Mnie interesuje to jak wygląda tutaj rozmowa kwalifikacyjna
Sternik 2015-03-30 21:46:55
Dziesięć lat doświadczenia to pensja x10.... żaaart, pewnie dużo więcej nie zarobisz no ale zawsze to pare stówek powinno być więcej. A wracając do rozmowy kwalifikacyjnej to też jestem ciekaw w jaki sposób się odbywa. Z ilu etapów się składa, ile osób w komisji i jakie są ich ulubione pytania na których mogliby mnie zagiąć ?
loxitoWn 2015-07-02 17:43:35
Opiszę swój przypadek, choć tak naprawdę wszystko jest zależne od firmy która was wynajmuje: Szkolenia w radfarmie to jedna wielka ściema, zapomnijcie...te spotkania są na bardzo niskim poziomie i mają raczej na celu pokazac jak to sobie źle radzicie w terenie. Aha, i jeszcze jedno - szkolenia nie poprzedają rozpoczęcia pracy, tylko "zdarzają się" "kiedyś tam" i "gdzieś tam" w trakcie - czyli z dnia na dzień jesteście rzuceni na głęboką wodę i "róbta co chceta". Dodatkowym absurdem jes fakt, iż tutaj szuka się osób bez doświadczenia, które można łatwo "przysposobić" pod swoje dyktando. Wszystkiego tak na prawdę musisz nauczyć się sam, bo szef nie jest zbyt skory do pomocy. Jeśli maszproblem to lepiej do niego nie dzwoń bo i tak nie pomoże, a dodatkowo przy innej okazji wytknie Ci wszystkie Twoje niepowodzenia. Nie mam zastrzerzeń co do pracy biura. Ogólnie NIE POLECAM.
loxitoWn 2015-07-08 22:02:41
Nie ja na medycznego składałem i sie dostałem. A czy Key bez doświadczenia, to nie wiem. W ogłoszeniu na Key piszą, że chcą z doswiadczeniem w przedstawicielstwie, ale nie sugerują że w Key-owaniu.
maka 2016-05-13 20:50:32
rowniez jestem ciekaw jak to wyglada @el ale widze ze jednak chyba jest mala szansa na to ze ktos tutaj cos napisze ponoewaz od dluzszego czsu cisza na forum jest ;/ ale patrzylem tez na oferty pracy i powiem Ci ze rowniez niestety nic nie maja teraz
Zostaw swoją opinię o Radfarm - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radfarm