Opinie o Radfarm w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radfarm. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Radfarm o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radfarm w Warszawa

Andzia Nowy wpis

Zarobki mogą być zależne od konkretnej firmy farmaceutycznej? Ale to w przypadku przedstawiciela? Co natomiast z samym biurem? Jest jeszcze dostępna oferta na takim portalu dla specjalisty ds. administracji sprzedaży do działu logistyki. interesują mnie warunki pracy takie jak atmosfera i oczywiście wysokość wynagrodzenia, czy możecie je określić?

Katarzyna Nowy wpis

wiadomo coś więcej na temat rekrutacji tutaj? pytam, bo ktoś pisał o dość nietypowej rozmowie a widziałam na stronie, że szukają teraz PF i chciałabym poznać obecne warunki współpracy. Może mi je ktoś przybliżyć? Na jaki zarobek się nastawiać?

Przedstawicielka Nowy wpis
@Katarzyna

Firma rekrutuje i zatrudnia przedstawicieli medycznych dla różnych firm. Dowiedziałam się ze ostateczna decyzja należy do firmy farmaceutycznej. Niestety nie przeszłam do kolejnego etapu ale otrzymałam dużo cennych wskazówek od pana z Radfarmu, które zapewne przydadzą mi się w kolejnych rekrutacjach. Generalnie polecam, bo dostałam informacje zwrotną i całość była przeprowadzona profesjonalnie. Zarobki zależne od konkretnej firmy farmaceutycznej.

xxxx Nowy wpis

Mam pytanko odnośnie aut służbowych. Czy można używać prywatnie np. w weekendy? Czy są GPS w autach ?

Na gorąco, Pan dzwoniący z ofertą cały czas się jąkał i w trakcie rozmowy ze mną odebrał telefon prywatny. W trakcie dyskusji przyznał się, że w ogóle nie czyta CV kandydatów!!! Totalny brak profesjonalizmu, nie polecam!

Przedstawiciel medyczny

najpierw krótka rozmowa telefoniczna potem zaproszenie na spotkanie po którym telefon zwrotny z informacją o zatrudnieniu bądź nie. Miła atmosfera podczas spotkania

standardowa rozmowa, jakie mam wyobrażenie o pracy , nic co mogłoby mnie zaskoczyć

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Tomasz

Niech będzie pochwalony. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Radfarm? Czy warunki pracy są dobre? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Tomasz

@Tomasz

Hej Tomaszu. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Jeśli idzie o posiłki w pracy to sugeruję firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Powodzenia! Ewa.

Cześć...mam pytanie o firmę Radfarm. Dotyczny przedstawicieli medycznych. Jakimi autami się jeździ w firmie Radfarm. Jakie narzędzia się dostaje. Telefon? Tablet? Laptop? GPS? Czy każda działka rządzi się osobnymi prawami?

M
@Kasia

Były samochody Kia dla przedstawicieli, potem Hyundaie i30 w hatchbacku. Oprócz tego telefon. Szalenie miło wspominam współpracę z tą firmą.

Teresa
@M

dawno temu pracowałaś czy to wiedza z la bieżących i jest szansa że te auta nadal są w miarę nowe ;)

Bardzo nie polecam, zero profesjonalizmu, strata czasu i niepotrzebne moje zaangażowanie. Trzeba samemu o wszystko się upominać, a ciężko w ogóle się dodzwonić, brak informacji przy rekrutacji o niezbędnych dokumentach przy podpisaniu umowy. Jedziesz i nie wiesz NIC. Przez co ostatecznie nie dochodzi do podpisania umowy. Po tym co przeszłam cieszę się, że nie związałam się z nimi umową. Stanowisko przedstawiciel.

Olek

Miałem nadzieję, że na forum znajdę więcej informacji pochodzących bezpośrednio od pracowników. Dlaczego przestaliście tu zaglądać?

@Olek

Masz rację w tym roku niewiele osób pisało na forum o warunkach zatrudnienia. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/radfarm-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp-k,9208 są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne głównie dla przedstawicieli medycznych w różnych lokalizacjach oraz dla kierownika sprzedaży. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

Qwerty

Witajcie. Widziałem ogloszenie do projektu dla Ipsen. Czy ktoś może napisać, na jakie warunki można liczyć w tym projekcie? Mają już chyba podobny projekt z ta firma z działem aptecznym, więc warunki pewno podobne. Interesuje mnie jaką podstawa, jakie auto i zasady korzystania prywatnie z samochodu służbowego... proszę o odpowiedź, bo bardzo mi zależy, żeby to wiedzieć... Pozdrawiam Wasz Qwerty:-)

Czarek

Szkoda, że tak rzadko piszecie, mam zamiar aplikować i sadziłem, że na forum dowiem się co słychać.

Jan

Bez sensu dzwonią raz dzwonią drugi raz zapraszają i cisza maja juz swoich kandydatów a resztę zapraszają zeby zwiększyć statystyki

Radek

Firma ciągle się rozwija i według mnie to wyjaśnia powód tej ciszy na forum. Ludzie mają stabilną i dobrą pracę i to cała tajemnica. Czy mają jakiesśoferty?

maka

rowniez jestem ciekaw jak to wyglada @el ale widze ze jednak chyba jest mala szansa na to ze ktos tutaj cos napisze ponoewaz od dluzszego czsu cisza na forum jest ;/ ale patrzylem tez na oferty pracy i powiem Ci ze rowniez niestety nic nie maja teraz

loxitoWn

Opiszę swój przypadek, choć tak naprawdę wszystko jest zależne od firmy która was wynajmuje: Szkolenia w radfarmie to jedna wielka ściema, zapomnijcie...te spotkania są na bardzo niskim poziomie i mają raczej na celu pokazac jak to sobie źle radzicie w terenie. Aha, i jeszcze jedno - szkolenia nie poprzedają rozpoczęcia pracy, tylko "zdarzają się" "kiedyś tam" i "gdzieś tam" w trakcie - czyli z dnia na dzień jesteście rzuceni na głęboką wodę i "róbta co chceta". Dodatkowym absurdem jes fakt, iż tutaj szuka się osób bez doświadczenia, które można łatwo "przysposobić" pod swoje dyktando. Wszystkiego tak na prawdę musisz nauczyć się sam, bo szef nie jest zbyt skory do pomocy. Jeśli maszproblem to lepiej do niego nie dzwoń bo i tak nie pomoże, a dodatkowo przy innej okazji wytknie Ci wszystkie Twoje niepowodzenia. Nie mam zastrzerzeń co do pracy biura. Ogólnie NIE POLECAM.

loxitoWn

Nie ja na medycznego składałem i sie dostałem. A czy Key bez doświadczenia, to nie wiem. W ogłoszeniu na Key piszą, że chcą z doswiadczeniem w przedstawicielstwie, ale nie sugerują że w Key-owaniu.

Sternik

Dziesięć lat doświadczenia to pensja x10.... żaaart, pewnie dużo więcej nie zarobisz no ale zawsze to pare stówek powinno być więcej. A wracając do rozmowy kwalifikacyjnej to też jestem ciekaw w jaki sposób się odbywa. Z ilu etapów się składa, ile osób w komisji i jakie są ich ulubione pytania na których mogliby mnie zagiąć ?

rupert

jeśli jesteś w tej branży aż tak długo to chyba masz znajomości w różnych miejscach - również i tutaj i najlepiej powinnaś się orientować w temacie. Skoro sama piszesz , że 2 tysiące netto bez doświadczenia to dobra kasa w tym miejscu to chyba masz odpowiedź na swoje pytanie. Mnie interesuje to jak wygląda tutaj rozmowa kwalifikacyjna

polo

Mi się bardzo podobało. Szukają chyba różnych osób bo ja jestem z doświadczeniem i dostałem więcej niż 2000zł. Co do awansu to mnie wchłonęła firma.

bogunia

pracowałam dla GSK poprzez Radfarm ,było cudownie ,dobrze zorganizowana firma,rzetelna ,jeśli chodzi o zarobki ,to wcale nie są małe ,jeśli Ktoś ma doświadczenie to nie dostanie 2000 tys tylko więcee poza tym firmy oryginalne zlecające poszukiwania dobrego pracownika nie dają byle ajkich pieniędzy .Polecam gorąco

franek

Mi się podobało, miło i sympatycznie. Choć kasa zawsze mogła być by większa.

anty

2000 netto to zarabiają ludzie bez doświadczenia i takich pracowników szuka ta firma. Jak już macie cokolwiek w CV to nie wysyłajcie do Radfarmu, bo szkoda Waszego cennego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Radfarm - Warszawa

• Jak się pracuje w Radfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Radfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radfarm?

Kandydaci do pracy w Radfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radfarm
2.7/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Królewicza Jakuba 1A
    02-956 Warszawa