Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Sebek

Mnie nie odpowiadała ta praca wiec pracuję teraz w Noble Health i jestem zadowolony, praca ta sama kasa lepsza i spokojana miła atmosfera.

@Sebek

I bardzo dobrze , bo tutaj to wyganiają po 4h do domu

Ta firma byłaby świetna i praca przyjemna, gdyby ktokolwiek z góry wziął pod uwagę to ZE PRACOWNIKA NALEŻY SZANOWAĆ, BO TO PRACOWNIK A SZCZEGÓLNIE TEN KTÓRY PRACUJE NA SŁUCHAWCE WYKONUJE NAJCIĘŻSZA ROBOTĘ . Przykre jest to ze osoby pracujące wiele lat nie mają szansy na wyższe stawki ani umowę o pracę, są traktowane tak samo jak agent zaczynający pracę, a na dodatek jedynym co kieruje kierownictwem w wykonywaniu codziennej pracy jsst CIĘCIE KOSZTÓW w postaci ucinania godzin pracy, braku premii, czy niepłacenia za czas, w którym ktoś stawił się w pracy, a podjąć jej nie mógł przez problemy techniczne czy wymysły odgórne. Faktem jest tez to że ta firma upadnie niedługo, bo ktokolwiek mający ambicje i posiadający zdrowy rozum odchodzi z niej i dostrzega, że inny pracodawca może docenić go bardziej i przestać jedynie wykorzystywać na wszelkie możliwe sposoby nie oferując od siebie nic. Jedyna zaletą pracy w Telbridge jest to ze poznaje się na prawdę fajnych ludzi którzy są na słuchawce często dlatego że nie mają wyboru albo chcą zdobyć jedynie doświadczenie by móc iść dalej. Wszystko inne to dno i jeśli ktokolwiek zastanawia się czy spędzić w niej chociaż dzień to odradzam bo ta firma powoduje że traci się chęci do jakiegokolwiek rozwoju, pokazuje że jestes nikim i jedyne co robi to wykorzystuje na maxa. Osoby które pracują tu wiele lat to osoby które nie mają pewności siebie i boją się zmiany i dają sobą pomiatać. Szkoda nerwów i życia.

Wystrzałowa kobitka

To dziwne co piszesz. Ja zarabiam tu miesięcznie ponad 4000netto, praca w zgranym teamie agentów, kadra to wystrzałowi i przebojowi ludzie. Nikt nie narzeka. Firma działa prężnie. Widocznie coś Ci tu musiało nie wyjść, pewnie Cię zwolnili za złe wyniki i stąd wypisywanie tych negatywów. Pozdrawiam serdecznie.

@Wystrzałowa kobitka

Czyli w sumie z tego co piszesz tak z łatwością ludzi tutaj zwalniają? Nie ma żadnej pomocy gdy przez jakiś czas wyniki idą komuś nieco słabiej?

Wystrzałowa kobitka
@Dorota

Oczywiście, że pomagają, ale jak po 2 tygodniach takiego pomagania nadal ktoś nie rozumie co się do niego mówi to sorry , ale nikt takiego pracownika trzymać nie będzie

Chyba ktos nie ma jaj, zeby powiedziec tym na gorze, ze jak taka polityke beda stosowac to nie beda mieli z kim pracowac. Juz teraz widac ile ogloszen sypia co chwila bo no jak jest praca jak wczasach PRL no to tak to wyglada. Pracowalem w innym cc i w tlb. W tym innym cc nie byli ucinania godzin za cochingi, wyrzucanie wczesniej etc. I byla atmosfera taka, ze stamtad nikt nie chcial odchodzic, i gdyby wiadomk jak w takim firmach nie zlecenia to pewnie ja tez bym siedzial tam. Suma jest taka, ze Wy tniecie koszty, a przez to nie macie pracownikow. A przeciez mozna by maksymalizowac zysk i miec pracownikow ale nie szkoda Wam pare godzin komus zaplacic, gdy nie siedzi na sluchawce, tylko przekazujecie mu jak ma rozmawiac. Co tez kolejna rzecza jest nie fajna. Mowicie jak ktos ma mowic, a nie uczycie po co? Dlaczego? Jaki to ma wplyw na rozmowe? Nie usiwadamiacie znaczenia wiedzy, ktora konsultant ma przyjac. Smutne to bo ja mialem rozne epizody z tlb i kiedys ekipa byla okej, teraz moze Wam sie niechce i rzadzicie, zamiast wspierac i rozwijac mlodych ludzi. Wspolpracowalem w tlb dawno bo dawno ale z takimi ludzmi, którzy chcieli pomagac, a nie rozkazywac i sie wymadrzac. Teraz, cóż zlepek ludzi, ktory nie jest zespołem, tylko kazdy sobie i przez to, chyba gracie tak jak polska reprezentacja, wyniki jakies sa ale...czy nie bedziecie pracowac z najlepszymi bo oni beda woleli grac dla innych, przy takiej opinii jaka macie. Oczywiscie nie umniejszajac sa rowniez plus bo to w koncu praca za ktora otrzymujemy kase, kadry zawsze sa pomocne, ludzie z ktorym siedzisz na sluchawkach tez, czasem bardziej nawet pomocni od tych ktorzy powinni byc, az takich drastycznycb scen jak nie ktorzy opisuja nie zauwazylam, dlatego nie zaluje pracy dla tlb bo sie duzo nauczylam, ale tez, gdyby cos sie dzialo i zawodowo nie poszło, to chyba jednak wole stanac na kasie, zajac sie sprzatanie anizeli powrocic. niestety ale powoli nie bedzie z kim pracowac, a szkoda bo potencjal jest, tylko nie ma kogos z pomyslem, zjednaczajac kadry ze soba, tylko wprowadzona jest dziwna rywalizacja, walka o stolki, darcie kotow a przeciez lepsze wyniki uzyskuje się, przy lepszej atmosferze i wspolpracy, elemencie zdrowej rywalizacji, a nie wprowadzaniu wyscigu szczurow. Szkoda ale polecam sprawdzic samemu, chociaz zakladam, ze dlugo tam sie nie pobedzie, az w koncu zabraknie wlasnie tych ludzi do pracy "na chwile"

W punkt

Swietna recenzja. Osoby majace tzw. Jaja juz odeszly. Nikt nie lubi pracowac z autorytarnymi ludzmi nawet chwilowo wykazujac samemu takie pokusy. Drodzy obecni i byli "współpracownicy". To nie jest tak ze kadra sredniego szczebla jest wybitnie negatywnie nastawiona. Tutaj kwestią jest pewien człowiek jakkolwiek to nie brzmi, ktory zwykł mówić "każdego można kupić". Siedzi on tak wysoko, az tak bardzo ,), ze juz kilka lat temu oderwał się od rzeczywistości. Na razie korzystajac z sytuacji ze niektorzy musza pracowac "sprzedajac duszę diably". Powodzenia dla Was w znalezieniu lepszego miejsca pracy.

@W punkt

To jest dobra praca i firma nas nie zostawiła w trakcie pandemii i nie zostawi nas w trakcie wojny. Poza tym pomagamy również Ukraińcom, którzy uciekli przed rzezią do Polski. Telbridge robi co może i staje na wysokości zadania

Anita
@Bożena

Jak wygląda praca na projekcie przy sprzedaży ubezpieczeń. Liczę na uczciwą i rzetelną informacje. Dziękuję i czekam, pozdrawiam.

@Anita

Praca wygląda tak samo na każdej kampanii w tej firmie. Za sprzedaz 3 ubezpieczeń otrzymasz 1.50. Firma osoby które pracują na słuchawkach ma za nic. Nie ty to kto inny. Codziennie jest nowy dzień więc można szkolić nowe osoby. Oczywiście szkolić w cudzyslowiu. A najlepsze jest to że zawsze ktoś (usunięte przez administratora) się znajdzie żeby tam pracować. W Warszawie nie po zyskali by nawet studenta do tej pracy. W Radomiu można sobie robić jaja do końca świata i jeden dzień dłużej. Brak szacunku widać już w ogłoszeniach tej firmy. Wypisują niestworzone rzeczy żeby tylko przyciągnąć nowe osoby. Na szkoleniu nawet Cie nie poinformują na temat systemu premiowego. Byle jak Cie przedszkola i do roboty. Dla nich jestes tylko trybikiem w maszynie.

bozenomadziu
@Bożena

Masz na myśli rzeź wołyńską? Zatrudnianie ukrainców, gdyż Polacy nie chcą wykonywać tej pracy?

Czesław
@bozenomadziu

To są prace których Polacy nie chcą wykonywać. Bo ja o tym nie słyszałem. A tutaj dużo pracuje innych narodowości? Wszyscy mają takie same wypłaty czy co niektórzy są faworyzowani?

@Czesław

Ukrainca do tej pracy nie zatrudnią. Musi być płynny język polski i wykształcenie średnie

HR
@Bożena

Mamy projekty, na które poszukujemy obywateli Ukrainy :)

Maria
@HR

Czy macie Państwo projekty na pracę zdalną dla osób niepełnosprawnych????

Zirytowana

Na szkoleniu obiecywane złote góry, a w praktyce ciągłe krzyki i straszenie tych Pań z tabletami na sali. Jedna ostatnio tak głośno krzyczała, że nie dało się z klientem rozmawiać. Praca w ciągłym stresie, a jak nie masz wyniku to wylatujesz z pracy po 4h. Jak tak można ludzi traktować?! Oczywiście jest grupka agentów, którzy zawsze mają wynik i to są pupilki tych krzykaczek.

Taktak
@Zirytowana

Masz racje, to co sie dzieję w tej ,,firmie" to patologia. Krzyki i pseudo motywacja sa na porządku dziennym. Kadra zarządzająca to ludzie mający jakis kompleks nizszosci... nie polecam, zmarnowane godziny których nikt mi nie odda

@Taktak

No ale kasa chociaż normalnie wypłacona, to jakoś się zwróciło? Atmosfera słabo z Twoich doniesień wygląda, ile Ci płacili za pracę w niej?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jak szefostwo w Telbridge traktuje ludzi?

Łukasz

Hmm na szkoleniu ok ale jak zaczniesz pracować to ciągle im się coś nie podoba malo godzin się pracuje ciągle bezpłatne szkolenia bo coś robisz źle się pracuje aż w koncu wreczaja wypowiedzenie

@Łukasz

A długo tam pracowałeś? Napisz trochę o zarobkach, bo to ważne, a na forum mało o tym. Podobno szału nie ma? Podstawa to najniższa krajowa, czy więcej? Pisano również o premii w wysokości 1,50 zł za trzech zdobytych klientów. Serio, takie są premie?

Łukasz
@Marcin

Zarobki najniższe pracowałem miesiąc iż zrezygnowałem bo kazali pracować mąż 3 godziny dziennie więc dojazdy im się nie opłacało

Nowa kobita

Ja jak byłam pierwszy dzień to było bardzo dużo wrzasków i niestety straszenie, że np jak nie zrobisz sprzedaży do 12 to wylatujesz. Praca w bardzo dużym stresie i nerwach. Od razu uciekłam, bo szkoda zdrowia marnować

XDDD

Człowiek się dla nich nie liczy, tylko tabelki i rubryki. Nie marnuj sobie życia ;)

@XDDD

Taki tu porządek ze wszystkim, że w tabelkach dane trzymają? Macie potem normalny wgląd do tych wyników?

Po tygodniu dość

To co zaobserwowałam to ciągłe krzyki i wrzaski na sali. Agenci są często poniżani. Straszenie tych Pań co chodzą z tabletami to w tej firmie standard. Ostatnio jedna podeszła do mnie i stwierdziła z uśmiechem na twarzy, że jak nie zrobię drugiej sztuki do godziny 13 to wylatuje . To co tutaj się dzieję to skandal. Jak tak można traktować ludzi?! Dlaczego kierownictwo nic z tym nie robi?!

Nie polecam. Zmarnowałam tutaj 4 dni na szkolenie, z którego i tak nic nie wyniosłam. Chociaż dają umowę ostatniego dnia szkolenia to mimo to nie zapłacą Ci za szkolenie. 4 dzień szkolenia siedzi się 7 godzin bezpłatnie.... Szkolenie to tylko sucha teoria, a potem siadaj na słuchawkę i wszystko od razu ogarniaj. Nie polecam pracy w tej firmie- zwykły wyzysk. Każdy mówi co innego na temat szkolenia, jedni że będzie płatne, a potem jednak dowiadujesz się, że za szkolenie płacą po 160h pracy. Odradzam każdemu tą firmę

Wanda

Dostałam się tutaj, gdy wybuchł kryzys światowy związany z wirusem. Wszędzie były redukcję etatów, zwolnienia , a Telbridge przyjął mnie do pracy. Od tamtej pory tu jestem i nie narzekam. Można pracować z domu zdalnie lub hybrydowo . Zarobki no to wiadomo gwarantowana stawka godzinowa, ale dzięki wyrobieniu premii to naprawdę sporo Można zarobić. Do tego bardzo miłe Panie I Panowie na sali. Jestem zadowolona i szczerze polecam każdemu. Praca stabilna i dla ludzi którzy lubią rozmawiać, a przy okazji przez te 8h bardzo szalona atmosfera na sali I to w pozytywnym znaczeniu tego słowa :-)

Pozytywna kobietka

Szczerze to jestem zaskoczona tymi negatywnymi komentarzami, ale nie przejmujcie się telbridżanie. Przychodzą tu często osoby roszczeniowe, które myślą, że są "pępkiem tego swiata" i wszystko im się należy aha i najlepiej żeby dostawały pieniądze za nic nie robienie. Kochani nie damy się , bo wiemy , że jesteśmy najlepszymi agentami i robimy swoje najlepiej jak potrafimy. Pozdrowienia dla super kadry i super agentów, jesteśmy najlepsi! :-)

Niesmiała

Ostatnio podniosła na mnie głos ta wysoka Pani w okularach i powiedziała, że jak nie wezmę się do roboty i nie sprzedam ubezpieczenia to już na moje miejsce czeka około 12 chętnych... Jak tak można straszyć pracownika?! Jestem przerażona, uciekłam z tego miejsca

Meg
@Niesmiała

Czy to była taka Pani na emeryturze ona głośno krzyczy i zniechęca do pracy

Nati
@Meg

To trzeba słuchać co sie mówi a myslec o niebieskich migdalach skupić sie na pracy a nie mielić ozorem nie majac nic do powiedzenia

Ninia

Ze co

Stefan
@Nati

Aha, krzyczenie na kogoś w pracy usprawiedliwiasz tym, że ktoś nie słucha? :D Co to, przedszkole?

phi
@Nati

Trzeba być chyba ograniczonym umysłowo człowiekiem, żeby pisać takie brednie. W żadnej pracy, osoba przełożona, nie powinna podnosić głosu, świadczy to bowiem o jej marnych umiejętnościach zarządzania ludźmi... Ale co się dziwić, RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY, Żadna pensja nie jest warta spędzenia choćby minuty w tym budynku... Wspóczuję młodym osobom, że takie miejsce będzie ich pierwszym doświadczeniem zawodowym. Jeżeli to czytacie, pamiętajcie, że owa firma, to miejsce, które same sobie musi wypisywać pozytywne opinie, bo każdy, który przepracuje choćby parę godzin wie, że żadna pozytywna opinia nie wyjdzie spod palców pracownika.

Grażyna
@phi

Przede wszystkim to nie trzeba mierzyć jedną miarą może warto spojrzeć z tej strony jakim człowiekiem trzeba być żeby doprowadzić do krzyku osobę szkoląca która setny raz powtarza jedno i to samo a rezultatu dalej brak i jeszcze jest postawa roszczeniowa, pracuje na owym projekcie od dwóch lat i doceniam komfort pracy , ludzkie podejście , wynagrodzenie na czas oraz dobra przyjacielska atmosferę a nie jak opisuje koleżanka wyżej nadzorca - ofiara. Najpierw trzeba coś od siebie dać a później wymagać Bóg wie czego , każdy idąc do pracy ma obowiązek wykonywać zadania zgodnie z założonymi celami . A idąc do Biedronki jeśli zrobisz Manko ktoś na Ciebie nakrzyczy to też uznasz to za zastraszanie ? Zawsze jest odpowiedzialność zbiorowa nikt chyba nie chciałby brać odpowiedzialności za cudze błędy.

Hura
@Grażyna

Nie przesadzajmy sto razy nikt nie powtarza A pracując trzeba umieć zachować emocje na wodzy i praca po 2 godz dziennie trochę mało

Oonnn

Firma (usunięte przez administratora) umowa zlecenie i sprzedaż ubezpieczeń przez telefon Szkoda czasu durne skrypty i śmieszne zarobki

Diana
@Oonnn

Na umowie o pracę masz marne wynagrodzenie, najniższa krajowa i tyle. Tutaj fakt, jest umowa zlecenie że wszystkimi składkami, ale najlepsi agenci zarabiają ponad 3tys zł netto i to już jest duży plus

Od 10 lat w firmie

Moje zarobki co miesiąc 4 tys netto, praca stabilna po 8h i jeszcze do tego miła atmosfera w pracy. Każdy, kto ma gadane i siłę przebicia w rozmowie powinien spróbować swoich sił w tej firmie.

Kochanka 35

Pracuję już w Telbridge około 7 lat i tu chcę wyrobić sobię emeryturę. Praca na poziomie i zarobki też konkretne. Polecam każdemu, kto chce mieć stabilną i dobrze płatną pracę.

Ciekawy

Po ile godzin można pracować na luxmedzie? Od poniedziałku do soboty jest praca, czy i w niedziele? A ciężko jest? Zastanawiam się czy aplikować

Kris
@Ciekawy

Praca od pon do pt +2 soboty w miesiącu. Ważna jest dyspozycyjność, ale grafik jest ustalany więc większe plany można zgłosić i są respektowane. Jeśli chcesz pracować i strasz się to i szefostwo to docenia i łatwiej się można dogadać ;)

Zzz

Do której godziny w soboty jest praca na luxmedzie?

Amelka
@Zzz

Pracujemy do 22

Kris
@Amelka

W soboty zwykle grafik ustalany jest do 16 lecz często praca kończy się o 13/14 spoko opcja. Raz czy 2 razy na rok zdaży się ze praca trwa do 18. Jeśli chodzi o soboty na luxmed to dwie w miesiącu, na koniec każdego miesiąca szefostwo zbiera informacje w które soboty możesz pracować i 99% na te soboty dostajesz grafik.

hmm

SZCZERZE nie polecam pracy w tej firmie. Traktowanie ludzi jak tania siła robocza, przełożeni pracują chyba za karę. Biorą wszystkich, bo każdy szanujący się człowiek ucieka na drugi dzień. Ciągły nacisk na sprzedaż! nie sprzedajesz to wylatujesz do domu! zastanówcie czy 5 razy zanim sie zdecydujecie, szkoda nerwów i czasu!

Kylo Ren

Z tą firmą chce związać swoją przyszłość. Miła atmosfera pracy, bardzo pomocne workerki na sali i agenci na najwyższym poziomie. Bardzo wysokie premie , ale trzeba chcieć! Polecam każdemu kto chce się rozwijać w branży ubezpieczeniowej. Dla mnie piątka z plusem

Zadowolona

Pracuję trzeci rok na projekcie utrzymaniowym i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim tą kampanię prowadzą bardzo sympatyczne, pomocne osoby, grafik jest elastyczny, można pracować zdalnie,,oprócz pensji,która jest wypłacana regularnie są premie Polecam pracę w Telbridge

Praca Ok , godziny dostosowane do możliwości - elastyczny grafik , na projekcie utrzymaniowym dziewczyny wyrozumiałe , zawsze pomagają i daja wskazówki . Polecam spróbować osoba w każdym wieku ????

Radomian

Pracuje tu od ok 2 lat, jestem bardzo zadowolona! Jestem na projekcie infolinii utrzymaniowej, szefowa zespołu i team lider-wspaniałe dziewczyny, kierownictwo- super, zawsze jak jest problem z klientem czy z czymkolwiek-pomagają i wspierają :) praca zdalna wyglada tak jak powinna być i jest bardzo komfortowa. Polecam wszystkim taką prace, warto się sprawdzić, zachęcam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.