Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Kawka

Czy polecacie pracę w tej firmie jako rejestrator medyczny, w Luxmed ?

Mleczko
@Kawka

Nie polecam, (usunięte przez administratora)ze strony pani kierownik gwarantowany

Urszula
@Mleczko

co konkretnie się dzieje? możesz podać więcej szczegółów na temat pracy na tym stanowisku?

Ola
@Kawka

Niedawno podjęłam tu pracę, na początku mnóstwo informacji do przyswojenia, godziny pracy też różne, ale grafik znamy wcześniej wiec mi pasuje. Pracy też jest dużo jak to w pracy.. trzeba się samemu przekonać,. Mi całkowicie odpowiada.

Jakub
@Ola

To chociaż tyle dobrze. Na start, ile na rękę Ci zaoferowali? I od razu dostałaś umowę o pracę, czy pierwsze miesiące zlecenie? Bo pisali, że zarobić tu można ponad 3000 netto i chcę zweryfikować tę informację.

pink

Jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty ds rekrutacji?

L
@pink

Rozmowa, piszesz test jak zdasz to szkolenie. Ale nie polecam obecny kierownik oddziału doprowadzi do zamknięcia lokalizacji, normalne osoby nie chcą już tam pracować.

Aleksander
@L

A czemu ma doprowadzić do zamknięcia, co takiego się dzieje? Możesz napisać coś więcej? I co to znaczy "normalne" osoby?

Waleria

Telbridge jest na rynku od wielu lat. Zespół tworzą fachowcy w branży call center. Agenci to prawdziwi profesjonaliści. Każdy może rozwinąć tu skrzydła. Niestety są osoby roszczeniowe , które myślą , że za patrzenie w sufit dostanå pieniądze. Kochani trzeba coś dać od siebie, żeby wymagać. Jak firma widzi, że z pracownika nie ma pożytku to dziękuję takiej osobie. Natomiast Każdy kto wykaże się zaangażowaniem zostanie doceniony.

@Waleria

Co za kłamstwa, od dłuższego czasu w firmie panuje zasada koleżeństwa, zespoly się rozpadają, szefowie odchodzą a stanowiska menadżerskie obejmują oosby, które nigdy nie powinni!!!

Zuzanna

Wpadłam na stare ogłoszenie w sieci na stanowisko Konsultant telefoniczny. Macie info o rekrutacji? Ile czasu zajmuje cały proces i kto prowadzi rozmowę z kandydatem?

@Zuzanna

zapraszam na rozmowę do mnie ;) CV można przesłać na radom@telbridge.pl. obecnie poszukujemy konsultantów ;)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Cruella

Nie ma wyniku to rozpoczyna się wyganianie po 4h do domu. Tak wygląda "szanowanie" pracownika w Telbridge. Zero pomocy i zero szacunku do nowej osoby. Podziękowałam im po tygodniu. Zmarnowany czas dla mnie. Szkoda nerwów i zdrowia

@Cruella

Jak wyganianie? :/ a w czym konkretnie była Ci pomoc potrzebna, mówiłaś im? Z kim tu się rozmawia o takich sprawach?

Cruella
@Dorota

Nie radziłam sobie, miałam trudnych klientów. Pytałam tą Panią za biurkiem co siedzi co mam robić, a ona na to , że tu cytat : "teraz tak jest, trudni klienci i nie przejmuj się". Minęły 4godz, a ona podeszła do mnie i stwierdziła, że mam się wylogować i iść do domu, bo wyniku nie mam. Prosiłam o pomoc i nic. Kompletna porażka, zero wsparcia że strony tych pseudo trenerek. Kompletna porażka.

Twarda Kobita

Jestem kobietą pewną siebie , twardo stąpającą po ziemi. Zawsze potrafię dopiąć swego. Tutaj pracuję już ponad 10 lat i wiem jedno- trzeba dać z siebie 100% w tej pracy, bo inaczej po 2 tygodniach Ci podziękują

Alexander

Słyszałem że jest dobrze w Noble Health dobre godziny pracy i więcej niż najniższa i pracujesz 8 godzin a nie ze po 4 wyrzucają do domu.

Dominika
@Alexander

A czemu mieliby wyrzucać? A co do tego, że więcej, jak najniższa - można konkrety? W sensie, jeśli to nie problem, żebyś podał pełną stawkę...

Torino

Lepsza praca jest w Noble Health teraz ul. Legackiego.

Ńoble

TEŻ SŁYSZAŁAM ŻE NOBLE HEALTH W RADOMIU TO ŚWIETNA PRACA I JESZCZE KASA NIEZŁA PREMIE I GODZINY PRACY 8-16.

Maria
@Ńoble

Trzeba się pospieszyć i złożyć cv ja sproboję

Kadrowa
@Ńoble

Widzę konkurencja w natarciu. Telbridge jest na rynku od wielu lat to i Waszą firmę przeżyjemy. Pozdrawiamy serdecznie konkurencję

@Kadrowa

To, że od wielu lat są chyba nie jest wyznacznikiem wszystkiego... To w czym porównywalnie są lepsi skoro faktycznie mogą ich przeżyć?

Ale

W Noble Health w Radomiu jest spoko.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Telbridge?

Dział HR

Witaj! Do Naszego zespołu poszukujemy pełnoletnich, dyspozycyjnych osób, które mają chęci do pracy! Nawet jeśli wcześniej ktoś nie miał doświadczenia, bez obaw, wszystkiego nauczymy :)

Zołza
@Dział HR

Zróbcie najpierw porządek z pewną Panią, która gnębi ludzi od kilkunastu lat i jest teraz szefowa wszystkich projektów i ma w tej firmie władze absolutna. A następnie z Paniami w księgowości i HR.

Kkk
@Zołza

O racja ,,szefowa” do zmiany!!!!

wiola

Lepsza praca jest w Noble Health w Radomiu Tam przynajmniej doceniają pracownika

Giorgina

Chciałabym złożyć cv do Państwa, ale jestem bardzo zaniepokojona tymi komentarzami dotyczącymi wyganiania do domu po 4 godzinach pracy. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii

Marcin&

Podobno dużo ludzi z innych call center przeszło do Noble Health sp zoo w Radomiu i mówią że tam jest ok

Agent

Jeszcze do niedawna był ciągnięty super projekt, po odejściu jednej z niewielu osób kompetentnych w tej firmie i przejęciu obowiązków szefowej przez Panią która nie powinna nigdy mieć styczności w zarządzaniu zespołem nie da się pracować.

Mający oczy
@Agent

Chyba raczej wszyscy wiemy, o którą z Pan chodzi Faktem jest to, ze utrzymała się szczęściem na stanowisku a awans.. lepiej nie mówić :D

Geniusz

Też słyszałam o NOBLE HEALTH też tam składam papiery podobno trzeba składać do skutku aż przyjmą.

Dżoanna

Takiej pracy to ja się nie spodziewałam. Pierwszego dnia zaczęłam sprzedawać te ubezpieczenia, dopiero się wdrażałam,a po 4godz podeszła do mnie ta pani prowadząca i powiedziała, że mam pół h na sprzedaż, a jak się nie uda to wylatuje. Byłam w ciężkim szoku, bo przecież dopiero co pracę zaczęłam. Po 4,5 h wygoniły mnie , a ja już wiem , że do tego miejsca nigdy nie wrócę. Odradzam każdemu. Zero szacunku do pracownika i zmarnowany czas

Nowa dziewczyna

Jestem w ciężkim szoku. Zaczęłam pracę w tych ubezpieczeniach i od razu krzyki I wrzaski , a w szczególności tej pani w okularach. Praca jest niesamowicie stresująca , czegoś nie rozumiesz to od razu krzyczą . W tej firmie nie ma szacunku dla nowych pracowników. Nie polecam pracy w telbridge

@Nowa dziewczyna

Ale tak właściwie to za co mieliby na Ciebie krzyczeć? No bo tak bez powodu to chyba bez sensu? Doprecyzowałabyś tę sytuację tak dla lepszego zobrazowania może? :/

@Dorota

Siedziałam pierwszy dzień przy stanowisku i miałam sprzedawać. Trochę się stresowałam, a zamiast mi spokojnie wytłumaczyć wszystko to tylko wrzaski i krzyki, że jestem nierozumna. Bardzo się bałam. Dla mnie to jest szok, że tak się podchodzi do nowego pracownika

@Nowa dziewczyna

No gdyby mnie coś takiego się przytrafiło również byłabym zaskoczona. Ale czekaj to wynikiem tego stresu było to, że coś Ci nie wychodziło i stąd te krzyki? No bo tak bez "powodu" to chyba by tego nie robili zbytnio? Domyślasz się o co chodziło?

@Dorota

Krzyki były , że nie rozumiem co się mówi, że jestem uparta jak osioł, a ja przecież dopiero zaczynałam i bardzo się bałam. Nigdy już nie wrócę do tego miejsca.

@Nowa dziewczyna

Ok to się nie dziwię ale z czym niby uparta, bo chyba nic jeszcze nie robiłaś przecież?

Iwona

Noble Health tam jest lepiej

Martyna
@Iwona

Też słyszałam że w Noble na granicznej jest wyższa płaca i lepsza atmosfera a rodzaj pracy taki sam.

Jak się pracuje z ludźmi z Telbridge?

Irena

Z agentami pracuję się dobrze, tylko te panie tabletowe mają chyba kompleksy niższości i cały czas krzyczą na pracowników i wyganiają po 4h do domu. Jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.