GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

Opinie o GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

pracownik 2015-02-05 00:56:09
np. na Wałach Napędowych prawie w ogóle nie ma możliwości pracy w niedzielę
pracownik 2015-02-05 01:09:32
Jeśli nie jesteś na 4-brygadówce to za sobotę masz dzień wolny, a za niedzielę 200%. Są dodatki za nocki ok. 4 zł za godzinę. Jest stała stawka, a ile godzin się przepracuje to już drugie. Nie słyszałem aby ktoś z bliski pracowników pracował nadgodziny, ale wiem że jak coś to za każdą godzinę nadgodzin jest dodatek. W święta nie pracujemy a nawet jest tak że np. 5 stycznia był wolny. Z polecenie jest trudno, bo warunki, bezpieczeństwo, social itp jest jak na polskie warunki jest super, ale normy są wygórowane, praca jest prawie bez chwili wytchnienia, bardzo monotonna i bardzo fizyczna (zręcznościowa, manualna) i jak na te wady to pieniądze nie są jakieś super, powinny być trochę większe.
chudy 2015-02-23 13:17:15
A czy wymogiem pracy w tej firmie jest posiadanie prawa jazdy czy bez prawka też przyjmują?
Oleśnica 2015-03-04 20:27:09
Witam pracuje w GKN kilka lat z roku na rok jest coraz gorzej coraz większe normy wykorzystują pracownika jak tylko sie da trzeba przeżucić ponad 10 ton dziennie i przez cały czas to samo jeżeli chodzi o szkolenia to trzeba mieć znajomości w biurach żeby przenieś sie na inny wydział to sa problemy oczywiście nie mamy wstępu aby nawet zobaczyć jakiekolwiek laboratorium mamy tylko robić sztuki i sie za dużo nie udzielać bo robią problemy jeżeli chodzi o płace to młody pracownik który sie właśnie przyjoł zarabia około 2 tys. w niedziele nie chcą abyśmy pracowali bo musieli by nam więcej zapłacić wolą wrzucić nas w system 4 brygadowy i mają spokój do pracy np. na montażu nie jest nic potrzebne wystarczy że sie chce dymać i mieć znajomości a bez nich cięzko o przyjęcie
chudy 2015-03-05 11:53:21
A czy na lini montażu też pracuje się w systemie 4 brygadowym?
dawid.p 2015-03-07 22:48:57
syf syf syf pracuje tu od niedawna ale tylko do wyplaty bo to porazka masakra (usunięte przez administratora)
chudy 2015-03-08 13:42:06
A dlaczego syf z tego co wiem to nieżle płacą?
Nowy 2015-03-09 08:40:10
Na początek dostajesz 2700 zł brutto 2000zl na rękę co rok sa wystawiane oceny każda ocena to 200 zł czyli jak jestes solidny to po 4 latach bedziesz miał 3500 brutto to jakies 2500 na rękę od pon-pt wydaje mi sie ze da sie przeżyć wiadomo czasy kiedy były soboty 100 i 200 sie skończyły a szkoda ale teraz wszędzie tak jest
KLESZCZ 2015-03-21 00:12:52
NIE POLECAM
chudy 2015-03-22 12:20:01
Kleszczu a dlaczego nie polecasz?
Parodia 2015-04-04 21:16:19
Witam Wszystkich zainteresowanych pracą w GKN Driveline w Oleśnicy. Walę szczerze i na temat. Praca jest dobrym rozwiązaniem dla singla, lubiącego pobawić się w "robota" zaprogramowanego na ciągłą pracę.Jak już ktoś to napisał wyżej. Praca bez wytchnienia, bo przecież trzeba zrobić normę... Ich nie interesuję czy Ty potrafisz czy nie. Masz zrobić dzienną normę zmianową. Nie ważne na jakim wydziale pracujesz. Osie, przeguby czy tulipy. Co róż podnoszą normy, choć ciężko nie raz się wyrobić... Trzeba dosłownie biegać od tokarki do tokarki czy innych maszynach. Każda minuta w plecy to marnotrawstwo czasu. Socjal jest bardzo dobry. Osobne pieniążki na obiady, napoje, premie co 4 miesiące. Dla mnie nieporozumieniem jest system 4-brygadowy. Ktoś kto ma rodzinę nie spędzi z nią całego weekendu w domu. Bo zazwyczaj w sobotę pracujemy. Jest jedna sobota wolna w miesiącu. Dla mnie to wyzysk. Ja wiem "jak się nie podoba to zmień pracę". Ja tylko daję swoją opinię, widząc GKN od wewnątrz. No i sprawa najważniejsza, żeby się tam dostać do pracy czy na praktyki trzeba mieć NIESTETY znajomości. Nie robią łapanki na ulicy, typu ogłoszenia na słupach. Zostawianie CV na bramce również się nie zda.
ch 2015-04-13 11:46:03
Zwracam się do pana wyżej który opisał gkn mam pytanie czy wszyscy pracujący na hali pracują w systemie 4 brygadowym czy są działy na których tydzień jest na rano drugi na popołudnie a trzeci na noc.Bo z tego co wiem w systemie 4 brygadowym pracuje się soboty i niedziele a w tygodniu ma się dzień wolny.Czy w tej firmie w niedzielę tez się pracuje?
gosc 2015-04-15 19:39:29
To zależy na jakim dziale robisz. 4 brygady takie pełne to tylko ur. Produkcja idzie na 3 zmiany z sobotami. Tzn 5 dni robisz, a sobota wypada w tygodniu. Nie wiem jak na montażu.jest tak jak piszesz tydzień 3 zmian, tydzień 2,tydzień 1.
ch 2015-04-20 12:37:10
A może ktoś z pracujących w tej firmie opisać na czym polega praca na montażu nowo przyjętej osoby w gkn?Co musi robić jakie czynności wykonywać?Czy musi obsługiwać jakieś urządzenia,maszyny?Z góry dziękuję!
Pan X 2015-04-30 18:22:23
Pierwsza sprawa jest taka - idziesz na rozmowę to zapoznaj się z firmą w której chciałbyś pracować. Tu masz wszystko czego Ci potrzeba:
( usunięte przez administratora )
Boisz się, że Twoja aplikacja nie wpłynęła przez ochronę to prześlij ją na e-maila rekrutacyjnego (Rekrutacja.GKN@gkndriveline.com).

System 4 brygadowy - tego pojęcia nie powinno być, bo każdy odbiera czterobrygadówkę inaczej! W GKN obowiązuje zasada pracy w systemie 3 zmianowym - głównie jest to poniedziałek-piątek. Jeżeli wpada Tobie sobota to masz wolny dzień w trakcie tygodnia. To nie jest czterobrygadówka w której masz jedną niedzielę wolną w miesiącu ;D

Kasa nie jest zła, ale jak Ci smutno jak ci źle to idź na miesiąc do SGP.
Pracownik 2015-04-30 20:31:03
Napisze wam tak czytam i nie dowierzam moze jest ciężko to fakt ale nikt z was nie napisze jaki macie socjal itd narzekają Ci którzy niegdzie indziej niz gkn nie pracowali jak wam tak xle i nie dobrze dlaczego nie zmienicie pracy przecież wszedzie jest tak dobrze a czymacie sie GKN jak Pana Boga za noge wiec przestancie pierdzielic bzdury bo na zebraniach kwartalnych zaden z was nigdy onic nie zapytał ...
k 2015-05-18 11:56:48
Może ktoś napisać na czym polega praca na montażu?
k 2015-06-09 12:03:22
To jak jest jakaś osoba która może napisać jakie prace wykonuje się na lini montazu?
do k 2015-06-22 11:39:12
wkładasz jeden element na gorze, jeden na dole. zabierasz łapki i naciskasz start.
to pytanie, czy trzeba obsługiwać jakieś maszyny, a tak jest,to raczej tam nie idź. Tam nawet podłogi myją motomopem.
nieważne 2015-06-25 14:48:21
GKN... najcudowniejszy zakład w Oleśnicy, liczy się tylko i wyłącznie koleżkostwo. Ci, którzy mają znajomości lub dłużej pracują, bez problemu dostaną wolne lub przeniosą się na inną linię. Jak ktoś pracuje krótko i nie ma znajomości to robi jak świnia i nic mu się nie należy.
Ggg 2015-09-22 21:39:57
A na jakie pieniądze moze liczyć brygadzista?
Nevaeva 2015-10-09 08:55:18
Naprawde wysłałem tam kilka CV i spełniałem warunki których wymagaja zero odzewu ta firma to jakaś porażka , mimo to że ogłoszenie na serwisach dalej są. Naprawde nie wiem co za ludzie pracują którzy mają całkowity brak kompetencji , ludzie po zawodówkach tam pracuja a ludzi z lepszym wykształceniem nawet na rozmowe nie raczą zaprosić co za kpina .
???? 2015-10-17 18:28:57
Czy jest tam możliwość przyjęcia na dział logistyki wewnętrznej na wózek widłowy na magazyn czy w ogóle istnieje taki dział?
xyz 2015-10-21 14:23:59
Gościu teraz zeby Cie wzieli na rozmowe to trzeba miec wyksZałcenie ŚREDNIE TECHNICZNE ! najlepiej technik mechanik. Takie są wymogi. Po liceum nawet nie masz na co liczyć !!
xyz 2015-10-21 14:27:43
Raczej nie ma, jest tyle chętnych ze ciężko się przyjąć bezpośrednio. Spora cześć osób by tam chciała iść, ale nie ma miejsc. Dodam to ze do 3 osoba ma uprawnienia na wózek widłowy jak nie co druga.
obsrver 2015-10-23 19:44:33
jak ktoś nie lubi spać w nocy to dobre miejsce do pracy ,nie lubi wolnych sobót i lubi nudną robote to jak najbardziej no i towarzystwo dupowłazów ,do gkn idą ludzie którzy są po prostu małorozgarnieci bo chyba nikt nie lubi pracować w nocy no ale desperatów nie brakuje che che
ktoś 2015-10-23 23:43:13
Jak macie znajomości to bez problemu się dostaniecie bez względu na wykształcenie... Bo powiedzmy sobie jak jest: CV zostawiane na bramce wywalają do kosza.
Jak ktoś osobiście zaniesie twoje papiery i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podliże to rozmowa gwarantowana. I to właśnie cała filozofia z trudnością dostania się tam
małoważne 2015-10-23 23:46:58
Tam trzeba mieć poprostu znajomości... Można sobie wysyłać CV
Spełnianie warunków to nie wszystko
fe22 2015-10-26 17:07:58
Nieprawda ja zostawiłem cv na bramce i byłem na rozmowie ale praca swistaka na montarzu to nie dla mnie i jescze te 3 zmiany plus soboty lepiej juz jak ktos musi robic to samo ale na zachodzie a ofert jest pełno tylko lepszze pensje bo w euro lub funtach czy koronach norweskich .
k 2015-11-06 19:28:36
To ile dostawałeś na rękę że mówisz że tak mało płacą?
ktos 2015-11-11 07:39:40
nie polecam pracy w tej firmie nikomu, terroryzowanie pracownikow, glupie decyzje, beznadziejna atmosfera, jesli jestes w stanie znalezc prace poza olesnica/dojezdzac np do mirkowa, na psie pole, nie zastanawiaj sie.
xxx 2015-12-17 11:40:16
Juz pracuje pare latek. i wiem co znaczy praca. i wiem ze sie bardzo duzo nauczuylem. Jest jedno ale. Po pierwsze na pierwszym miejscu to dziala kolesiostwo. i nie ma znaczenia co kto umie , awansuja cico tylko umieja poganiac i cyganic oczukiwac podjudzac. co do ocen , to cyfry jakie sami uwazaja dac , a ciebie zgnoja jak sie odezwiesz. a co do powyzek ta sama procedura dostaja kolesie .Praca nie jest zla za te pieniadze , ale cala ta swita z gory jak by byla inna to moze by bylo lepiej.Bo gora daje przyzwolenie na takie praktyki.i wtym zakladzie sie nic nie zmieni.
As 2015-12-21 03:43:13
@romek a ile tam dostaje automatyk ?
YYYY 2016-01-18 20:35:44
I jak z tymi przyjęciami na produkcje mieli przyjmować troche osób coś wiecie na ten temat ??
anonimek 2016-01-19 15:02:14
Na produkcję nie będzie ogłoszenia w Internecie, co trochę przyjmują nowych, więc składać podania przez Internet, na bramce, przez kogoś i czekać.
WW 2016-05-18 22:41:06
słyszałem że szukają doświadczonych operatorów wózków ktos coś wie ??
xxx 2016-05-19 17:32:00
Pracuje już parę miesięcy na montażu praca 3 zmianowa 3 2 1 i tak w kółko...socjal ok warunki pracy również choć czasem z bhp przeginają np noszenie wszędzie okularów ochronnych (plastików przez które siadają oczy)Ludzie ogólnie spoko choć zależy jak się trafi...Normy na niektórych liniach strasznie wyśrubowane wręcz do granic możliwości...Straszna monotonia pracy....przychodzisz robisz co swoje i wychodzisz tak to mniej więcej wygląda. Z awansami nie wiem nie będę oceniał tak samo jak z ocenami następna w listopadzie
eno 2016-05-31 11:56:08
a ile zarabiają ludzie w utrzymaniu ruchu?
pokazało się ogłoszenie o poszukiwaniu automatyka i ciekawi mnie na ile można liczyć tam
NieGkn 2016-07-01 18:02:27
Witam. Nie polecam tam pracy nikomu na produkcje ani tym bardziej do biura. Krążą legendy i mój lider nie raz był świadkiem jak dyrektor zakładu opier..... szeregowych pracownikow lub inżynierów przy innych ludziach. Wymagają absurdalnych rzeczy, mobbinguja itd. Legendarne sa opowieści o działach zakupów, finansów i projektów, z których co chwila ktoś sie zwalnia bo nie da sie pracować z przelozonymi. We Wrocławiu i lepiej płaca i dojeżdżać nie trzeba. Za piękna fasada ze szkła i aluminium kryje sie brak organizacji i kompetencji.
paffi 2016-08-08 11:58:23
WItam jaka jest srednia pensja pracownika na produkcji?
Bartooo 2016-08-13 13:19:08
Szukają wózkarzy z doświadczeniem, a warunki to agencja na umowę o pracę, płacącą jak na zlecenie. Żenada i rozbój w biały dzień. Nie polecam.
dom 2016-08-24 21:38:06
A są teraz niby jakies wolne stanowiska pracy na produkcje? Nowa hala powstala z tego co dzis widzialem. Czy tam są jeszcze przyjęcia? I jeszcze pytanie, czy tam jest b.ciezka praca? Duzo sie dzwiga itp?
dom 2016-08-24 23:31:35
Szczerze mowiac nie mam wyksztalcenia kierunkowego w tym przedmiocie, czy oni doszkalaja tam? Ogolnie szukam prostej pracy,choc wyksztalcenie mam wyzsze,ale wole pracowac fizycznie co by swoje zarobic i wsio
hmm 2016-08-25 16:40:26
Witam!

A jakie teraz są stanowiska pracy do obstawienia, że tak powiem? Praca na linii produkcyjnej?
Andrzej 2016-08-25 18:09:33
Proszę o informację czy w GKN Oleśnica zdarzały się wypadki w pracy? Czy przy pracy fizycznej/na produkcji wykonuje się czynności np. przy jakichś maszynach gdzie istnieje ryzyko np. utraty palca czy ręki? Czy też może montaż i praca na produkcji odbywa się w sposób gdzie nie ma takiego ryzyka? Bardzo proszę o odpowiedź.
Andrzej 2016-08-25 18:54:24
Tak, mam obawy. Zawsze przed pracą fizyczną czy na produkcji mam takie obawy, dlatego pytam. Bardzo więc proszę o odpowiedź.
Arek 2016-09-24 19:16:37
jaka jest różnica pomiędzy starym GKN a tym na Krzywoustego? Na pierwszy rzut oka wydaje się że że ten nowszy jest pod każdym wzgledem profesjonalniejszy niż stary
md 2016-09-24 21:36:47
@ ogf - masz świętą racje. Może to zabrzmi brutalnie, ale wypadki i przypadki chodzą po ludziach. niekórzy czasem po prostu znajdują się w złym miejscu i w złym czasie no i efekt jest jaki jest......
Rossman 2016-10-31 16:58:02
Mam pytanie ...na ile moze liczyc nowy pracownik w firmie tzn ...ile godzin jaka stawka .W gkn nie pracowalem nigdy ale u podwykonawcow GkN na dwoch Muratec gw 120 i mysle ze tu wiekszego zaxxxxxxu nie ma ;) ....plus jest taki ze mam do niego 600 metrow - blizej nigdy do roboty nie mialem
Ajlo 2016-12-04 19:34:37
Czy jest ktoś, kto mógłby przedstawić opinię na temat pracy na stanowisku inżynier jakości? Jak wygląda współpraca z ludźmi, jakie są wymagania, ile średnio godzin dziennie trzeba pracować?
Zostaw swoją opinię o GKN Driveline Polska Sp. z o.o. - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GKN Driveline Polska Sp. z o.o.