xyz

Opinie o xyz

anonim 2010-06-10 12:51:55
neistety, ale jesli nadal pacuje tam blondynka (doslownie i w przenosni) [usunięte przez moderatora]- to nie polceam tego miejsca pracy. p. [usunięte przez moderatora]jest nikompetentna, nirpofesjonalna, nie zna angielskiego.. i chyba ma na tym punkcie kompleksy, poniewaz zle traktuje ludzi uplasowanych nizej od niej w strukturze, ale posiadajacych wieksza wiedze. jest to osoba, ktora tworzy zla atmosfere pracy.. i klamie, ze cos robi.
Doświadczeni 2010-08-14 23:31:18
Myślę że z właścicielami firmy jest szansa się dogadać, ale niestety często wyręczają się w rozmowach jednym ze swoich śmiesznych dyrektorów - [usunięte przez moderatora]... (specjalnie nie kończę nazwiska). Nic w tym z resztą dziwnego, bo to naprawdę niepowatrzalny okaz niewychowanego [usunięte przez moderatora]. Prostactwo tego neandertalczyka powoduje że z reguły wygrywa konwersacje, ponieważ rozmówcy uznają że rozmowa niema sensu... Żenująca wizytówka firmy. Wiem o dwóch podobnych sytuacjach, gdzie potencjalny inwestor, widząc dużą budowę, chciał uzyskać jakieś podstawowe informacje o firmie i zakresie robót, ale usłyszał: "A kto ty k... jesteś? Nie mam czasu, przyjdź za tydzień." Inwestorzy którzy mieli do czynienia z tym prostakiem, odradzają współpracę z Wid-Basem innym. Poza tym podobno kręci coś na boku, ale nie mam jeszcze konkretów.
xyz 2010-08-14 23:34:30
To jest opinia o firmie Wid-Bas, ale chyba coś zrobiłem źle
Wierzycki 2010-11-07 16:06:12
Salon nie jest duży, za to obsługa bardzo uprzejma. Choć jako mężczyzna nie jestem zwolennikiem wybierania biżuterii dla żony, już po raz drugi udało się pomyślnie. I dostałem 10% kartę rabatową. Nie wiem jak to się ma do opini, które czytam poniżej (conajmniej jakby reszta osób na tej stronie trafiła w złe miejsce), ale sklep oceniam pozytywnie.

PS Współczuję brudnej konkurencji, znam ten problem ze swojego sektora rynku. Komentarze wystawiane o 6 czy 7 rano, to dopiero oddanie sprawie..
margaret 2016-04-23 12:26:02
strasznie ciężko jest ich odnaleźć w internecie szczerze mówiąc, udało mi się to dopiero poprzez krs, jesli oczywiście mówimy o tej samej firmy mieszczącej się na ulicy małej łąki 12. ciekawa sprawa bo w rsie pod adresem cih strony jest SDI Scuba Diving International j - wiecie coś o tym?
Zostaw swoją opinię o xyz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie xyz