Opinie o SkanSerwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SkanSerwis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SkanSerwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SkanSerwis Sp. z o.o. w Warszawa

Wera

Miałam przyjemność pracować w firmie SkanSerwis sp.z o.o. przez okres pięciu lat i muszę powiedzieć, że to było naprawdę wspaniałe doświadczenie. Firma ta okazała się idealnym miejscem pracy dla studentów, tak jak dla mnie. Jako ucząca się osoba, ta praca oferowała mi nie tylko stabliność finansową, ale też elastyczny grafik, którym można było łatwo dopasować do zajęć akademickich. Było to nieocenione wsparcie dla rozwoju swojej kariery zawodowej. Atmosfera w firmie była zawsze przyjazna i wspierająca. Zarząd i przełożeni byli zawsze otwarci na pomysły pracowników i dawali nam swobodę w wykonywaniu naszych obowiązków. Również na codzień pracowałam z wspaniałymi zespołami pełnymi ludzi pełnych entuzjazmu warto podkreśli, że do dziś z niektórymi osobami mam kontakt po mimo ukończeniu już swojej kariery w firmie :) Zarząd starał się utrzymać wysoki standard i dbać o dobre relacje z klientami, co przekładało się na nasze codzienne zadania. Podsumowując, praca w SkanSerwis sp.z o.o. była dla mnie fantastycznym doświadczeniem. To firma, w której czułam się dobrze (w końcu w całej firmie to tylko mnie było najgłośniej słychać ????). Polecam ją wszystkim studentom, którzy poszukują idealnego miejsca pracy, które pozwoli im zarówno rozwijać się zawodowo, jak i pogodzić pracę z nauką ale także zdobyć nowe znajomości/przyjaźnie.

@Pracodawca
@Wera

Bardzo dziękujemy ! Życzymy sukcesów w nowej pracy i pomyślnej realizacji wszystkich planów.

Wera Nowy wpis

@Pracodawca Nowy wpis
@Wera

Czy w SkanSerwis Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

XXXXX

Pracowałam w tej firmie ponad rok i nie polecam. (usunięte przez administratora) pracownika i kompletny brak szacunku. Kierowniczka często nie rozumiała nawet podstawowych potrzeb, że człowiek musi wyjść do łazienki i obdarzała pracownika sygnalizującym wzrokiem. Dlatego do łazienki często chodziłam, kiedy ona wychodziła z pokoju. Obrażała i krzyczała nawet na nowych pracowników. Nikt nigdy nie mógł się pomylić i musiał być doskonały, podczas gdy sama popełniała błędy wyjaśniając, że ona może je popełniać... Poza tym firma (usunięte przez administratora) pracownika. Obiecuje premie za nadgodziny, tymczasem, kiedy regularnie pracowałam po 10-11h dostałam jakieś marne grosze. Kiedy zwolniłam się z pracy kierowniczka powiedziała, że za przepracowane dni w tym miesiącu nie dostanę wypłaty. Finalnie dostałam ją, ale niestety zmniejszoną o ponad połowę. Pracując tam przez ten rok czułam ogromne wykończenie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Każdy tylko spiskował przeciwko sobie i patrzył jak komuś zaszkodzić. Uważam, że dziś, kiedy tyle mówi się o dobrym traktowaniu pracownika firma z 20-letnim doświadczeniem tymbardziej powinna o to zadbać. Myślę, że to bardzo przykre, że w XXIw. istnieją jeszcze miejsca, gdzie tak bardzo wykorzystuje się ludzi. Polecam omijać z daleka. A firmie życzę jak najlepiej, bo wiem, że nie tylko ja uciekłam stamtąd.

@Pracodawca Nowy wpis
@XXXXX

Dzień dobry, Przykro nam, że praca w naszej firmie była dla Pani tak traumatycznym doświadczeniem. Szkoda tylko, że wyraża Pani tę opinię anonimowo i że podczas ponad rocznego okresu pracy nie informowała Pani nikogo z kierownictwa o takich problemach. W przeciwieństwie do tego co Pani pisze mamy stabilną załogę i rzadko ktoś odchodzi z dnia na dzień. Firma nasza z szacunkiem traktuje wszystkich pracowników i jeżeli odniosła Pani inne wrażenie to jest sygnał dla nas żeby zwracać na ten aspekt jeszcze większą uwagę. Kierownictwo firmy Skanserwis.

Loui

Osoby ubiegające się o pracę w szeregach tejże firmy - uważajcie na potencjalne oszustwo :) Aplikowałam na jedno ze stanowisk i zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Zarówno w ogłoszeniu wystawionym przez firmę było podkreślone, że firma chce zatrudnić studenta na umowę zlecenie, co także podkreślała rekruterka. Firma jednak próbuje obejść prawo przez proponowanie żenująco niskiej stawki, podczas gdy aktualna stawka studencka różni się na ten moment aż o 3 złote i śmiem wątpić, że osoba, odpowiedzialna za proces rekrutacyjny o tym nie wiedziała - a jeśli jakimś cudem tak się zdarzyło, to może jednak warto powierzyć to zadanie komuś bardziej zorientowanemu albo zwyczajnie się doinformować? Chociaż jestem niemalże pewna, że nie tutaj leży problem, co w sumie później samo się potwierdziło. Oczywiście zwróciłam uwagę rekrutującej mnie pani na fakt, że podała mi stawkę niedopuszczalną, co wyraźnie ją zmieszało, niby przyznała mi rację, po czym natychmiast zmieniła temat. Przechodząc do sedna, zostało mi pokazane z jakimi obowiązkami miałabym się mierzyć na danym stanowisku i poinformowano, że otrzymam telefon z zaproszeniem na DNI PRÓBNE, abym sama mogła zadecydować, czy taka forma pracy mi odpowiada. Brzmi miło, prawda? Fakt, telefon parę dni później otrzymałam, jednak zamiast podania mi daty rozpoczęcia szkolenia dostałam informację, że firma zdecydowała się na wybór innego kandydata, O CZYM NIE BYŁO W OGÓLE MOWY PODCZAS ROZMOWY REKRUTACYJNEJ, ani słowem nie padło, że są jacyś inni kandydaci, a jednocześnie wcześniej zagwarantowano mi rozpoczęcie pracy. Kompletny brak szacunku dla potencjalnego pracownika, w dodatku potwierdzenie mojej teorii, że odrzucono moją kandydaturę ze względu na to, że nie dałam sobie wcisnąć NIELEGALNEJ stawki. Oh, co śmieszniejsze, żadnego innego kandydata prawdopodobnie nie było, ponieważ rzeczona firma przez kolejne dni stale odświeżała swoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na to właśnie stanowisko na jednym z portali. Wnioski nasuwają się same. Szkoda, że firma z ponad dwudziestoletnim stażem pozwala sobie na takie zachowania i mam nadzieję, że odpowiednie służby podejmą odpowiednie kroki w celu ukrócenia takich praktyk. Omijać z daleka :)

@Pracodawca
@Loui

Szanowna Pani, Dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji do naszej firmy. Przykro nam, ale że Pani źle zrozumiała naszą rozmowę. Stawka, którą proponujemy nie jest niższa niż obowiązująca od 1 lipca 2023 . Podajemy stawkę brutto, więc w przypadku studentów do 26 lat jest to równoznaczne z wypłatą na konto. Także informujemy, że jest to najniższa stawka, bo także w zależności od wykonywanego projektu stawki mogą być wyższe. Podczas rozmowy nigdy nie podejmujemy decyzji o zatrudnieniu i nie gwarantujemy przyjęcia do pracy ale informujemy kandydata, kandydatkę ,że zadzwonimy w ciągi kilku dni i poinformujemy o wyborze. Wtedy , jeżeli decyzja o zatrudnieniu będzie pozytywna zapraszamy na dni próbne. Nie informujemy także, że nie ma innych kandydatów, bo przecież prowadzimy rekrutację w celu wyboru najwłaściwszego kandydata/ kandydatki. Takie postępowanie raczej nie odbiega od standardów rekrutacji. Jeżeli rozmowa wydała się Pani niejasna, to nam bardzo przykro. Będziemy dokładać starań aby wszyscy kandydaci wychodzili z rozmów rekrutacyjnych od nas z pełnym zrozumieniem. Z poważaniem Zarząd Skanserwisu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SkanSerwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Wiecie, czy SkanSerwis Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kostek

Myślę, że nadszedł czas żeby szanować pracę bo pandemia nam dokuczy. Firma dobra więc szanujmy ją!

MariO
@Kostek

Chyba żartujesz. Ja szukam czegoś nowego a w międzyczasie pensja leci !!!

Kurczak
@MariO

Czy ty nie nazywasz się przypadkiem Orłowski? (usunięte przez administratora)

Typex

Hej, potencjalny pracowniku! Jeśli szukasz pracy w młodym, niezwykle niezorganizowanym zespole, pełnym podziałów i niedorzecznych, dziecięcych zachowań, to dobrze trafiłeś! Nasze pracownice koncertowo obrabiają cztery litery każdego pracownika! Najstarsza stażem pracownica (pani M!) potrafi być nieprzyjemna dla całego otoczenia, że żyć się odechciewa. Gorąco nie polecam pracy w tej firmie.

nurzanie się w fekaliach

Praca-tragedia. Mobbing w najgorszej formie. Pracowniczki stworzyły sobie grupki wzajemnie obgadujące się za plecami. Podział na lepszych i gorszych jest tu oczywisty.(usunięte przez administratora) Metodyka pracy niewiarygodnie niemiarodajna, a większość czynności wykonuje się tu na akord. Pani kierowniczka z pierwszego pomieszczenia (M.C.) to najbardziej zakłamana, dwulicowa i i paskudna persona, jaką w życiu poznałem. Jedynym plusem jest wypłata zawsze na czas. No i panowie tam pracujący, którzy są normalni.

Praca może nie jest lekka, ale można dobrze zarobić, bo prócz podstawowej pensji można dostać premię zależną od tego jak szybko uda się zrobić dany projekt itp. Atmosfera jest miła, nikt nikogo nie obraża i każdy sobie pomaga. Nie potrzeba wielkiego doświadczenia - przynajmniej w dziale elektronicznej archiwizacji. Kierownicy każdego traktują równo i wszystkiego uczą na bieżąco. Również co do godzin pracy można się z nimi dogadać i dostać wolny dzień w nagłej potrzebie.

100 pro zgodności
@pracownik

Stary. Weź nie (usunięte przez administratora) Sam siebie okłamujesz pisząc te pierdoły. Jedynie prawda co do dni wolnych - ale to tylko dlatego, że to zleceniówka.

zsv23

Pracowałem tam kiedyś. Nie wiem jak teraz, ale wtedy to była (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy tworzyli tam stałą ekipę (studenci zaoczni w większości z tzw. "ściany wschodniej"), zachowywali się niekiedy jak dzieci w gimnazjum. Typowo polska atmosfera, tzn. obrabianie (usunięte przez administratora) tworzenie klik, równych i równiejszych; kombinowanie, komu zepchnąć bardziej niewdzięczne zadania itd. Jak było większe obłożenie to pretensje że za wolno pracujesz. Jak coś zrobisz źle to Ci nie powiedzą wprost tylko się zmówią przeciwko tobie. Trzeba bardzo szybko skanować, jak nie wyrabiasz codziennie np. X dokumentów na godzinę to wylatujesz, nie ma znaczenia, że skaner ci się zatnie albo że musiałeś go przeczyścić, bo robił ślady na papierze. Sprzęt niejednolity, jak masz starszy skaner (wolniejszy) to od razu wyniki ci lecą w dół, a te najszybsze były zajmowane przez "starą gwardię". Czepianie się o błędy, które stanowiły jakiś 0.1% wszystkich skanów i które przy tak wyśrubowanym tempie pracy są nieuniknione, i tak dalej, i tak dalej... Nieistniejąca kontrola błędów - w każdej normalnie urządzonej pracy, gdzie trzeba maszynowo wykonywać powtarzalne czynności wg. pewnego schematu, ktoś (albo jakiś program) powinien po tobie sprawdzać, czy nie zrobiłeś błędu. Tutaj tego brakowało. Jak coś schrzaniłeś to wychodziło na jaw dopiero po paru godzinach albo na drugi dzień, jak już setki dokumentów były wysłane do klienta. A, i wszyscy na zleceniówce, nawet kierowniczki, które miały tam ponad dwa lata stażu. Mimo to w niektóre dni (np. przy dłuższych weekendach itp.) nie wolno było brać dni wolnych, bo firma by miała obsuwę ze skanowaniem. Czaicie to? Na zleceniu ci mówili kiedy możesz wziąć wolne a kiedy nie xD

100 pro zgodności
@zsv23

Dokładny, rzetelny opis tego, co się dzieje w owym przybytku degeneracji umysłowej.

Nie polecam. Przyszłam na spotkanie, pani kierownik pod koniec poprosiła o numer telefonu, powiedziała że zadzwoni, a do tej pory nie dostałam żadnej informacji :) wypada chociaż poinformować, że mamy się gonić, bo jednak coś wam nie pasuje. Są to podstawy dobrego zachowania, ale widać dla ludzi w SKANSERWIS to już za dużo.

Skanserwis

Dziękujemy za opinię. Nie jest możliwe, żeby Pani nie otrzymała informacji zwrotnej. Zawsze oddzwaniamy. Często się zdarza, że telefony od nas nie są odbierane. Prosze sprawdzić, czy nie ma Pani nieodebranych połączeń ze Skanserwisu 22 8360276. Zależy nam na pracownikach i szanujemy ich na każdym etapie współpracy. Przepraszamy, jeżeli czuje się Pani urażona. Z poważaniam Zarząd firmy Skanserwis

Tymon

Tak dobrze się pracuje w firmie i dlatego nie piszecie?

Edyta

@Grzegrzółka - a czy możesz napisać więcej o samych warunkach zatrudnienia? Wspominasz, że firma regularnie wypłaca wynagrodzenie i jest możliwość uzyskania premii - na jakiej podstawie jest ona przyznawana? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

[ink

komis, z tymi dobrymi warunkami to bym nie przesadzał. Podobno strasznie ciężko do nich się dostać ze względu na lata doświadczenia..

pracus

uważam że Marta jest najbardziej ogarniętą i sprawiedliwą kierowniczką... nie to Co Malwina . Więc jeżeli się zatrudniacie w tej firmie życzę żebyście trafili do Marty .

ss

Zdecydowanie nie polecam! Fakt czasem jest ok, ale to zależy od humoru ludzi tam pracujących, bo darcie się i ośmieszanie drugiego pracownika przed wszystkimi to jest nie w porządku, zwłaszcza gdy nie mają racji! wkurzające jest gdy "wielcy kierownicy" robią co chcą, chodzą na ploteczki, bawią się telefonem a całą robotę zwalają na pracowników. Jak ktoś podlizuję się kierownikowi i wszystko mu donosi to może liczyć na ulgę. Długo to tu miejsca nie zagrzejecie!

typtentoja

no naprawdę nikt nie posiada żadnych aktualnych informacji na temat skanserwisu? nikt nie może serio powiedzieć czy poleca tą robotę czy nie? bo w ciemno to raczej nie wiem czy zdecysduje się żeby się ładować, bo nigdy nie wiadomo jak to się skończy, a wiedziąc coś z polecenia to na pewno czułbym się bardziej pewny

chyba ja

Ogólnie nieźle. Praca luźna no ale i płaca adekwatna. Choć jak sie trafi do dobrej ekipy i samemu sie zasuwa to można sensowne pieniądze wyrwać. Zdarzają sie pojedyncze wolne dni w tygodniu ale to rzadko. Znamienne dla jednego oddziału jest to że dobrych pracowników nie ma jak docenić a jedna sierota i leń który stwarza tylko kretyńskie problemy i kombinuje żeby mieć jak najlżej ma wszystko puszczane płazem

No i co? Już dawno się skład osobowy pozmieniał a ludzie i tak narzekają! Wychodzi na to, ze to ani wina kierowników, ani szefostwa, tylko niedojrzałych ludzi, którzy przychodzą do pracy i wydaje im się, że będą dostawać wynagrodzenie a nic nie robienie i opierdalanie się. Taka prawda!

ktos

Nie wiem kto pisze te opinie ale ludzie zastanówcie się! Po pierwsze od razu jest podana forma umowy, nie chcecie to nikt nikogo tam na siłę nie trzyma. O jakichs profitach odnosnie ładnych uśmiechających sie dziewczynach pierwsze słyszę. Jak ktoś wykazuje sie inteligencją i obyciem to wie jak to wykorzystać i w miarę możliwości jest to "nagradzane". Jak jest aż tak zle w tej firmie to po co Ci wszyscy którzy wypisują te z nikad wzięte wnioski w ogole tam pracowali?

Zostaw merytoryczną opinię o SkanSerwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SkanSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SkanSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SkanSerwis Sp. z o.o.