BAĆ-POL S.A.

Opinie o BAĆ-POL S.A.

anonim 2009-02-09 20:35:52
Słowa kojarzące się z BAĆ-POL S.A. solidna, rozwojowa, wyczerpująca:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska
Najbardziej podobało mi się w BAĆ-POL S.A. : - przejrzystosc zasad zatrudnienia;
Najbardziej nie podobało mi się w BAĆ-POL S.A. : - nierówne traktowanie pracowników;
x?gal! 2009-08-12 13:28:55
anonim - 2009-02-09 20:35:52

Słowa kojarzące się z BAĆ-POL S.A. solidna, rozwojowa, wyczerpująca:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska

Bac-Pol S.A Lublin!
Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy.
PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!)
Pozdrawiam!
ghjhjhj 2010-03-11 19:21:45
potwierdzam Nie warto tam pracować. ogólnie możliwości jest dużo ale mogą korzystać z nich tylko wybrańcy (donosiciele).
Zuzia 2010-05-28 15:22:12
Płaca kiepska, kadra kierownicza skupiona na swoich beznadziejnie płytkich pomysłach (są oczywiście wyjątki), możliwości rozwoju dla wybranych. Plusem jest dobra atmosfera panująca między pracownikami. Relacje pracownik- kierownik dużo gorsze, najlepiej nie mieć swojego zdania i ślepo wykonywać polecenia. Nie polecam!
anonim 2010-07-17 06:58:15
ile placa bo sie ciagle oglaszaja?
mika 2010-10-29 22:30:22
Zarobki są kiepskie, niewiele więcej niż najniższa krajowa, zwłaszcza na tych najniższych stanowiskach. Atmosfera między pracownikami ok, W większości na stanowiskach menedżerskich znajdują się osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Znalazły się tam tylko dlatego że albo są rodziną z prezesem, albo pochodzą z tej samej miejscowości co prezes, bądź uprawiają w szerokim pojęciu wazeliniarstwo.
jjj 2011-02-09 15:21:15
ta firma jest straszna!!! nic od niej nie można uzyskać poza zszarpanymi nerwami!!!!!!
zbyszek 2011-06-09 08:39:00
firma jedna wielka porażka, sama rodzina w niej rządzi. Nie szanuja wooglue ludzi poprostu [usunięte przez moderatora]. W przeciagu 3 miesiecy zwiolnionych 5 porzadnych przedstawicieli, i pewnie w centrali nic o tym nie wiedza
anonim 2013-05-24 20:28:32
zbyszek napisałeś "W przeciagu 3 miesiecy zwiolnionych 5 porzadnych przedstawicieli" A wiadomo może dlaczego zostali zwolnieni. Mam rozmowę w BAĆ-POL S.A. - Lublin właśnie na przedstawiciela dlatego się pytam
ping 2014-02-04 13:04:56
Byłem na rozmowie w Bedzinie na Magazyniera,3-zmiany stawka jaka zaproponowano mi na próbnym zmrozila mi krew w zylach 1200 netto!!Po okresie próbnym mowia ze stowka więcej hehehe.Mile widziane nadgodziny po zmianie nocnej oczywiście do odbioru:)Jak szybko przyjechałem tak i odjechałem.Kolejna firma za glodowa stawke co za kraj.
tupac 2014-02-12 18:18:43
Owszem, może w BAĆ-POL jest minimalna krajowa na start, ale nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile firm nie daje tyle, czy nadgodziny są bezpłatne.
filip 2014-02-13 11:19:33
całe premie co gadają na początku są nie do osiągniecia,przemiał ludzi,miesiąc,dwa porobią na zlecenie i zmiana na nowych z PUP , (usunięte przez administratora)
sonny 2014-02-15 19:35:11
zgadzam się z tupac, że ta kasa jak na dane stanowisko to jeszcze nie tragedia, a nie wierze, że jeszcze nigdy nikt nie ugrał premii w Bać-polu
dyrektorojciec 2014-02-22 11:33:55
Przepracowany prawie 1 rok. Firma rozwojowa, lecz tylko dla kogoś kto należy do rodziny kadry zarządzającej, lub się wkręci do niej. Oddział Będzin oceniam na 1 ponieważ w firmie jest brak komunikacji, ze wszystkimi problemami zostajecie sami (PH), ogromny problem z datami, magazyn pracuje jak chce, towar do klienta dowożą z nabiałem nawet o 18, brak info jak wam coś nie wyjedzie, brak wsparcia ze strony kierowników i dyrektorów - wszyscy tylko obiecują i dużo mówią. Wypalenie następuje po 2 miesiącach pracy. Poza tym klienci na śląsku bardzo źle się wypowiadają o tej firmie. Zarobki jak komuś odpowiada 1800 na rękę. Premie trudno do zrealizowania, system prowizyjny jest zależny od bardzo wielu czynników, ale nie mówię, że nie do zrobienia. Generalnie przy tych problemach jakie ma firma wewnątrz to trudne zadanie. Dopóki nie zmieni się kadra zarządzająca tym oddziałem to nie polecam tej firmy.
Michał 2014-05-27 21:16:30
Kiepsko to wygląda, byc może Bac-pol powinien zatrudnić jakis brygadzistów, czy koordynatorów, by poprawić tą komunikację.
Michał 2014-06-06 15:57:33
BAĆ-POL poszukuje kupca obecnie, podobno oferuja umowe o prace, a także wynagrodzenie premiowane w zalezności od wyników, prawda to?
ws 2014-06-12 12:55:28
Kierownik oddziału Będzin (usunięte przez administratora) to co mówią na spotkaniu rekrutacyjnym to bajki. Nie polecam !!!!
daniel 2014-10-03 17:20:17
a jak w takim razie wygląda prawda? na jakiej podstawie mam nie ufać rekruterom jeśli to co było w ogłoszeniu na prace odzwierciedla to co na rozmowie mówili i to co mam w umowie? chyba w tym wszystkim tak naprawdę umowę jest jednak najważniejsza i jeśli tak jest wszystko ok, no to nie widze zastrzeżeń.
ona 2014-12-05 14:50:23
Prosze o aktualne info o pracy na stanowisku ph. Jak wyglada rozmowa, jakie warunki finansowe, czy daja samochod sluzbowy itd
romo 2014-12-08 18:59:48
Witam. czy moge liczyc na dodatkowe informacje na temat pracy w BAC-POLu ?? Ile godzin dziennie trzeba pracowac? W jakich godzinach trzeba pracowac? Czy są w tej pracy dodatkowo płatne godziny? Jak wygląda środowisko pracy, atmosfera, kultura organizacyjna firmy?
b 2014-12-30 11:26:57
Mam na imię Leszek chciałem pozdrowić Mamę, Tatę, rodzine z pracy. Szukam pracy jako pomocnik paleciakowego, mam uprawnienia na paleciaki- czerwone, zielone, oraz czarne. Stawka nie gra roli.
anonim22223 2015-02-02 19:47:08
Bać-pol oddział w Ząbkach to badziewie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystóją na maksa nie można było odebrać dni wolnych o urlopie nie wspominając. Dyrektor jak i całe kierownictwo nie może sobie poradzić z doborem pracowników, pracy jest tyle że trzeba było siedzieć nadgodziny za które i tak nie płacą jest jeszcze dużo minusów ale szkoda pisać, może się ktoś tym zajmie w końcu bo nie długo to już nikt tam nie będzie pracował. Na szczęście tam już nie pracuje, szkoda mi tam ludzi którzy się dają tak wykorzystywać.
grazynka 2015-03-03 15:13:57
chę tam aplikowac do rzeszowa na stanowisko w biurze, czy warto?
bs 2015-05-01 08:16:52
Nie warto to straszny kołchoz !
justa 2015-06-30 13:53:27
ja również jak grażynka chcę aplikować do nich do Rzeszowa na stanowisko biurowe a tobie @bs nie wierzę w ten kołchoz, pewnie nawet njie uzasadnisz dlaczego tak napisałaś bo jesteś od konkurencji i chcesz tylko zdyskredytowac fimę. myślę że sobie poradzę bo już miałam do czynienia z sieciami sklepów i dystrybucją produktów spożywczych
olgierd 2016-02-09 21:08:29
z tym dyskredytowaniem bym nie przesadzał, ale faktycznie, kogoś poniosło. Kołchoz w Bac-Polu, jak dla mnie ściema. Firma rozwija się, szuka ludzi do kilku województw.
spok 2016-02-15 21:00:32
a może olgierd to włąśnie odpowiedź na słabe warunki finansowe - dlatego szukają chętnych dalej... Spróbouję złożyć papiery, jak się czegoś więcej dowiem to dam znać .
leszek 2016-02-19 21:03:54
olgierd, to racja, teraz poszukuja szczególnie specjalistów ds. rozwoju sieci. Jest auto itp. ale oczekuja co najmniej 3 letniego doświadczenia w sprzedaży detalicznej w branży FMCG.
szyszka 2016-02-23 11:29:23
Posiadanie 3 letniego doświadczenia nie jest niczym zadziwiającym na takie stanowisko @leszek, zwłaszcza, że jest szansa się jeszcze załapać na zatrudnienie jako kierownik kategorii.
rfgh 2016-02-27 11:56:25
@szyszka ja tez widzialem wlasnie to ogloszenie w Rzeszowie napisali w ogloszeniu ze oferuja ambitną i rozwojową pracę,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
lidsk 2016-03-05 13:29:40
Bardzo fajnie, że zatrudniaja na umowę o pracę, ale w sumie bym się zdziwił, gdyby było inaczej, bo to przecież stanowisko kierownicze. Tak jak i wymagają przynajmniej 2 lat doświadczenia, by móc to stanowisko sprawować.
ronald 2016-05-15 09:11:50
Jeśli ktoś ma mniejsze aspiracje @lindsk to może składać papiery na magazyniera z obsługą wózka widłowego, wykształcenie min średnie
Zostaw swoją opinię o BAĆ-POL S.A. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAĆ-POL S.A.