CERMAG

Wrocław

Opinie o CERMAG

anonim 2009-11-26 17:40:31
Pracowałem kiedyś w Cermagu w oddziale opolskim jako sprzedawca a może jako doradca - jeden kij. Ogólnie atmosfera w pracy była bardzo dobra bo też ekipa była młoda i zgrana oraz bardzo doświadczona i to na salonie i na magazynie.Pracodawca czyli pan (usunięte przez moderatora)chyby nie za bardzo wiedział co się dzieje i najlepsi ludzie dawno już uciekli.Pieniążki jakie zarabiali ledwo na waciki starczały a zakup programu komputerowego do sprzedaży był istnym popisem marketingowym - brawo.
ania 2010-02-02 15:01:08
Hej a mam pytanie ile w Cermagu płaca na stanowisku obsługa klienta???
dzieki, pozdrawiam
abidal 2010-02-02 17:43:38
Witam właśnie całkiem nie dawno znalazlem ofertę pracy w cermag Wroclaw .Aktualnie pracuje w branży w konkurencyjnej firmie i zastanawiam się czy nie spróbować tam swoich sił .Czytajac wasze opinię bardzo mocno sie nad tym zastanawiam bo nie chcę popełnić błędu i zatrudniać się w firmie ( z waszych opisów ) bardzo podobnej do mojej . Jeśli chodzi o szkolenia to żeczywiście wiem że w Cermagu można solidnie podnieść wiedzę zawodową ale cała reszta związana ze zwolnieniami b.dobrych pracowników w których zainwestowali wcześniej i złym traktowaniu nie bardzo mi pasuję .A jeśli chodzi o wynagrodzenie to na początek chyba nie zaproponują więcej niż 1700 a premie wyrabia się całą załogą .Reasumujac mimo wszystko chyba sobię daruję .
JK 2010-02-17 14:16:21
Przestrzegam przed tą firmą. Jest jedną z tych , która powinna znaleźć się na czarnej liście. To niesamowite jak nisko można zejść tworząc firmę , która zatrudnia mnóstwo ludzi , a potem bawić się tym tworem jak zabaweczką. Prezes zarzadu myśli, że nie będzie konsekwencji jego postępowania , ale konkurencja przejęła już wielu dobrych ludzi i niestety CERMAG nie jest już na topie - jest drogi , jest bez klarownej misji i posiada nowy niedziałający system na którego wydano sporo pieniędzy.
jk 2010-05-10 18:02:57
Nie !Polecam
anonim 2010-08-11 07:31:00
w marcu zwolnienia 1/3 za�ogi a w lipcu szukaj� nowych na te stanowiska - chyba po to by znow zwolnic na wiosne....
zwolnienia w piatki o 14:30 :D i od razu na urlop

ludzie w firmie fajni - szkoda ze tak szybko sie zmieniaj�...
KPK 2010-08-26 16:59:24
również NIE POLECAM! ta firma to jakieś nieporozumienie!
trampek 2010-12-13 18:50:31
Dobrą sprawę zrobili jak wywalili paru nierobów brygadzistów atmosfera się polepszyła .
anonim 2011-05-17 20:08:24
Pracowałem w oddziale Łódzkim prawie \" X \" lat.Pracując w tej firmie przez te lata uważam ,że ostatni dyrektor (którym już nie jest a jest w zarządzie niszczył ten oddział) nie dbał o pracowników jak i teraźniejszy prezes.
Nie rezygnowali by pracownicy z tej pracy (którzy byli dobierani do zespołu oddziału) przez dawnego prezesa. Pracując pod starym zarządem chwaliłem się ,że pracuje w Cermag-u. Gdy odchodząc z tej firmy (oddziału) jest mi wstyd jak firma może nisko upaś względem swoich oddanych pracowników oraz klientów. Wyniki oddziału robią wszystko za siebie.
z rynku 2011-12-15 14:07:11
cermag skończył się jakieś 5 lat temu, teraz to tylko dogorywanie i zjadanie własnego ogonka, nic więcej, długo to nie potrwa
pracownik 2012-01-16 19:08:18
prezes - najemnik nic nie robi a spotkac go mozna co 15 minut na papierosku... logistów.. tylko na papierosku...
klient nasz pan. poki nie zapłaci... potem mamy go w dupie.. niech sprobuje coś zwrócić lub zareklamować ;/
pracownik 2012-01-16 19:33:01
dokąd zmierzamy? równia pochyła ;/
Anna_M 2012-01-24 20:06:20
Fajna atmosfera, ciekawa praca i możliwość stałego rozwoju. Kilka lat temu była fala zwolnień które jednak już się skończyły. Jeśli ktoś ma umiejętności i zapał do pracy to cermag daje realną szansę na fajny rozwój kariery (zwłaszcza w logistyce czy sprzedaży).
Salon przeszedł przebudowę i prosperuje coraz lepiej- oby tak dale!:) ja polecam.
KDS 2012-01-26 21:37:26
Polecam Cermag - kupiłem tam ostatnio płytki i jestem bardzo zadowolony z obsługi i porady architektki. Nie wiem jak wygląda firma od środka- ale podczas zakupow doświadczyłęm profesjonalizmu i aytentycznego zaangażowania. Od tej strony - polecam.
pracownik konkurencji 2012-01-27 21:52:11
Czy w Cermagu płacą w terminie bo u nas wiecznie zalegają? Zastanawiam się czy nie złożyć tam swojego CV?
anonim 2012-01-29 21:07:07
niech Cię ręka Boska broni, placic płacą ale dlaczego chcesz iść do takiej Firmy do pracy??? Dramat!!!
aktualnie zatrudniony 2012 2012-01-30 19:53:48

płacą idealnie na czas. firma dziala roznie w roznych dzialach - jak wszedzie. Ja jestem w logistyce i jestem zadowolony, zwolnienia bywają - jak wszedzie ale jak dobrze pracujesz to nie ma sie o co martwic
Gal Anonim 2012-02-19 22:41:35
znów zwalniają, ciecia kosztów kosztem ludzi!!!! a zresztą i tak teksty na tym portalu piszą panieneczki z marketingu. Także ludzie jak chcecie sobie strzelić w kolano w Waszym CV to śmiało. Tylko czy warto????
oczy kobry 2012-08-10 21:13:08
cermag to cermag pozdrawiam chłopaków z magazynu chyba ty
nickinik 2012-08-31 14:14:14
a co myslicie o kawiarence w cermagu?
anonim 2012-09-01 11:41:03
jak zaczynali robili furrorę z kanapkami i atmosferą, na dzień dzisiejszy kiedy staja tam jakieś dziewczyny nie ma już tego klimatu choć co do jakość produktów nie ma chyba zastrzeżeń
(usunięte przez moderatora)
hoj 2012-09-30 15:10:26
Oj Właścicielu - chciałeś SAPa a masz wielkie (usunięte przez moderatora) Ludzie powariowali po zwolnieniach - tzw wierna kadra została ścięta. Żal bo byli bardzo zdoktrynowani a teraz leczą się u psychologów. Dziwna neurotyczna atmosfera trwała już od dłuższego czasu. O czym będziesz gadał teraz ze swoimi Kolegami na golfie. Oni mają wszystko a Ty ? Perspektywy były jak pracowałem za 800 zł i mimo dobrych wyników cięło się premię stu złotową - żal !! Jak nisko można upaść.
golec 2014-06-08 19:38:39
w sumie to nie wiem czy powinieneś się ich spodziewać. Osobiście o nich nie słyszałem, ale może to były stare dzieje
waso 2015-01-24 00:45:38
hmm a co tak zwalniają bez podstaw w tej firmie...ja mam pytanie odnośnie pracy czy ktoś doswiadczony moze wypowiedziec sie wiecej ..jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii....
xmen 2015-02-03 11:20:57
Nie idzcie tam pracowac, pracujesz jakis czas wycyckają cie i na bruk
XWANKER 2015-02-19 14:37:26
POPIERAM, CERMAG ZMIERZA NA DNO
ZNIESMACZONY 2016-10-19 08:18:01
Ja uważam, że pracownicy aktualni w Opolu to słabi pracownicy, pseudo kierowniczka biura Pani Kasia uważa się za najlepszą a wcale tak nie jest. Obsługa na niskim poziomie. Więcej się dowiedziałem czytając magazyny , ulotki niż uzyskując wyczerpującej wg kierowniczki odpowiedzi , która chyba w dziedzinie chemii nie była za bardzo wyszkolona. Pracownicy douczcie się...
ewa 2016-10-19 09:12:51
czy ktoś pracowałem w tej firmie już jako Przedstawiciel Handlowy_ chodzi mi konkretnie o Kołobrzeg - zastanawiam się po prostu czy ten pracodawca est w stanie mi zaproponować jakiekolwiek konkurencyjne warunki jeśli chodzi o system prowizyjny? napiszcie konkretnie
Zostaw swoją opinię o CERMAG - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERMAG