Opinie o CERMAG w Wrocław Strzegomska 38-40

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CERMAG. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CERMAG o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERMAG w Wrocław Strzegomska 38-40

Elżbieta Nowak

Praca w tej firmie to bardzo pozytywne doświadczenie w mojej karierze zawodowej. Mili, przyjaźni i pomocni (a to ważne w dzisiejszym świecie) ludzie, fajny zgrany zespół i atmosfera, że po prostu chce się tu pracować! ????

Łukasz Nowy wpis

Bardzo pozytywna współpraca! Jasno postawione warunki i przyjazna atmosfera plus elastyczność podczas całego procesu. Oby więcej takich firm na polskim rynku!

Alicja Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Atmosfera w firmie bardzo miła i bez niepotrzebnego stresu. Gdy pojawia się problem - wspólnie go rozwiązujemy, na spokojnie, nawet jak popełnię błąd. Dostaje pomoc i wsparcie. Polecam!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CERMAG?

Zdzisia Nowy wpis

Pytania są zawsze dostosowane do określonego stanowiska pracy, są merytoryczne i odnoszą się również do przesłanego CV. Rozmowy przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, nie stresuj się! Powodzenia! :)

Czy w CERMAG występują paczki/bony świąteczne?

Helena Nowy wpis

Tak, są organizowane paczki dla dzieci i wnuków pracowników z okazji św. Mikołaja! :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CERMAG odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Agnieszka

Polecam pracodawcę! Miła atmosfera, jasno określone oczekiwania wobec pracownika, duże zrozumienie ze strony pracodawcy.

Byly pracownik

Polecam pracę w firmie Cermag w Opolu. Zgrany team. Miła, przyjazna atmosfera, a to ważne????

Basia

Dobry, uczciwy, wiarygodny pracodawca dbający o pracowników! Bardzo polecam tę firmę!

Polecam firmę CERMAG jako pracodawcę. Jasno określony zakres obowiązków do realizacji, dobry i szczery kontakt z przełożonym, sympatyczny i pomocny team współpracowników. Po okresie próbnym - otrzymałam umowę zatrudnienia na stałe i myślę, że to będzie dobra i rzeczowa współpraca na lata ????

W jakich godzinach pracujecie ?

Sonia
@Michał

Godziny otwarcia: Wrocław: Salon Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00 Sobota 10:00 - 15:00 Outlet oraz Sklep z Chemią Budowlaną Poniedziałek - Piątek 08:00 - 19:00 Sobota 10:00 - 15:00 Łódź: Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00 Sobota 10:00 - 15:00 Opole: Poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00 Sobota 09:00 - 14:00 Jelenia Góra: Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00 Sobota 10:00 - 14:00

Czy w CERMAG poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Sonia

Tak. Obowiązuje wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym, a także: pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych, dofinansowanie do zajęć sportowych (karty multisport), prywatna opieka medyczna finansowana w pakiecie standard przez pracodawcę, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, kosze pełne owoców raz w tygodniu w biurze, zniżki na firmowe produkty, spotkania integracyjne, służbowy telefon do użytku prywatnego, komputer do użytku prywatnego, PPK, PKZP, firmowa biblioteka, kawa / herbata, parking dla pracowników, paczki świąteczne dla dzieci pracowników, etc.

Elżbieta Nowak

A konstruktywnego może? Bo fajnie byłoby chociaż wiedzieć o co Ci chodzi

Biuro projektowe

A ja chciałabym zapytać o to, gdzie jest wasza rzetelność, uczciwość i fachowe - BEZSTRONNE doradztwo w stosunku do klienta ??? Tajemnicą poliszynela jest fakt wynagradzania waszych handlowców przez innych producentów za sprzedawanie ich konkretnych produktów dostają dodatkową kasę za promowanie, czyt. wciskanie produktów takich firm jak GROHE, KLUDI, HUPPE, ?! Przecież handlowiec nie będzie proponował innych produktów - bo nic z tego nie ma po za "suchą" wypłatą, a na sprzedaży wymienionych producentów dostają pieniądze, które często są w kwocie ich miesięcznej pensji ! CZY to jest MORALNE ?

Tomasz
@Biuro projektowe

Na wstępie, jestem klientem CERMAGu, nie znam nikogo osobiście kto pracuje w CERMAGu. Co za różnica czy to jest moralne, firmy nie są od tego żeby przestrzegać kodeksu moralnego tylko żeby zarabiać pieniądze. Jeśli inna firma jej płaci premię to oczywiście, że ta firma będzie maksymalizować zysk poprzez polecanie tych produktów. to samo robi biedronka, tesco, i każdy inny, ktoś im płaci żeby wyeksponować dany produkt i dostaje za to kasę. Jeśli Pani chce uniknąć wpływu takich kampanii marketingowo sprzedażowych to proponuję wynająć fachowca, któremu zapłaci Pani, i on będzie wtedy lojalny i dobierze odpowiednie rzeczy pod Panią bez spaczenia ze strony producentów.

Janko

Żałuję, że brak na wątku opinii pracujących tu ludzi. Wiecie może o pracy w firmie?

Witam, W styczniu i lutym 2019r.robiłam zakupy w Cermagu we Wrocławiu i spotkałam się z niezwykle profesjonalna obsługa i duża życzliwością ze strony obsługującej mnie Pani Elżbiety . Oby w naszych sklepach byli tylko tacy doradcy jak Pani Elżbieta . Brawo Cermag Zadowolona klientka Lubię atmosferę w CERMAG za: Profesjonalizm, życzliwość i dbanie o zadowolenie klienta

Hanna

@Biuro projektowe a nie ma takiego zachowania w stosunku do klienta w firmie CERMAG? Możesz napisać więcej o współpracy z firmą? Czy możesz jakoś udowodnić to, co zarzucasz firmie? Bo tutaj mogą być tylko informacje, które są w jakiś sposób potwierdzone.

Hanna

@zielony to może spróbuj zaaplikować. Jeżeli Ci się uda dostać pracę kierownika w firmie CERMAG to zobaczysz na własnym doświadczeniu jak się pracuje. I wtedy porównasz z opiniami na forum. To co aplikujesz?

zielony

jaka jest teraz atmosfera w Cermagu Wrocław? Zastanawiam się, czy nie złożyć tam papierów na kierownika, ale kiedyś słyszałem różne opinie dobre i złe. Czy to prawda że od kilku lat jest nowy prezes? Co się zmieniło na lepsze?

Hanna

CERMAG we Wrocławiu ma aż trzy wolne stanowiska pracy: Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji, Magazynier i Doradca Klienta. Wszystkie szczegóły są w zakładce kariera: http://www.cermag.com.pl/pl/o-cermagu/kariera/

Hanna

Zastanawiacie się nad pracą w CERMAG? Koniecznie sprawdźcie aktualne oferty pracy firmy: http://www.cermag.com.pl/pl/o-cermagu/kariera/ Które stanowisko najbardziej Was interesuje? Może ktoś ma już jakieś doświadczenia z którymś ze stanowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o CERMAG - Wrocław

• Jak się pracuje w CERMAG?

Zobacz opinie na temat firmy CERMAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERMAG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CERMAG