SGP

Opinie o SGP

Pola Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś mający większą wiedzę o firmie i podzieli się nią na forum?

ja Nowy wpis

przede wszystkim urlopy bezpłatne ,nie ma możliwości umowy o pracę, informacji ZUS o składkach nie dają- zarobić się da ale tylko wtedy gdy masz dużo nadgodzin częsta rotacja pracowników bo stawka godzinowa podła , przy rekrutacji mydlą oczy czy to netto czy brutto- można pracować ale tylko do złapania innej pracy .Kontroler jakości? przecież to kłamstwo. pracodawcy-pomyślcie o zmianach jak chcecie mieć pracowników

Hanna Nowy wpis

@Ja, podniesienie wynagrodzenia to zdecydowanie dobra wiadomość dla wielu osób. Czy poza podstawą można liczyć na premie bądź inne dodatki? Dla niektórych może być to decydująca kwestia przy podejmowaniu zatrudnienia. Może widzisz jeszcze inne aspekty, za które warto pochwalić pracodawcę? Czy atmosfera panująca w SGP jest przyjazna?

Ja Nowy wpis

Obecnie płaca jest OK . Sporo się zmieniło w ostatnim roku. Ludzie którzy chcą pracować a nie narzekać, będą zadowoleni.

Kontroler jakości

rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, pani wszystko opisała dokładnie, stawka dla mnie OK, odprowadzają składki z umowy zlecenia więc tu też OK

Hanna

@Karolina dlaczego uważasz, że jest wszystko na opak? Co masz dokładnie na myśli?

JustMe
@Hanna

Hanna, czyli nie tak, jak zapewniane jest w ogloszeniach i podczas rozmowy na początku, kiedy to przedstawiane sa warunki pracy.

Nie polecam, wyzysk, wszystko na opak, człowiek równa się zero

byly pracownik

Tragedia... wyzysk! Mała kasa, karzą zapierniczać, często nie informują o nadgodzinach. Koordynator, a chyba jakiś awansowany juz pedałek xd o mało nie zabija ludzi swoją jazda samochodem. kolejny bez prawka jezdzi ahahaha xd śmiech na sali. Nie polecam!!! uciekajcie od tej firmy jak najdalej!

xxx

No ale to wiadomo jakich zarobków można się spodziewać będąc koordynatorem projektu produkcyjnego? Chętnie bym się załapał, bo w końcu dobre stawki i tak się trafiają u nich. To dobry znak. Pozdrawiam

ewka

Cześć, a może ktoś z Was wie jak wygląda tam praca kontrolerów jakości? Też tak beznadziejnie....?

byly pracownik
@ewka

Praca kontrolera? pic na wode. rzucaja cie na produkcję i robisz jak inni. Tylko nazwa stanowiska inna...

kortez

Kasa zawsze na czas, dobra atmosfera, można dopasować grafik pracy do własnych oczekiwań za co duży plus.

kaczor

Rany, ludzie jak Wy narzekacie. Podczas rozmowy, wszystkie warunki zatrudnienia są omawiane, więc podejmując tą pracę jesteście świadomi na co się piszecie. Pracuje w SGP ponad pół roku, też podpisywałem dwie umowy bo nie jestem już studentem, a to normalne, że dla kogoś na zusie, pracodawca ma obowiązek odprowadzenia większych składek. Właściwie bez różnicy czy to jedna umowa czy dwie. Praca jest lajtowa, można swoje obowiązki wykonywać na luzie a dostajesz dychę na rękę. Niejeden musi się mocno narobić, żeby taki hajs dostać. Co do koordynatorów, każdy jest inny to normalka, Ci których ja miałem okazje poznać są ludzcy i ze wszystkim można się dogadać. Chcesz wolne to dostajesz, nie ma takiej opcji przy umowie o prace. W każdej firmie znajdzie się coś na co można narzekać, ja tam akurat się cieszę, że pracuje w sgp. Jestem ambitny co mój kierownik zauważył i nieraz już rzucił jakąś premie. Ja firme sgp oceniam jako dobry start, umożliwiają rozwój i awans co na pewno przyda się w dalszym życiu.

student

Myślę, że jako student mogę polecić pracę, poszli mi bardzo na rękę jeśli chodzi o moje studia i zajęcia które miałem w normalnie w tygodniu. akurat ja chcialem pracowac w wekeendy ale widziałem , że ci co chcieli mieć wolną sb i ndz to nie przychodzili.stawka też spoko, dostalem nawet więcej niż tu pisali ludzie z wroca.

lewaspółka

pomyłka w twoim ogłoszeniu - nie pracowników tylko niewolników. najpierw się dziwiłem że skarbówka i pip nic z tym nie robi, ale co się dziwić, pewnie tam pracują kumple, znajomi etc, dostanie w łapę, da najwyżej jakąś śmieszną karę i git. można mówić że ten kraj jest po prostu taki chuyowy, ale ludzie tez mają w tym swój udział bo godzą się na takie warunki. oni mogliby wam zaproponować 3 albo 4 razy większe stawki i tez by zarobili, ale skoro ludzie są frajerami i dają się dymać bez mydła to oni to wykorzystują maksymalnie, nawet im powieka nie drgnie, mają was za nic, polacy to po prostu 'murzyni europy'.

citizen

Tak chłopie masz 10 zł tylko nie bedą płacić składek za ciebie Zastanów się lepiej!!!!!!!

Nie, skoro masz wypracowane 900 zł netto to tyle dostaniesz.

lupa

to gdzie isc jak w tym (usunięte przez administratora)* miescie nie ma pracy?

jhg

Nie polecam nikomu dziadowski pracodawca

los

dzięki z odpowiedz, czyli jak mam 9 zl za godzine NETTO i przepracuje 100 godzin, i na rachunku wyjdzie 900 zl to dostane mniej bo na pit jeszcze ściagną? Dobrze myślę?

Dostajesz normalnie 2 pity

los

a jak z urzędem skarbowym czy z tych dwoch umow trzeba się rozliczać? Czy pracodawca to robi czy mnie mogą za to ścigać?

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP?

Kandydaci do pracy w SGP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP