Opinie o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Brak podwyżek, bo zarząd nie pozwala, w zamian tego obiecują premie o ustalonych wysokościach, a przy ich wypłacie okazuje się, że budżet się nie spiął i tną po części lub całości. Oszukują ludzi na pieniądzach i pracy. Jeden etat jest wypchany robotą, ale z powodu braku pracowników (niby zatrudniają, ale są wybredni i dziwnym trafem nikogo się nie da znaleźć na miejsce osoby, która się zwolniła) zrzucają na ciebie pracę 2 lub 3 osób i proponują premię w wysokości kilku stówek za tą pracę (najchętniej maksymalnie 300 zł). Wychodzenie po 8 godzinach pracy jest uważane za brak zaangażowania, natomiast nadgodziny nie są wypłacane, a ich odbieranie nigdy nie jest w stosunku 1:1 - tak to ludzie mieliby po kilka tygodni do odebrania. Pracy jest dużo, w ciągłym stresie przez brak płynności finansowej firmy, wymaga się rzeczy nadprzyrodzonych, a i tak zero podziękowania (tym bardziej w $ tego nie uświadczysz), a często i tak pretensje, że nie na czas. W jednym zakładzie już były masowe zwolnienia (z inicjatywy pracowników), w drugim planują, a we wszystkich ciągle się o nich mówi. Nic nie wynagradza stresu i wysiłku, jaki się wkłada w pracę. Nie warto. Mobbing jest na porządku dziennym. Ktoś powinien zmądrzeć i zacząć nagrywać rozmowy z kierownikami, bo skoro nie ma sensu wykłócać się o należne premie, może firma się w końcu czegoś nauczy, gdy zacznie pracownikom wypłacać odszkodowania. Podziw dla ludzi, którzy tam jeszcze wytrzymują, choć wiem, że nie jest łatwo. Trzymam kciuki za szukanie nowej pracy - da się, bo naprawdę nigdzie się już tak nie pracuje. A zarobki średnie - 2500-3000 + premie po kilka stówek. Dużo obiecują, niewiele dają. Jak bardzo ciśnie to polecam od razu wynegocjować satysfakcjonującą pensję, bo potem podwyżki NIE BĘDZIE, nieważne jak dobry jesteś i jak bardzo ją obiecują. Są absolutnie w (usunięte przez administratora) więc wszystkie chwyty dozwolone - ale tylko na początku, bo jak złapiesz haczyk to jesteś stracony. Moje sugestie dla DRUK MARKUSZEWSCY: Polecam zacząć szanować pracowników i to, co robią, bo stale cięcie na nich kosztów i zrzucanie na nich odpowiedzialności za wszystko ma krótkie nogi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Warto zacząć odnosić się do pracowników z szacunkiem, uświadomić sobie, że za mobbing istnieje odpowiedzialność karna, a samo działanie na zasadzie wyimagowanej marchewki i ostrego kija nie działa dobrze w XXI wieku, w którym rynkiem rządzą pracownicy.

Kriss Nowy wpis

Panuje oguleny piszac delikanie burdele nowwi handlowcy, brak rozpisek co gdzie nikt natym niemoże Sory to pomyłka , że połaczyliśmy sie razem

Administrator Nowy wpis

Zgodnie z informacją z Krajowego Rejestru Sądowego firma Druk Markuszewscy Sp. z o.o. została wykreślona z rejestru przedsiębiorców z dniem 3 marca 2017 roku.

szczęśliwie gdzie indziej :) Nowy wpis

No i powinęła im się nóżka. Zadufanie i brak szacunku dla pracownika prędzej czy później kończą się upadkiem firmy. Piotr, potrafisz jeszcze wyprostować plecy? Tak czy nie? "Tak czy nie" - to wizytówka tej firmy. Bardzo żałosna zresztą.

Brałeś udział w rekrutacji do DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Wert

Ktoś coś słyszał o oddziale Konik Nowy, podobno zwolnili się wszyscy handlowcy? Z produkcji zwolniona około 30 osób z końcem sierpnia. To chyba początek końca tych fabryk

@Wert

Tak handlowcy odeszli brygadzisci kierownictwo powoli się wykrusza po odejściu nie można odzyskać swoich dokumentów bo Pani I......zachowuje się nie odpowiedzialnie potrafi tylko wręczyć wypowiedzenie reszty papierów nie potrafi załatwić brak słów nie polecam

Tom

I to pisze zapasiony knur,ksywa oblech,gdzie się nie pojawił to zostawiał krople potu,nawet KJ się go brzydziła,taki był pracowity,że już po pierwszej wypłacie,nagle miał problemy w domu,człowiek higiena,który pracując tu wcześniej,parówki na slklejarce wieszał,dzięki czemu,już oblecha na sklejarkę nie chcieli,mówi o higienie a prawie przez miesiąc w jednych ciuchach chodził,zachlał ryj i mu podziekowano,bo się wieprz nawet w maszynę nie mieścił.

Tom

Doczytałem resztę,stajenny bożyszcze kobiet się odezwał"oprator",Casanova"150 kg +,byłeś w hodowli trzody chlewnej,ze juz prawiczkiem nie jesteś? Czy dorabiałeś joko ponton i przez przypadek zamoczyłeś?

Tom

Nie dość,że prostak i pijak,to jeszcze analfabeta"wśrut"????????????????

Tom

I jeszcze "urusł" ha ha ha!!!

Tom

Skąd Ty to 5 lat wziąłeś? Lepiej idź tam,gdzie się leczysz psychiatrycznie i niech Ci mocniejsze leki przepiszą.

Zuza
@Tom

:D:DDD o jesu, ale komedia, uśmiałam się do łez -dzięki @Tom!!

Edyta

@Zxcvbnm czyli jaka impreza świąteczna była dla biura firmy DRUK MARKUSZEWSCY, skoro zwykli pracownicy dostali placki i paluszki i niektórzy dodatek do pensji? Czyli, żeby dostać pieniądze na święta trzeba było być w trudnej sytuacji, tak? Każdy zarabiający więcej nic nie dostał? Czy zgłaszaliście pracodawcy, że jest to trochę niesprawiedliwe.

ktoś tam
@Edyta

dodatki na święta były ale Zus w grudniu już nie zapłacony

Tom

A kawę pasożycie,mógłbyś sobie sam kupić a nie codziennie po dwie łyżeczki kawy przychodzić.

Aldona

Pracowałam jakiś czas temu i nie polecam.Żadnych podwyżek chyba że człowiek się zwalnia i proponują krocie.Pani brygadzistka Jowita gnębi ludzi psychicznie nadaje się to do inspekcji pracy.Ogólnie nie polecam.

Pupilek
@Aldona

Dziwne masz teorie, pracowałam z Jowita długo, jak była na hali i potem jak została brygadzistka, ceni osoby które naprawdę pracują i potrafi je wynagrodzić, pisząc w ten sposób wnioskuję że byłaś osoba "leszczem" nie nadająca się do niczego, zawiść ludzka nie zna granic, żenada

Ktoś!
@Pupilek

Leszczem to jesteś Ty!!! Trudno pisać dobrze o kimś kto nie szanuje innych ludzi, uważa się za kogoś lepszego, a tak naprawdę od siebie nie daje nic!!!

Pupilek 2
@Ktoś!

Właśnie w ten sposób myślą osoby które przychodzą do pracy przegadać 8 godzin zamiast pracować, jest wiele osób które będą za Panią J., stoi za tymi co pracują, w końcu się ktoś zabrał za tych nierobow, ciągle tylko te same osoby muszą nadganiac za całą zmiane

Niki
@Pupilek 2

Hahaha, fajne wytłumaczenie na chamskie zachowanie! A tak nawiasem mówiąc, chyba nie była taka dobra, skoro jej kariera została tak brutalnie przerwana!!!

Ja wiem
@Niki

Przerwana? Znów jakieś ploteczki rodzace się w chorych głowach, matko dobrze ja niedługo też odchodzę, nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tej firmie. Same niedoje... ne stare baby. Wykończcie się tam na wzajem. BRAWO JOWITA, MY ZAWSZE ZA TOBĄ

Pink i ponk

Hej Gdańszczanie czy wy też nie dostaliście wypłaty w tym miesiącu na czas?

Ktoś
@Pink i ponk

No nie, czyżby zakład był nie wyplacalny ????

Ktoś

Syn
@Skromny Sztancownik Na Wyrwie

Edward wróć.

Zxcvbnm

W Poznaniu tylko renciści dostali całe 300zł i osoby które zarabiają po 2tys po 100zł na otarcie łez reszta zakładu miała się zadowolić plackiem i paluszkami tylko biuro świetnie się bawiło o sobie nie zapomnieli na Święta

Edyta

@MarekP a jak duże są te bony? Czyli kim byliby Ci ubodzy? Masz na myśli, że wszystkie oddziały nie dostały premii świątecznej? @Marfi piszesz, że nie ma bonów świątecznych w firmie DRUK MARKUSZEWSCY, ale poniżej jest napisane, że Poznań i Gdańsk dostał. To Ty pracujesz w Gdańsku i nie dostałeś?

MC Idea

Nowy duży kot od początku maja nie wykazał się niczym prócz tego że jest cienki jak barszcz, nie trzyma ciśnienia, nie potrafi zarządzać, słucha się pracowników i rozgrywają go jak leszcza. Kto bierze do zarządzania firmy produkcyjnej ogórka z finansów i nie wie jak trzymać za gardło produkcję i inne działy. Reszta kadry też bez wykształcenia wyższego lub zdobywanego przez około 10 lub więcej lat. Układy i układziki. Firmą kierują feministki której sterują prezesami. Jest kilku fajnych ludzi ale są niedoceniani i raczej wycofani i schowani. Jak się pokażą ze swoją wiedzą pewnie zostaną zwolnieni no bo szefostwo wychodzi z założenia że lepiej sterować gupkami. Na razie zwalniają nie dając nowej jakości w zamian. Ot takie moje spostrzeżenia i czekam na okazję by dać nogę stąd.

Marfi
@MC Idea

Raczej ludzie rzucaja wypowiedzenia a nie sa zwalniani. Brak bonów swiatecznych ,brak premii,8 godzin na niezmiennej od lat stawce i do domu. Ludzia chca zarobic a nie moga.NIE POLECAM

MarekP

Gdańsk też takie duże bony Świąteczne dostał jak Poznań? Zamożnym zabrali ubogim dali? Żenada!

Edyta

@Stachu skoro dodałeś komentarz to powinieneś przeczytać regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin i jest tam napisane, że obrażanie innych jest niedopuszczalne i takie komentarze są usuwane przez administratora forum.

Kuba

Witam widze ze szukaja operatora maszyny sztancujacej praca na 3 zmiany, ile da sie wyciagnac na mc,czy sa jakies nadgodziny.

Kolega po fachu
@Kuba

Ponoć na sztancy bida a i trzeba nieźle zasuwać bo morza wieje lepiej wbijaj na Poznań.

Edyta

@Kuba myślę, że Twoje zarobki mogą być uzależnione od Twojego doświadczenia w branży. Może warto, żebyś zaaplikował i wtedy najszybciej na rekrutacji dowiedziałbyś się o pracy w firmie i warunkach, o które pytasz?

Edyta

@ALK czy zwolnienia są czymś spowodowane? Czy firma DRUK MARKUSZEWSCY ma jakiś gorszy okres i dlatego zmniejsza ilość pracowników? Czy to zwykła rotacja? Każda informacja będzie przydatna w tym wątku.

Darek

Czy może ktoś napisać coś więcej o sytuacji w firmie?

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)
2.1/5 Na podstawie 137 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)