brak logo

DRUK MARKUSZEWSCY

Gdańsk

Opinie o DRUK MARKUSZEWSCY

Pinek 2015-12-17 10:21:40
Docenia się to co jest na kwitku, a tutaj nie ma co doceniać
3
bosik 2015-12-18 19:34:03
widziałem, że DRUK Markuszewscy ruszyli z rekrutacja, poszukuja na stanowiska takie jak projektant CAD, Operator DTP, koordynator ds. zapewnienia jakości, czy asystent ds. logistyki i zakupów.
1
errr 2015-12-26 23:43:07
@bosik faktycznie rekrutacja u nich jest teraz calkiem spora, widzialem ze poszukuja rowniez pomocnika introligatora w Gansku czy operaatora produkjic
mala 2015-12-29 12:10:45
podoba mi się u nich tylko jedno stanowisko jako Asystentka ds. Logistyki i Zakupów, bo tylko na tym stanowisku masz od razu umowe o prace i to mi się podoba.
2
ekierka8 2015-12-31 15:22:25
@małą ja sądzę że atrakcyjnych stanowisk jest o więcej, poczytaj sobie. ja będe startowała na asystentkę ds,.logistyki im zakupów bo jestem w strakcie studiów ekonomicznych a takich ludzi właśnie szukają
molik 2016-02-11 21:50:14
szkoda że ta oferta o której piszeceie mi sprzed nosa uciekła. ale niedługo potem pojawiły się nowe oferty, tym razem na maszynistę i operatorów, więc moze niedługo i nowe stanowisko w dziale zakupów sie pojawi
.m. 2016-02-15 14:29:06
no ale za to @molik pojawiło się dużo innych ofert, jak np. maszynista offsetowy czy operator maszyn programowanych komputerowo, jak rwnież pracownik produkcji w gdańsku... wszystko zależy od twoich kwalifikacji, bo warto się starać, gdyż zatrudniają na umowę o pracę.
źdźbło 2016-02-18 13:01:11
kolego - wszystko w porzadku tylko w samej ofercie nie za wiele o pracy i obowiązkach piszą. Mnie też zastanawia czy ludzie bez doświadczenia będą w stanie się tam odnaleźć ?
interes 2016-02-27 11:54:15
A mnie wciąż interesuje ogłoszenie na operatora produkcji - pracownika produkcji. Dobrze, że zapewniona jest umowa o pracę i nawet odpowiedni rozwój zawodowy.
skubany 2016-03-04 14:32:10
Ehhh... praca pracą ,ale kierownik i te jego mongolskie teorie jestem młody i wielu mówi mi ,że szkoda czasu w tej firmie ale co praca jak praca kase muszę mieć!
Chciałoby się jednej zmiany ale cóż trzeba jeszcze troche i kończę tą robotę !!!!!!
tomasz 2016-03-04 16:25:26
Podejrzewam, że praca na produkcji nie jest aka cięzka tym bardziej, ze produkują opakowania kosmetyczne, spożywcze, farmaceutyczne wiec to lekkieprodukty nie narobisz sie jednak wystac swoje trzeba a to praca chyba w systemie.
Marco Polo 2016-03-05 19:32:00
DTP nie polecam, pracowałem tam 3 miesiące i sam zrezygnowałem. Moje oceny w skali od 1 do 10:

wprowadzenie stanowiskowe 1 (napisałbym zero - posadzą cię na kilka dni przy najlepszym kolesiu, który zasuwa na swój target z prędkością światła, wyciągając króliki z kapelusza skrótami, a ty będziesz siedział i się lampił w ekran godzinami, i choćbyś miał jedno oko na klawiaturę, drugie na monitor, i tak nic nie zobaczysz) usłyszysz, że: ,,nie oni są tu od szkolenia, jak się dogadywałeś z kierownikiem to niech on cię uczy,, ;

odpowiedzialność 10 (często można usłyszeć to zdanie - jeden błąd i cię nie ma - dla mnie to wystarczająco często, by podpiąć pod mobbing)

wynagrodzenie 4 (ale to każdego indywidualna sprawa, jak dla mnie za niskie biorąc pod uwagę całokształt);

atmosfera 5 (duże ciśnienie, wszystko szybko i jak najwięcej - będziesz słyszał ,,pomagamy sobie i nie ścigamy się,, a jest wręcz odwrotnie)

Nie daj się przerobić w wała na naświetlanie, ty będziesz naświetlał a reszta będzie robić wyniki. Ty się nic nie nauczysz a reszta będzie dostawać premie. Będziesz naświetlał tak 3 miesiące, a później będą pretensje, że nie umiesz rozwijać plików. Jak nie masz doświadczenia w DTP, to 10 razy bym się zastanowił, bo obiecują, że się nauczysz a koniec końców zostajesz sam jak palec, i mówią ci, że sam masz się uczyć, wprowadzać w pliki za grubą kasę o olbrzymiej odpowiedzialności.

Porażka
1
lasp 2016-03-06 18:39:02
A to zależy bo nie każdy narzeka @Marco Polo, można trafić także na pozytywne opinie na temat tej firmy. Sądzę, że jednak zarobki w graniach 2000 są zachęcające.
nie Marco Polo 2016-03-07 09:14:34
A może tak czasem warto spojrzeć w lustro i zastanowić się nad tym dlaczego tak się stało? Ten zły pracodawca wykorzystał mnie i na dodatek mało płacił. Przecież ja, człowiek z pokolenia "Y", sprostam każdemu wyzwaniu!
- Co umiem?
- yyyyyyyyyyyyyyy...
- Jak szybko się uczę?
- yyyyyyyyyyyyyyy...
- Co mogę zaoferować swojemu pracodawcy?
- yyyyyyyyyyyyyyy..., aha będę przychodził! :)

Ludzie młodzi, którzy przychodzą do pracy najpierw muszą się dożo nauczyć, pozyskać wiedzę, otworzyć się i ZAANGAŻOWAĆ. Pracownicy typu "pokaż małpce co ma zrobić, żeby dostała banana" są mile widziani - przy taśmie produkcyjnej.
Proponuję to przemyśleć wszystkim, którym się wydaje, że firmy płacą tylko za codzienne podpisywanie listy.
Marco Polo 2016-03-07 17:04:38
A co ma wygląd do wiatraka, by patrzeć w lustro? Może dzięki mojej ocenie, firma zacznie inaczej podchodzić do nowych pracowników i wprowadzać ich w zakres obowiązków STOPNIOWO i SYSTEMATYCZNIE. Po to przychodzi do pracy codziennie i podpisuje tą listę. Ponieważ mógłby w tym czasie siedzieć w domu i uczyć się innych, równie wartościowych rzeczy z pokrewnych branży (tak jak to robi w tej chwili). Jeśli firma zacznie przygotowywać pracowników do ich stanowiska pracy, wtedy będzie w niej super a pracownik taki, jeśli ma zdrowo pod kopułą, będzie tej firmie dozgonnie wdzięczny.

ZAANGAŻOWAĆ ??? W co ? W kilkudziesięcio godzinne nagabywanie na pierdoły o polityce, jak człowiek przychodzi do pracy, by się nauczyć i robić. Mimo tego, iż wielokrotnie powtarza, że nie ma ochoty na smęcenie o polityce? To faktycznie czas na pierdoły o polityce jest ale, by nauczyć to nie ma. Faktycznie problem był we mnie i mój wygląd pewnie mnie dyskwalifikował :))) Niecodzienny widok w studio. Trzeba mieć okulary, skoliozę, ważyć 60 kg, i udawać omnibusa, wtedy posada gwarantowana.
Moje umiejętności można sprawdzić, dzięki mojemu portfolio i to była przepustka do tego, by w ogóle dostać tą posadę. Prace moje robione są prze zemnie, wektor po wektorze, od podstaw w tych samych pokrewnych programach graficznych. Prace te są dość skomplikowane, by śmiało mówić o przyzwoitych fundamentach do codziennego nakładania zalewek, hotstampingów, lakierów czy tłoczeń.

Co do pracy na taśmie, to niektórym by się przydał taki kilkuletni staż. Wtedy by zrozumieli, co to znaczy ciężka praca w warunkach często toksycznych, a przede wszystkim nauczyli by się wyrozumiałości.

Pozdrawiam ;)
2
Heh 2016-03-07 21:19:28
Zajebisty wątek jak głupi z głupszym :)
A ta dziwaczka z kontroli to jeszcze tam jest? Kadrową również nie sposób zapomnieć hihihihi
2
Marco Polo 2016-03-08 01:11:23
P.s. Chyba się troszkę pomyliłeś, bo to ja właśnie mówiłem, że się ,,szybko uczę,, i tak jest w rzeczywistości ( a nie, jak twierdzisz na twoje pytanie w tej kwestii, odpowiadałem YYYYY... ) i chyba dlatego,że tak mówiłem, robiono wszystko bym się niczego nie nauczył. Tak więc stwierdzeniem pokolenie ,,Y,, to się chyba przeliczyłeś. Co do reszty, to co umiem można zobaczyć w moim portfolio, które jest dostępne dla każdego w internecie jak otwarta książka, a nie YYYYY... jak twierdzisz. Jest w trakcie rozbudowy ale wystarczająco można zobaczyć, by ocenić poziom, czy ktoś się nadaje by kłaść skomplikowane zalewki, tłoczenia itp... Czy nie. Tyle w temacie. Myślę, że na tym skończymy. Z tą małpą i bananem, powiedzmy, że przymknę oko i nie dam się sprowokować.
1
Marco Polo 2016-03-08 04:46:29
P.s. 2 - ,,Robiono wszystko bym się niczego nie nauczył,, w sensie, bym jak najwięcej spędzał czasu na naświetlaniu. Proszę sobie przeczytać instrukcje stanowiskową operatora DTP: 80% pracy stanowiskowej to praca przy komputerze przy plikach, a 20% fizyczna, między innymi przy naświetlaniu. A jak było ze mną? Proszę sobie przeliczyć czas, kamery dokładnie zarejestrowały ile spędzałem na naświetlaniu. Człowiek przyszedł do pracy na DTP a miał wrażenie, że chcą z niego zrobić ciecia od wkładania płyt i przyciskania guzika. Już w 3 miesiącu zacząłem powoli zapominać jak działają programy graficzne. A kolega ze studia twierdzi, że przyczyną złego jest wygląd atlety sportowca :))) - ja je@#e. Żenada.
1
Skom 2016-03-11 14:10:59
Ale te instrukcje są dość skomplikowane, ja je kiedyś widziałem i musze przyznac, ze dla mnie to za ciężkie, ale wpadłem tutaj poczytać i się czegoś więcej dowiedzieć
:) 2016-03-13 14:29:15
No zarobki w granichach 2 tysiący są zachęcające, ale nie wydaje mi się by na każdym stanowisku takie były. Teraz szukają operatora DTP w Gdańsku. Podoba mi się, że nie wymagaja doświadczenia. Jedynie to umiejętności koncentracji na wykonywanym zadaniu, niezależnie od otoczenia, dużej cierpliwości, ze względu monotonny charakter pracy, czy też staranności, dokładności.
Boski Żigolo 2016-03-13 20:02:57
2 tysie za detepe? Lol, 2k euro to może... chyba nie zdajesz sobie sprawy, co trzeba umieć, żeby nie przygotować do druku opakowania do góry nogami lol. Ciekawe który gałgan zatrudnił gościa z ochrony na dtp...
Marcopolo 2016-03-14 08:17:48
Gościa z ochrony? Koleś w jakim ty świecie żyjesz? Ten ,,ochroniarz,, w ciągu 3 miesięcy, śmigałby na przyzwoitym poziomie, gdyby w firmie była koleżeńska drużynowa atmosfera. Ale, że większość ma cię głęboko w d.... to i rok nie wystarczy, by sprostać zadaniu. Piszę większość, bo jedna osoba jest pomocna ale to za mało, tym bardziej, że skład się zmienia w rotacji i nie wiadomo na kogo trafisz. Reszta DTP rypie na masę i nie ma czasu na wyjaśniania. Poza tym jak 80% swojej pracy spędzasz na naświetlaniu to zapomnij o czymkolwiek. Jak ci z DTP są tacy mocni w gębie, to niech zrobią chociaż jeden z moich projektów wektorowych, od deski do deski, hmmm? P.s. krytyka odnośnie wyglądu, podchodzi pod dyskryminacje w miejscu pracy. Nie dość, że mobbing to jeszcze dyskryminacja - brawo oby tak dalej.
1
Skom 2016-03-15 15:50:56
Mi się wydaje, że własnie w euro jest kasa, ale nie wiem bo nie robię w tym zawodzie jakiś czasa, aczkolwiek lubię tu powracać co jakiś czas jeszcze, mogę, mogę
Krzysio Kolómb 2016-03-15 18:14:49
Ale @marcopolo, co, przytwierdzałes sobie bimbały z buraków i nikt tego nie docenił? Koledzy się podśmiewywali z wektorów w Corelu?
Marco Polo 2016-03-15 20:15:32
Faktycznie Ilustrator a Corel różnica ogromna, jak BMW do Mercedesa :))). Jeden ma napęd na tył, drugi na przód, kierownica, cztery koła, hamulce, buda i silnik. Co do bimbałów z buraków, to każdy ma swój gust. Jednak nie mowa o gustach, a o poziomie skomplikowania, jakości i o tym, czy dasz radę chociaż jednego ,,buraka z bimbałów,, zrobić, w co wątpię. Wpisy dokładnie świadczą o tym jaka tam panuje atmosfera. Zresztą nie pracują tam ludzie z 3miasa, tylko z jakiś pipidów z 30% bezrobociem. Przyjeżdżają tu, zaniżają stawki, guma w gaciach napięta kredytem. Ale jak usłyszą, że ktoś z 3city (bez kredytów) może robić jeszcze taniej te super skomplikowane zalewki i pudełka nie do góry nogami, to zapala się czerwone światełko, hmmm?. Zresztą czułem się jakbym mimowolnie uczestniczył w waszej dziwnej grze. Zwolnili wam kolegę (jak to marudziliście) za jakiś mały błąd i w moim odczuciu, padłem ofiarą waszego protestu przeciwko polityce firmy. Firma przyjmuje tańszego pracownika (mnie) do przeszkolenia. Co wy robicie? Wszystko, byleby by mnie nie nauczyć, a najlepiej zrobić idiotę na naświetlaniu. Do końca zostałem tylko dlatego, żeby udowodnić i przekonać się, że to ja miałem rację, bo mnie gilają te grosze jakie tam zarobiłem. Nie poszedłem tam dla kasy (wstępnie), bo nie mam napiętych gaci tak jak wy. Zgłosiłem się tylko dla wiedzy merytorycznej i bardzo się zawiodłem, a nawet do końca straciłem wiarę w ludzi. I tu utnę tą dyskusję, bo nie mam więcej już nic do dodania. Powodzenia w waszej wymarzonej pracy za te ( jak to narzekacie ) 2000 zł, obyście zarobili kupę forsy, skoro tyle wam mało. Faktycznie stawka taka, by być psu bratem. I żeby nie było, wielokrotnie mówiłem w ciągu tych 3 miesięcy, co jest nie-tak.
1
DTP operejtor 2016-03-16 08:35:26
@MarcoPolo - Chłopie, a Ty byłeś u lekarza ze swoimi problemami?
Może gdybyś podobną ilość energii włożył w pracę co w hejtowanie to Twoje życie wyglądałoby lepiej?

PS
Przepracowałem w DTP już wiele lat (w tym trochę w druku). W DTP nie chodzi o to, żeby rysować dużo wektorów, tylko żeby je rysować mądrze...
Zastanawiałeś się kiedyś czym się różni DTPowiec od grafika?
Skom 2016-03-17 15:52:33
No dobrze, to ja się może nie wypowiadam, bo generalnie chyba mam jeszcze za małe doświadczenie aby to wszystko wiedzieć, ale dobrze się Was czyta kochani
Pani Janka 2016-03-20 16:43:31
Co tu się odjaniepawla...
1
jaśminka 2016-03-20 17:48:17
@skom, pisz śmiało, może coś się dowiesz i wyciągniesz jakieś wnioski., jeśli zależyu ci na wejściu do pracy do producenta opakowań zostań z nami i rozmawiajmy
kolo 2016-03-30 17:52:27
Do @MarcoPolo. Ten syf który opisałeś jest w większości studiów dtp przy trójmiejskich drukarniach. Niestety piszesz prawdę. Smutną prawdę. Brak wdrożenia, mobbing i wyzysk za grosze. Nasza kochana Ojczyzna w skrócie. I do tego Wspaniali Koledzy.
3
tomek 2016-03-30 17:57:47
kurde chce złożyć cv na planistę produkcji bo dobry znajomy polecał mi pracę w firmie ale trochę gryzie się to z waszymi komentarzami @kolo czy wszystko co piszesz to na pewno prawda?
Jaco 2016-04-06 17:36:10
No elo mordeczki, tez planuje aplokiwac na stanowisko pianisty, dajcie cyne jak tam z benefitami, są 13ki, multisporty, lunche?
6 2016-04-19 18:14:24
nie ma lunchy, ani 13tek, za to jest multisport i jest całkiem spoko.
czok 2016-04-29 18:09:22
Dobrze, że przynajmniej jest ten multisport dla pracownika
jaśka 2016-05-05 21:23:54
ale on ten multisport to jest dawany wszystkim pracownikom zatrudnionym na każdym stanowisku w firmie? bo ja będę wysyałała cv i list motywacyjny na koordynatorkę lean i ciekawi mnioe czy też mnie to obejmie
Krwawy Baron Janiny 2016-05-06 17:41:04
Jaoek sie niee naułóczysz pisać po poolskiu to nie-e.
zel 2016-05-12 09:19:05
Krwawy Baron Janiny :)
Obserwator 2016-06-01 20:19:56
Krwawy baron Janiny nie jest tak mocny jak wielka oratorka równouprawnienia. Ortodoksyjna orędowniczka kobiecych praw. Duża wielka les.a.
1
paweł 2016-06-09 12:02:46
nie wiem czy teraz ktoś znajdzie się na stanowisko jako Mechanik maszyn poligraficznych, bo tu są naparwde duże wymagania jak np. wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne, mile widziane wykształcenie elektroniczne) no i min. 2 lata doświadczenia (preferowana w branży)
rafi 2016-07-09 11:49:04
witam! mam pytanko ile może zarabiac kierownik zmiany wspomnianej firmie? i jakie sa możliwości rozwoju na tym stanowisku??
kot 2016-07-09 12:41:28
Posiadanie średniego wykształcenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież i tak relacje mają tutaj w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków.
MC Idea 2016-07-09 22:00:58
Nowy duży kot od początku maja nie wykazał się niczym prócz tego że jest cienki jak barszcz, nie trzyma ciśnienia, nie potrafi zarządzać, słucha się pracowników i rozgrywają go jak leszcza. Kto bierze do zarządzania firmy produkcyjnej ogórka z finansów i nie wie jak trzymać za gardło produkcję i inne działy.
Reszta kadry też bez wykształcenia wyższego lub zdobywanego przez około 10 lub więcej lat. Układy i układziki. Firmą kierują feministki której sterują prezesami.
Jest kilku fajnych ludzi ale są niedoceniani i raczej wycofani i schowani.
Jak się pokażą ze swoją wiedzą pewnie zostaną zwolnieni no bo szefostwo wychodzi z założenia że lepiej sterować gupkami.
Na razie zwalniają nie dając nowej jakości w zamian.
Ot takie moje spostrzeżenia i czekam na okazję by dać nogę stąd.
2
zel 2016-07-09 22:05:18
Nowa władza robi porządki wszędzie, nawet w tych sektorach gdzie wszystko dobrze działa. Taka rola nowej władzy. A i Ci najpewniejsi pewnie czują się niepewnie ;)
elo 2016-07-09 22:08:38
kot' niektorzy pracodawcy wolą miec wykształconych pracowników, chociaż jak oni także ponieważ już mają wyrobioną dobrą opinię wsrod klientów i raczej wiele osób pracuje u nich, ja aplikowalem teraz na Magazyniera
1
Anioł Wodzący Rękę Janiny 2016-07-16 14:09:13
A z niewolnika nie będzie pracownika... Jan Paweł II, Papież Polak
4
w 2016-07-16 14:12:29
@elo daj znać jak się dostaniesz prosze i opisz jak dokładnie przebiegała prowadzona wobec ciebie rekrutacja, teraz szukają kierownika produkcji jak coś
Lean 2016-07-30 23:00:25
Teraz szukają Lean Coordinatora:
Pozbyli się wysokiej jakości specjalistów lean z branży automotive. A skąd wziął się Lean zapyta ciekawski?
Oczywiście że z Toyoty i automotive to skoro pozbyli się takich fachowców to kogo i po co szukają?
Otóż odpowiadam:
Poszukują nie Leanowca a kogoś kto będzie węszył i donosił.
Powodzenia aplikującym.
xoxo 2016-07-30 23:14:07
Ja widziałem ogłoszenie, że jest poszukiwany koordynator lean i systemu erp. Idealnie, że są odpowiednie narzędzia pracy i nawet jakieś karty sportowe, taka dbałość w dzisiejszych czasach to rzadkość. A wypłata?
viki 2016-09-06 17:07:56
a tą odp. napisała żaba p. Janeczka (ha ha Janeczka), bo tylko ona w tej firmie taka "mondra"
3
Asx 2016-09-06 18:31:55
Daj spokój Janeczka jest akurat najbardziej sensowną osobą, chyba nie powinno to nikogo za mocno dziwić, ja zawsze szanowałem ją za wszystko, doskonala kobieta, jak i ta nasza firma, też w porządalu bardzo
Zostaw swoją opinię o DRUK MARKUSZEWSCY - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUK MARKUSZEWSCY