Ideal-Sokółka

Siemiatycze

Opinie o Ideal-Sokółka

Jadwiga 2011-11-07 09:53:30
Ta firma to dziadostwo i kombinatorzy.[usunięte przez admina] .Radzę trzymac się jak najdalej od tej firmy
marek 2013-02-20 13:48:37
Dołączem się do powyższych opinij [usunięte przez admina] jest niegrzeczny nie kompetentny wszelkie reklamacje zbywa i w moim odczuciu wcale niema zamiaru poprawić wad montażowych na drzwiach.
Okna montowane niestarannie
Odradzam szczerze
Taka firma powinna przestać istnieć
ideal sokółka 2013-07-12 12:56:47
dziękujemy konkurencji za miłe wpisy
kami 2013-11-15 20:34:53
Korzystam z usług tej placówki od kilku lat, wymiana i montaż okien, montaż rolet zewnętrznych terminowo i solidnie wywiązują się z umową. Ekipa montażystów ok, reklamacje jeżeli się zdarzają, załatwiane są od ręki. Generalnie dobrze oceniam firmę.
wiesia 2014-12-03 10:40:10
Ktoś zna panów z ekipy montazystów,jezeli tak proszę o podanie tel.
ewcia 2015-01-02 18:20:23
niepolecam nikomu,oszusci i naciagacze. wstawilii zle okna,nieprszyjechali poprawic, a juz ponad pol roku czekamy. ludzie warto wydac wiecej pieniedzy niz u tych oszustow kupowac, jestesmy niepierwsi co skladamy reklamacje. pan A.S. DUZO OBIECUJE A SLOWA NIEDOTRZYMUJE. MYSMY JUZ SIE PRZEJECHALI NA TEJ ALA FIRMIE. OSZSUSCFI........
ewcia 2015-01-02 18:24:11
I TO NIE ŻADNA KONKURENCJA PANIE ARTURZE.
ktos 2015-05-13 12:06:48
czy naprawde nie ma nikogo nad tym oszustem ? wszystkie wpisy klientów to niestety prawda jestem kolejnym jeleniem który dał się naciagnąć . ludzie omijajcie szerokim łukiem to miejsce na słowiczyńskiej 4
ofiara 2015-05-25 17:22:20
to prawda ten mily pan w tym sklepie to oszust i krentacz!sprzedal mi dzwi pul roku temu.po zamontowaniu ich przez jego ludzi juz na drugi dzien niedomykaly sie.ten dramat trwa i trwa a poprawic niema komu.dzwonie do goscia codziennie a on mnie zbywa!co robic?ten typ powinien wyleciec stamtont na pysk!omijajcie ten sklep zdaleka slowiczynska 4 jak go udupic?
ktoś 2015-05-26 16:51:24
może ktoś mu w koncu nie odpusci , nie machnie ręka tylko poda go do odpowiednich instytucji np.PIH - Jestem za. W tych czasach żeby tak baaardzo nie dbać o klienta to szok. A ile w Siemiatyczach jest ludzi oszukanych przez ta firme i każdy daje za wygraną nierozumiem tego , ludzie przecież my kupujemy od niego a nie dostajemy w prezencie !!!!!
Leon 2016-05-15 16:10:25
witam wszystkich....
i potwierdzam ze to oszust.
i tez potwierdzam ze ja mu nie odpuszcze....pozdrawiam;-)
Misiorek 2016-06-24 13:28:59
Nie no, nie dawaj od razu takich ciężkich rzeczy i nie przesadzaj, moim zdaniem to generalnie wszystko jest na swoim miejscu, Twoje zarzuty... okej, może są dość dziwne, ale daj jakieś dowody w tym temacie, przekonaj mnie do tego w jakiś sposób opowiedz
oregon62 2016-11-16 23:09:08
Na ul Koscielnej zamowiona byla usluga wstawienia okien.wykonanie tandetne po prostu firma nie ma pojacia jak okna wstawiac .Okna sie nie otwieraja brak wykonczenia i obrobki lepiej by je amator wstawil.Oczywiscie jesli o reklamacje chodzi telefon firmy nie odpowiada.Moja propozycja jest prosta-naglosnic to by inni ustrzegli sie z firma nie majaca pojecia o fachowym wykonastwie ,za ktore przeciez placimy /Glos Siemiatycz/ oraz zrobic wspolny cywilny pozew do sadu.
Sorki Panie Arturze ale jak czegos sie nie umie robic to sie za to nie zabiera.Panu by sie bardziej przydala firma oczyszczania miasta ,tam sie nic nie sknoci./przepraszam za szczerosc ale taka prawda/
Pokrzywdzeni przez ta firme niech odpowiedza na moj post podam im moj meil i wspolnie zadzialamy by ukrocic proceder tej firmy
Zostaw swoją opinię o Ideal-Sokółka - Siemiatycze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal-Sokółka