Spec - Sebastian Blichar

Opinie o Spec - Sebastian Blichar

tomi36 2011-04-14 14:47:03
Firma beznadziejna. Płaci ludziom po 1000 brutto
\\\\\\\"Chętnie pomogę...\\\\\\\" 2012-09-21 20:58:31
Hmm od czego tu zacząć? beznadziejny sprzęt i kierownictwo płacą mało a wymagają hmm prawdę mówiąc nie wiele tylko kierowniczka trochę upierdliwa :) coś o tym wiem pracowałem tam 9 miesięcy na obiekcie Castorama Bielany Wrocławskie. NA początku (pierwsze 2 mies)zarabiałem ok. 800 (+ \\\"kieszonkowe :)\\\" ) po 5 miesiącach jak nasłaliśmy kontrole na firmę \\\"Spec\\\" coś się zmieniło zarobki poszły w gore do 1.200 brutto i umowy zlecenie i praca :) a tak to tylko dzieło ;/ ja osobiście nie narzekałem wyciągałem ok 1.400 -3.000 miesięcznie w tym: premie (200zł/mies), paragoniki się sprzedawało(100zł/mies) a reszta to uszkodzony towar (min. cement, lekko porysowane kabiny itd ) da się z tego żyć trzeba się tylko umieć zorganizować :)
ja 2013-04-11 23:02:00
Chciałam się zapytać o stanowisko dozór nad sprzątaczkami ile dostanę i jakie obowiązki,płaca .Czy też wtedy muszę sprzątać z nimi razem Czy to warto brać ?
haski1987 2013-09-27 09:07:10
pracowałam tam krótko ale wiem jedno-źle traktują pracowników jak śmieci w szczególności jedna z pracownic i kierowniczka która sama dobrze sprzątać nie potrafi a dyryguje każdym. Pracowałam na obiekcie sądu i jak na dział pracy płacili niewiele, na rękę wychodziło ok700zł a praca nie była lekka. Pracowników zmieniają co 1-2mis (Usunięte przez moderatora)
haski1987 2013-09-27 09:09:22
beznadziejna to mało powiedziane, nie szanują nikogo a ludzi maja w tyłkach
czarnawdowa 2013-09-29 16:41:07
od 15.30 umowa zlecenie przedłuzana co miesiac 800zł to malo pracowalam kiedys w innej firmie i za 900zl na tym pietrze a oni daja kazdemu taka sama stawke.. niby jak zrobisz mozesz isc ale jak pujdziesz przed 20 to masz na drugi dzien awanture i strasza zwolnieniem.. ta firma to (Usunięte przez moderatora)ktos moze znalazl inne forum o tej firmie bo podobno jest takie ze jest opisane kilkadziesiat przypadkow traktowania przez nich ludzi..
haski1987 2013-09-30 07:19:25
system? tam nie ma żadnych systemów. za nie cało 800zł robisz biura sale rozpraw czyli łącznie 44 pokoje do tego hol szyby korytarze schody ławki kible itd. kompletne dno. jak to szef powiedział do jednej pracownic "ty jesteś od (Usunięte przez moderatora) a ja od mówienia". Tak traktują właśnie ludzi. A to że pracownice np robią a umowy są np na ich matki to jest to prawdą bo sama osobiście widziałam jak babeczka wypełniała papiery na swoją matke.
haski1987 2013-09-30 15:08:51
dokładnie... ten cały (Usunięte przez moderatora) to duch widmo ciekawe tylko kto ma pozwolenie za niego dokumenty podpisywać bo ktoś mieć musi...ja od piątku wydzwaniam do nich i nic... ale teraz prosto z mostu: KTO CHĘTNY IŚĆ W PIĄTEK DO INSPEKCJI PRACY?
czarnawdowa 2013-09-30 18:16:24
Znam tez osobe ktora pracowala u nich na szkole bankowej i nie dostala wyplaty jak sie upominala to nie odbierali telefonow a jak pojechala do firmy to ja wysmiali.. moze dla nich taka pensja sprzataczki to zadna kasa ale dla nas matek to pieniadze na zycie i chleb dla naszych dzieci ale oni nie rozumieja co znaczy jak sie nie ma dziecku co dac jesc.. bo sami jadaja w restauracja okradaja nas z pensji i smieja sie z nas
nowa 2013-09-30 18:21:50
dokumenty podpisuje jego matka bo jest wlascicielka tak jak on i jest upowazniona do wszelkich dzialan wszystko moze zalatwic bez niego i dlatego go tak roluja na kase
penelopa 2013-09-30 22:28:04
dziwi mnie fakt ze ktos taki jak (Usunięte przez moderatora) pracuje w firmie uwazalam zawsze ze powazni ludzie przyjmuja na powazned stanowiska odpowiednich ludzi a nie byle (Usunięte przez moderatora)ktore z domu do berzy mialy 5minut.. a moze to jest tak ze nie tylko ona w tej firmie pracowala w ten sposob a moze pracuje tam bo cos ja laczy z (Usunięte przez moderatora)dla mnie to dziwne ze ex sprzataczka awansuje tak wysoko i ma wiecej do powiedzenia niz szefostwo..
penelopa 2013-09-30 22:31:38
czekam na upadek tej firmy bo z takim postepowaniem sa juz na krawedzi.. a beata raczej juz nie wruci do zawodu :)
żabka 2013-10-01 09:22:08
ta osoba o niewiadomym nicku nie umie chyba czytać ze zrozumieniem bo już było nap że od 15.30 do 20
czarnawdowa 2013-10-01 23:06:35
mozliwe :) wogule ten ktos jest dziwny pewnie jakis szpieg firmy spec hehehe
czarnawdowa 2013-10-03 13:30:27
zwolnili ponizyli a teraz dzwonia by wrucic haha napewno nie z dwulicowymi oszustami nie chce miec nic wspolnego..(usunięte przez administratora) z dedykacja dla tej przekletej firmy SPEC
haski1987 2013-10-07 07:00:14
Jula: na umowę zlecenie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia. albo zwalniają po przez tel albo przed samą pracą a każda umowa jest podpisywana na miesiąc a przy końcu każdej modlisz się żeby dostać następna
ewa 2014-12-10 13:40:33
a to tak można co miesiąc podpisywać nową umowę?? ubezpieczenie wogle jest oplacane przez pracodawce? a za jaka stawke tam pracujecie i po ile godzin? na jakies premie mozna wogle liczyc?? szukam pracy i kazdego zajecia bym sie podjela...dobre i pare groszy, ale ubezpieczenie tez jest wazne, bo wiadomo jak to jest...
panna mydełko 2015-01-07 17:57:36
no właśnie, to nie ma szansy w Spec - Sebastian Blichar żeby zdobyć umowę o pracę na jakiś dłuższy okres czasu? na śmieciówce króciutkiej nie chciałabym robić, jednak w moim wieku potrzebuję stabilizacji zawodowej.no i kwestia ubezpieczenia zdrowotnego, czy jest odporowadzane przez tego właśnie pracodawcę?
romek 2015-03-18 14:35:22
@weni Ty długo tam pracowałaś? Czy masz takie informacje nie będąc pracownikiem? bo naprwde teraz to nie wiem co mam robić, w sumie mam doświadczenie jeśli chodzi o ochrone mienia, ale też nie chciałbym zarabiać u ncih groszy, no praca niby nie bardzo wymagająca, ale jak przyjdzie co do czego to ednak odpowiedzialnośc jest.
Gaga 2015-04-02 16:18:46
Firma najgorsza w jakiej pracowałam wykorzystują ludzi umowy podpisują tylko na miesiąc (umowa zlecenie )jak ci się nie podoba to spadaj tak mówią . Na umowę o prace nie masz co liczyć chyba że masz grupę z Panem Jurkiem możesz pogadać ale reszta to wielkie PANIE a zwłaszcza pani B porażka osoba bez wykształcenia ale ogólnie wielka kierowniczka sama nie potrafi sprzątać ale ciebie będzie rypać równo . Jeżeli macie szacunek do samych siebie to z dala od tej firmy!!!!!!
iza 2016-05-15 09:46:25
Gaga' to nie chodzi o kwestie wyksztalcenia ponieważ, ktos nie posiadajacy go zna sie lepiej i lepiej ogarnia cala firme niz te wyksztalciuchy wszystkie uwazajace sie za niewiadomo kogo bo studia skonczyły
Zostaw swoją opinię o Spec - Sebastian Blichar - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spec - Sebastian Blichar