Opinie o AVT Korporacja w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVT Korporacja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AVT Korporacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVT Korporacja w Warszawa

Ciekawy

Co Państwo sądzą myślą o Panu redaktorze naczelnym E.J. pytam bo ja niestety pochlebnego zdania nie mam ale zanim zacznę mówić głośno chciałbym poznać opinie innych pracowników.

@Ciekawy

E. J. Kto to? Naczelny czego? VAT wydaje duzo czasopism, jedne gorsze od drugichO ile naczelkny nie jest "przydupasem" wydawcy to musi utrzymać sien=bie i czasopismo. Mało tego, musi publikować reklamy, które nie przynoszą zysku konkretnemu wydaniu cos jak " reklama broni palnej w czasopiśmie dla pacyfistów". Takie jest AVT a konkretnie wydawca (nie bedę wymieniał nazwiska).

Guess who

Od czego zacząć? Może od tego, że już sama kompozycja pod tytułem "AVT KORPORACJA" to oksymoron, który pracowników lub byłych pracowników AVT być może chwilami doprowadzał do łez. AVT z korporacją ma tyle wspólnego, ile jej "zarząd" z profesjonalnym managementem, czyli NIC. Firma od lat łamie przepisy podatkowe i prawa pracy. Przydałaby się solidna kontrola, która przetrzepałaby wreszcie ten bajzel. Zwalniają ludzi z naruszeniem wszelkich możliwych regulacji, uchylają się od wypłaty odszkodowań, nie wydają w terminie świadectw pracy, nie przestrzegają ustalonego czasu pracy, aprobują nieprofesjonalne relacje między przełożonymi a podwładnymi, które przekładają się na nierówności w warunkach zatrudnienia (korupcja - jak wiadomo - może przybierać bardzo różne, również ultra osobiste czy intymne formy, czy ktoś z czytających jest na to gotowy?). To firma, która istnieje, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że istnieć nie powinna, dlatego to, co możesz dla siebie zrobić - drogi pracowniku - to nigdy nie szukać tu pracy. AVT nie kupi Ci złamanego szkolenia, nie sfinansuje żadnego świadczenia z zfśs, choć pobiera nań składki, nie ogrzeje budynku zimą i nie zapłaci za klimatyzację latem. To taka Polska w pigułce - niby jakoś działa, tylko nikt nie wie, jakim cudem? Do AVT trafia się przypadkiem, z niewiedzy, z braku doświadczenia, z niemocy pokierowania właściwie własnym losem. Nie rób tego! Szkoda życia :-) A jeżeli już zrobiłas/zrobiłeś, złóż wypowiedzenie i zapanuj nad swoim zawodowym losem. Po AVT wszystko jest lepsze :-) pozdrawiam serdecznie. PS. Szymonie N., ciekawe, czy za chwilę dodasz kontr-komentarz, jak w każdym innym przypadku, kiedy ktoś napisał kilka słów prawdy o tym waszym grajdołku.

@Mikołaj

Nie byłem (na szczęście) pracownikiem ale współpracownkiem. 20-30 lat temu można było z nimi wspupracować, teraz stanowcze NIEEEEEE! Sprawdź ile osób, pracujacych ponad 20 lat zrezygnowało z pracy w AVT! Masz już wnioski?

AVT Korporacja prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5100 i Redaktor. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

bob

To przykre, że dla nowych jest 5100 brutto. Niewielu starych i stałych pracowników z długim stażem nie ma takiej pensji brutto.

Teresa Nowy wpis

Hej, chciałabym spróbować swoich szans na stanowisku redaktora stron internetowych. Może ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i może mi powiedzieć czy język angielski jest w jakiś sposób weryfikowany? Jeżeli tak, w jakiej formie :)

SaS Nowy wpis

Po co znajomość angielskiego w AVT? AVT używa Translatora Google co widać w artykułach w EDW i czasem w EP.

Jest ogłoszenie na młodszego programistę. Jak wyglada sprawa z awansami w firmie, na tym stanowisku? Czy firma oferuje swoim pracownikom szkolenia i kursy? Zastanawiam się czy dofinansowują je w jakiś sposób

Guest Nowy wpis

Unikaj tej firmy jak ognia. Zero możliwości rozwoju, marne zarobki. Do tego jak już niejednokrotnie mówiono wszechobecne kolesiostwo i układy. Znajdź małe studio projektowe albo firmę która, nie jest korporacją tylko z nazwy. Szkoda Twojego potencjału i czasu.

Gerda

Jest jak zwykle. Jak płaca minimalna idzie w górę, to z premii tę podwyżkę potrącają w kwocie kosztu pracodawcy czyli im większa podwyżka płacy minimalnej tym mniej zarabiasz faktycznie :)

Jokas

Oferują 5100 brutto? Nie wieżę!

Paulina
@Jokas

co masz do tej kwoty, jest niska czy nieprawdziwa?

maciuś
@Paulina

mierna jak avt

@Jokas

Odeszło kilkunastu pracowników zarabiających praktycznie minimalną krajową to teraz zaktrudnią jednego jelenia, co będzie AVT kosztowało kilka razy mniej a jeleń będzie robił za 10 osób. Czysty zysk ale nie dla jelenia.

Sebastian
@SaS

Nikt nie jest w stanie pracować za 10 osób. Myślisz że dlatego stawka jest wyższa bo mają zamiar zarzuci na tym stanowisku robotą? Tu pracuje się po godzinach?

@Sebastian

W AVT nie pracowałem ale współpracowałem i to bardzo długo. Wiele osób tyle nie żyje. W AVT pracuje się na śmieciówki!! Tak twierdzą ci, który juz nie chca pracować w AVT.

bob

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AVT Korporacja? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Redaktor serwisów - elektronika i automatyka przemysłowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Barbara

Mam ciekawą historię, związaną z kandydowaniem do jednego z periodyków, ale na razie zachowam ją dla siebie :) Tymczasem chcę Was zapytać o to, ile w przybliżeniu zarabia teraz redaktor serwisów internetowych (z biernym angielskim, z wykształceniem spoza preferowanych kierunków, z doświadczeniem)? Z góry dziękuję :) Może spróbuję jeszcze raz.

@Barbara

Przed pandemią redaktorzy periodyków dostawali średnio 3000zł brutto (co ważne - brutto pracodawcy) na umowę o dzieło.

Klementyna
@Były

Chyba muszę Cię poprosić o wyjaśnienie. Zanim zaczęłam pracę w mediach, dawno temu pracowałam jako księgowa. I jako żywo nie słyszałam o czymś takim, jak brutto pracodawcy :))) Co miałeś na myśli? Tymczasem rozumiem, że po prostu redaktorzy zarabiali 3 tys. brutto, gdy przed pandemią czyli w 2019 r. minimalna krajowa wynosiła 2250 zł brutto. Zgadza się?

Księgowa
@Klementyna

Brutto pracodawcy istenieje tylko w AVT ???????????? Brutto pracodawcy to łączny koszt pracownika dla pracodawcy czyli obejmuje skladki również ze strony pracodawcy

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sas

25.05.2023 06:05

Sasikona wywiad

Historia sięga początków AVT (wydawcy Elektroniki dla Wszystkich), czyli 1997 roku (EdW powstało w 1996) a kończy się na początku 2022 roku.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Sasikona wywiad

Pracuję jako konstruktor-elektronik. Byłem stałym współpracownikiem firmy , zajmującym się tworzeniem redakcyjnych artykułów tematycznych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Pracowałem całkowicie zdalnie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Sasikona wywiad

Kolesiostwo, drastyczne zmniejszenie wynagrodzenia (poniżej tego z lat 90.), publikowanie nierzetelnych, kiepskich, niesprawdzonych projektów.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Sasikona wywiad

Teraz proponują 100 zł za stronę + podatek, czyli około 90 zł "na rękę". Średni artykuł to 4 strony, czasem 6 a i tak nie ma gwarancji, że otrzyma się wynagrodzenie, ponieważ nie wszystkie artykuły są publikowane. Co śmieszniejsze w latach 90/ płacili 250zł za stronę!

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

25 lat.

Sasikona wywiad

Nie polecam, ze względu na niskie, niegwarantowane wynagrodzenie. W firmie dużo rzeczy załatwianych jest po znajomości więc często publikowane były artykuły osób ze znajomościami, a nie wartościowe artykuły specjalisty. No i oczywiście w takiej sytuacji wynagrodzenia nie ma.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Sasikona wywiad

Większość pracowników była w porządku i to dzięki nim atmosfera w pracy była dobra. Trudniej było się porozumieć z osobami, które miały znajomości w firmie.

Sasikona wywiad

Wdrożyć płatności za zrealizowany projekt, a nie tylko za opublikowany (był taki pomysł jeszcze w latach 90.). Płacić odpowiednie pieniądze osobom z merytoryczną wiedzą, a nie tym, którzy mają znajomości w firmie.

Były współpracownik

Nie polecam tej firmy. Współpracowałem z nimi ponad ćwierć wieku. Po tym czasie zaproponowano mi śmieciówkę 100zł za stronę. W latach 90 płacili 250zł (oczywiście pomniejszone o podatki około 9,5%). Po 10 latach wynagrodzenie "wzrosło" do 300zł (sprawdźcie jaka była inflacja w tym czasie). W praktyce nadal było to około 250zł bo zmniejszyli czcionkę.Szczytem bezczelności było po ponad 20 latach obniżenie wynagrodzenia poniżej tego z lat 90! Na dodatek nie dają gwarancji, ze zaakceptowany i zrealizowany projekt będzie opublikowany! Wolą publikować jakieś stare artykuły i niesprawdzone z Internetu. Kiedyś projekty były sprawdzane teraz pojawiają się takie z ewidentnymi błędami. Dziwię się czytelnikom płacącym za ten chłam jaki jest w AVT i współpracownikom i pracownikom. Kiedyś było tam całkiem dobrze teraz jest kolesiostwo i szukanie frajerów.

Duda
@Guess who

Szymon, serio nie masz innych pomysłów na marnowanie czasu? Firma do (usunięte przez administratora) i trafia się z łapanki, ale przepracowałeś kilka ładnych lat siedząc cicho jak mysz, nie protestując i kosząc sobie prywatę po maksie. (usunięte przez administratora)

Mikołaj
@Duda

Hej, znasz też AVT Korporacja od środka, tak? Możesz mi powiedzieć jak to wygląda z Twojej perspektywy jeśli chodzi o możliwość rozwoju w tej firmie? Czy młodzi ludzie mogą tu zbierać doświadczenie zawodowe, czegoś się nauczyć?

maciuś
@Guess who

zgadzam się z tą opinią, ponieważ jest prawdziwa

@Mikołaj

Ciekawy

Szczerze
@Ciekawy

Ten człowiek nie nadaje się do zarządzania zespołem. Nic nie umie załatwić i najlepiej, żeby każdy dał mu spokój, bo nie lubi się przemęczać.

Wiele lat temu
@Ciekawy

To człowiek, który boi się własnego cienia, nie wiem jak to się stało, że został szefem. Nie potrafi współpracować z ludźmi, a już na pewno zarządzać. Przekazuje to co mu nakazał zarząd i tyle, zero własnego zdania.

Agata
@Wiele lat temu

Poważnie wykazuje taki duży brak decyzyjności? Może to zarząd tu zbyt wpływowe nastawienie chce mieć po prostu? Dziwnie to trochę, skoro od tylu lat zajmuje to stanowisko, a tak o nim twierdzisz. Co w tej jego współpracy z ludźmi takiego problematycznego, że niby się do niej nie nadaje?

Chris
@Agata

Wszystko?

Agata
@Chris

W sensie, że według Ciebie wszystko jest tu problematyczne? A jakieś przykłady?

Kalos Kagathos
@Wiele lat temu

Został szefem, bo nikt inny nie chciał. Był kto inny i zrezygnował, z powodu odpowiedzialności za cudze decyzje. Pan E. nie ma świadomości na jaką minę go wsadzili. Cieszy się, że mu ładnie w CV to będzie wyglądać, a konsekwencji bycia kozłem ofiarnym nie ogarnia. Ha ha.

Gabriel

Firma opiera się o "kolesiostwo". Nieliczni zarabiają dobrze, wyraźnie widać kto kogo "sponsoruje", przy czym osoby sponsorowane mają niewielkie umiejętności i nie powinny pracować w AVT. Dawniej było inaczej, teraz, kto ma rzeczywiste umiejętności i osiągnięcia a nie na papierku odchodzi. AVT straciło w ostatnim czasie wielu dobrych pracowników, rzekłbym tworzących fundamenty tej firmy. Już dawno powinni odejść ale pracowali tam przez "zasiedzenie" a raczej z pasji na pewno nie dla zarobków. Patrząc na ostatnie wydania czasopism o tematyce elektronicznej, widać, że AVT porusza się po równi pochyłej do upadku. Mam nadzieję, że jak już firma padnie, to "kolesie" nie znajda nigdzie pracy, no może co najwyżej przy sprzątaniu ulic.

@Gabriel

Zgadzam się. Sam zrezygnowałem z współpracy z ts toksyczną firmą i nie tylko ja! Główny powód, nie będę wymieniał nazwiska, uwczeny naczelny EP. Zamawia artykuły, AVT kupuje elementy, płaci z PCBN po czym pożal sie boże naczelny nie publikuje artykułu bo? Bo nie. Lepsze są "plagiaty" z Internetu niesprawdzone w redakcji AVT! Te plagiaty czy przedruki not katalogowych, sami zobaczcie, powtarzają się dwa nazwiska czyli wspomniane kolesiostwo. To, że naczelny (samiec alfa) "prsaegina" to ok ale że wydawca, na nietylko mokje skargi nie reaguje to inna sprawa. Przy okazji wydawca (nie będe wymieniał nazwiska) proponuje mi pracę za ok 10% minimalnego wynagrodzenia!! Taki "jaj" to nawet w biedronce nie ma!!! Omijajcie AVT szerokim łukiem i nie zatrudniajcie obecnego naczelnego jak już AV padnie nawet do sprzątania ulic bo nawet do tego się nie nadaje!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu AVT Korporacja?

Jakie stanowisko ?

Były

Niestety firma chyli się ku upadkowi. Straty finansowe, zmniejszająca się kadra, częste zmiany w zarządzie, ucieczka z majątkiem do innej spółki, kontrole wszystkich organów państwowych, sprawy w sądzie z pracownikami. Zostali sami gwiazdorzy którzy jeszcze wyciągają z firmy co się da, ale pracować już nie ma komu. Szkoda że tak dużą firmę, w tak krótkim czasie sprowadzono celowo na (usunięte przez administratora)

TeżByły
@Były

A co się tam właściwie takiego stało? Co się zmieniło?

Obecny

Pracuję w AVT prawie od 20 lat - warunki lokalowe OK, więc nie wiem co miałeś na myśli, że wszystko się rozpada... Wręcz przeciwnie - jest remontowane i ulepszane... Nawet na prośbę aktywnych rowerzystów został zrobiony prysznic, żeby można było się odświeżyć. Sam zresztą z tego korzystam ;-)

@Obecny

Poczytaj o piramidzie potrzeb, może wciąż trwasz na poziomie 0.

@Obecny

Kiedyś ludzie żyli w szałasach i nie narzekali...

@Marta

Niektórzy dalej tak żyją i nie narzekają :D

Czy w AVT Korporacja możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie

Artur

Możliwa jest wypłata w częściach. Dostajesz część i na tym koniec.

@Artur

Dobre sobie, widzę że żarty się Ciebie trzymają kolego :D

Eks

Ich działania w dobie pandemii dobitnie pokazują, jakim są pracodawcą - masowe zwolnienie osób na umowach o dzieło i zlecenie, brak przedłużania umów o pracę, chociaż firma finansowo nie ucierpiała w pandemii. Po za tym dewiza ATV to "tniemy koszty na wszystkim." Takiego skąpstwa ciężko szukać u innych - wyliczanie pracownikom papieru toaletowego, albo ręczników papierowych, brak ciepłej wody w kranie w kuchni, maleńka lodówka na całe piętro ludzi, wyliczany każdy długopis i karteczki samoprzylepne. Co to ma być? Pracownik usłyszy tutaj, że jest kosztem. Jeśli tak, to po co zakładać firmę i zatrudniać ludzi? Mija się to chyba z celem... Osoby na kierowniczych stanowiskach nie szanują szeregowych pracowników, do tego ciągłe skarżenie jednego na drugiego, odreagowywanie swoich humorów na handlowcach i redaktorach. Na rozmowie o pracę obiecują cuda, potem się okazuje, że to kolejni Janusze biznesu. Jedynym plusem były benefity. Nie polecam, szkoda nerwów i czasu. O dobrej kasie też można zapomnieć.

Misza
@Eks

O jakich benefitach piszesz?

@Eks

"Spółka uzyskała z Polskiego Funduszu Rozwoju 1,08 mln zł kredytu, którego nawet 75 proc. przy spełnieniu wyznaczonych warunków może być bezzwrotne.(usunięte przez administratora)

@Misza

Był multisport i pakiet medyczny

Gregor

A teraz i tak każdy ma obawy jak firma będzie stała przez epidemię. Mam nadzieję, że damy radę!

@Gregor

Jak wysyłanie pracowników na przymusowe urlopy bezpłatne oraz masowe zwoleniania nazywamy dawaniem rady, to tak, dali sobie radę.

@Eks

Wpisali mi te przymusowe urlopy bezpłatne do świadectwa pracy (jako urlopy udzielone na mój wniosek) i odmówili korekty, więc kolejna sprawa trafiła do sądu pracy. Szczyt żenady. Próbowali ratować się kancelarią Zawirskiej, ale okazała się dla nich za droga ;-) Ktoś z byłych pracowników jest zaskoczony? Zapewne nie.

@Guess who

Haha, klasyka w ich wykonaniu!

dawna

Na pierwszy rzut oka firma ok, rozwija się itp. Niestety panuje podejście "nie ma człowieka niezastąpionego" i "jak nie Ty to ktoś inny". Jeśli ktoś spodoba się władzom to może dużo, nawet zgnoić podwładnego tylko dlatego, ze go nie lubi. Jeśli chodzi o umowy to długi temat. Najlepiej jakbyś był na własnej działalności a wtedy dostaniesz kasę jak będzie dobry dzień a nie jak termin. Królują umowy na najniższe krajowe i nie koniecznie na etat, a najchętniej to gdyby wszyscy byli na zlecenie i jednocześnie pracowali jak na pełny etat siedząc w firmie. Niestety kobiety w ciąży to problem. Atmosfera zależy od działu, ale ogólnie najlepiej cicho siedzieć, robić swoje i przypadkiem nie domagać się podwyżek, nie chcieć urlopu - ekwiwalentu, nie chorować i nie zachodzić w ciąże bo każdy czeka aby dowalić nieobecnemu i zepsuć mu opinię. Często widoczne są układy "tego lubię" i to "moja rodzina"

Kadrowa
@dawna

Brawo !! Nareszcie prawdziwa opinia.. Czekamy na następne.

My
@dawna

A czego się spodziewałaś w Mordorze na Leszczynowej 11? Wszystkie korporacje jednakowo gnębią indywidualistów, a o ciąży zapomnij!

@dawna

Sama prawda. Szkoda czasu i nerwów na nich.

@dawna

Pisałem o tym post obok, ale powtórzę. Facet został zwolniony za słabe wyniki, konflikty z przełożonymi i pracownikami, za olewanie zadań. Do tego ma prawdopodobnie jakieś problemy psychiczne, więc się teraz odgrywa wymyślanymi historiami. Generalnie do śmietnika.

@Andrzej

Czy to właśnie za słabe wyniki i konflikty AVT chciała wystawić mu referencje, a ofertę w tym przedmiocie otrzymał na piśmie? Zarząd nie wie, co robi? Proponuje porozumienie stron i referencje, po czym wysyła "andrzejka" na forum, by wypisywał głupoty? :o) Plus, a propos "Prawdopodobnie jest również osobą niezrównoważoną psychicznie" - jak nisko trzeba upaść i jak mocno odczuwać deficyt argumentów, by odwoływać się do tak żałosnych tez.

Zasiedziały

Gratulujemy marysiu twórczej inwencji i tak doskonałej znajomości niuansów firmy :-)

@Zasiedziały

To gratulacje od zarządu AVT w pełnym składzie czy od osób z listy świadków? Tak czy owak dziękuję i trzymam kciuki za przywrócenie terminu do wniesienia odpowiedzi na pozew. Mecenas Jarosławski pomylił adresy sądów.

@marysia

No żal byłoby nie spotkać się w sądzie w tak zacnym gronie. Choć pewnie naszemu ulubieńcowi zabraknie odwagi, aby stawić się osobiście :-)

@Zasiedziały

Kto odmówiłby sobie spotkania z Panią Lelą? Chyba nikt! Jeżeli tylko trafią Państwo pod właściwy adres, sądów pracy w Warszawie dostatek. Skoro pełnomocnik ma problem, strach pomyśleć, gdzie stawi się reszta :-)

@marysia

Oby tylko nasz oblubieniec nie zabrał ze sobą niańki, jak ostatnio :-). No i najgorsze jak całą rozprawę przesiedzi plecami do sądu, jak 10 lat w pracy :-))))

@Zasiedziały

Zazdrości Pan, nie dziwię się :o) Nie każdy ma tyle szczęścia :-) Zabierze całą świtę, to mogę zagwarantować. Chyba, że akurat wyjedzie zwiedzać niepolskie krajobrazy :o) A wracając do pracy, za to 10-letnie "siedzenie plecami" AVT chciała wystawić mu referencje? Tak to jest, kiedy zarząd tkwi w przekonaniu, że "korporacja" w nazwie czyni z tego przybytku korporację :o)

Lol

Trzeba mieć mocno nierówno pod deklem aby pisać takie rzeczy publicznie

Lol
@Lol

A mimo to piszesz! (adekwatnie do nicka)

Klaudia

Nie jest to firma marzeń, ale nie jest też na pewno taka, jak przedstawiają tutaj co poniektórzy. Pracowałem kilka lat, byli tacy, co zatrudnieni byli dłużej (chyba nawet kilkanaście). Możliwości awansu nie ma za wiele, ale jest elastyczność godzin pracy, do tego gdy w pandemii inni zwalniali, tutaj było OK - jak ktoś odszedł, to na własne życzenie. Ja poszłam do innej firmy z powodów osobistych

Były

Firma z kartonu. Potrafią z dnia na dzień zwolnić pracownika po 10 latach pracy. Większość pracuje za najniższą krajową, a resztę dostaje pod stołem lub na faktury płacone na ciotki, wujków czy żony. Pracownik, żeby mieć pensję musi na siebie zarobić. W firmie nikt nie wie co należy do jego obowiązków, kontrola jest na każdym kroku, praca składa się głównie z raportowania...pracy. Oszczędzają na wszystkim, warunki lokalowe fatalne, pracownicy nawet nie mają zapewnionej wody w baniaku, a kawę mogą sobie kupić na recepcji! Mała rodzinna firemka, w której każdy sra do własnego gniazda, a szefowa przynosi z domu używane plastikowe naczynia do kuchni pracowniczej. Zerowe szanse na podwyżki, wieczne dodawanie obowiązków które wykonuje się rzecz jasna charytatywnie. Większość pracowników wykonuje pracę spokojnie na dwa etaty. Jak się nie wyrabiasz to robisz nadgodziny, które oficjalnie nie istnieją. Na zwolnieniu najlepiej, żebyś pracował.

@Były

Pracuję w AVT już znacznie dłużej niż 10 lat i mam zupełnie odmienne doświadczenia. Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Czytając Twój wpis odniosłem wrażenie, że to żart ;-) A może taki był cel... w końcu dziś jest prima aprilis ;-)) Nie mam problemów z zakresem obowiązków, ani z pensją. Gdyby było inaczej, już bym tu nie pracował. Przecież nikt, nikogo nie trzyma w firmie na siłę ;-) Wręcz przeciwnie - zdecydowana większość pracowników ma długoletni staż.

Obecna
@Były

@Były Przedstawiony przez Ciebie opis firmy wygląda jak zemsta na byłym pracodawcy. Widać, mieli powód, żeby Cię zwolnić. Ja też pracuję tu już grubo ponad 10 lat i nie mam problemów z obowiazkami, pensją, a wręcz mogę powiedzieć, że z szefostwem idzie się dogadać w wielu sprawach.

@Były

Pewnie Cię zwolnili. Nawet jeśli tak, to warto pisać prawdę. Ja pracuję tu już 8 lat. Są plusy i minusy, ale ogólnie jest w porządku, jeśli samemu jest się w porządku. Pracowałem w kilku firmach wcześniej, w tym w typowych korpo. Jeszcze zatęsknisz za warunkami pracy w AVT. To tylko kwestia czasu. Napiszę krótko, firma, warunki pracy i kasa jest bardzo ok. Jeśli szukasz czegoś innego to droga wolna i powodzenia.

OPC
@Były

"Pracownik, żeby mieć pensję musi na siebie zarobić" - to jest prawda. No musi, a co myślisz, że nie musi? :) Załóż firmę i zatrudnij 100 takich co nie będą musieli...:) Powodzenia!

Guess who

Nie wiem, czy zwolnili "Byłego", zakładam, że sam się zwolnił :-) pozdrawiam

Guess who

3000 netto jest OK? Jeżeli masz dobrze zarabiającego męża albo wiceprezes jest twoim facetem, to może faktycznie jest OK... Nie wiem, nie mam męża, lol.

Guess who

Bywa, że zwolnienie jest jak manna z nieba. Nie ma nic gorszego niż trwanie w miernocie. Pracuj tam jak najdłużej, nie przekonasz się, ile tracisz. Niech to będzie twoja mała wielka zawodowa tragedia.

@Obecna

Ola, to ty? Jeżeli tak, to rzeczywiście akurat ty możesz spokojnie powiedzieć, że "z szefostwem idzie się dogadać w wielu sprawach". Z jednym z nich nawet mieszkasz.

@Były

Pracownik piszący powyższą opinię jest w firmie znany. Został zwolniony, m.in. za słabe wyniki, brak przykładania się do wykonywania zadań, konflikty z przełożonymi i pracownikami. Prawdopodobnie jest również osobą niezrównoważoną psychicznie, której działania są stymulowane przez rodzinę. Ogólnie rzecz biorąc - szkoda czasu na te wynaturzenia.

@Andrzej

Czy za słabe wyniki i konflikty AVT chciała wystawić mu referencje, a ofertę w tym przedmiocie otrzymał na piśmie? Zarząd nie wie, co robi? Proponuje porozumienie stron i referencje, po czym wysyła "andrzejka" na forum, by wypisywał głupoty? :o)

Karol

Są jakieś paczki świąteczne dla dzieci?

Dziaders
@Karol

Nie. Żadnych pączek, bonów, wczasów pod gruszą, dofinansowań, biletów. Nawet wody, herbaty lub kawy nie uświadczysz. Poza pensją nic dodatkowego nie ma!

Nędznik
@Karol

Pensja nędzna, warunki lokalowe wstrząsającs: brudno, śmierdzi, wszystko się rozpada - podobnie jak ta firma. Nie polecam nawet wrogowi.

@Nędznik

Nie wiem czy pracowaliśmy w tej samej firmie, ale warunki są OK. Może nie jest to Microsoft, ale zależnie od działu ludzie pracują po kilka nawet kilkanaście lat, więc chyba nie jest tak źle.

@Nędznik

@Karol Bzdury jakieś piszesz kolego, też pracowałem kilka lat w AVT i nic takiego nie pamiętam, może pomyliłeś firmy?

Obecna
@Adam

To ja przyznam rację, że w niektórych działach pracuje się po kilkanaście lat. Taki staż pracy u jednego pracodawcy o czymś świadczy. Jestem jedną z tych osób.

Obecny

Ramen
@Karol

He, he... nie no tak źle, jak piszą koledzy, to nie jest :-). A pakiecik medyczny to co? Kiedyś był też angielski, ale jak jest teraz to nie wiem.

@Karol

Żadnych, mam tam ponad 10 lat stażu.

Ag

Jest gorzej, sama nie wiem, dlaczego spędziłam w tym miejscu więcej niż miesiąc... Najgorszy pracodawca, jakiego miałam.

Zostaw merytoryczną opinię o AVT Korporacja - Warszawa

• Jak się pracuje w AVT Korporacja?

Zobacz opinie na temat firmy AVT Korporacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVT Korporacja?

AVT Korporacja