Siódemka

Opole

Opinie o Siódemka

anonim 2011-11-16 17:45:50
Ludzie nie podejmujcie pracy w Opolu w Siódemce!!! [usunięte przez moderatora]Myślą,że ludzie to roboty!!! Nie mają szacunku do pracownoków, a żądają go dla siebie! Potrafią tylko zastraszaniem motywować do pracy, bo, co nie stać już na odrobinę szczodrości?! Powtarzam wam nigdy do tej pracy!!!
.,. 2012-11-16 16:58:14
Zgadzam się w 100% co prawda nie pracowałem w tej firmie, ale wystarczy przejść się po paczkę biuro, które zobaczyłem (ciężko to w ogóle nazwać biurem istny chlew). Na swojej stronie piszą o wysokich standardach tylko w Opolu za bardzo nie widać tych wysokich standardów. Często odwiedzam inne firmy kurierskie ale takiego śmietnika jeszcze nie widziałem.
sawoj 2016-04-23 10:38:05
nos, to fakt, firma kurierska bez zarzutu, często korzystałem i zawsze byłem bardzo zadowolony. Co do pracy tutaj, to jak słyszałem kurier jest w stanie wyciągnąc około 3-4 tysięcy, ale czasem praca zajmuje więcej niż te 8 godzin dziennie. Atmosfera jest jednak ok.
Zostaw swoją opinię o Siódemka - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siódemka