Tech-Bud Mirosław Radzikowski

Siedlce

Opinie o Tech-Bud Mirosław Radzikowski

pracownik 2010-05-31 20:55:27
pracodawca nie placi , a jak placi to z opoznieniem niemozna sie z nim skontaktowac, nie odbiera telefonu szczerze odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownik=frajer 2010-08-13 22:10:16
o wypłatę trzeba się wykłócić telefonu nie odbiera a jak odbierze to nie da się z nim dogadać odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-09-25 15:51:08
pracownik=frajer - 2010-08-13 22:10:16

zgadzamsie z wami co do slowa;D tylko jeszcze 1no chce dodac, jezeli chcecie go zlapac to zanotujcje;P (usunięte przez moderatora), a jak chcecie go spotkac to miedzy 6-7 rano lub 7-8wieczorem odrazu mowiez nim nie mozna gadac odrazu prosto z mostu bobedzie sie tlumaczyl i przesuwal termin obiecanych pieniedzy heh to nie pracodawca a zwykla (usunięte przez moderatora),pzdr...
anonim 2010-11-10 12:02:19
Właściciel tej firmy wykorzystuje pracowników jak się. Zatrudnia ludzi bez umów"na czarno", nie płaci całych pensji, a jak człowiek upomina się o swoje to pan(usunięte przez moderatora), wykręca się jakimiś głupotami i nie interesuje go, że człowiek ma na utrzymaniu rodzinę. Nie można się z nim skontaktować, bo zarówno on jak i jego żona mają powyłączane telefony. Ten człowiek jest po prostu niewypłacalny. Odradzam podejmowanie pracy u niego.
anonim 2010-11-10 12:14:20
Dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje, bo "funkcjonuje" to za dużo powiedziane. Ten człowiek, tzn. właściciel prawdopodobnie z długów nie wyjdzie do końca życia (i to nie jest żart). On i jego firma zadłużeni są u osób prywatnych, w hutrowniach, a kończąc na bankach. Sami zdecydujcie, czy chcecie u kogoś takiego pracować. Bo ja już nie.
admin 2014-06-29 16:48:42
Pracowałem wykonałem prace miesiac temu a pieniedxy wogule nie dostalem (usunięte przez administratora) .odradzam jesli pracujesz dla zabicia czasu to tak
Wak 2016-05-20 18:39:47
Tech-Bud Mirosław Radzikowski ma się dobrze i generalnie jeśli miałbym wybrać coś to z pewnością ich
Zostaw swoją opinię o Tech-Bud Mirosław Radzikowski - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Bud Mirosław Radzikowski