logo Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie

Opinie o Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie

anonim 2009-02-09 15:23:30
Słowa kojarzące się z Ministerstwo Budownictwa/ Ministerstwo Infrastruktury (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): państwowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo dobra
Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy do stanowiska
Najbardziej podobało mi się w Ministerstwo Budownictwa/ Ministerstwo Infrastruktury: atmosfera pracy, ludzie
Najbardziej nie podobało mi się w Ministerstwo Budownictwa/ Ministerstwo Infrastruktury:
ela 2014-11-21 23:40:16
to kpina co wy robicie pole zabrane my nie wiemy za ile od 3 miesięcy a kierownik szydłowski w lublinie mówi że ciągle pracownik na zwolnieniu na dzieci górecki z generalnej dyrekcji że pieniądze może za pół roku może dłużej a wy odwodnienie obwodnicy piaski robicie kosztem rolników co to za kraj. Nie dokształceni pracownicy za wielkie pieniądze pracują i w województwie i w GDDKIA W Lublinie a nas traktujecie jak murzynów
NOWA 2015-01-28 19:10:41
Nie polecam, zarobki są małe, zależne od względów politycznych, koneksji. Rozwój żaden, na szkolenia nie ma co liczyć, awans też, dostają go ludzie z klucza. Uwaga na podsłuchy i donosicieli. Dobra praca na wyjście z domu jeśli nie zależy komuś na wyższym utrzymaniu i karierze.
abc 2016-08-08 12:47:28
W ministerstwie jakim? To nie te czasy, że było stabilnie i dobiło się do emeryturki. Niestety donosicielstwo, nie maja za co Cię upupić sprawdzą zapisy karty - przychodzisz za wcześnie źle, za późno tez źle, nie wiadomo o co chodzi, kierownictwo pracuje 3 dni w tygodniu, wiadomo piątki i poniedziałki dla rodziny. Pensja 3500 BRUTTO to dużo, specjalista, siedzenie po godzinach (wtedy zapisy karty są mniej ważne ha ha), presja i odpowiedzialność, takie państwowe korpo? Nie rozśmieszaj mnie.
Pracownik 2016-08-21 12:53:34
Praca w Ministerstwie była jedną z najgorszych w moim życiu
- mobbing
-stres
-brak pracowników
-sprawy bardzo złożone
-brak szkoleń
-nękanie pracowników
-bardzo niska płaca
najgorzej jest w Departamencie Lokalizacji Inwestycji ponieważ brakuje ludzi do pracy, pracownicy permanentnie się zwalniają lub są zwalniani bez podania przyczyny, jedna drukarka i niszczarka na cały departament, sprzęt niemalże prehistoryczny,.
Co dziwne nie ma tam w ogóle pracowników pracujących dłużej niż 1 rok, wszyscy myślą o zwolnieniu się, po cichu poszukują innej pracy, Naczelnik każe nosić do sądów 10 kilogramowe paczki i to w dodatku pieszo bo nie stać ich na bilety na autobus dla pracowników.

Drodzy koledzy i koleżanki, szczerze odradzam podejmowania pracy w MIB. Dla mnie praca skoczyła się rozstrojeniem nerwowym i koniecznością wielomiesięcznej pomocy psychologicznej.
Zarobki na stanowisku referendarza wynoszą 2300 netto, czy warto za taką płacę niszczyć swoje zdrowie.
Odpowiedzcie sobie sami.
ODRADZAM 2016-08-21 12:57:18
Zgadzam się w 100 %
specjalista pensja 3500 brutto
referendarz pensja 3300 brutto

Najgorzej w Departamencie Lokalizacji Inwestycji
MIB 2016-08-25 19:47:27
STANOWCZO nie polecam pracy w tej instytucji,
- małe zarobki
- niemiła atmosfera
-permanentny stres
-dużo zadań
- duża rotacja pracowników
Odnośnie Departamentu Lokalizacji Inwestycji zgadzam się z przedmówcami, słyszałem że często są zmiany personelu.
Zostaw swoją opinię o Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie