Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

Byly

Nie polecam tej firmy a szczególnie działu Roberta L. w ogóle nie jest za pracownikami no chyba że za swoim kolegami dla niego niestety liczy się wlasna wygoda i święty spokój

Szukam pracy na Frezer. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy MEYN POLSKA? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3900 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

@Ulka

Obiecują złote góry a później zderzenie z rzeczywistością odradzam ja tam nie miałem żadnych kursów :)

Xxx

Nie polecam tragedia, odejscie z (usunięte przez administratora) to najlepsze co mnie w życiu spotkało a te ich śmieszne konkurencyjne zarobki Ale na głowę nie pada i wyplata na czas tak ambitni ludzie tam pracują

@MEYN

Premie uznaniowe gdzie i kiedy? Może kiedyś były po 50-200zl. I to przez krótki okres czasu.

Tola Nowy wpis

Chętnie dowiem się więcej o stanowisku konstruktora. Chłopak szuka pracy i gdzie w sieci widziałam taką dawną rekrutację. Ale zanim wyśle cv, mamy pytanie, czy jest opcja pracy w elastycznych godzinach, czy są sztywne ramy czasowe? A jak są elastyczne, do napiszcie też, czy trzeba zgłaszać wcześniej, czy można przyjść na którą się chce.

MEYN Nowy wpis
@Tola

Dzień dobry Tola Staramy się ustalać z pracownikami dogodny harmonogram pracy np. godziny 6-14 bądź 9-17, istnieją tez możliwości pracy w systemie 9-godzinnym, aby w piątki kończyć szybciej. Odbywa się to jednak na podstawie ustalonego harmonogramu. Aby zapewnić sprawną współpracę w zespole nie można jednak dowolnie przychodzić o różnych godzinach, jeżeli nie jest to uwzględnione w harmonogramie.

Stefek Nowy wpis

Czemu odrabiana jest przerwa? Myślałem że wliczona jest w czas pracy i należy się bezpłatna. W ogłoszeniu na konstruktora elektryka zainteresowało mnie że w programie poleceń pracowniczych można zdobyć dodatkowo 2500 zł. Wypłacają kasę jak kogoś do razu przyjmą czy dopiero po okresie próbnym?

MEYN Nowy wpis
@Stefek

Dzień dobry Stefek przerwy są w 100% zgodne z obowiązującymi przepisami. Odrabianie wiąże się z większą niż ustawową ilością przerw. Ilość przerw jest uzależniona od długości danej zmiany, której przerwy dotyczą. Potwierdzamy również funkcjonujący system poleceń, do którego pełnego regulaminu mają dostęp nasi pracownicy. Zachęcamy do aplikowania.

ZDZ meyn lębork

Oni stawiają na ludzi co przyjdą się uczyć od 0 dać im 3300netto i tacy tam pracują jak zobaczycie ich spawy to ja myślę że pół firmy się jeszcze douczą po szkółce trzeba napisać meila od Górnie co się dzieje w tej firmie odradzam jakichkolwiek współpracy !!tylko kooperanci zyskują

Ktosiek
@ZDZ meyn lębork

Napisz proszę jeszcze raz, na spokojnie, z interpunkcją. Ciężko się to czyta. Faktem jest to, że ta firma dąży do upadku. Nie wiem czy to celowe działanie, czy może głupota zarzadzajacych.Firma nie jest żadną konkurencja na rynku pracy. Dlatego nikt nie chce przyjsc.Nie szanuje się starych pracowników, dorzuca tylko obowiązków i dlatego tak odchodzą. Nikt nie wie, dlaczego osobie która robi robotę, nie są w stanie podnieść wynagrodzenia a komuś nowemu z marszu daje się więcej. I oczywiście ten mniej zarabiający, z doświadczeniem musi uczyć świeżaka z wyższą stawka.. najlepiej byłoby się zwolnić i zatrudnić od nowa, wtedy może stawka byłaby większa(ale przecież tak nie można). Nawet ktoś u góry powiedział, że jeśli chcesz zarabiać to musisz zmienić pracę... Próbują kupować jakieś bezsensowne roboty, czy to na spawanie czy dział CNC, myśląc że będą same pracować. Próbują inwestować w maszyny, ale nie ma komu przy nich stać. Najniższa krajowa tak leci w górę, że za jakieś 2 lata większość będzie właśnie najniższą zarabiała. Podwyżki jeśli są, to znikome, nie pozwalające nawet w połowie zrekompensować wzrostu kosztów życia. Dużo osób poprawia swój standard, zmieniając pracę. Zapewne w tym roku czeka to także mnie, a szkoda bo do ludzi człowiek się przywiązuje. Pozdrawiam

Wiadomo już, ile te podwyżki wynagrodzeń mają wynosić? Co do tego ma czyjeś miejsce zamieszkania?

Szymon

W Meyn płacą za kilometrówkę więc im dalej mieszkasz tym lepiej, nie weryfikują tego. Koleś że spawalni podał że Mieszka w Słupsku a tak naprawdę miał kilometr do pracy i kasa wpadala. Tak dorabiał się przez rok, ponoć teraz to zmienił bo zaczęło być o tym głośno i wyszło, że (usunięte przez administratora)

@Szymon

Drodzy użytkownicy oraz drodzy pracownicy jako firma staramy się wychodzić na przeciw naszym pracownikom uruchamiając różnego rodzaju świadczenia dodatkowe jak wspomniana kilometrówka. We wzajemnych relacjach stawiamy na zaufanie i liczymy na odpowiedzialność pracownika, który odpowiada za prawdziwość składanych przez siebie danych. Nie rekomendujemy podawania nieprawdziwych informacji w ślad za niesprawdzonymi opiniami w internecie :). Rzeczona sytuacja została już wyjaśniona. Mamy również nadzieję, że te i inne świadczenia będą pomocne oraz motywujące w przyszłości. pozdrawiamy Meyn Polska

Podwyżki po 200-300 zł tak średnio.

Były

Oni się nie przejmują przyjdą następni byle by kadrowej się zgadzało 4500 brutto i ludzie robią szkoda słów

Hej, te podwyżki to sa podane brutto czy netto? I czy średnio, czyli taki świeżak z małym doświadczeniem, ile dostał podwyżki? Albo z drugiej strony, manager wyższego szczebla, ile dostał podwyżki? A i czy podwyżki tu są tylko raz na rok, czy np. po pół roku może być kolejna?

Lol

Podwyżki brutto.

Mańka
@Lol

Ah, to wiele wyjaśnia. Chociaż też zależy czy takie podwyżki są tylko raz do roku czy częściej. Indywidualnie można składać wniosek czy trzeba czekać na takie ogólnofirmowe? Ciekawe też jaka jest szansa na pozytywne rozpatrzenie takiej prośby.

Czyli, że co, firma nie walczy o doświadczonych pracowników i obojętne im jest to, że ktoś odchodzi? Na jakim polu ludzie są nie doceniani, chodzi o kasę czy o coś innego? Bo się zastanawiam co mogliby dać tym ludziom żeby zmienili Oni decyzję.

MEYN

prosimy o dystans w odniesieniu do emocjonalnych opinii. Zdecydowanie większość kadry w firmie MEYN jest stała i współpracujemy z naszym zespołem przez długie lata. Oczywiście jak w każdej firmie występuje naturalna rotacja pracowników z różnych powodów, które są naturalną częścią życia gospodarczego. Zapraszamy też na naszą stronę na Facebooku, gdzie można zapoznać się z szeroką gamą benefitów pracowniczych na jakie mogą liczyć zatrudnieni, aby współpraca była jeszcze bardziej owocna.

@MEYN

Ok, no ja widziałam listę, ale ciekawa jestem, czy te benefity oferowane sa wszystkim pracownikom, także świeżakom na okresie próbnym? Bo czasami benefity sa dostępne np.po roku pracy. A jak jest tutaj?

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie warunki pracy są w MEYN POLSKA? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Spawacz?

MEYN

Posiadamy 2 stołówki, 2 szatnie oraz dofinansowanie do dojazdów do pracy.

Byly

Irena
@Xxx

Skoro już tam nie pracujesz to powiesz jakie to są zarobki? Ile tak realnie msc wychodzi? Będzie ze 4 tyś aktualnie na rękę?

Lolo
@Irena

W tym (usunięte przez administratora) Dadzą 4 brutto i wykorzystują jak się da, wyzysk na człowieku co do sekundy odrabianie każdej minuty i czasy na spawaniu bo placek z zegarkiem mierzy żeby jak najwiecej zrobić (usunięte przez administratora) Odradzam :)

@Irena

Pani Ireno, zarobki w MEYN są uzależnione od stanowiska oraz doświadczenia danego kandydata na konkretne stanowisko. Do płacy zasadniczej dochodzą również dodatki i premie, o których może przeczytać na naszej stronie www.meyn.pl Zachęcamy też do dołączenia do naszej strony na (usunięte przez administratora)

Wojciech
@MEYN

Zapoznałem się z ofertą pracy, którą zamieściliście na swojej stronie. Dotyczy ona ślusarza-spawacza, ale poza słowami nie widzę, byście podawali jakiekolwiek kwoty. Jaka jest więc pensja zasadnicza i ile wynoszą dodatki oraz premie na tym stanowisku i czy można na nie liczyć od początku zatrudnienia? No i co znaczą słowa, że mile widziana gotowość do pracy zmianowej? Można u Was robić w stałych godzinach, powiedzmy od 8 do 16?

@Wojciech

Dzień dobry wynagrodzenie dostosowane jest do umiejętności i doświadczenia kandydata. Wszelkie szczegóły przedstawimy na rozmowie rekrutacyjnej po analizie nadesłanej aplikacji. Co do pracy zmianowej tak istnieje możliwość pracy w stałych godzinach. Zachęcamy do przesłania aplikacji.

Robol
@Wojciech

Premie? ???? Od 8 do 16 szlachta w biurze pracuje ???? Robol musi odpracować przerwy które dodatkowo nam o minutę obcinają rzekomo na dojście do stanowiska Dodatki? ???? Premie 25% od podstawy w lipcu i grudniu i tyle

Lucy
@Robol

Ale z tymi przerwami to tak serio, że trzeba je odpracować? Ile przysługuje na zjedzenie śniadania? Czemu te premie są tylko 2 miesiące w roku?

@Lucy

Istnieje kilka rodzajów premii np. uznaniowe związane bezpośrednio z inicjatywą pracownika także nie ma limitu 2-ch premii w roku.

@MEYN

Premie uznaniowe, to kto decyduje o tym, że dana osoba ją dostanie i jakiej wysokości? Kto odpowiada, czy przełożony danej osoby, czy szef, może kierownik finansów? Jak to jest? A zdarza się, że pracownik latami nie ma tej premii uznaniowej?

@MEYN

Nie gadajcie głupot pracownik który musi się znać na rysunku technicznym, wiedzący co gdzie i jak zrobić z danym detalem, pracujący 9 lat w firmie ma mniejszą pensje niż ślusarz który ma wiedzieć tylko jak pogwintować blachę i ją ogratować. I te podwyżki to śmiech na sali. Najniższa krajowa 600zł do góry w Meyn 200zł. Po 9 latach pracy brutto 4850. Nowy pracownik pilarz przychodzi i po okresie próbnym ma 4900. Śmiech na sali. Traktujecie pracowników jak (usunięte przez administratora) wymagania nie wiadomo jakie a pensja śmieciowa.

Piszesz o wymaganiach, że w Twoim odczuciu duże. Czego więc na co dzień się tu oczekuje od pracownika? Narzucają jakieś normy i konkretne tempo pracy?

Nie piszę tu typowo o wymaganiach tylko o bredniach, że pensje są uzależnione od doświadczenia pracownika. Są określone czasy na wykonanie zlecenia i trzeba się tego trzymać. Czas też swój trzeba wyrobić na dzień. Ogółem tragedii nie ma, pracuje mi się w miarę spoko. Swoje trzeba zrobić jak to w każdej pracy. Ale pensja wielu pracowników z stażem to porażka. Wszystko zależy w jakim okresie się człowiek zatrudnił. Przychodzą nowi i mają większą pensje bądź na podobnym poziomie co pracownik z kilkuletnim stażem.

Kuba

(K)Nie polecam (usunięte przez administratora) (O)pracy,zagłuszacze zasięgu w (Ł) łazienkach, czipy żeby wejść do (C)kabiny (usunięte przez administratora)nie rozumiem jak (H)można tak człowieka traktować (O)mam nadzieje ze administrator M. (Z)nie będzie usuwać rzetelnych opinii i usuwać słów poszczególnych bo inaczej się tego nie da opisać. A Majster mirosław Aka Kaszub aaa szkoda gadać. To samo Jarek co poniedziałek zgarowany.

były milk runner
@Kuba

Tych dwóch przez Ciebie wymienionych @Kuba plus koordynator magazynu i kadrowa to osoby (nie tylko według mnie) najbardziej psujące obraz i atmosferę tej jakże ciekawej firmy. Jeżeli z powodu przełożonego, stanowiska które niestety piastują te osoby. zwalniają się kolejni pracownicy a oni nie ponoszą żadnych konsekwencji, co więcej dostają awanse i pochwały od dyrektora to jest to co najmniej dziwne, Powiedzenie ze "ryba psuje się od głowy" idealnie pasuje do Meyn Polska. Pracownik traktowany jest tam przedmiotowo i powinien mieć świadomość że można go wymienić na nowego jeżeli mu się coś nie podoba.

@były milk runner

To dyrektor o niczym nie wie czy nie chce wiedzieć? To te osoby dostają awanse jakby za swoje podejście do ludzi? Jest to nagradzane świadomie? Chyba każdy pracownik ma umowę i nie jest tak łatwo i szybko zrobić wymiankę?

Serdecznie nie polecam starania się o pracę w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko konstruktora dobrze wykonałem wszystkie zadania (co stwierdził prowadzący rozmowę). Pomimo obietnicy o informacji zwrotnej niezależnie od wyniku rekrutacji, nikt się nie odzywał. Po miesiącu sam zadzwoniłem do Pani z HR z pytaniem, czy coś się dzieje w tej sprawie i zapewniała mnie, że rekrutacja się przedłuża i nadal trwa. Po 2 miesiącach zrezygnowałem z udziału w rekrutacji. Rozumiem że, można wybrać innego kandydata na dane stanowisko, jednak brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej to kpina i brak szacunku do starającego się o pracę. Podsumowując jeszcze raz nie polecam. Nie szanują tam ludzi, z którymi rozmawiają.

@Anonim

Co Cię w ogłoszeniu zachęciło, by aplikować, podawali zakres zarobków? I jakie to zadania dla nich wykonałeś?

Do aplikowania zachęcił mnie pakiet benefitów, które oferowali (m.in. dofinansowanie dojazdów do pracy). Widełki płacowe nie były podane, a jeśli chodzi o zadania to był to test z obsługi programów komputerowych i test wyobraźni przestrzennej (ułożenie różnych elementów według podanego rysunku)

@Anonim

Takie buty. Dzięki za odpowiedź. A do pracowników mam pytanie, czym się rekrutujące osoby kierują przy wyborze nowego konstruktora i jaki jest przewidziany zakres wynagrodzenia?

@Anonim

Szanowny Panie każdemu kandydatowi staramy się dawać informację zwrotną nawet w przypadku odmowy. Rekomendujemy sprawdzenie folderu ze spamem lub wiadomościami "śmieciami" ponieważ bywa, iż mogą tam trafić wiadomości od rekruterów. Jednak nie myli się tylko ten, który nic nie robi dlatego jeżeli błąd leżał po naszej/ludzkiej stronie to przepraszamy i z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym.

@MEYN

A w jakich przypadkach nie dajecie żadnej odpowiedzi? Można na końcu rozmowy kwalifikacyjnej prosić o kontakt telefoniczny zamiast mailowy? Jaki jest generalnie maksymalny czas oczekiwania na wynik rekrutacji?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do MEYN POLSKA? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spawacz?

MEYN

Zatrudniamy osoby na umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym uzależnionym od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Proszę o przesłanie CV, po zapoznaniu się z życiorysem i spełnianiu wymogów stanowiska, skontaktujemy się celem umówienia się na spotkanie i przedstawienia naszej oferty. poland@meyn.com

Katarzyna
@MEYN

Witam, a czy macie aktualnie jakieś stanowiska dla kobiet? Mam na myśli takie bardziej lekkie fizycznie. O ile w ogóle panie w firmie pracują?

@Katarzyna

Aktualne rekrutacje dostępne są na stronie www.meyn.pl

Mikołaj
@MEYN

Rzeczywiście. I wydaje mi się, że znalazłem u Was coś dla siebie. Ale tu, by rozwiać wątpliwości, potrzebuję pomocy. Chodzi o stanowisko tokarza CNC. Do tej pory pracuję, jako tokarz konwencjonalny, proszę więc napisać, czy byłbym przeszkolony na CNC i na jaki czas jest pierwsza umowa o pracę, z jaką stawką?

@Mikołaj

Panie Mikołaju - Tak, w przypadku zatrudnienia pracownik otrzymuje przeszkolenie. - Pierwsza umowa z reguły podpisana zostaje na okres 3 miesiące, kolejna na rok. - Stawkę przedstawiamy na spotkaniu rekrutacyjnym przy zapoznaniu się z pełnymi informacjami o kandydacie takim jak doświadczenie, znajomości rysunku technicznego etc.) Prosimy o przesłanie aplikacji i umówimy się na spotkanie, na którym porozmawiamy o szczegółach.

Ina
@MEYN

Nawiązując do przeszkolenia to czy osoby bez doświadczenia też przyjmujecie? I skoro wynagrodzenie jest zależne od umiejętności i doświadczenia to na jaką stawkę może liczyć taki pracownik? Bo akurat chłopak jest zainteresowany tym samym stanowiskiem co kandydat, któremu odpowiadacie

@Ina

Tak można aplikować nie posiadając doświadczenia i w przypadku zakwalifikowania się no rozmowę i pozytywnego przejścia przez proces rekrutacyjny pracownik będzie przeszkolony. Zachęcamy do aplikacji.

Aneczka
@MEYN

Wow super, to jest taki onboarding. A ile czau trwa właśnie przeszkolenie nowej osoby i takiego świeżaka? I czy za czas nauki to jest płacona normalna pensja?

@Aneczka

Wynagrodzenie jest płacone zgodnie z podpisaną umową. Jeżeli chodzi o czas wdrożenia to podchodzimy do tego indywidualnie i jest on uzależniony od poziomu umiejętności i szybkości nabywania kompetencji. Naszym priorytetem jest, aby pracownik po szkoleniu był w pełni przygotowany do wykonywania swoich zadań.

Beata
@MEYN

Super z tym okresem wdrożenia. A jaka jest kasa na tym okresie? Jest normalna pensja, czy jakaś mniejsza i potem, już po okresie próbnym, rośnie?

@Beata

Odpowiedź padła w poście powyżej. Wynagrodzenie od początku płacone jest zgodnie z podpisaną umową.

Ulka
@MEYN

Ok, ok. Widzę, że tu była mowa o szkoleniach, ale wstępnych. A co ze szkoleniami potem? Jak pracuje się tu X lat to regularne są szkolenia i kursy od firmy dla podnoszenia kompetencji? Dofinansuje taką naukę?

@Ulka

Czy pracownicy w MEYN POLSKA dogadują się między sobą?

Renata

Dla krewnego szukam info o pracy jako Ślusarz - Spawacz. Na ich tronie mają otwartą rekrutację. Czy wiecie coś może o szkoleniu wstępnym? Wiecie jak wygląda, ile trwa?

@Renata

Dzień dobry Pani Renato, dziękujemy za zainteresowanie pracą w MEYN. Szkolenie polega na rozpoczęcia pracy od szkółki spawalniczej w naszej firmie, gdzie pracownik nabywa umiejętności do samodzielnej pracy oraz uczy się zasad pracy w naszej firmie. Długość szkolenia uzależniona jest od umiejętności i doświadczenia pracownika oraz od szybkości przyswajania nowych kompetencji. Zachęcamy do aplikowania!

Renata
@MEYN

O, a jak ktoś ma już doświadczenie w tym zawodzie około 6 lat? Wtedy też uczy się wszystkiego od zera, czy pewne elementy nauki są wtedy pomijane? Chodzi po prostu o to, jak kandydat nie jest zielony, ale coś tam już wie i umie.

@Renata

Oczywiście szkółka ma na celu pełne usamodzielnienie pracownika i trwa tylko tyle ile jest to niezbędne.

Huk

Pod koniec 2022 zakończyłem współpracę z meynem i nie powiem o firmie złego słowa (pozdrawiam Cię Tomku). Praca przewidywalna i stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania raczej nie myslałbym o zmianie. Kto wie może kiedyś jeszcze nasze drogi się skrzyżują.

Alicja
@Huk

Co to znaczy że praca jest przewidywalna? Codziennie robisz to samo przez 8h? A jak wygląda wdrożenie do pracy?

Seba

A więc....chciałbym dowiedzieć się czegoś o firmie, tylko rzetelne informacje. Słyszałem dużo, o Darku o Mirku, ale chciałbym dowiedzieć się trochę od was drodzy pracownicy. Proszę opisać jak tam jest naprawdę, z góry dziękuję.

@Seba

Zachęcamy do aplikowania i osobistego doświadczenia możliwości pracy w MEYN

K-ka21

Witam. Czy w Meyn można robić nadgodziny w soboty? Jest jakiś wymóg np. trzeba wyrobić kilka nadgodzin w tygodniu by móc przyjść w sobotę?

@K-ka21

Nie ma reguły. Nadgodziny zależą tylko i wyłącznie od zwiększonego zapotrzebowania na pracę danego działu.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje MEYN POLSKA dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

MEYN

Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i kompetencji kandydata. Omawiane jest na rozmowie na podstawie wywiadu oraz dokumentów aplikacyjnych. Zapraszamy na facebook.com/meynpolska

Seba

Robol
@Seba

Firma schodzi na psy. Chcą pozbyć się wykwalifikowanych pracowników ze stażem 10 lat wzwyż... nowym płacą więcej aniżeli starym doświadczonym. Starzy uczą młodych zarabiając jednocześnie mniej od tych właśnie nowych. Śmiech na sali. Wszelkie historie krążące w sieci i nie tylko to prawda. Wszyscy traktowani są jak potencjalni (usunięte przez administratora) czasu którzy (usunięte przez administratora) firmę z każdej nieprzepracowany minuty. Brak szacunku do pracowników na górze jak i na dole. Proszę nowy zestaw pytań ^⁠_⁠^

Halina
@Robol

Z tym zróżnicowaniem stawek to niestety nie w pierwszej firmie się dzieje... Poważnie sądzisz, że to dlatego, że chcą się ich pozbyć? Nie prościej byłoby po prostu złożyć im wypowiedzenie w takiej sytuacji?

Lidia

Ktoś wspomniał że przez 3 miesiące nauczyl się zawodu :) W firmie jest tak dobra komunikacja między pracownikami że wszystkiego naucza czy sa jakieś szkolenia?

MEYN Polska
@Lidia

Pani Lidio w firmie są szkolenia i kursy, na konkretne stanowiska istnieje możliwość też doszkalania zewnętrznego. Zachęcamy do rekrutacji. Zapraszamy również na naszą stronę (usunięte przez administratora)

Bolo
@Lidia

Komunikacja to jest tu na najniższym poziomie ???? Ktoś się czegoś nauczyć i ucieka. Wymagania nieadekwatne do zarobków. Starsi pracownicy zarabiają nawet 1000 mniej od nowych i muszą ich jeszcze uczyć... Wielu ucieka bo nie ma tu przyszłości dla starych doświadczonych pracowników. Nowi to same lewusy i do roboty się nie nadają.

Teresa
@MEYN Polska

czy po takim szkoleniu firma daje pracownikowi lojalke do podpisania ze nie odejdzie np przez rok ? skoro firma w niego zainwestowała ?

Oni

Czy pracownicy posiadają kwalifikacje instruktora praktycznej nauki zawodu rzeby uczyć młodzież szkolną?

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA