Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

Wiktor

@lolek polecasz tam prace ?!

Jak szefostwo w Bartek Candles? Spoko traktują ludzi?

Lolek

Tak, bardzo dobrzy ludzie,szef spoko gość

Luka

Bardzo istotne żeby teraz nie oczekiwać zbyt wielkich obciążeń dla firmy. Musimy utrzymać miejsca pracy.

!!!

Wolę teraz stracic cały urlop i przeczekać to wszystko w domu.W obliczu tego co sie teraz dzieje naprawdę tak ważne jest dla was to że w lipcu bedziecie pracować? Hm postojowe to tylko 60 proc.wypłaty i obyśmy tylko mieli do czego wracać i mogli pracować.Pozdrawiam.

Ja mogę w lipcu pracować,mi to obojętnie nikt tej pademi nie planował oby tylko jak najszybciej to się skończyło,najważniejsze żebyśmy wszyscy znowu się spotkali i mieli do czego wrócić . W tej sytuacji naprawdę urlop nie jest najważniejszy

!!!

Oczywiście zgadzam sie z Tobą,najważniejsze żeby to wszystko się skończyło a reszta to jest bzdura.Ludzie chyba nie rozumieją powagi sytuacji i najważniejsze żeby w lipcu mieć urlop...ech szkoda słów.W naszym zakładzie nie ma dramatu w upał bo jest klima i niech nie przesadzają z tą puszką,bo puszka to jest np.w Adiencie na Skarbimierzu,gdzie temperatura podczas upałów wynosi ponad 40 stopni.

Xx
@!!!

Nie którzy z może opłacili jakieś wczasy albo coś innego.

Niebieeskaa
@Xx

To zawsze może odmówić. Kasa w tym momencie nie jest najważniejsza. No ludzie, trochę opamiętania. Nikt nie wie czy to się skończy nawet do tego lipca i co wtedy też będziesz pierniczyc (usunięte przez administratora) że to jest wina szefa czy naszego zakładu?

XXX
@Niebieeskaa

Dokładnie,taka tragedia a ludzie pierniczą o wczasach(usunięte przez administratora) będziecie się modlić żeby tylko pracować,bo niewiadomo czy praca będzie,to co się dzieje .....

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Niebieskomi

,, firma nie może wysłać pracownika na przymusowy urlop. Może tylko proponować pracownikom aby wykorzystali urlop wypoczynkowy. Miało by to służyć ograniczeniu kontaktów z innymi osobami i zapobieżeniu rozprzestrzeniania się wirusa. Ewentualną decyzją o zamknięciu biura lub wstrzymania produkcji powinna być natomiast potraktowana jako przerwa w wykonywaniu pracy z przyczyn niezależnych od pracownika. Jest to sytuacja zbliżona do przestoju i wymaga analogicznego postępowania. Zatem pracownikowi trzeba zatem zapłacić wynagrodzenie postojowe,, Wzięte z portalu internetowego praw i obowiązków pracodawcy oraz pracownika z powodu pandemii. Zatem myślę że szefostwo podejmie dobra decyzję że względu na to że to jest niczyja wina i nie będziemy musieli wypisywać urlopu, pamiętajmy ze wiele osób ma już zaplanowany urlop itp. Pozdrawiam

Szarak
@Niebieskomi

Ciężki orzech do zgryzienia ale masz rację a co jeśli po 2 tygodniach nic się nie zmieni to co następny urlop? Zostaniemy bez niczego i jak w lecie pojechać z rodziną na wakacje? Miejmy nadzieję że będzie dobrze

@Szarak

No dokładnie , oby wszystko było dobrze , bo na to nikt nie ma wpływu, nawet nasz szef, najważniejsze nasze zdrowie , dobrze że mamy kwartalne

C.D , dobrze że mamy 14 - dniową kwarantannę źle mi wskoczyło

Gonzo

Parzenie herbaty dla załogi , nadgodziny przymusowe,umowa zlecenie ,rozszerzony wiek emerytalny oraz mile widziany emeryci . Aha jak masz dzieci to i paczka od mikołaja.

@Gonzo

Co ma parzenie herbaty,czy zatrudniane emerytów do pytania o dodatkowe świadczenia? Przymusowych nadgodzin niema,jak nie chcesz to nie musisz przychodzić w soboty itp,nikt nikogo do tego nie zmusza.Owszem kiedyś tak było,ale teraz jest zupełnie inaczej.Do podstawowego wynagrodzenia jest 300 zł netto premii przez cały rok.Od sierpnia do grudnia jest premia dodatkowa kazdemu przyznawana indywidualnie,bo przecież nie każdy pracuje tak samo...Pozdrawiam.

@!!!

Dokładnie tak jest , to prawda a jakiś (usunięte przez administratora) pisze głupoty jak mu nie pasuje to poco jeszcze tam pracuje . Bardzo fajny zakład i szefostwo , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Hej

Tu się zgodzę , tak jest

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bartek Candles?

Piter

...jak wygląda proces rekrutacji...????? Zbyt profesjonalne słowa w firmie gdzie panuje totalny bałagan. Kierowniczki i "nowi szefowie" robią co im się podoba i na co mają chęć, więc nikt nowy do tej pseudo firmy nie przyjdzie, a tym bardziej na takich warunkach jakie proponują. Pracowałem przez tak zwany sezon czyli kiedy jest najwięcej nadgodzin i roboty na umowe zlecenie ( porażka) . Wspaniała kierowniczka zapewniała mnie że od grudnia dostane umowe o prace , a w grudniu sezon się skończył , mi umowy nie dali , bo przecież na zlecenie to jesteś śmieć,robol więc nic Ci się nie należy. Załatwili mnie "bez mydła" .... żal . Żałuje tylko czasu spędzonego w tym barachu. Nawet w nowej pracy rozmawiając z ludźmi którzy też pracowali w Bartek Candles bardzo nieprzychylnie wypowiadali się o tym zakładzie pracy.... Ja szczerze nie polecam tam pracować bo ludzi przełożeni mają za typowych śmieci....

Pipi
@Piter

A która kierowniczka?

Abraham

Nie pozdrawiam pomarańczowej z aplikacji Aśki W. którą interesuje wszystko i wszyscy dookoła. Co ciebie obchodzi życie innych i to co robią babo jedna? Największa plotkara w zakładzie i kabel. Na każdego potrafi donieść. Typowa wieśniara :)

Abraham Linkoln
@Abraham

Ale to normalne zachowanie wielu osób w tym zakładzie pracy. Czerwonych(Brygadziści) wszędzię pełno z największą plotkarą na zakładzie - kierwoniczką. Co do czego to kierowniczka nic za bardzo nie wie tylko sieje ploty. Jak zaczynałem pierwszy dzień na produkcji to W PIERWSZYM DNIU odrazu mnie ostrzegali o słynnym duecie aplikacyjno - kierowniczym , że się interesują wszystkimi i wszysytkim , tylko nie ich pracą.... i to w sumie prawda bez ściemy. Najgłupsze w tym wszystkim ,że po uprzedzeniu mnie , to rodzina najblizsza szefostwa , więc nawet jak nic nie wie i nie robi to trzeba przymykać na nią oko.

@Abraham

Ludzie czy Wy jesteście normalni???? Jak masz coś do Aśki to miej odwagę, podejdź do niej i powiedz jej to a nie wylewasz swoje prywatne żale na forum publicznym.Jesteś żałosnym tchórzem,bo najłatwiej jest anonimowo komuś obrobić d...Taki kozak z Ciebie? Wstyd!!!

@Abraham

ABRAHAM WEZ SIE DO ROBOTY SZEF NIE LUBI NIEROBÓW HIHO A AŚKĘ TO TY W DUPÈ TYLKO MOZESZ CMOKNĄĆ HEHE . ZA WYSOKIE PROGI HEHE

Oj

Przestańcie się wyzywać , wszyscy co piszecie to zachowujecie się jak wieśniaki, dorośli ludzie a gorzej jak nastolatki to świadczy wszystko o Was pracowników

Pipi

Asiu nie jestem tobą żeby po tyłkach cmokac.Jedno jest dobre z tych wpisów przynajmniej nie weszysz jak s...

Mmm

Witam (dział sylikony) jeżeli ktoś ma zamiar przyjąć się do firmy niech omija ten dział szerokim łukiem, praca jaka się wykonuje jest ok ale ludzie tragedia każdy każdemu wilkiem (może nie liczni są wporzadku) czasami mam wrażenie że grupa ok 10 osób pracuje dla 2 osobnych firm. Naprawdę atmosfera do bani, szkoda że, nikt tego nie zauważa z przełożonych bo jak tak dalej pójdzie to naprawdę ludzie będą rezygnować z pracy ????

Niebieskawa
@Mmm

Oczywiście,że pracownicy będą odchodzić. Jako wieloletnia pracownica widze co się dzieje w tym sezonie z firmą. Szef generalnie przekazał rządy swoim dzieciom więc wszystko idzie ku gorszemu. Wszelkie dodatki finansowe są zabierane albo redukowane tak aby najlepiej w przyszłości już nic nie dawać. Smutne ale niestety takimi rządami jakie teraz są, to długo ta firma się nie utrzyma. Jak my pracownicy mamy okazywać szacunek do "nowych pracodawców" i starać się na 100% skoro oni traktują nas jako najgorszy sort nie mając w ogóle pojęcia o pracy i godnym zachowaniu?!?...A i pępowina szefa też kiedyś się odetnie i skończy się dla nich eldorado.

Podziękowania

Dziękuję bardzo za paczki które od państwa dostałam. Wraz z małym synkiem dziękujemy bardzo

ZZPiP

Niniejszym wpisem pragniemy wyrazić swoje zadowolenie oraz złożyć szczere podziękowania Firmie Bartek Candles z Bystrzycy , która wykazała się głębokim zrozumieniem , życzliwością i otwartością na prośbę ze strony naszego Zarządu. Dziękujemy za solidne , wysokiej jakości produkty Firmy , które są niepowtarzalne, niezwykle atrakcyjne wizualnie i doskonale dopasowują się do każdego pomieszczenia nadając mu wyjątkowość .

Adrian Mielnik

nie będę krył paracowałem przez parę lat w tej patologi podaj imię i naziwisko prawidziwe bo inni to (usunięte przez administratora) które się nie odezwą patologia nić więcej szef jest ok zakład też (usunięte przez administratora) kierowniczki które nie znają się na niczym tylko przychodzą i (usunięte przez administratora) nad uchem co mogą a na niczym się nie znają pozdrawiam patologie :)

@Adrian Mielnik

(usunięte przez administratora) pracowaliśmy z Tobą to masakra do niczego się nie nadajesz co drugi dzień przychodziłeś do pracy i tak się dziwię że nad Tobą się litowali , bo w innej firmie po trzech dniach byś wylecial

adrian

aż tak (usunięte przez administratora) komuś ścisnewło buło prawde napisac ze napierdzielem w kij i jak kazdy a wy wy w ccilu walicie w jakim zakldazie jest umowa na zleceie pograzace sie

adik

we dług mnie kłamiecie jak śpicie sami jedziecie po zakładzie i po każdym dajcię nzwiska nie niki kozaki pierniczycie a (usunięte przez administratora) chowacie pod tym że bojicię się każdego kozaki

Elf

Dlatego dureń nigdzie nie pracuje tylko ciągnie z babci renty taki mądrala. ???? Wstyd....

Adrian

Panie M jak Pan ma robić mi koło piórka na forum i się mścić zostaną do Pana wyciągnięte kosenkwencję podając się za innych można też mieszać można ale nie w taki perfidny sposób że ludzie donoszą a ja wchodzę i patrzę po raz pierwszy coś takiego po drugie ortografia oiękna do szkoły bym wrócił i isę nauczył pisać jak robiłem i ile robiłem to tylko moa sprawa i każdy opinie posiada na temat pracy i zakładu ja oczywiście sobie chwale prace w zakładzie bo na prawde nie jest ciężko .Więc posiadając te wspisy wyciągne odpowiednie wnioski Pozdrawiam.

mateusz
@Adrian

i dobsze tylko nic nie rub pogadajmy

Wyk.....

Co to za analfabeta pisze?

@Wyk.....

Po czterech butelkach i wielce kozaki

adik

każdy kłamie do się boji tyle osób co odeszło w kij i każdy chwali sobie (usunięte przez administratora) dalej

Niebieeskaa

Nie rozumiem, dlaczego wyrazy współczucia?

@Niebieeskaa

No właśnie...Dlaczego?

M

A cóż takiego Wam złego robiła? Biła Was,krzyczała czy co? Nierozumiem.Wyjaśnij to Pino

Ada
@M

A piszą pierdoły, gorzej jak dzieci , wstyd dorośli ludzie .

Kokoszka

Na jaki czas jest pierwsza i kolejna umowa? Czy są przyjęcia teraz? I jakie wynagrodzenie jest na początek?

Kokoszka

Jest jedna zmiana czy więcej?

@Kokoszka

Dwie , tylko na dziale silikonów trzy

gosc

hej, czy są jakies oferty pracy ?

Jakub
@gosc

Byłeś jakieś czas temu zainteresowany zatrudnieniem. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i zostałeś przyjęty? Jeśli tak chętnie dowiem się jak przebiegały pierwsze dni pracy.

@Jakub

Tak pracuję i jest super

Jakub
@gosc

Mógłbyś napisać jakie warunki pracy Ci zaproponowano, bo mało jest takich informacji na forum. Szczególnie interesuje mnie wynagrodzenie i możliwość uzyskania benefitów, więc liczę na Twoją odpowiedź.

@Jakub

Umowa o pracę na czas określony, wynagrodzenie to moja sprawa prywatna,takie sprawy to trzeba pytać w biurze a nie na forum a tak ogólnie to jestem zadowolony

Kokoszka

Witam. Proszę o opinię pracy w Bartek Candles w Bystrzycy. Jaka jest umowa na początek i później, jakie wynagrodzenie i jakie zmiany oraz czy jest teraz prowadzona rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca