Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Piovan

Szokujące podwyżki na piovanie, ciekawe co z reszta zakładu???!!! 4500 młodszy operator 5200 starszy operator Co to święte krowy są?

@Setter

Nie ma czasu chodzić na stołówke,a śpią po stołówkach pół zmiany lub za maszynami. NIECH SIE W KOŃCU TYM ZAINTERESUJA.!!!

Zła

Kolejna akcja manager APU 5 stał nad operatorem i swoją decyzją doprowadził ją do płaczu i straconych nerwów. Na stanowisku gdzie mają być 2 osoby on kazał stać jednej... (usunięte przez administratora)Nie ma ludzi to góra myśli że nadrobi wszystko takim zachowaniem i decyzją...Chyba jednak nie.... Przechodziłam koło tej operatorki i nie dało się na to patrzeć,zdenerwowana zasypana

@Zła

No, a dorzucają coś więcej kasy jak trzeba robić obowiązki za 2 osoby? To chyba nie idzie się wyrobić na jednej zmianie z tym wszystkim. To potem wpadają nadgodziny ?

Ktoś

Ciekawy ten temat końcowej oceny rocznej. Ale nawet niech to będzie stówka co msc to też ok jak na dodatek. Operator maszyn - Techniczny Lider Produkcji, interesuje się tym ogłoszeniem. Firma oferuje dowóz do pracy na każdą zmianę, co to konkretnie znaczy? To jest jakiś darmowy bus pracowniczy? Mowa jest o nadgodzinach, one są obowiązkowe czy dla chętnych?

Hubert
@Ktoś

Pytam jako nowy pracownik bo troche jestem zaskoczony, nie słyszałem o czymś takim :D

Kandydatka

Witam, chcialam zapytac jak jest na kontroli jakosci lamp samochodowych w Valeo w Chrzanowie? Co nalezy tam do obowiazkow? Czy sa tam jakies przyrzady pomiarowe czy tylko wzrokowo wystarczy popatrzec czy produkt jest dobry czy zly? Jesli ktos zna tam stanowiska kontroli jakosci to bardzo prosze o opisanie ich

@Viva

A jakie agencje rekrutuja aktualnie do Valeo w Chrzanowie?

Piovan

Sweter

To już są jaja

Haha
@Piovan

4500????Valeo podniesie wszystkim max 200 brutto tyle co najnizsza krajowa wzrosla????

Zmieniacz tworzyw
@Piovan

Widzę, że komuś żal, że byśmy zarabiali tyle samo co seterzy, ale jak byliście u nas na wypożyczeniu te wielu z was nawet podstawowych rzeczy nie potrafiło zrobić ;)

Setter
@Zmieniacz tworzyw

Za to Wy potrafilibyscie formy zmieniac hahaha.Skonczylo by sie na udanym otwarciu drzwi do wtryskarki po kilku godzinach prób.

PV
@Setter

Wy to jesteście taaaacy mądrzy, nic innego nie potraficie robić, tyłków siedzieć na stołówce, całe czarne są te stołówki

Setter
@PV

Setter nie ma czasu chodzic na stolowke bo pracuje przy wtryskarkach,a jak widzisz czarnych to znaczy,ze to piovan.

Pv
@Piovan

Dobrze ze piovan nie musi składać rezygnacji z ulgi

Vp
@Setter

Rekrutacja na Piovan była cały czas otwarta, dlaczego nikt nie chciał przyjść na ten dział? A teraz jak w końcu chcą docenić ich prace to każdy ma z tym problem... Patrzmy na siebie a nie na innych.

wiem co i jak
@Vp

Piovan i magazyn to najwieksze nieroby na tym zakładzie.

hahaha
@Vp

Nie kazdy chce lizać (usunięte przez administratora) kierownikowi aby go puścił na inne stanowisko a bez jego zgody zapomnij ,ze sie przeniesiesz, a po za tym o jakiej otwartej rekrutacji piszesz?Ja nigdzie takiej informacji nie widziałem,wewnątrz zakładowo biorą.

Byly
@wiem co i jak

Największymi nie tonami w tym zakładzie to logistycy pracujący na liniach montażowy palą fajki co chwilę (usunięte przez administratora) robią i zarywają do wszystkich kto im wpadnie w oko ociaz są już w związku!!! Taki niby logistyk powinien mieć 2lub 3 linie jednocześnie żeby mu się nie nudziło i nie myślał i bzdurach!! A tak po za tym to oni się najwięcej udzielają o podwyżki to dajmy im podwyżkę w postaci pracy!!

wiem co i jak
@Byly

Masz racje,zapomniałem o nich.Oni tez sa nierobami.

Blondi5313
@wiem co i jak

Widzę że komuś zal że logistycy mają powodzenie na tym zakładzie!! A to że jesteśmy zawsze zadbani i pochnacy to tylko pomaga!! A nie wspane już że mamy czas żeby przejść pogadać i nawet podotykac to tylko przyjemność!!! A jak wam żal to też poproście lidera żeby zrobił was logistykiem

Ziemniak

Tez ich widzialem

@Ziemniak

Żyjcie swoim życiem.! To że ktoś z kimś idzie to od razu musiał być na lodach?!.... Ludzie wy widzicie tylko jedno!

Kudłaty
@Magda

No przecież widziałem jak jedli! O cóż ci chodzi kotku?

Ziemniak
@Magda

Oni jedli te lody, nie robili... ale podoba mi sie Twój tok rozumowania ;)

@Kudłaty

Nawet jakby jeśli kawior i popijali szampanem to czy jest to miejsce żeby tak pisać?!

Kudłaty
@Magda

Masz racje Magda, nie nasza sprawa kto z kim na lody chodzi...! Ale tak czysto po ludzku, jako kobieta, nie chciałabyś wiedzieć, że Twoj facet idąc tu do pracy oprócz wynagrodzenia, karty Miltisport i prywatej opieki zdrowotnej, w ramach socjalu dostanie dodatkowo kręcąca się w okół niego, wyposzczoną gwiazdeczkę...? Tak wiesz... w ramach odstresowania się od trudów pracy i dnia codziennego... Chciałabyś wiedzieć, czy nie?

Lizus
@Kudłaty

Najlepsze gałeczki robią Panie jak Ewelina, Kaśka, Justyna , Iza itp i zapewne wiele innych :D w chrupiącym ciasteczku hahaha

Nikt
@wiem co i jak

Cieszcie się ze za te pieniądze cokolwiek zrobią

@Blondi5313

Nie żal tylko prawda każdy liniowy logistyk się (usunięte przez administratora) a to co odpierdala już D.K w tym tygodniu to już masakra zarywa nic nie robi linia stoi na brak komponentów a jego niema lub za potrzony jest i taki fra..r bierze taka samo kasę jak my co (usunięte przez administratora) na produkcji pomagamy innym na fajkę nie chodzimy!!!!! I kierownik lub menadżer przyjdzie i (usunięte przez administratora) nic winemu lidera!! A wszyscy dobrze wiecie że to wina takich huji co im się dupcyc chce a nie mają skim bo sami sobie (usunięte przez administratora) i nikt ich niechce!!! Podsumujmy każdy logistyk(D.K)to fra..r i podrywacz precz z takim z tego zakładu bd dużo lepiej!!!!!!!

Opserwator

Tu się zgodzę Kobierski to największy podrywacz na Valeo ma większe ego od swojego małego a uważa się za lowelasa żenada brak słów i Współczuje wszystkim laska co się dają zrobić na jego prostackie głupie puste słowa gęsty itp.

Werka
@Piovan

Biurowe kawki pija smieja sie chodzo po sobie plotki opowiadac a czlowiek w pocie czola pracuje!!!!! noz sie w kieszeni otwiera!!! mam roczne niemowle i musze robic jak szalona!!!!

Czarna 77
@Opserwator

Żenada daruj sobie już, to stało się nudne,! Znam go i to jest normalny facet

@Opserwator

Co ty masz do gościa znam go od lat i złego słowa nie powiem jak cię to tak bardzo boli że jest otwarty i lubi rozmawiać z ludźmi to idź się lecz albo Podejdz na montaż i mu to powiedz. W pisaniu jest każdy cwany skoro już nie jeden komentarz na jego temat wyszedł to czemu się nie przedstawisz? Boisz się ze w Dziubek dostaniesz czy co? Pokaż że nie jesteś (usunięte przez administratora) i pod następnym komentarzem podpisz się

@Abebebebe

W Dziubek to on może dostać nic dziwnego że go bronisz lubi rozmawiać? Jest otwarty? Chyba żeby odbić komuś laske albo żonę i rzerowac na niej weź (usunięte przez administratora) nie broń frajera jak go nie znasz!!!

@Opserwator

Jak taki mądry jesteś to podaj przykład komu tak laske odbił będę go bronić bo bardzo dobrze go znam. Takim jak ty to można brawa bic skoro jesteś na tyle nieudolny żeby pisać tu na kogoś zamiast powiedzieć mu to prosto w twarz. Zachowanie typowe na poziomie 16 latka nic dodać nic ująć

@Abebebebe

Jak go tak dobrze znasz to się go zapytaj ale wątpię żeby powiedział gościu nie ma psychy jak już tak bardzo chcesz wiedzieć podaj email to wyślę coś co rozwieje twoje wątpliwości naiwna (usunięte przez administratora)

@Opserwator

To napisz tu przecież już tyle wypisałeś na niego to co Ci zależy? O emailu możesz zapomnieć skoro odważyłeś się tu na niego pisać to napisz więcej w nie proś o email skoro tak go bardzo nie lubisz nie powinno Ci zależeć czy inni to widzą czy nie poskarż się z chęcią poczytamy

Niunia95
@Opserwator

Kim kolwiek jesteś tu masz rację znam TYPA! i lepiej się trzymać z dala od niego!!! Ma laske a zachowuje się jak singiel szkoda słów ten typ tak ma.

Opserwatorka
@Opserwator

Ani i on ani ona nie przyznają się do tego a jej mąż zwolnił się

@Opserwatorka

No właśnie a dlaczego się zwolnił? Wszyscy wiedzą nikt nie mówi i nie pyta!

Tom
@Opserwator

To już jest nudne! Brudy możecie sobie prac prosto w oczy. A ten portal jest jednak do innych rzeczy.

bolek
@Piovan

a magazynier ile zarabia ? moge zlozyc cv, dostane sie na magazyniera czy trza miec znajomosci ?

Misiu
@Piovan

To są stawki brutto czy netto

Mateusz
@Setter

Tak oczywiście, nie ma czasu. Chodzą tylko i udaja zw coś robia na nockach śpią na stolowkach, czas w końcu coś z tym zrobić!

Aleksander
@Mateusz

Nie wiem na ile to prawda? Lepiej, jakby ktoś odpisał, ile obecnie płacą na magazynie i czy ciężko się tu dostać do roboty? Niedawno już o to pytano ale nikt nawet nie odpisał.

Marek Nowy wpis

Bylypracownik

Jakiś czas temu pracowałem w valeo, zastanawiam się czy nie wrócić , czy wie ktoś może czy przyjmują bezpośrednio pod valeo w takiej sytuacji czy zaczyna się od nowa od addeco

Ghehebe
@Bylypracownik

Na rekrutacji na podstawie pana doświadczenia zaproponują rodzaj umowy

Byly pracownik

Bardziej mnie interesuje rodzaj umowy tymczasowka czy umowa podpisana valeo a także jaka kasa na start

Gruby Nowy wpis

ale przecież nic się nie zmieniło, jak było tak jest. Jak wtedy wytrzymał to teraz bedzie to samo.

Ktoś

@Ktoś

Tak naprawdę firma nie oferuje dowozów.Jak sobie sam nie dojedziesz albo nie dogadasz z kimś kto by cię dowoził,to niestety jest problem.Nie zawsze są kursy autobusowe z nie których miejscowości.Jeżeli chodzi o ocenę roczną i kasę za nią to zapomnij.Ocena jest a kasy nie ma obecnie.Pic na wodę.

@Joanna

A jak właściwie wygląda taka ocena roczna? Czy ocenia bezpośredni przełożony, czy szef firmy albo osoby z działu kadr? Czy ocena to jest rozmowa lub dyskusja o obowiązkach, czy też jakieś testy ewaluacyjne albo inne zadania do zrobienia??

Joanna

Ocenia cię twój przełożony np Sv .Na produkcji to po prostu formularz gdzie jest się ocenianym od 0 do 4 punktów.Cieźko jest dostać ocenę A zazwyczaj jest to ocena B.Nawet gdy jeszcze płacili były to śmieszne pieniądze.Teraz ocena jest bez kasy

@Joanna

O, dzięki za info. A czy te formularze mają wpływ na awansowanie? No bo jak kasy za to nie ma, to może jak ktoś ma dobre wyniki, to w nagrodę jest awans? I czy jest jakiś system odwoławczy od tych punktów, jak pracownik nie zgadza się z punktami od przełożonego??

Joanna

Nie ocena roczną tak naprawdę nic nie daje Nie ma za nią żadnej nagrody.

Zosia

A ja właśnie widziałam ofertę pracy z firmy dla operatora linii produkcyjnej i tam była wzmianka o możliwości otrzymania podwyżki rocznej. Czytając tutaj o tej ocenie rocznej to myślałam, że podwyżka jest przyznawana na podstawie właśnie oceny :). Co w takim razie ma wpływ na tą ewentualną podwyżkę?

Hubert Nowy wpis
@Ktoś

Na jakiej podstawie ta ocena jest wydawana? Kto wystawia te ocene?

Hubert Nowy wpis
@Ktoś

Na etat frezera cnc jest rekrutacja zdalna i zastanawiam się czy wtedy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się online? No bo to etat techniczny i myślałem, że trzeba jakoś pokazać swoje umiejętności. Pensję płacą raz w miesiącu, więc jaki to zwykle dzień?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Wściekła

Bravo dla Pana menagera przodów APU5 zapewnił ludziom święta z komponentami zamiast z rodziną.... Dziękujemy

Sprawy prywatne nie powinny nikogo interesować, kto z kim i dlaczego, to osobiste sprawy. Bardziej interesują mnie opinie na temat (usunięte przez administratora) mianowicie oferta Operator maszyn - Techniczny Lider Produkcji, jest jeszcze aktualna i planuje spróbować wziąć udział. To co mnie zaintrygowało to transport na każdą zmianę przez firmę. Jak ktoś dojeżdża jednak własnym samochodem to na jakiś zwrot paliwowy może liczyć? Na każdą zmianę, tzn ile macie zmian, 2, 3 na tym stanowisku?

Sasanaa

Witam zastanawialam sie nad złożeniem cv do valeo. Może mi ktoś powiedziec jake obecnie są zarobki na start?

Na start najniższa krajowa, a później? Bym się zgodził na to gdyby była realna szansa na podwyżkę. Jak często są przyznawane i czy są ogólnozakładowe?

Jola

Czy to prawda że cały zakład ma przejść na 4 brygady ?

Plc

Witam. Czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach pracy na stanowisku Programista PLC? 1. Obecnie trawa rekrutacja. Zauważyłem, że taka oferta pojawia się co jakiś czas. Wynika to z rotacji pracowników, czy rozwoju zespołu, że względu na ilość pracy? 2. Jeśli chodzi o pracę w delegacji na tym stanowisku, to jaki jest procentowy udział czasu pracy w roku w delegacji i na miejscu? 3. Jak długie i jak częste są wyjazdy delegacyjne? 4. Delegacje raczej krajowe, czy zagraniczne? Pozdrawiam.

Stęskniony

Chciałbym wrócić na Valeo na produkcję. Ile dostanę na start brutto

Zapraszajacy
@Stęskniony

Jako operator produkcji dostaniesz 100zl więcej od najniższej krajowej, czyli 3600 zł płaca zasadnicza a od lipca 3700zl. Po roku dostaniesz dodatek w postaci oceny rocznej ok 90 zł. No i premie między 150zl a 300zl jak nie chorujesz. Oczywiście wszystko to brutto.

@Zapraszajacy

To 90 zł to raz na rok, jak nazwa sugeruje? Ja się w niektórych zakładach spotkałam jeszcze z tym, że dawali za wyrobioną normę coś, tutaj tak nie ma? Ogólnie to są to wyrobienia w ogóle?

Zapraszajacy
@Karolina

Ocena roczna to kwota, wypłacana co miesiąc. Roczna dlatego ze raz w roku masz spotkanie z kierownikiem i jesteś oceniana, co przekłada się na jakąś kwotę np. 90 zł które otrzymuje co miesiąc do wypłaty.

@pracownik
@Zapraszajacy

Nie ma już podwyżek za ocenę końcowo roczną :)

@@pracownik

Czyli z premii zostały aktualnie tylko ta za końskie zdrowie? Czy może pojawiły się jakieś nowe w miejsce tej odjętej? Ewentualnie może wzrosła podstawa, żeby wyrównać straty?

Czy jest możliwość pracy w Valeo na część etatu?

@Kandydatka

Raczej mała szansa żeby na dzień dobry być technikiem jakośi.Tak naprawdę wszyscy operatorzy są kontrolerami jakości,sprawdzamy komponenty lub całe lampy używając tylko naszych oczu ewentualnie miarki.O porządnym szkoleniu zapomnij Postawią cię na kontroli i masz sprawdzać nieważne czy umiesz czy nie Uczysz się na błędach i tyle

@Joanna

Jeśli ktoś jest nowy to napewnow w 1 dzień nie postawią na kontroli lamp( kontrola końcowa).

@Magda

Ale wedlug was ciezko jest na kontroli jakosci komponentow/lamp samochodowych?

Viva
@Kandydatka

Nic nadzwyczajnego, jeśli nie masz problemu z ruszaniem się to ogarniesz. Grunt to się nie zrażać na początku. A teraz najlepiej iść na montaże, tam się nie (usunięte przez administratora)jak kiedyś. Teraz zgłaszasz złą jakość komponentów i linia stoi :)) I czeka aż wtryski zrobią selekcję. Więc jeśli nie chcesz się narobić to na montaż :)

kandydatka
@Viva

Lepiej iść na montaż ok, ale aplikować przez jakąś agencję czy bezpośrednio przez Valeo żeby się dostać na montaż?

Viva
@kandydatka

Tylko przez agencję. Nie ma możliwości od razu pod Valeo

@Viva

A jakie agencje rekrutuja aktualnie do Valeo w Chrzanowie?

Pola

W internecie znalazłam ogłoszenie o płatny staż w dziale jakości oraz jakości projektów. Firma oczekuje dyspozycyjności na min. 3 - 4 dni w tygodniu. Ale w jakich godzinach? W benefitach napisano, że możliwa jest praca zdalna. Jest możliwa od pierwszych dni? Pytam, bo spodobała mi się ta oferta pracy, ale niestety mam daleko do firmy i nie dałabym rady dojeżdżać. Więc jak to wygląda w tej kwestii?

@Pola

Prace możesz zacząć między 7-9 rano ale to zależy do jakiego projektu trafisz. Jak do jakości na produkcje to pół biedy, jak do projektów to dużo gorzej bo tam panuje straszny chaos. Dużo ludzi stamtąd odpuszcza bo szkoda po prostu nerwów na to co tam się dzieje(nie ma co się im dziwić) Przez pierwsze dni raczej będziesz mieć sporo ogólnych szkoleń (z HR) i czegoś w rodzaju 'wdrożenia'? (O ile trafisz na kogoś ogarniętego),ogólnie to kwestia dogadania się i przedstawienia sytuacji na rozmowie. Na start 4300 brutto, po 3 miesiącach 4600 brutto i tak przez kolejne 15 miesięcy (1,5 roku może trwać staż)

Hanka

Aha, czyli to HR wysyła jakieś wiadomości z propozycjami szkoleń dla nowego pracownika, tak? I czy taka osoba może sobie wybrać, które szkolenia chce zrobić, a których nie? Czy musi zrobić te wszystkie, które HR podeśle? I to wdrożenie trwa przez pierwsze dni, czyli to jest 2-3 dni, więcej jakieś 8-9 dni pierwszych?

Ciekawa

Też właśnie widziałam to ogłoszenie i patrzyłam, że poszukiwane są 3 takie osoby na staż i może uda się załapać. Po tych 1,5 roku stażu istnieje jakaś realna szansa na normalne zatrudnienie?

Paulinka

Cześć ekipo Valeo, chciałabym zapytać na jakich warunkach płacowych są zatrudniane osoby na stanowiskach inżynierskich w dziale R&D? Jest ktoś może w stanie się podzielić zarobkami dla inżyniera mechanika/elektronika lub inżyniera testu bądź jakości? Przeprowadziłam się niedawno w okolice i szukam czegoś 'rozsądnego', a nie wiem czy jest sens zawracać sobie głowe. Pozdrawiam!

Chętny dobrze zarobić

Jak wygląda obecnie sytuacja w Valeo?Słyszałem,ze podczas pandemii zakład przeszedł na 3 zmiany rezygnując z 4 brygad,w automotive był problem z komponentami,był ogólny spadek zamówień,dalej jest to aktualne czy już wszystko wróciło do normy?Zakład wrócił do 4 brygad czy dalej 3 zmiany?Ile można zarobić obecnie w Valeo?Często widuje oferty na operatora produkcji,młodszy ustawiacz procesu,ustawiacz procesu,jak to wyglada w chwili obecnej?Warto aplikować?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko młodszego ustawiacza procesu. Firma oferuje po okresie próbnym możliwość zatrudnienia. W takim razie ile on trwa? I na jaką umowę można później liczyć? Zastanawia mnie też kwestia pracy zdalnej. W górnej części ogłoszenia napisano, że jest to praca stacjonarna. Logicznie myśląc, nie da się wykonywać pracy na danym stanowisku z domu. Jednak w dolnej części oferty wspomniano o możliwości pracy zdalnej. Rozumiem, że to pomyłka?

Franio

Mam pytanie czy zna ktos dziewczyne z Ukrainy pracująca w naszym zakładzie blondynke o imieniu Natalia Khaba ? Podobno nieźle cuda wyprawia

Zła

Ttttt
@Zła

Tak słyszeliśmy o tym już na 2 zmianie i z tego co wiem to manager jednak się przekonał że powinny być tam dwie osoby bo u nas już stoją 2

Blond
@Zła

No Tak wszystko jest zamiatane pod dywan i nie ma żadnych konsekwencji to tak to jest ten kto się wystraszy ma gorzej.A tu niestety trzeba się postawić i być twardym

Aśka

Papieros czy nie papieros takie potraktowanie jego jest nie na miejscu i to nie pierwszy raz taka sytuacja.

Mała

Nie wiem co ma wspólnego jedno z drugim.Osoba na takim stanowisku załatwia sprawę w ten sposób , poniżając kobietę przed wszystkimi to chyba nie ma miejscu.Gdzie kultura osobista, chyba coś tu jest nie tak....Bravo dla dziewczyny, że się nie bała i tego tak nie zostawiła ....To nie pierwsza taka sytuacja i pewnie jeżeli chodzi o ten zakład nie ostatnia.

@Aśka

Pan manager nie wiedział że w tym dniu ta konkretną dziewczyna tam nie robiła, to ktoś inny zostawił bajzel A pan G.D założył że to ta pierwsza robiła na tym stanowisku i jak spotkał ją na przerwie na palarni zrobił przedstawienie.Oberwalo się niewinnej osobie.I założę się że ten post zniknie w najbliższym czasie.Bo tak często się tu zdaża.

Zdziwiona
@Mała

No właśnie posty znikają a sprawy są zamiatane pod dywan.....Ten Pan już miał raz nieprzyjemności przez jednego operatora....Czy to nigdy się nie skończy , poniżanie operatorów ( Bierzcie przykład i nie bójcie się bronić takie nasze prawo do odważnych świat należy

@Joanna

Ta sprawa została wyjaśniona? Czy tak jak piszecie oberwała niewinna osoba i tyle? Szukam pracy w tej firmie i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera. Często się zdarzają takie akcje?

Kamil

Tutaj nic nigdy nie zostaje wyjaśnione.Zawsze winny operator bo góra nie widzi nigdy winy w sobie

Sebastian
@Kamil

A co tu jest ważniejsze, szukanie winnych, czy raczej znajdowanie wspólnie rozwiązań? Bardziej mnie interesuje praca z ludźmi, którzy potrafią trzymać nerwy na wodzy i koncentrują się na wychodzeniu z problemów niż na ich podkreślaniu, czy wręcz pogłębianiu. Przełożeni potrafią przeprosić w sytuacji gdy publicznie kogoś krytykują?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Valeo?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo