Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Długi

Ludzie co Wy z nami robicie. Na przodach kolejne przypadki covid i nawet samej dezynfekcji nie było. Ludzie mieli kontakt z chorymi a tu echo bo trzeba produkować. Najważniejsza jest maseczką a wszystkie potrzebne procedury już nie obowiązują. Dramat!!!

loki
@Długi

Nawet na liniach produkcyjnych były przypadki Covid-19 ale kierownictwo ukrywa to bo trzeba lampy robić a tak by musieli zatrzymać montaże i na kwarantanne wysłać.

kontra
@loki

kierownictwo nic nie ukrywa bo kierownictwo nic nie wie... dostaja tylko informacje ze osoba ma l4 jest chora i na tym sie koncza informacje... to menagerowie i HRy ukrywaja takie rzeczy w obawie przed produkcja... a wiadomo ile z nas na hali ma covid bez objawow?

Ryszard Ochódzki
@Długi

Witam!Mam pytanie do pseudo ludzi, którzy rządzą tym pseudo zakładem pracy a bardziej (usunięte przez administratora)?Jakie dla was ma znaczenie życie ludzkie w czasach covid 19,czasu pandemii? Dlaczego ludzie pracują pomimo wykrycia na poszczególnych działach koronawirusa u współpracowników...! Może każdy z pracowników ma zgłaszać osobiście sprawę do sanepidu albo na policję? To oznacza tylko jedno, że to całe valeo to współczesny (usunięte przez administratora) z kadrą mającą wszystkich gdzieś.Mam nadzieję, że valeo z całą obsługą obozową kiedyś upadnie bo nikt normalny nie będzie chciał tam pracować...!

Długi
@Ryszard Ochódzki

Zgadzam się zupełnie z tym co napisałeś..... Na dodatek nie dość że nikt nie chce tu przyjść pracować to oni dalej straszą ludzi... Nie sprawdziło się im to że po pierwszej fali ludzie będą pchać się do Valeo.....

żenada

Porażka jest podział obowiązków w tej firmie , jedni mają lajt , odbierają komponenty z taśmy po czym mają minute przerwy zanim zjedzie kolejne a inni na metalizacji zapierdzielają w ciągłym ruchu za tą samą stawkę, a stanowisko operatora to samo, no istny cyrk.

Axy
@żenada

Tylko ci co odbierają komponenty z tasmy musza skontrolować komponenty i spakawac. A na metalizacji tylko metalizuja a za jakosc komponentów juz nie odpowiadają

@Axy

Oddzywasz się a kompletnie pojęcia nie masz o czym mówisz , za wszystko odpowiada operator metalizacji, nawet za to ,czego nie obetnie operator wtrysku , operator metalizacji daje na to swoje nazwisko więc w razie czego za wszystko oberwie on , i to jest normalne?

@żenada

Aby operator wtrysku dostał ochrzan za złe puszczone części to musi to zostać wykryte przez operatora metalizacji podczas zakładania na metalizator (weź sobie kontroluj każdą sztuke w takim tempie pracy) i od razu z tym faktem lecieć do kierownika aby podpierdzielić.Jak nie zauważysz podczas zakładania i wyślesz to na montaż , za wszystko odpowiadasz już TY(operator metalizacji) Chore zasady.

Van
@żenada

Dokładnie , wystarczy przejść po hali i popatrzeć jak wygląda praca operatora wtrysku a jak operatora metalizacji ,nie dość ,ze ten drugi jest odpowiedzialny za tego pierwszego , w razie czego wina spadnie na operatora metalizacji , ma o wiele wiecej pracy i w dodatku zarabia tyle samo,pierwsza firma w moim życiu gdzie nie nagradza sie pracownika za to ,ze sie wiecej potrafi, bo jeden stanie na kazdym wtrysku i metalizatorze a inny lewus stanie tylko na wtrysku.

thermit
@Axy

Za jakosc tez odpowiadaja niestety :/

MarcinLitwa
@żenada

Każde stanowisko czy to wtrysk, czy metalizacja ma swoje instrukcje jakościowe. Wystarczy tylko, że każdy będzie robił za co mu płacą i nie będzie lamentu. A tu widzę komuś żal (usunięte przez administratora)ściska...

Benek

Przody brygada A ponoć u setera covid Ale my pracujemy dalej.....

Asia
@Benek

Bo setery to bardzo chorobliwa rasa :(

Kamil
@Benek

Nie tylko setera w APU przody też covid u menagera

Nowa 71

Zaczynam pracę na montażu APU 1,czy ktoś może mi powiedzieć, jakie lampy tam robią i w jakiej części zakładu to jest?

śmiech przez łzy
@Nowa 71

A tak trudno sie było spytać wtedy kiedy sie dowiedziałaś na jakie APU idziesz? Może sie jeszcze spytaj czym zajmuje sie w ogóle zakład Valeo w Chrzanowie :D

Nwm
@śmiech przez łzy

Kogo mial sie spytac. Osob ktore przeprowadzaja szkolenia. Przecież nie uzyskał by zadnej odpowiedzi. Autor postu wyraźnie zapytal jakie lampy produkuje apu 1tzn jakie sa montaże po co te złośliwości

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Jim

Witam! Jeszcze jestem pracownikiem Valeo ale myślę, że już nie długo...!Moje refleksje odnośnie tego chorego zakładu:Po pierwsze zle traktowwnie człowieka przez człowieka a szczególnie starych pracowników (szczególnie kobiety bardzo nie miłe i wredne), kierownictwo oraz brygadzistki...! Liczy się tylko wazelina i nic więcej...!Dla mnie jest to współczesny (usunięte przez administratora), dosłownie...! Generalnie dużo pracy w złej atmosferze z beznadziejnymi pseudo kolegami oraz pseudo koleżankami...!Wyzysk ludzi przez ludzi...! Wstyd i żenada, że w 21 wieku ma miejsce taka sytuacja

bam
@Jim

Ukraińcy przychodzą na 12 h i ich zajęcie to miotła ,wywożenie scrapu lub produkcji do Wipu , od czasu do czasu stoją na wtryskach , papierów nie wypełniają , masz im pomagać i biorą pewnie wiecej hajsu niż Polak zapierdzielający za 2 osoby :D Ten zakład jest chory.

Hihi
@Jim

No bez wazeliny to trochę ciężko:D

żal patrzeć na to

Chory zakład , fatalne zarządzanie , odpalanie maszyn przez setterów przy braku operatorów na stanowisku,pózniej jak operator wróci wszystko w jednej chwili trzeba ogarnąć samemu przy odpalonym wtrysku (szafy lub greenboxy , papiery, i tak dalej) - lider Ci nie pomoże , nie dość ,ze nie ogarniają tematu to jeszcze pózniej umywają ręce i radź sobie sam, jeden wielki wyzysk, zrobią wszystko abyś nie stanął na 30 sekund przy czym ktoś inny może sobie ,,odbębnić'' dniówke nie robiąc prawie nic.Starasz się ?Ogarniasz temat? Dołożymy Ci roboty!! Ktoś tu już wspominałem o pracy wtrysk - metalizacja , kompletna niesprawiedliwość , osoba na metalizacji ,wykonuje o wiele wiecej pracy , po 7,5 h jest niemalże wykończona a osoby stojące na wtrysku mają czas na granie na telefonie , zarobki te same ... serio?!

Ten zakład długo nie pociągnie póki nie zmienią się rządzący szanujący pracownika... Na straszeniu daleko nie zajedziecie. 0 szacunku do drugiego człowieka. Dramat.

MARELLI SOSNOWIEC

Zapraszamy do składania cv do firmy, jeśli chcesz zarobić i nie być wykorzystywany przez firmę (valeo)

żartownisie

Mistrz produkcji - kto wymyślił takie stanowisko skoro ten rzekomy Mistrz nie zna wiekszości komponentów , inspektor jakości- który pyta sie operatora ,,czy to takie idzie zawsze?'' albo biurowcy chodzący po hali ,udający ,ze sie znają a tak na prawde nie wiedza nic... można by tak wymieniać w nieskonczoność :D

Mam wykształcenie pomaturalne i staż w kontroli jakości 3lata w branży motoryzacyjnej i mam pytanie czy można się dostać do valeo na ten dział gdzie składać papiery za odpowiedź z góry dziękuję.

Siergiej
@Nowy

A o przecinkach i kropkach to Ty slyszal?

qwerty
@Nowy

@Nowy Zawsze można spróbować złożyć CV, najwyżej przyjmą Cię na staż

Tekla
@qwerty

bez rozpoczętych studiów na staż nie przyjmują

Endriu

Co to za pudel jest seterem na przodkach? Z fundacji brata Alberta?

W jaki sposób dzielą obowiązki ?

M

Jak coś Ci się nie podoba, to następnym razem za 4 h nie wyjedziesz

ValeoFan

VALEO to WSPANIAŁY ZAKŁAD.Kocham tu pracować.????❤????

Wiedźma

Hej, Hej. Niebawem zaczynam pracę v Valeo. Czego się spodziewać oprócz zapierniczu i braku szacunku????? No i bez wylewania żali proszę, gdybym chciała słuchać stęków, włączyłabym sobie film dla dorosłych ????. Konkrety poproszę.

buhaaaa
@Wiedźma

Powiem tylko tyle , jak trafisz na kierownika ,który przyjazni sie z liderem albo na lidera który przyjazni się ze ,,skoczkiem'' to masz przerąbane.

buhaaa

Chodzi tu bardziej o to ,ze lider zaprzyjaźniony z kierownikiem wszystko mu zakabluje , to samo jeżeli chodzi o przyjaźn lidera i ,,skoczka''.

@Wiedźma

Może umówimy się na wspólne oglądanie? :D

Wiedźma
@Wiedźmin

Może jednak nie. Natomiast jeśli czujesz potrzebę doedukowania się w tych sprawach to śmiało, oglądaj. Razem ze swoją ręką;-)

@Wiedźma

Kurczę, no szkoda :/ Wyedukowany w sumie jestem, ale widzisz: mnóstwo teorii, a praktyki mało... Może na początek chociaż dasz się na spacer zaprosić? :).

Wiedźmin

A dziękuję bardzo za miłe słowa :]. Nie no, jednak jakieś uczucia przez Ciebie przemawiają, skoro tak ładnie mnie podsumowałaś :] Może jednak nie wszystko stracone? ;). Drzew wyrywać zamiaru nie mam, bo o przyrodę trzeba dbać. A widzisz... Może kiedyś nawet udałoby się wpólnie jakieś drzewko zasadzić, kto wie? :P.

Ogier

Szukam tu dziewczyny do ostrego sexu spotkanie do uzgodnienia.

lol
@Ogier

obawiam sie ,ze to legendy z tymi chętnymi dziewczynami , no chyba,że chodzi tu o kogoś wyzej postawionego bo zwykły operator tu nie umoczy :D

Stary
@Ogier

To szukaj wśród kierowniczek z przednich lamp bo jedna to lubiala ze wszystkimi seterami ale odkąd zaczęła kręcić z jednym kierownikiem to szybko tez sama awansowała na kierownika mimo ze mega pusta laska jest. No ale w valeo tak niestety bywa dasz(usunięte przez administratora) to awans murowany;)

Golec
@Stary

A fajna jakaś chociaż?

Anonimus stefan

Dwa zboczency napastowali tutaj pracownikow I wrabiali gruba swinie ,dlaczego nikt nie zamknie tych zwyrodnialcow ,dlaczego niewinna osoba byla obmawiana bo cierpi na otylosc?a tych zwyroli pedofili nikt by nie podejrzewal ,Michal I Grzegorz Kupiec to przestepcy ku...a mac!!!!!!!!

Mrm

Nie zdziwię się jak zaraz ktoś zadzwoni do sanepidu i zamkną ten zakład ????

Pic piców

Ludzie jak myslicie o zatrudnieniu w tej fabryce - zastanówcie sie dwa razy ...albo i z dziesięć... to mordor jest, nie firma...wytrzymałem całe 1.5 miesiąca i podsumuje to tak, (usunięte przez administratora) liczy sie tylko plan - no jak jest audyt to liczy sie jakość...odradzam..po stokroć odradzam...

MarcinLitwa
@Pic piców

Według mnie to wszystko zależy czy robotę ma się we krwi cz w d...e. Pracuję tu już pięć lat i faktycznie kasa mizerna, a jeśli chodzi o to jak się traktuje szeregowego pracownika to moje zdanie jest takie: Na co sobie pozwolisz to tak masz. Jeżeli robisz to co trzeba i masz pojęcie w standardach i instrukcjach, odrobinę asertywności i żelazne nerwy - to jakoś ciągniesz. Fakt to nie jest praca dla każdego, drugim faktem jest, że bardzo duży odsetek kadry decyzyjnej nigdy nie powinien znaleźć się na swoich obecnych stanowiskach - no ale to nie sielanka tylko korporacja która próbuje ogarnąć realia zakładu produkcyjnego, niby potencjał jest ale wychodzi jak (nie)wychodzi...

Zdziwiona

Kiedy zamkną ten zakład No chyba ze chcą abyśmy wszyscy się zarazili tym wirusem ????????‍♀️

LOL
@Zdziwiona

Zacznij myśleć samodzielnie, wyłącz tv!

mac
@Zdziwiona

a to Ty nie wiesz ze dla valeo liczy sie produkcja a nie człowiek?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo