Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Sylwia

pracuje tam juz długo i teraz to juz (usunięte przez administratora) coraz wiecej wymagaja od operatorow za chwile bede robila 100 rzeczy naraz chociaz to nie moj obowiazek a placa te (usunięte przez administratora) gorsze .Dyrektor niech se wezmie rozped i (usunięte przez administratora)glowa w sciane a swoje wymagania niech se do (usunięte przez administratora) wsadzi.

asia

od dawna juz sie robi totalny (usunięte przez administratora) wiecej wymagan od operatorow stawiaja juz zeby stac na wtrysku i metalizacjii tak sie nie da najgorzej jak jeszcze wchodzi jakaies wyplywki na komponentach.Kasy nie maja a roboty do scrapu wywozenia maja jeden taki cudak 145 tys cos (usunięte przez administratora) dyrektora z obowiazkami operatorow kasy jak na lekarstwo placa a wymagania z kosmosu

Mućka z APU

Ja, w imieniu wszystkich pracownic Valeo, rządam, aby na przodach było więcej luzu! Bo przecież to niewyobrażalne, żeby nie można było sobie spokojnie mleczka przy taśmie wypić, bo jakiś lider, zwykle facet, ci nie pozwala! Tak dłużej być nie może!!

Mućka z Apu

O! I to jest ciekawa informaca. Gdzie szanowne dojce dorwać można?

@Mućka z Apu

W męskim wc

@777

Poproszę o bilet wstępu do męskiego ustępu :D.

K

Postacie solą lub piaskiem parking bo ludzie się wywracają ...

KE PASA?
@K

Wywracają się? To pijani czy chodzić nie umieją?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Leszno
Mmmmm

Szaleństwo pani menager przody... :/

@Mmmmm

Możesz rozwinąć? Zaintrygowałaś/eś mnie.

spostrrzegawczy

Ktoś z Was trafił już na tego cwaniaka , co na nocną zmiane przyjezdza specjalnie po 22 aby blokowac tych co jadą pod prąd ? Nikt nie bedzie jechał na około ,tylko dlatego ,ze ty masz taki kaprys przyjezdzać po 22 na zakład, przyjedz o 21:55 to nie bedziesz miał problemu.

mika
@spostrrzegawczy

I bardzo dobrze, nic mnie tak nie wnerwia jak cwaniaczki jeżdżące pod prąd. Nie dość ,że jedzie niezgodnie z wyznaczonym kierunkiem ruchu to jeszcze potem na skręcie wymusza pierwszeństwo a Ci co jadą uczciwie stoją przez takich.

spostrrzegawczy
@mika

A czy Ty jesteś świadoma tego,ze gdyby każdy jechał zgodnie z kierunkami jazdy to korki były by jeszcze większe niż do tej pory i musiała byś czekac jeszcze dłużej ?Dzieki temu ,ze ktoś jedzie pod prąd a inni drugą stroną to ruch sie zmniejsza?WIelokrotnie puszczałem osoby ,które jadą pod zakaz i nie miałem z tym problemu ,jak jeden samochód przepuścisz to chyba Ci korona z głowy nie spadnie , no chyba ,ze jesteś z tych osób co sami dalej nie pojadą bo jest korek ale Cie i tak nie wpuszczą bo z natury są chamami,wystarczy być człowiekeem a nie osobą o podobnym rozumowaniu co Ci którzy blokują lewy pas na dwupasmówkach nie wiedząc co to jazda na suwak.

@spostrrzegawczy

Polecam świeże mleczko na uspokojenie, a Temu Komuś łamiącemu przepisy grożę kopytkiem!

Mika
@spostrrzegawczy

Ja przykładowo stoję w korku od 15 min dojeżdżam do skrętu a tu wyskakuje cwaniaczek,który wyjechał sobie od razu i jeszcze Ci się wpycha pod maskę i to jest ok? Skoro już to powinien chociaż poczekać żeby go ktoś wpuścił. Ale nie bo przecież trzeba się ryć na chamca. I nie jestem taka żeby nikogo nie wpuścić bo nie raz wpuszczam tych, którzy włączają się z bocznych wyjazdów i nawet tych co jadą pod prąd ale maja trochę kultury i patrzą czy ich wpuszczę bo są świadomi, że nie są na drodze z pierwszeństwem a nie pchają mi się na siłę pod maskę. A Ty masz pretensje do kogoś kto jedzie prawidłowo i do tego jedyną możliwą drogą wjazdu bo jedzie akurat wtedy kiedy jaśnie książę chce wyjechać.

zaciekawiona

dla wszystkich zainteresowanych... zaklad znowu rucha nas w (usunięte przez administratora)ala... co to za jakies dni do odrobienia, ktorych mialo nie byc? przody szaleją... co na to zwiazki?

@zaciekawiona

Jestem zainteresowana!

Valenora

Ten zaklad to tyfus...ogrodzony (usunięte przez administratora) za ochlap.

@Valenora

"Tyfus ogrodzony"... No jak długo na tym świecie żyję, to takiego określenia nie słyszałam. Możesz rozwinąć?

Mućka z APU

Mleczko z rana jak śmietana! Pozdrawiam wszystkie moje koleżanki z przodów jak i kolegów z tyłów! Już prawie weeeekend!!! Już się nie mgę doczekać! Ciekawe co dzisiaj liderka Ania wymyśli! Muuuuuuuusowo to będzie dobry dzień!

k

włosy włosami... ale jak człowiek weźmie wolne z urlopu i ściągną cię do pracy pod pretekstem dużego zamówienia jest ok??? ludzie nie widzicie co ta firma robi z nami pracownikami ?gdzie inspekcja czy jakaś kontrola ale ludzie się boja i milczą a co jedna osoba może nic .....

Kinga
@k

A teraz wysyłają na przymusowe urlopy 2 raz w zimie. Przed nami miesiące letnie to znowu będą mega zamówienia i brak możliwości zabrania urlopu i pojechania gdzieś z rodziną jak każda normalna rodzina bo Valeo w letnie dni oprócz wakacyjnego ma duże zamówienia i Broń Boże urlopu nie dostaniesz. A potem schodzą i z niego w durne niepotrzebne dni. Jak to jest możliwe że oni przechodzą te kontrolę to jest nie normalne. Łamanie przepisów na każdym kroku.

@Kinga

Jakie przymusowe wolne kto Ci to powiedział jakoś mnie ściągnęli do pracy a jak chcesz wolne to nie

Kinga
@K

Na przodach i wiem bo miałam 4 dni urlopu i miałam go wykorzystać do końca stycznia. Polecenie menager

@Kinga

To miałaś szczęście bo mi zabrali wolne i ściągnęli bo duże zamówienie. Nie chcą dać wolnego . Niby ma być postój ale wątpię

mmmaa
@k

wiesz co ci powiem miałem się zatrudnić do tej firmy ale poszłem do BIOSYSTEMU w bolęcinie ale wracając do tej firmy to bym tam od razu dymu narobił zbił bym ich tam wszystkich

@mmmaa

Nic nie da ja nie wiem jak oni przechodzą te kontrolę jedyne co mi przychodzi na myśl to to że dają w łapę

Asia
@K

Ale że co w łapę dają...

Asia

A co z ptaszkiem? :(

Monia

Jestem właśnie na 2 zmianie. Przody z każdej brygady parę osób wytypowanych ma być do zwolnienia.. A ponoć Świeżaki z Ukrainy już prz yjechy.....co tu taj jest nie tak

Vitek
@Monia

No cóż poradzisz Bożenko, takie życie. Covid jest, to i redukcja. Jak już Cię zwolnią to daj znać :d.

Anka

Od operator wymaga się związanych włosów bo reklamacje a logistyczka na B3/B4 włosy rozpuszczone pokręcone i paraduje bo więcej jej nie ma jak jest na linii. Co to ma być

tak
@Anka

Już nie raz były akcje w tym zakładzie ,ze dziewczynom włosy do maszyn wciagało ,swoją drogą co dają spięte włosy jeżeli wystają poza czapkę , co ma wpaść do lampy to i tak wpadnie.W niektórych miejscach w tym zakładzie powinny obowiazywać tylko okulary bo czapki w wiekszości stanowisk innych niż montaż są zbędne.

@tak

Rozumiem ale jak już są i włosy mają być związane to niech ta reguła jest trzymana wszędzie. A tak to pokaż mody

xD
@Anka

Ja myślałem, że logistyk jest od „logistykowania”, a nie od siedzenia na linii. Ale co ja tam wiem. Swoją drogą, portal do oceniania pracodawcy, ale wam służy on najwidoczniej tylko do publicznego (usunięte przez administratora). Jakie to p0lskie xD

Kamil
@xD

No tak od logistykowania a nie przebywania wszędzie tylko nie na linii i upominanie się przez nas o komponenty

Pafnucy
@Anka

Jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska że fajna dziewczyna a na ciebie nikt nie spojrzy lub krew Cię zalewa bo Ty musisz maszyny pilnować A ona nie to napisz albo jej powiedz A nie pisz tutaj głupot po za tym logistyk nie produkuje lecz zaopatrza montaż w niezbędne komponenty widzę że nawet nie masz pojęcia na czym polega praca na jej stanowisku

@Pafnucy

Czytaj dokładnie o co chodzi Pafnucy. Akurat jestem na 3 zmianach i widzę.... Poza tym do moich zadań nie należy pilnowanie maszyny więc źle trafiłeś. Uderz w stół a nożyce się odezwą....

Macius z Klanu
@Anka

Anka, Anka, weź mnie na baranka!

Totalna dziecinada

Vitek
@Pafnucy

Ej, weź wrzuć fotę, to obadamy :D.

Apu3 Co sądzicie o pracy na linii montażowej Audi Apu3 niedługo zaczynam tam prace. Przyszły tydzień pierwsza zmiana. Ktoś? Coś?

@Nowy

Jest super! A na dodatek można pić mleeeczkoo :D.

Mućka

No jest super, cóż więcej dodawać. A pracodawca daje mleczko na stołówce i można je sobie pić :] Albo iść do MaKDonalda na przerwie :)

Anwmo

Hej slyszal ktoś cos wiecej o postoju valeo od lutego, czy to kolejny fake news ?

Maciuś
@Anwmo

Fejk.

Ah jooo

Jak nie covid to brexit ,co będzie następne.....

Maciuś
@Ah jooo

Covixit

Piter

Witam. Czy wie ktoś na jakie zarobki może liczyć operator w valeo skawina? Czy umowa bezposrednio czy przez agencje?

Piotruś
@Piter

A czemu pytasz na stronie opinii o ValeoChrzanów, a nie ValeoSkawina?

Lolk

Czy moze ktos potwierdzic czy to prawda ze zakład ma przejsc na trzy zmiany od lutego?

tak
@Lolk

Jeżeli Twój kierownik nic nie mówi na ten temat , to nawet nie słuchaj tych pierdół,które usłyszysz od operatorów na hali, już nie raz i nie dwa rozsiewane były plotki na ten temat.

Volf

Są tacy co byli w jakości i teraz są kierownikiem i wprowadzają swojego męża by dorabiał swoją firmą w Valeo i to jest ręką rękę myje i to ten kierownik czeka to pali i choeje kawę całe o 8h iudaje że myśli avto dzięki że ja pani menag... Lubi i ak to się nazywa ferrrr

lol
@Volf

Mam nadzieję,że jak pisałeś/aś ten tekst to miałeś/aś niebieską kamizelkę ,,ucze się'' bo tego sie czytać nie da.

Kolo
@lol

Może czytać się nie da ale wiadomo o co i kogo chodzi... najpierw tą panią wywalili z przodów, potem pracowała w iqs aż nagle pani menager sobie ja po znajomosci przyjęła i zrobiła liderkę a potem niby fachowca od jakości. No śle w końcu jak pracowała na przodach to w czasie pracy robiła pani kierownik ( obecnej pani menager) zakupy bluzeczek, zegarków itp...

Lol

Najgorsza firma na świecie . Kto by pomyślał że 6 cha by pracownicy przyszli do pracy śmieszni są ... Czemu nikt nie wezwie inspekcji .. To co oni robią jest nie legalne ..

taka prawda
@Lol

A jak by wam rzucili ,,dwusetkę'' to byście się rzucacili jak Reksio na szynke , wtedy odmówić nie potraficie.

Lol
@taka prawda

Hehe śmieszne tylko wykorzystać umieją a premi nikt nie widział i nie zobaczy ... Wolnego też nie chcą dać strasząc wywaleniem z zakładu... Nisko się cenisz jak 200 zł

K

Kto by pomyślał iść dziś do pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042